13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak moc skodi alkohol srdci?

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Chci se zeptat, jak moc skodi srdci alkohol? Nepiji rozhodne kazdy den, vetsinou tak jednou tydne o vikendu zajdu s kamaradama na sklenicku....kdyz to prezenu( ale nekdy i po malem mnozstvi alkoholu) citim se divne od srdce.... mam proto strach jestli by se v takovem pripade nemohlo neco stat....potom druhy den se vyhybam jakekoliv fyzicke aktivite aby se srdce nezatezovalo. vim ze je spousta lidi kteri piji kazdy den,a jejich srdce to vydrzi... proto se ptam,jestli me obavy jsou zbytecne a je to normalni?.. jeste dodam, srdce mam vysetrene nejaky rok zpatky a vse v poradku.
21. Leden 2007 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Sovík (anonym)
Škodí a moc,alespoň mě ano,trpím poruchou srdečního rytmu,od doby co nepiju,nebo jen decinku vína,jedno malé pivko se mi potíže se srdcem minimalizovaly ale co tělo to originál a tak jsem se setkala i s opačným názorem.Já však dám na to co mi signalizuje tělo,udělej to taky a bude ti líp.
21. Leden 2007 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřka (anonym)
A kouříte?Protože ze zkušenosti vím že kuřákovi po alkoholu buší srdce ale nekuřákovi ne
24. Únor 2008 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
bandílek (anonym)
Pokud ti jakýkoliv orgán nefunguje jak má, tak alkohol škodí a to i v přiměřeném množství...Nejrozumnější bude si nechat vyšetřit srdce a budeš také klidnější :-)
8. Červen 2008 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Luky (anonym)
Alkohol škodí srdci hlavně tomu,kdo Tě má rád.Ten se trápí a týrá a potají brečí.Vím zatraceně dobře,jak moc to bolí.Nenávidím alkohol,nanávidím alkoholiky.Co to je za debilní název tematu - alkohol škodí všemu a všem.Umírají kvůli němu děti na chodnících,děti,které jen jdou se svou maminkou a opilé prase je srazí autem.Opilé,špinavé,hnusné prase.Prohlašuji zodpovědně,že takové prase bude žít jen do doby,než se k takové nehodě dostanu já.
9. Červen 2008 - 7:04
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
ale houby, když se to nepřehání je alkohol super. Kráásně uvolní a člověku je moc fajn, odhodí starosti a užívá si krásnej večer.
9. Červen 2008 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Luky (anonym)
Ano,hlavně když se to umí zdůvodnit.
9. Červen 2008 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Mám podobný problém, jsem po srdeční příhodě, po alkoholu druhý den cítím slabost u srdce, a to i když si dám den před tím třeba jen 5 desítek. Po cigaretě se to ještě více stupňuje. Uvnitř hrudníku se mi to jakoby stahuje a nepravidelně semtam přeskakuje. Jakákoliv námaha mi působí obrovské problémy. To nepiju alkohol skoro vůbec, ikdyž mi pivo chutná a je mi líto, že jsem to musel omezit na minimum (cca 1x-2x za měsíc). Ikdyž pro zdraví je to potřeba, ale zaboha si nemůžu dát pokoj s cigaretami, neustále přestávám a z nervů se zase vracím, to mi dělá hrozně těžkou hlavu, chci toho nechat, ale nemůžu toho nechat. Neumím si říct - vys.r se na to!
12. Září 2008 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Palmac (anonym)
Po pravde: škodí úplne vse!!! Škodí napětí, stres, sex, kouření, alkohol, jídlo, životní prostředí, sociální situace ... A co s tim. Žít vetsina z nás chce a pak se ničemu z toho pravdepodobne nevyhneme :D Samozřejmě můžeme přestat kouřit. Přestat pit alkohol. A co pak? Přestat si vydělávat na obživu a vyhnout se stresu mohou jen Ti nejšťastnější z nás. Ti však mohou mit spousty jiných problému ( strach, ze je nekdo obere, nudu atd.) I kdyz my sami jezdíme na kole, myslíme ekologicky, nikdo se nás nepta, jak ma vydělávat a žít o par metru vedle. Proste jsou veci, stejne jako dědictví chorob po předcích, které neovlivníme a mnohe ani neznáme, stejne jako je nezna nás LEKAR.
25. Září 2011 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Mám podobný problém, jsem...Ahoj, mam stejny problem s cigarety a s nikotinovymy naplasti jsem to po 20 letech zvladla.
18. Prosinec 2017 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Neškodí. Je to kravina ...
11. Listopad 2019 - 1:10
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Už jste někdy četli na flašce varování ministerstva zdravotnictví, že alkohol škodí zdraví? Na cigarety to píšou a je to pravda.
12. Listopad 2019 - 12:06

Přidat komentář