Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

J a k se díváte do budoucnosti ?

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Michala (anonym)
Jak na vás působí lidé,kteří se dívají na svět negativně ?Jak a v co doufáte ,když myslíte na další roky vašeho života ???
16. Září 2009 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucy (anonym)
Invalidní důchodkyně se zase nudí a zakládá zbytečná témata pod jinými jmény. To nemáte paní jinou zábavu?
17. Září 2009 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Svoji budoucnost mám už dávno za sebou.
17. Září 2009 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Krásný postřeh. (anonym)
Svoji budoucnost mám už dávno...Když se zahledím,vidím...spoušť.. Klimatickou nerovnováhu,hlad,bídu,znovuaktivní,už kdysi,vymýcené nemoci,nové epidemie,nedýchatelný vzduch,zabíjení bližních pro kus chleba,přírodní katastrofy,potopené nyní známé kontinenty a ostrovy,znovu vynořování těch už dávno potopených... a v tom všem jádro lidí kteří zasvětili veškerou svou snahu záchraně lidského genomu,pospojovali své síly,přestali se zaobírat materialistickou a monetární chtivostí,povznesli svou mentálně-intelektuální úroveň a byli schopni přepravit toto zdravé jádro na novou mateřskou planetu,kterou budou po tisíce pokolení ctít a opečovávat a žít v naději návratu na rodnou Zemi,rodnou planetu svých dávných předků o níž se legendy dědí a poctivě předávají z pokolení na pokolení...
18. Září 2009 - 2:22
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
Jak na vás působí...Já se dívám do budoucnosti optimisticky. Brzy totiž zasáhne Bůh Jehova a očistí Zemi od ničemnosti. Spravedliví lidé budou vlastnit Zemi a budou na ní přebývat navždy. Mělo by to být už brzy - 21.12. 2012 Takže by jsme neměli smýšlet negativně, protože jinak podáváme ruku ďáblu a nepřežijeme velké soužení, které má nastat.
10. Listopad 2010 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Markétka (anonym)
Pyramida.net ..........ráda bych všechny varovala před lidmi, kteří se pohybují v centru Pyramida.net v Brně........... Mám moc špatnou zkušenost s Vladimírem a paní Ivou a Dixarou -Evou Dixi Hadovou .......napadali mě na Najdise , ač jsem je vůbec neznala a netušila jsem o koho jde. Potom si dokonce Dixara vymyslela že miluju vůni chcanek a že mě opustily moje děti.........a šířila to na Abecedě a v Knize návštěv.........taková žena v Pyramida.net léčí lidi a radí jim jak mají žít!!!! A po straně si vymýšlí nesmysly a útočí na lidi, kteří jí neznají.......je plná negatívních emocí ..........a ještě bere za svoje aktivity nemalé peníze !! Takže si dávejte lidičky pozor na Dixaru a na Vladimíra, jsou to negativní lidé a nemůžou vám pomoct.
10. Listopad 2010 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Ahoj Markéto co naděláš.Lidská zloba je zvláštní,hledáš pomoc a dostaneš nakopáno,když se podíváš po diskuzních tématech,tady na doktorce-co bys mohla chtít? Nikde se nenajde tolik lidíček ,kteří se tady prezentují. A Ty tady hledáš někoho,kdo Ti bude foukat bolístku? Mrkni se na JHVH-né,nejsou tam jenom jehovisti,ale lidé,kteří se baví o bohu a je tam paní neta,já si tam jenom čtu,protože vejít mezi ně si netroufám a tu paní obdivuji,jak si od nich nenechá nic líbit-ona je něco přes esoteriku,ale každý večer když končí diskuzi,tak nám lidem všem co čteme tu diskuzi posílá zajímavé pozdravy se srdíčky na konci- docela jsem si na to zvykla a co znám lidi tak i ti. Jistě Tě to ponížení štve,ale za čas přebolí.A jsi statečná,že jsi to sem napsala.
10. Listopad 2010 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
DENY (anonym)
hele niki,tak koukám,že šíříř špatné a poplůašné zprávy.Padej na jehovisty-tady je to pro slušné lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. Listopad 2010 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
hele niki,tak koukám,že...Mýlíš se DENY. Nešiřím špatné, ale dobré zprávy. Samozřejmě, že pokud jsi označil mou zprávu za špatnou už sám se počítáš mezi ty ničemné, negativní lidi. Proto já jsem tady dobře mezi slušnými lidmi, ale na tebe by si měli lidé dávat pozor, protože jsi pokrytec. Děláš ze sebe dobráka a přitom si ničema.
10. Listopad 2010 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
§§§ (anonym)
Niki,běž do prdele s těma kecama.Táhni na Jehovisty ty káčo zfanatizovaná.
10. Listopad 2010 - 9:03
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
Niki,běž do prdele s těma...Nezlob se §§§, ale nikam nepůjdu. Je demokracie a můžu si psát co chci a kde chci. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí a ty s tím nic nenaděláš. A nikdy neposílej nikoho tam, kde by jsi sám nechtěl být poslán (jde o obdobu Zlatého pravidla :) ). Takže si tam můžeš jít sám jestli chceš, mně je tady dobře. :)
10. Listopad 2010 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
jehovisti (anonym)
Niki,běž do prdele s těma...to jsou ještě zlatí lidi. Pomáhají druhým poznávat Boha Jehovu. Ale co ten Bůh ? Někde jsem četl, že tu na Zemi v roce 2012 nezůstane stát kámen na kameni. Opravdu ten strach v očích bude skutečný a my budeme zfanatizováni hledat útočiště, aby jsme unikli smrti. Takže fanatik není niki, ale ty. Kvůli takovým lidem jako ty přichází na Zem Boží hněv.
10. Listopad 2010 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
Mezi slabšími jedinci,staršími lidmi,vzbuzujete paniku-a to je trestné,tak pozor-někomu tímto můžete ublížit.
10. Listopad 2010 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Víte co? (anonym)
Takové blbosti Vás nebudou zajímat,.protože pokud se opravdu něco stane,tak vám to bude již putna.Nic neděláte a jenom čekáte co bude-a to je přesně to BUDE-to co jste pro to nic neudělali-tak si vykuřte buzeranti jehoisti na vás-
10. Listopad 2010 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
josef (anonym)
co nadavaš na jehovistov ty komunisticky fanatyku po vas jeto co vidíš jenom ruiny a války začal s tím vaš bužek lenin tak radejí mlč než ti ta ruda huba upadne
31. Prosinec 2015 - 2:34
Obrázek uživatele Návštěvník
(_._) (anonym)
Zato vy okrádáte občany i bez válek a podobných ukrutností.Vy je jenom zblbnete tak,že vám ty prachy dají samy a vy je prosouložíte!
31. Prosinec 2015 - 7:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama