18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak často chodíte ven a kam?

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Založila jsem toto téma, protože se mi zdá, že lidé chodí čím dál tím míń ven. Žiji v malém městě a když jdu na procházku do přírody sama, s dětmi či vytáhnu kamarádku, tak velmi málo na někoho narazím - max. tak na někoho, kdo jde vyvenčit psa. Též mne zaráží, když jedu někam autem, že většinu kromě měst nevidím nikde žádné lidi. Zajímalo by mne, jak to vy vnímáte a zda chodíte pravidelně na procházky někam do přírody nebo jste pouze doma, popř. na zahradě u baráku.
24. Říjen 2015 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Jity máš asi pravdu, v poslední době se prudce rozvíjí obchodová turistika, kdy rodina dopoledne v hypergigamarketu nakoupí, v poledne poobědvá, odpoledne shlédne přehlídku a vyráží domů! Je to pohodlné (stejně jako my všichni) a na jednom místě! Já rád poletuju v přírodě, po památkách, v létě u vody atd., takže jsem vlastně rád, že to lidi takhle mají a je jich většinou (nepočítaje profláknutá místa) všude málo!
24. Říjen 2015 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Dnes jsme si vyrazili údolím Doubravy a bylo tam lidí jako máku. Jinak chodím každý den 40 minut kolem řeky do práce - mimo víkendů, to razíme na výlety. Ale když někdo z vesnice rád jede o víkendu do města nakupovat, proč ne. Venku jsou celé odpoledne, aspoň ty, co znám.
24. Říjen 2015 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Já žiju na vesnici a venku bývají maminky na mateřské nebo důchodci se psy. V létě je občas vidět omladinu. Není se moc co divit, že lidi nejsou venku, protože většina dojíždí za prací a když se vrátí, tak mají dost, maximálně něco udělají na zahradě, ale tu se též všichni snaží mít co nejvíc vydlážděnou a bez práce.
24. Říjen 2015 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Já žiji také na vesnici, ale u nás důchodci ven vůbec nechodí. Jsem po nemoci doma delší čas a chodím venku sama. Jen ti hodně mladí chodí se psy, nebo běhají-to já také:-) Ostatní dělají na zahradách, ale jinak tam posedávají. Prostě lidi sedí stále doma a nebo na zahradě. Staří na nákup, pokecat a domů. Přitom si stěžují, jak jsou sami. To mně fakt štve. Když jsem se před lety nastěhovala snažila jsem se to změnit. I na obecním úřadu jsem byla, aby udělali večery společné, nebo výlety. Jenže nic, lidi jen naříkají a i ten kousek na nákup jedou autem. Já denně ujdu několik kilometrů, ted je moc práce. Jinak chodím 10-12 kiláků každý den. Samozřejmě do lesa, přírody atp. Ale tahám sebou psa, protože sama se teda bojím.
24. Říjen 2015 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Mít psa je dobré, protože ten vás ven vytáhne. U nás chodí také ven jen pejskaři, ostatní si vozí zadky do obchodu, na hřbitov a bohužel někdy i do hospody. Já rád chodím do lesa. Dřív jsem v yimě rád běhal na běžkách, ale bohužel již několik let nebyl sníh.
24. Říjen 2015 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Já žiji také na vesnici,...Ano, pes je výtečný společník, ale právě u mámy na vesnici se se psy ven nechodí. Jsou na dvorku a basta. Naopak když jsme měli pejsana ve městě v domku, chodili jsme večer na dvouhodinovou procházku za každého počasí. To bylo fajn. Kondička dobrá, žádné nemoci, žádná kila nahoře. Počítám, že až přejde smutek, zase si nějakého raráška pořídíme.
24. Říjen 2015 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ven chodim pravidelně - fotit, sbírat bylinky a různé plody, na vycházky, běhat, s dětma pouštět draka, v létě se koupat v řece, v zimě bruslit na tom, co je zamrzlé - většinou jen na velké louži či sáńkovat...Bez přírody bych nemohla být.
24. Říjen 2015 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Turista (anonym)
Já chodím každý den ven. Do vedlejší vesnice, protože hospoda u nás není. Ale blbý internet toooo jo. Takže tam a zpátky je celkem 14 km a někdy i víc, když nechytnu ten správný směr. A jsem rád, že nikoho nepotkávám, aspoň se nemusím ostejchat, když si tělo žádá svý. Od té doby, co mi zastřelili parťáka, protože si ho spletli s divočákem, radši na cestu přes den mám reflexní vestu a za snížené viditelnosti mám na sobě ty blikací blbiny, jak ve městech dávají těm svým čoklům. Cestou do hospody si připadám jak blbec, ale cestou zpátky je mi to úplně jedno. Takže pro zdraví také něco dělám, ale je to kolikrát o hubu.
25. Říjen 2015 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Péťa (anonym)
Tak já jsem vášnivý pejskař a taky cyklista takže jsem venku velice často.Jsem z malé vesnice a je fakt,že venku kromě sebe vídám lidí dost málo.Všichni jsou doma nebo nakupují.
25. Říjen 2015 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Nejhorší mi přijde, že člověk venku nevidí děti a to ani na vsi, tam možná jeětě méně než ve městě. Ve městě vídám omladinu posedávat v parku nebo chodit po městě, ale na vesnicích je dle mého šíleně pusto. Když si vzpomenu na svoje dětství na sídlišti, kde nás byla venku nesutále smečka a zažívaly jsme plno legrace. Kdzž bylo škaredé počasí, tak jsme byli v paneláku na chodbě nebo seděli na topení ve sklepech, ale furt jsme byly někde s partou.
25. Říjen 2015 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Já chodím každý den ven....Taky jsme měli ve vesnici takového turistu, no jednou na puťáku z hospody umrznul, tak pozor na to :) Jinak já jezdím na moterce po krásných místech Česka. No a na těch místech se vždycky trošku projdu. Nemám zas tak moc volného času.
25. Říjen 2015 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Chodím se psy, nebo cvičit do lesa, parku. Je to podle času. Jen je třeba do přírody chodit co nejvíce. Lidé často tráví volný čas nesmyslnými aktivitami, a pak se diví jak na tom jsou... Příroda je opravdu mocná čarodějka :-) pokud si v ní pocvicite taichi, chikungu, jógu, nebo aspoň projdete, je to to pravé.
25. Říjen 2015 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Nóó nevím (anonym)
Chodím se psy, nebo cvičit...kamarádka cvičí taichi a stal se z ní magor.
25. Říjen 2015 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Chodim denně ven. Aspoň na zahradu. Ale ráda chodim na delší procházky do lesa. Když jsem celý den doma, tak mne většinou chytne depka.
4. Prosinec 2018 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
Pravidelně se psem do parku. Ještě, že ho mám. Nedovedu si představit, že bych chodila sama.
5. Prosinec 2018 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Když jde člověk ven, do přírody, do parku, všude naráží na otravné lidi s čoklama. Aby se člověk bál někam jít.
5. Prosinec 2018 - 11:54

Přidat komentář