38 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

IZIP

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Již třiroky jsme s dcerou zaregistrovány v systému IZIP , nedávnou jsme dostaly děkovný dopis od zřizovatele, ale když se podívám na své i její sttránky na internetu, nemáme tam ani jedna ani jedinou zmínku, takže je to úplně naprd. Kdo to tedy vymyslel a na co to stojí ty nekřesťanské peníze, o které se na tenhle projekt pořád vy vysokých kruzích dohadují? Máte někdo podobnou zkušenost
3. Červenec 2006 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Já mám tutéž. (anonym)
Přemluvil mě k tomu ortoped, tak jsem si systém IZIP zařídila. Když jsem se tam ale dívala, on je jediný z mých lékařů, který tam něco píše, a přitom od něj vždycky po vyšetření dostanu písemnou zprávu. Takže je to pro mě také úplně naprd.
13. Březen 2007 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Olina (anonym)
Dcera je v systému IZIP už dva roky a není tam vůbec žádný záznam.Když jsem na to upozornila lékaře,tak mi řekl,že tam nebude zapisovat každou návštěvu a na očkování je očkovací průkaz který se nosí vždy sebou.Taky nevím k čemu to teda je.
1. Červen 2007 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Také mám špatnou zkušenost s knížkou IZIP.Obvodní lékařka v Praze 2 mi velice aktivně tenkrát hned na začátku tohoto projektu knížku zavedla, ale bohužel tam do ni nic nezapisuje, takže nevím k čemu je to za těch 300 mil. Kč od VZP dobré???? Rath má v tomto případě velikou pravdu!!!Je to jeden veliký podvod...
29. Prosinec 2007 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tadeáš (anonym)
Je to opravdu velký podvod jako i celý zdravotní systém,který dali do chodu modří ptáci v čele s Julínkem.
11. Leden 2008 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
korny (anonym)
tenhle system se da naprogramovat za cca 200-300tis KC a provoz nemuze stat vide jak 1mil rocne..a to i s velkou rezervou..no proste ZLODEJI
15. Únor 2008 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří Kučera (anonym)
Tak je to se vším, ani pendolino nejelo spolehlivě hned. Zajímalo by mne, jestli paní "Já mám tutéž", která psala 13.3.2007 že jí do EZK píše jen ortoped na tohle došla. Systém jaký je např. IZIP je již všude ve světě normální, někde i povinný. víme proč? pokud ne, tak zapřemýšlejme. Už? pokud ani teď ne, tak já vám to vysvětlovat nebudu, nejste hodni, pokud ano, gratuluju, patříte mezi mírně podprůměrné, průměrné, nebo nadprůměrné, rozhodně na tom ale nejste úplně nejhůř
16. Listopad 2009 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Dovrtěl (anonym)
Tak je to se vším, ani...Souhlasím, IZIP je myšlenka suprová, podoba toho webu taky celkem ujde. Ale proč proboha je to tak bojkotováno ze strany politiků a pojišťoven? Lékaře chápu, nemají počítače píší si fiktivní zákroky aby se uživili a veškeré tyto aktivity vedou jen k jejich věčí kontrole jejich práce. Všichni podnikatelé musí mít datové schránky, tak proč by proboha nemohli mít všechny pojišťovny a lékaři IZIP a pacient by si pak vybral, jestli chce mít do tohoto systému přístup a nebo nechce.. Chápu, že ten projekt nastartoval blbě, ale myslím, že by se měl rychle zachránit a restruktualizovat aby byl efektivní a fungoval ku prospěchu všech. Ať chceme, nebo ne, stejně všechno stejně bude na internetu, záleží jen na tom kdy a kolik to bude stát a čím později to zavedou, tím víc to bude stát..
7. Prosinec 2009 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
jste zaregistrovaní a máte zkušenosti s IZIP
28. Prosinec 2009 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Bobo (anonym)
Mám již nedůvěru k izip po zkušenosti s náborem nových klientů ,které jsem byl svědkem. Šlo o přesvědčování důchodců,u kterých jsem byl na návštěvě.Zazvonila na ně dvojice mladých lidí ,která nabízí izip po bytech.Chtěl jsem se zapojit do diskuze Byl jsem hrubě odmítnut ,že se se mnou nikdo nebaví a po ohrazení jsem byl slovně a fyzicky napaden.Tak nevím nějak v to nemám po této zkušenosti žádnou důvěru.
7. Duben 2010 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
antiizip (anonym)
V agitaci na IZIP se tvrdí, že to bude mít výhodu v případě náhlého onemocnění, že lékaři rychle zjistí, jakou chorobou trpíte a jaké léky užíváte atd. bla bla bla. Jak ale chcete zabránit tomu, aby tyto údaje nezískal někdo nepovolaný, např. zaměstnavatel? Když mají přístup lékaři, není problém získat za úplatek přístupové heslo pro kohokoliv.
8. Duben 2010 - 7:33
Obrázek uživatele Návštěvník
ano izip- lucie (anonym)
Dobrý den. IZIP je super vec. Je mi lito, kdyz slisim, ze nekteri IZIPari nedelaji svou praci korektne. to je mi fakt lito. ale co se tyce IZIPu jako produktu, je velice uzitocny. Kazdemu lekari je zapotrebi nejdriv rict, ze mate izip, a az pak cekat, ze tam neco bude. neni potrebni,aby lekar zapisoval do systemu kazdou navstevu. je to podle me zbytecne. jde o to, aby ste tam meli zapsany ty nejdulezitejsi informace, ktere mohou ovlyvnit zachranu zivota- alergie, operacde, leky, ktere berete. to, ze jste meli chripku pred 5 lety pro zachranare neni podstatne, kdyz vas najdou nekde na ulici v bezvedomi. pokud vsak lekar neni v izipu, muzete si veskere dulezite informace napsat sami, pokud pouzivate internet. pokud vas lekar odmita izip, je zapotrebi se kouknout na vyuctovani od VZP a tam nejspis najdete duvod, proc ho nepodporuje. muzete si tam najit vyuctovane operace za nekolik tisic Kc, jako jeden kolega si tam nasel gynekologickou operaci, nebo treba predepsane ruzne pomucky a osetreni, ktere jste nikdy nepotrebovali. je to nekdy zajimave cteni..tak se nad tim zamyslete a neodsuzujte izip jenom kvuli lekarskym preslepum.
29. Červenec 2010 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Když Lucie napíše "slisim", tak už nemusí nic dalšího dodávat - případ je jasný.
29. Červenec 2010 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Mě na IZIP lákaly nedávno dvě ženský, venku na ulici mě zastavily a už se chystaly se mnou vyplnit nějaký papíry. Já to odmítla, protože nesnesu pomyšlení, že kde kdo bude mít přístupný veškerý informace o mym zdravotnim stavu, nehledě na to, že IZIP nabízet venku na ulici je víc než podezřelý !!! Myslim si, že to je jeden velkej podvod.
30. Červenec 2010 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
Je to týden, zvoní zvonek, u branky dvě slečny, prý jestli mám na kartě VZP nálepku IZIPu (taky se ptali na počet lidí v domě, že by bylo víc kartiček), já že ne, ona, že prý mě ji tedy nalepí, tak jsem přines zdr. kartičku, že mě dá nálepku :), no a v tom vytáhla desky s papírem a než jsem řekl švec, tak to měla vyplněný a že mě přijde doporučený dopis o IZIPu, už nevím co stím mám dělat, snad jim něco poslat či co aby to bylo zaregistrovaný, na to jim kašlu, nemám zájem.
31. Červenec 2010 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Nabízet IZIP po bytech v paneláku je stejně podezřelý jako venku na ulici. Já tohle prostě neuznávám.
1. Srpen 2010 - 7:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Bohužel, to, že to dali do rukou nevyškoleným lidem, tak velice zavání neseriózností. Nemyslím, že by to byla špatná věc pro lidi nemocné. V IZIPu mám uvedenou krevní skupinu, očkování, na co jsem alergická, co beru za léky, že jsem epileptik. Víc tam na mou žádost u praktického lékaře není. Jestli jdu k lékaři s chřipkou, do IZIPu to pochopitelně nezapíšou. Jsou to informace nezbytné pro RZP, takhle to beru. Jen ta forma naháňení je dost nešťastná.
1. Srpen 2010 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
Již třiroky jsme s dcerou...Mám naprosto stejnou zkušenost. Nemám tam ani čárku. Je to děs.
2. Listopad 2010 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Mám IZIP už několik let.Píše tam jenom můj gynekolog.Nejvíce mi rozčílí, když mi příjde dopis s přáním všeho nejlepšího do noveho roku a poděkování, že podporuji dobrou věc!!! Hlavně podporuji dobré příjmy ,některých lidí!! Nevím jak může VZP podporovat IZIP,když úhrady za léky jsou stále vyšší.Myšlenka je to dobrá,ale v poměrech naší zkorumpované republiky nepoužitelná.Jsem zvědavá jestli se někdo odpovědný konečně odhodlá IZIP zkušit pro nefunkčnost !!! Zbytečně investice do IZIP by se určitě ve zdravotnictví uplatnily dobru všech občanů!!!
19. Listopad 2010 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladimír Hájek (anonym)
Mám IZIP už několik...Naprosto souhlasím. Dnes se šetří na všem, zvyšují se poplatky u lékaře a na druhé straně nějaký "komtr" přiklepne dotaci na provoz svému známému. Zdá se jako by se jednalo o nějakou korupci. Včera jsem dostal zprávu, že prostřednictvím IZIP mohu požádat o výpis čerpání zdravotní péče, samozřejmě, že to nefunguje. To si provozovatel IZIPu myslí, že jsou lidé tak blbý a že si nechají vše líbit ?
20. Listopad 2010 - 7:20
Obrázek uživatele Návštěvník
* (anonym)
Naprosto souhlasím. Dnes se...IZIP vlastní- provozuje zloděj z ODS, tak čemu se divíte.
20. Listopad 2010 - 8:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Tak já mám knížku už 8let.od samého počátku a jsem naprosto zdravý neb tam nemám aničárku.Ani lékařka co mě do toho uvrtala tam niuc nenapsala.V novinách píšou jak mají 2 500 000 klientů,ale už nepíšou,že jsou to jen prázdné a k ničemu knížky.Pokud v systému nebudou v訚ichni lékaři je to k ničemu.Stačí když jeden nebude spolupracovat a může se stát,že vás zabijí.
25. Prosinec 2010 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Karlos (anonym)
Již třiroky jsme s dcerou...Tak asi takhle: z IZIPu si můžete v přehledu vykázané péče stáhnou přílohu a dozvědět se co každý lékař, který Vás ošetřoval vyfakturoval VZP. Další je kalendář. Zadejte si tam veškerá očkování, prevence atd. a systém Vás včas upozorní formou sms. Je jen na Vás jak hodně budete apelovat na lékaře, aby Vám tam zapisoval.
4. Leden 2011 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
ANNDULINKA (anonym)
ZAJÍMALO BY MĚ, ZDA NĚKOHO Z VÁS VEZLA RYCHLÁ SANITA A BYLI JSTE V BEZVĚDOMÍ ? NE ...TAK POMLČTE O FUNKCI IZIP. JEHO HLAVNÍ FUNKCE JE TATO. ZÁKLADNÍ ÚDAJE - KREVNÍ SKUPINA, ALERGIE,LÉKY A ZÁVAŽNÉ NEMOCI VÁM TAM JSOU NAHRÁNY PŘI REGISTRACI - IZIPEM. VIDÍ JE LÉKAŘ V SANITĚ DÍKY TAJNÉMU PŘÍSTUPOVÉMU KÓDU. NENÍ TO NA ČTENÍ PRO VÁS.
12. Leden 2011 - 1:24
Obrázek uživatele Návštěvník
jarda hič z hor (anonym)
no jasne andulinkoooo, my to nějak znááme cooo _?:PP
12. Leden 2011 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladimir-Londyn (anonym)
ZAJÍMALO BY MĚ, ZDA NĚKOHO...Jasně ,to je smyslem karty,zachránit mne život,pokud budu v ohrožení života.Havárie,apodobně.Není dál nad ničím přeci uvažovat.
3. Únor 2011 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
BLA BLA BLA BLA (anonym)
no jasne andulinkoooo, my to... B L A!
3. Únor 2011 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
františek (anonym)
Tak asi takhle: z IZIPu si...bohužel záznam žádný, nevím na co ty knížky pořídily-očkování nic
8. Duben 2011 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Ty knížky se pořídily proto, aby se nějaká firma spřátelená s tím, kdo o tom rozhoduje, pořádně namastila kapsu. Funkčnost není podmínkou.
10. Duben 2011 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Slováková (anonym)
Již třiroky jsme s dcerou...Rovněž i já jsem se nechala přesvědčit a dokonce i lékařka, která mně přesvědčila tam nic nepíše. Jako skoro všechno tady jenom podvod!
19. Červenec 2011 - 19:23

Stránky

Přidat komentář