9137 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ašanah (anonym)
Dane, žiju !!! Ale vůbec sem nechodím, je to takové nekomfortní, dnes jsem si nějakou náhodou na tuto diskuzi vzpomněla. Valerko, co Ty, jak se máš?
27. Duben 2020 - 21:36
Dan (anonym)
Ašanah, moc Tě zdravím a posílám políbení! Slavný den a hodina štěstí, že jsem Tě tady objevil a s tím i celou diskusi. Chodím na Doktorku naopak dost často, ale nikdy se mi nedaří vyvolat tenhle náš klub, jako by ho někdo zrušil. Měl jsem plán ukázat se tady třeba jednou týdně, že by se to udrželo "nad obzorem" a některá z vás si toho všimla, ale vůbec to nereagovalo, ať jsem zadal náš název nebo "Sex a vztahy"; v abecedním seznamu témat to nebylo, nerozuměl jsem tomu a propadal už zoufalství. Napadalo mě, že to třeba je dlouhou dobou od posledního příspěvku, ale i to je nesmysl, protože na některých vláknech nebylo psáno od roku 2014 a přesto si je někdo vytáhl. Ašanah, budiž pochválena a za odměnu obdařena bohatými milostnými zážitky! :-)
27. Duben 2020 - 23:45
Ašanah (anonym)
Odpověď na Ašanah, moc Tě zdravím a
Děkuji, děkuji :-). Já jsem zadala do googlu "Doktorka jak se odmilovat" a tak jsem se sem dostala, pak na poslední příspěvek. Uvidíme, zda se ozve i někdo další, ale třeba jsou Valerka a Miranda na nějaké jiné diskuzi? Kdybys je objevil, napiš. Občas se sem podívám. Jsem v tento čas převážně na home office, ale 2x v týdnu do práce jdu dobrovolně, abych si udržela nějaký rozumný režim. A zamilovaná nejsem už delší čas.
29. Duben 2020 - 10:22
Valerka (anonym)
Všechny zdravím, hlavně Ašanah a Dana!! Dnes mě napadlo podívat se, jestli tato diskuze stále žije. Musím se přiznat, že jsem nechodím. Nový formát mi příliš nesedí. Asi jsem stará škola.:-) Jinak u mě spousta novinek. Soused z domu je rok po smrti. Byl vážně nemocný. Vůbec jsem to netušila. Manžel mě víc jak rok podváděl. Rozešli jsme se. V podstatě se rozešel on se mnou. Známost má stále stejnou. Je od nich z vesnice. Rozvedená paní. Děti zůstaly v mé péči. Myslím, že máme poměrně pěkné vztahy. Vycházíme spolu. Peníze nebo čas věnovaný dětem není problém. Možná se nám oběma ulevilo a mělo se to stát. Milenec, o kterém jsem tady naposledy psala, je kamarádem. Vidíme se jednou za dva tři měsíce u kávy. Probereme život. Mám ho ráda. Jeho vztah potřebuje zachránit. Posledně říkal něco o tom, že jeho žena bude muset vyhledat odbornou pomoc. Každopádně co se týká intimity, jsme teď na tom podobně. Posledně mě šokoval, když mi sdělil, že se ženou už x let nic neměl. V podstatě naposledy, když uvažovali o druhém dítěti a hned první pokus vyšel. Jak ve vztahu chybí dotekovost, nejen sexuální, hodně to ten vztah poznamená. Kromě bývalého milence se na chvilku objevil i další muž. Poznali jsme se na dovolené a pár měsíců to bylo fajn. Jenže jsem zjistila, že mi nesedí povahou, raději jsem to stopla. Na seznamky nemám žaludek a i kdybych chtěla lásku, teď to mám tak, že si mě má sama najít. A abych ještě něco na závěr dodala. Poprvé v životě jsem v tramvaji oslovila muže, resp. předala mu moje číslo. Potkávali jsme se každé ráno cestou do práce a cítila jsem, že je tam něco víc. Komunikace probíhala, ale když zjistil, že mám dvě děti, šel od toho. Nedivím se mu. Je to mladý muž, který chce vlastní rodinu. Měli jsme plán, že si uděláme filmový večer, ale pak milión výmluv a odmlčel se úplně. Mám pocit, že mě přes aplikace v telefonu sleduje, ale tohle nikam nevede. Má podle mě hodně nízké sebevědomí. A přitom je krásný a úspěšný. Dokonce mám pocit po této celé patálii, že snad nikdy ještě neměl žádný vztah. Těším se, že taky napíšete něco nového, jak se daří. Hezký zbytek pondělí!!
4. Květen 2020 - 16:13
Dan (anonym)
Kdepak Valerka, ta se jen tak neztratí :-) to je známá věc! Ale když jsem si přečetl ty její předchozí příspěvky (zima 2018), tak mi jí zase bylo líto: ano, rozešla se logicky a rozumově, ale nové setkání ji stejně neočekávaně vzalo! Mně se stal podobný případ, kdy mě také překvapila moje vlastní reakce, i když okolnosti byly skoro opačné. Ale o tom kdyžtak jindy. - - Děvčata, jaká by mohla být jiná diskusní fóra, kde by se daly najít naše další kamarádky? Když si zadám třeba Lidé.cz, tak se dostanu na různé seznamky, kde chtějí vědět, s jakou dívkou si chci psát, věk, okres a jiné nesmysly. Co já vím, kolik let je třeba takové Mirandě a kde je jí konec? :-)) Dobrou noc a pěkné sváteční dny.
8. Květen 2020 - 0:38
Ašanah (anonym)
Po dlouhé době jsem si vzpomněla na tuto rubriku. Kdysi na Lidé.cz jsem někoho poznala a asi 3x jsme se sešli, dál to nevedlo, občas si jen tak napíšeme o ničem. Pak to pokazili a už se nedalo jen tak někomu odpovědět na inzerát. Valerko, jsi volná a tak máš velkou šanci, že někoho ještě potkáš. Tu šanci tedy máme všichni, já ale nějak nikoho nehledám a spíše udržuji stará kamarádství a přátelství, která trvají kolem 20ti let, pořád se scházíme, ale není v tom žádná milostná jiskra. Ale je to fajn.
4. Červen 2020 - 20:27
Ašanah (anonym)
Odpověď na Kdepak Valerka, ta se jen tak
Ahoj, kdysi jsme si byly s Mirandou velmi blízké a psaly jsme se každý den maily. Pak se najednou urazila, že nejsem dostatečně empatická, akorát jsme probíraly něco okolo PC, a přerušila se mnou kontakt. Občas jí zkusím napsat mail, ale nereaguje. Takže já vím, kolik je jí roků, ale nevím, kde je jí konec a nevím, jak s ní navázat kontakt.
13. Říjen 2020 - 21:42
Pati W. (anonym)
Odpověď na Ahoj, kdysi jsme si byly s
Ahoj Ašanah, zajímavé, že Miranda tehdy nějak ze dne na den zmizela i odtud.
13. Říjen 2020 - 22:05
Dan (anonym)
No ona tenkrát Miranda napsala něco že odjíždí na dovolenou někam daleko do nějakého Azbukykstanu, takže má spoustu práce s přípravami, balí, těší se a nemá čas na psaní. Pak už nebylo nic. Můžete jí napsat klidně i za mě, když máte tu možnost. Dám sem kdyžtak svoji mailovou adresu.
16. Říjen 2020 - 11:57
Pati W. (anonym)
Odpověď na No ona tenkrát Miranda
Já myslím, že když někdo zmizí z diskuze a nenechá zde na sebe kontakt, tak už komunikovat nechce. Ale kdoví. Třeba se někdy objeví jako Miranda Zamilovaná :)
18. Říjen 2020 - 23:34
Dan (anonym)
Ať Zamilovanou nebo Zamindrákovanou, vždycky bych ji tady uvítal... Znala všechny moje oblíbené písničky, tak jí v dnešní noci jednu posílám: Dobre sa maj, milá / ale vráť sa mi, vráť / o rok či ešte skor / amio mi amor / mám ťa rád :)
19. Říjen 2020 - 1:43
Dan (anonym)
Ahoj, zdravím všechny v novém roce! Chtěl bych pozdravit i Mirandu, o které pořád není nic známo. Ašanah, tys někde měla na ni mailové spojení - zkus to prosím najít, vyklepej naftalín a třeba se to oživí. Ona s postupem jara nebude mít moc času, protože se mají začít natáčet nové díly Sexu ve městě :-).
13. Leden 2021 - 1:45
Michal (anonym)
Jednoduše-prostě a zkrátka...nakopat do prdele !!!
13. Leden 2021 - 4:39
Ašanah (anonym)
Odpověď na Ahoj, zdravím všechny v novém
Ahoj Dane, po dlouhé době jsem se sem podívala a zrovna píšeš. To já už jsem dávno zkusila, napsala jsem jí, kdo jí píše na Doktorce a jestli se nechce ozvat ... a nic. Nevrátilo se mi, že by mail nebyl doručený, ale reakce žádná. Už ani nevím, kolik je to roků, 6-8? Tolik změn u mě a určitě i u ní. Mrzí mě to.
13. Leden 2021 - 18:27
Ašanah (anonym)
Odpověď na Ahoj, zdravím všechny v novém
Ahoj, normálně asi se člověk sem nedostane, já vždy zadám do google "Jak se odmilovat Ašanah". Od Mirandy nic. Jen tedy prozradím, že je o 9 let starší než já. Asi se přestěhovala do Prahy, ale nic o ní nevím.
15. Říjen 2021 - 23:03
Obrázek uživatele Tomík589
Tomík589
Nejlepší klikačka na netu! Vydělávejte klikáním na reklamy! Stojí to za vyzkoušení! https://www.neobux.com/?rh=4C6F7472353631
17. Říjen 2021 - 15:19

Stránky

Přidat komentář