20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

jak hodně mužům vadí zubní protéza

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
lída (anonym)
Bohužel jsem brzy přišla o horní zuby,které jsou nynní nahrazeny protézou.Stydím se zeptat svého partnera jestli mu to vadí hlavně při orálním sexu.Uvítala bych poznatky mužů,kteřímají s tímto zkušenosti.Děkuji Lída
2. Červen 2002 - 7:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Valinor (anonym)
Nevadí, zvlášť při orálu - tam by se zuby neměly vůbec používat.
3. Červenec 2002 - 0:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Tak tím bych se vůbec nezabývala.Oni chlapi nejsou zdaleka dokonalí a myslím,že kdyby mu to jen trošičku vadilo,dal by ti hned znát.Pusť to z hlavy a buď ráda,že se máš čím najíst.
3. Červenec 2002 - 1:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný (anonym)
Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci
22. Květen 2003 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Re> LidaNech si vymlatit jeste spodni a to pak bude oralek jedna basen!!!
17. Leden 2004 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
krtek (anonym)
Dobře ti tak, kreténe
19. Listopad 2005 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Mrhálek (anonym)
Zubní protéza nevadí,pokud dobře drží a nevypadává.Průser je když bych přišel domů a manželka chtěla bacat bebí,vyndat brko a na něm byli zakousnuté zuby.To pak těžko že je jediná na světě.
22. Březen 2006 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Mrhálek (anonym)
Zubní protéza nevadí,pokud dobře drží a nevypadává.Průser je když bych přišel domů a manželka chtěla bacat bebí,vyndat brko a na něm byli zakousnuté zuby.To pak těžko uvěří že je jediná na světě.
22. Březen 2006 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
furt by jebal (anonym)
Pokud ti nesmrdí s dršky,tak nevadí.Důležité jestli máš co nabídnout v horizontální poloze.
23. Březen 2006 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš a třetí z (anonym)
Zajímalo by mě zda někdo má potíže s bolestí dásní pod protézou. Nemůže pro bolest ukousnout rohlík,nebo maso atd. Najde-li se někdo, kdo má nějaké zkušenosti budu rád za každou radu. Zajímalo by mě koho navštívit s touto problematikou.
22. Leden 2007 - 0:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozorovatel (anonym)
Lubosi nezlob se, ale jsi trosku blb kdyz hledas rady zde na pripitomnele doktorce misto toho,aby sis zasel k zubari. Z toho, co pises je jasne, ze puvodni zubni proteza ti jiz nepasije a potrebujes bud "reline", coz je novy odlitek tve dasne a nasledne navyseni protezy, nebo mozna uplne novou. Tvar dasni pod zubni protezou se mneni, kost a dasne casem ustupuji a je nutne nechat si udelat nove pasujici protezy. Je velmi dulezite nenosit zubni protezu stale, nybrz ji minimalne na 8 hodin denne (cili nejlepe pres noc)odlozit a tim nechat dasne zregenerovat. Je nutne protezu uchovat namocenou ve vode ( s pridanim patricnych pridavku hygienicky cisticich) a nenechat ji na suchu.
22. Leden 2007 - 5:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Mám velkou radost, že se někdo ozval.To co jsi tady napsal to smetám ze stolu, protože co já mám, tak pravděpodobně nesouvisí s malejma nebo starejma protézami, ale...Píši znovu o potížích, které mám. Nemusím mít protézy a některý den nemohu kartáčkem se dotknout dásní a to právě po ránu, když jsem měl celou noc hubičku prázdnou.Nasadím-li protézy i s různejma lepidlama, tak se bolest trošičku zmírní, ale ukousnout rohlík nepřipadá v úvahu.---A nyní se vrátím opět na začátek.Třetí zuby už mám řadu let a asi před osmi lety mě doktorka dělala nové a použila něco co mě spodní dásně spálilo, že jsem nemohl týden ani krupicovou kaši.Po několika týdnech se to usadilo a nějaký rok byl klid.Ale to netrvalo dlouho a začali se objevovat problémy, které jsem už popsal. Nedávno jsem měl udělané nové zuby a výsledek je stenej. Bolesti nejsou denně, ale stačí to desetkrát za měsíc. No a nyní milý pozorovateli co máš za radu nyní. Já nevím, ale co říkáš na to, nemohlo by to být způsobovaný tím popálením někdy před těmi osmi lety? PS:doktora navštěvuji ale pravděpodobně neví jak zasáhnout.Zdravím všechny pozorovaté,rádce atd.
24. Leden 2007 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
john (anonym)
Doporučuji lékaře :o))
21. Únor 2008 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Lido-proste si vyndej zuby a zuzlej mu ho bez zubu.Urcite se mu to bude libit!
13. Květen 2009 - 4:29
Obrázek uživatele Návštěvník
řízek (anonym)
a já po orálu s kompletně vyndanou zubní protézou marně toužím :(
25. Listopad 2015 - 8:04
Obrázek uživatele Návštěvník
DOTAZ (anonym)
Milé dámy. Poznáte při sexu že má milenec umělý chrup? Právě začínám milenecký vztah a bojím se ostudy.
5. Červen 2016 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Fuj (anonym)
Doporučuji lékaře :o))Dědku,co mas jeste vyndavaciho ?
5. Červen 2016 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Fííí (anonym)
Bavějí se dva pacienti v čekárně u zubaře a jeden měl stále na vrch. To víš mě dělali tohle a to byla bolest ! Ten druhý púovídá ale mě dělali zase tohle a to je ještě větší bolest! Přidá se k nim třetí a říká: Pánove to všechno nic není, nejhorší je když se prořezávají třetí zuby! Hned se začnou ty dva ohrazovat, že to ještě neslyšeli, že by se prořezávaly třetí zuby, že první bolívájí to jo a ty druhé taky ale, že by třetí ? To jsme ješti neslyšeli? No jó ale já je den před tím spolknul!
27. Listopad 2018 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Řízku (anonym)
Hlavně aby jsi ho jednou nevyndal a neměl v něm zakousnutou zubní protézu?
27. Listopad 2018 - 16:35

Přidat komentář

Reklama

Reklama