Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ixel, Argofan, Velaxin, Mollome, Olwexya

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele martinn18
martinn18
taky jsem užívala léky , po kterých se mi též točila hlava a brnělo , mravenčilo mě v celém těle . Určitě to přejde .Prý trvá asi 1 měs i 2 než se zvykne na nové léky .Já měla DEPREX , CITALEC . ted ASENTRU , NEUROL . Názvy vašich léků neznám . Jsou také na úzkost a deprese ? A doplácel jste ?
1. Leden 1970 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Peťa (anonym)
Ahoj, vysazuji antidepresivum Argofan a je to strašně nepříjemné. Točí se mi hlava, mám rozmazané vidění a je mi na zvracení. Máte s tím někdo zkušenosti? Přejdou tyto nepříjemné pocity? Vysazuji postupně, ne najednou, to by se mnou asi seklo... Děkujiza jakékoliv příspěvky.
4. Květen 2009 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Ahoj Péťo, držím Ti palce,ať to zvládneš. Mam podobný problém, vysazuju Velaxin. Mě je ráno na zvracení,bolí mě hlava a špatně spím. Tak po týdnu ,14 dnech to přejde. Postupuju pomalu, snažím se to neuchvátat. Ráda bych Ti poradila, ale nemám zkušenosti, sama bych spíš potřebovala radu. Doktoři taky vlastně zkoušejí,ale ono to asi jinak nejde, každý jsme jiný. Buď šťastná ze svojí holčičky, určitě je to Tvoje sluníčko, které Ti dodává energii. Měj se a ozvi se, jak ti je. Ahoj!
18. Květen 2009 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ty nervy jsou fakt svinstvo !! kolikrát není nic na nás vidět ale duše bolí moc jím Asentru a Neurol dříve Deprex , Floxet , s výměnou léků jsem ani moc problém neměla.
18. Květen 2009 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Marťu (anonym)
Ahoj Marťo, děkuju za povzbuzení. Před pár rokama jsem taky vysazovala Velaxin. Nebylo to nic příjemného, ale zvládla jsem to. Rozhodně to chce vysazovat postupně a nic neuspěchat. Tenkrát jsem brala Velaxin 5Omg ráno a večer. Nejdřív jsem vysadila ranní tabletku a později i tu večerní. Nejdřív ob den, potom ob dva dny... až do úplného vysazení. Momentálně jsem na tom tak, že jsem Argofan 150mg snížila na polovinu (75mg) a beru ho obden. Zatím to celkem jde, ale ten den, kdy tabletku nemám, pociťuju nepříjemné točení hlavy a pocit na zvracení. Hodně mi pomáhá i práce, jsem v jednom kole a nemám tolik času se zabývat svými pocity. Kdybych seděla doma a pozorovala se, tak by to bylo 100% horší. Taky ti Marti držím pěstičky, ať to zvládneš a dej vědět, jak ti to jde. Měj se hezky, Peťa.
19. Květen 2009 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Ahoj Péťo, díky za zkušenosti s Velaxinem.Já jsem ho zkoušela vysadit už dříve, ale vždycky jsem se zalekla těch nepříjemných pocitů, myslela jsem, že se mi vrací deprese. Teď vysazuju po čtvrtkách každý měsíc. Zatím se celkem držím, ale mám další zdravotní problém, kvůli kterému nemůžu chodit do práce, tak se snažím být užitečná rodině. Budu ráda, když se mi zase časem ozveš, jak to zvládáš a zároveň přeju ať to zvládáš dobře a ať se Ti splní po čem toužíš. Ahoj Martina
20. Květen 2009 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka R, všem (anonym)
Tak jsem si zde přečetla o vysazování Velaxinu. Brala jsem ho od 16.února letos až do 21.května. Užívala jsem 300 mg denně. Nejdřív s Prodhiadenem a od 4. května s Ludiomilem. Během této doby mi zabral Velaxin v šestém týdnu užívání, ale po necelých třech týdnech jsem opět byla v silných depresích. Doktorka mi vysadila Velaxin ihned bez snižování dávek, prý se nic nebude dít.Asi myslela, že to s Ludiomilem vydržím. Ale vše je špatně, je mi od rána do večera zle, už přestávám všemu věřit, všeho se bojím a ani dál nechci popisovat všechno co je se mnou. Do depresí jsem spadla v říjnu lonského roku, ale pracovala jsem až do 19.12.08, ale pak už se nic nedalo a jsem na neschopence. Ty deprese mi začaly skoro po šesti letech, kdy jsem byla v pohodě.Před tím jsem měla deprese poprvé v roce 2001 a 2002. Byly to dva nejstrašnější roky i když teď to je asi horší. Už nemám sílu a bohužel jsem brala už všechny možné AD a skoro nic mi nepomohlo.Na konci r.2002 mi pomohl Seroxat, AD třetí generace, ale vydrželo to těch necelých 6 let. Při depresích od loňska jsem vyzkoušela všechny AD 3.generace, které jsem ještě neměla, ale vše bylo neúčinné. Nevím, jestli mi pomůže jiný lék 4.generace, když Velaxin nepomohl.zítra jdu na psychiatrii, ale jsem totálně v pr... a absolutně nešťastná...
27. Květen 2009 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka R, všem (anonym)
omlouvám se, že můj příspěvek jsem přidala víckrát, to je taky bohužel mým stavem.
27. Květen 2009 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
zdenka (anonym)
Ahoj Mirko, beru antidepresiva už 10 let, vyzkoušeli na mně všechno možné. Od října 2009 ksem brala Velaxin 150 mg, ale po 4 měsících přestal fungovat. Mám toho za sebou hodně a bez ADP se neobejdu. A tak mi léjař naordinoval IXEL 25 mg 2x denně. Po 3 dnech jsem to přestala jíst a příští mtýden půjdu k lékaři znovu. Je mi hrozně, mám pocit, že mi mozek vypadne z halvy, neumím koordinovat pohyby a do auta, které potřebuji k práci sedám až po poledni, protože práce, kterou mám mi dovolí jít aspoň mezi lidi. Je to tím, že jsem náhle bez snižování dávek přestala brát Velaxin nebo novým Ixel? máš zkušenosti? hledala jsem na internetu, jen jsem pochpila, snižováí dávek Velxinu má být postupné. Je to tak? Měj se hezky a nedej se, já taky bojuji a vždycky, kydž si myslím, žýe jsem na dně, slyším ťukání ze spoda. Zdenka
28. Květen 2009 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
zdenka (anonym)
Omlouvám se za překlepy, ale už mám všeho dost i těch léků, bez kterých se už do konce života neobejdu. Napište mi Vaše zkušnosti, třeba to pomůže nám všem, lidičky.
28. Květen 2009 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Luciano (anonym)
a prečo vlastne treba lieky vasadzovať? Veď depresia je choroba na celý život a celý život treba užívať aj lieky
29. Květen 2009 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Mmirka R.,Zdenc (anonym)
Děkuji za odpovědi,Zdenko nevím,jestli udělal psychiatr dobře, když ti po Velaxinu naordinoval Ixel, obě AD jsou 4.generace a dost si podobné složením, podívej se na jiné webové stránky, kde píšou pouze lékaři. Velaxin mi sice zabral, jak už jsem psala, ale jen nakrátko a když mi lékařka k němu přidávala jiné léky, vždy jiný lék alespoň na šest týdnů,nic se nezlepšilo, naopak, tak jej konečně musela vysadit. Je fakt, že mi bylo divné, proč najednou tak vysokou dávku (300 mg), ale řekla,že se nic dít nebude. Po týdnu jsem prokoukla její jednání a snad správné i když mi bylo nejhnusněji, ale tím víc se lék, který nefunguje, vyplaví dřív z těla.Lékařka se vrátila opět k AD 3. generace, nyní mám dva dny Citalon ( s látkou Citalopramum) a je fakt, že tento lék jsem ještě neměla. Začala jsev včera ráno, 4 dny po půlce jen ráno a pátý den ráno celý prášek Citalon 20 mg.Při vysazení velaxinu jsem myslela, že se mi podlamují nohy strachem, vše se se mnou točilo, nemohla jsem vůbec nic dělat, strašná úzkost a strach.A hlavně jsem myslela na to, že se toho stavu nikdy nezbavím. Hlodalo mi to v hlavě tak silně, div že jsem neomdlela.Nyní po týdnu vysazení již tak silné stavy nemám a jsem dokonce chvílemi schopna rozumně reagovat a někdy i vtlouct si do hlavy, že jsou to jen klamy do našeho myšlení, vím, že jde o to, že máme špatný metabolismus v hlavě (chemie a jen chemie), která nás ničí.Nejhorší je to čekání na dobu, kdy nám nové léky budou účinkovat. I když toto čekání je o trochu lepší, než když nám lék po 6 týdnech nezabírá a musí se zace nasadit jiný. Je pravda, že každý z nás snese jiný lék nebo i kombinaci léků. Hlavně nikdo nevěřte tomu, když si přečtete, že určitý lék někomu pomohl a že by vám taky mohl pomoci. Je to velká chyba.Taky jezdím autem a musím se hodně soustředit, ale je taky pravda, že mi při jízdě není tak zle, protože se mi vylučuje adrenalín z těla, protože vím, že jízda je nebezpečná a musím dávat větší pozor. Hlavně všichni musímě věřit, že se z toho dostaneme i když je to jak na houpačce, nahoru a dolů.. Pro Luciana -léky, které neúčinkují se musí vždy vysadit, protože taky po několika letech, kdy zabíraly už přestanou zabírat, což se mi stalo. Ale raději budu brát do konce života léky, při kterých mi bude dobře. Je to jako když se musí brát léky na vysoký tlak nebo píchat si Inzulín při cukrovce. Taky se tito lidé musí léčit celý život. poprvé depresi jsem dostala v prosinci roku 2000 a to mi bylo bez pár měsíců padestát let. Je mi sice teď , jak to píšu, zase hnusně, ale za chvíli začnu myslet na jiné věci... třeba na kytky...
30. Květen 2009 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka R. (anonym)
Ještě chci dodat, že pokud někomu z vás léky nezaberou po 6 - 7 týdnech, je nutné, aby vám psychiatr sám od sebe nasadil jiné. špatné je když se mění léky po kratší době a zase kdo z vás má psychiatra, který vás nechá dlouho na neúčinných lécích, tak je třeba změnit psychiatra!
30. Květen 2009 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
nada.t. (anonym)
beru argofan 2tab.denne a pomalu po ctvrtkach každy 4den ubyram .je mi zle toci se mi hlava,nemam stabilitu a lide si mysli že jsem po mozkove mrtvici.jak je vam,prosim ozvete se mi.
3. Červen 2009 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Peťa (anonym)
ahoj naďo, mám úplně stejné pocity jako ty... točení hlavy, pocit nestability a občas takové rozmázlé vidění. je to strašně nepříjemné. nevím, jestli by si neměla vysazovat pomaleji. já vysazuji argofan 150mg od půlky dubna a momentálně beru 1/2 tbl co dva dny. už kdysi jsem antidepresiva vysazovala a bylo to stejné jako teď. ty nepříjemné pocity postupně přejdou, ale chvíli to trvá. vydržme a bude to dobré. držím pěstičky, peťa.
4. Červen 2009 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
já a argo... (anonym)
je to síla.já beru ADP cca 10 let a vyzkoueli na mě snad všechno.teď znvu argofan -300mg s denibanem a trittico 15 mg.říkají, že jsem na léky rezistentní.je mi pořád zle, tak prostě pořád mimo svět a realitu..je mi zle.tuto kombinaci beru cca 3 měsíce.a naštval jsem se, protože mé zoufalství dostoupilo vrcholu-vysadil jsem před3 týdny argofan a denibat naráz-vím, že to je blbě,ale přežil jsem to.je mi blbě pořád, ale jinak.argofan je ale taky svinstvo-tlumí zcela a potlačuje osobnost,vnímání,city, pocity a zcela sex potřebu.člověk je sotva "poloviční".co budu dělat dál nevím...
26. Červen 2009 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
já a argo... (anonym)
patří samo: trittico 150mg.chci jen říci, že po vysazení léků vnímám a cítím, co jsem nevnímal.zcela člověka vymaže/argofan/-nemyslím, že je to dobrej lék.nevím...
26. Červen 2009 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Ahojky, chápu jak se cítíš. Tyto pocity jsou úplně normální. Točení hlavy na zvracení. Taky jsem si to prošla a odeznělo to asi za měsíc. Tak pevné nervy!!!!
7. Červenec 2009 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Kveta Bujnová (anonym)
Ahoj Péťo, držím Ti palce,ať...Vyskúšaj neurofeedback. Poskytnem info: 0908 711 370
3. Listopad 2009 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
ivan (anonym)
všem co to postupně vysazovali/y až to vysadili/y a zatím nemáte potřebu to brát znovu???? díky všem za odpověď
18. Listopad 2009 - 16:43
Obrázek uživatele ajka
ajka
ahojky máte někdo zkušenost s olwexya 150mg v těhotenství??? dík
11. Leden 2010 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
ahojky máte někdo...Olwexya, beru ji 2 měsíce a jsem totální impotent, jak působí na ženy, nevím.
20. Květen 2010 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
dany (anonym)
Ahoj, vysazuji...ahoj brala jsem argofan asi 2mes.a musela jsem vysadit.Ze začátku to bylo jen točení hlavy a bušení srdce. pak už i vyrážka a po vysazení ještě týden teplota ale točení a bušení hned ustoupilo. Vrátila jsem se zpátky k seropramu tak snad to bude ok.jinak držím všem palce
15. Červen 2010 - 0:19
Obrázek uživatele Návštěvník
cindy1988 (anonym)
ahoj,beru velaxin 150 mg 9 měsíců a ted jsem se opila a raději ho 3 dny neberu,ale ted už ovšem nevím,jestli mi je špatně po alkoholu a nebo,že nemám v sobě lék,mám přestat užívat velaxin dál anebo ho můžu s pauzou třeba 4 denní brát znovu?Už pít nechci
11. Červenec 2010 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
beru argofan 2tab.denne a...Argofan 75 mg SR jsem začal užívat dnes, dokonce jsem od rána spotřeboval méně xanaxu než obvykle, jednom jeden 1 mg SR, jindy mám v sobě už 2 mg alpraxzolamu (Xanaxu, Neurolu), po pěti dnesch se mám dostat na cílovou dávku 150 mg/den. Argofan u mě nahradil Cipralex, který jsem užíval dlouhodobě a dosáhl jsem už maximální možné dávky. Zatím nepozoruju žádné vedlejší účinky, před kterýmni jsem byl varován (pocení, palpitace atd.). Budu postupně informovat. Na večer ještě beru 150 mg Trittica a pár dithiadenů. Osobně jsem pro masivnější nasazení benzodiazepnů u úzkostných pacientů (symptomatologická léčba). Každě den s co nejmenším množstvím úzkosti je dobrý!
15. Září 2010 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Ahoj, beru Velaxin třetí týden,žádné zlepšení, točí se mi hlava,rozmazaně vidím,mám mravenčení po těle.Máte někdo zkušenost s tímto lékem?Jak jste to snášeli a pomohlo vám to?
1. Listopad 2010 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
bigfoot (anonym)
Ahoj, beru Velaxin třetí...Petře,já vysazuju olwexyu 75 po 3 týdnech.Stejně v příbaláku píšou,že působí jen pár měsíců. Poprvé jsem ho bral v létě 1 měsíc a to jsem měl potivost,zhoršené trávení , horší spaní a sex.dysfunkce,teď to samé bez pocení ..A pozitiva?víc nápadů,energie,méně tiků.
22. Prosinec 2010 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomik (anonym)
Ahoj lidicky beru Argofan(Mollome,Venlafaxin) 150mg rano,nebo spis behem dopoledne a docela mi sedl-vecer mam jeste mirtazapin se zyprexou a dokonce se vyspim.Co se tyce Argofanu trvalo u me temer 3 mesice!!!! nez mi zabral mam generalizovanou panickou poruchu s agorafobii a po techto lekach nemam ataky uzkosti denne ale treba uz jen 2x do mesice coz uz jakz takz jde.
31. Prosinec 2010 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
nechci zveřejni (anonym)
Ahoj, beru Velaxin třetí...ahoj,beru ho asi čtyři roky.myslím, že tu na trhu ani déle není a jsem spokojená,vlastně je mi dobře,ale bojím se ho vysadit a ani mně to doktor nedoporučuje.Nevím tedy jestli tu nejde o byznys či o dobrý úmysl držet mě v pohodě.Ale fakt je ten,že když mně bylo zle,tak pomohl !
10. Leden 2011 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
ahoj,beru ho asi čtyři...Taky beru Velaxin 4 roky.125mg.nejde a nejde vysadit,tak já nevím,ale už jsem na něm asi závislá.
6. Únor 2011 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
JANA (anonym)
Beru Argofan od listopadu 2010, nejdříve 75 ráno, teď 150 ráno a mám si přidat ještě 75 v poledne.Mám z toho strach, ale strašně mi lék pomohl, ale asi 3 týdny špatně spím, budím se ráno ve 3 hod. a pak jdou myšlenky jak na běžícím pásu.Také se hrozně potím i v klidu, natož když něco dělám.Brala jsem před tím asi rok Cymbaltu , ale nic moc.Mám strach,že to nebudu moci přestat brát, protože ty stavy před tím byly hrozné.Chtěla bych vědět, zda je možné brát něco slabšího, ale lékařka mi to samozřejmě dává z dobré vůle pomoci, ale mě bolí i žaludek a mám pocit, že špatně i polykám.Vyšetření ostatní jsouO.K.,takže se nejdná o jinou nemoc.Jen ty hnusný! nervy.Prosím o nějaké vaše informace, nikdy jsem takto nekomunikovala.Díky. J.
11. Únor 2011 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj, vysazuji...Ahoj, kdyby měl někdo zbytek Argofanu který už nebere ráda ho odkoupím, díky. petrahl@email.cz
15. Únor 2011 - 6:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Taky beru Velaxin 4...Jájo, a jak poznáš, že nejde vysadit? Máš nepříjemné stavy po vysazení? Zkoušeli jste to pomalu snižovat? Co k tomu nabrat jiné AD a Velaxin snižovat při něm? To dtuhé třeba půjde vysadit pak lépe. Co na to říká doktor?
15. Únor 2011 - 7:12
Obrázek uživatele Návštěvník
helca (anonym)
Ahoj, vysazuji... mej trpelivost prejde to tak do 3 tydnu.
23. Březen 2011 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
hel (anonym)
Ahoj, kdyby měl někdo... v lekarne je bez doplatku,tak proc ho kupovat
23. Březen 2011 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Ahoj všem chci se zeptat na...Beru Velaxin od konce dubna. První dny by bylo dost zle - bolest hlavy, motání hlavy, bušení srdce, mravenčení rukou, pocit na zvracení,nespavost.Ještě že jsem měla neschopenku.Ale během 14 dnů se to začalo zlepšovat a bylo mi den ode dne líp. Nyní jsem v pohodě a původní dávku 100mg jsme snížili na 50mg.
2. Září 2011 - 12:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Taky beru Velaxin,225 mg,necítím žádné zlepšení,to ještě beru další troje psychiatrické léky,kdyby mě nedrželo,to co mě drží na světě,tak bych si asi prohnal kulku hlavou,naštěstí žádnou zbraň nemám,tak snad prak by se našel,kdo něčím podobným prošel,pochopí,ostatní pardon,nechci opruzovat.Mějte se.
27. Září 2011 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahoj všem chci se zeptat na...Dobrý den, odpoví mně někdo na můj dotaz - beru na depresi a úzkostnou panickou poruch velaxin 150 mg denně a na noc Zyprexu 50 mg a to od konce července. Úzkosti trochu zmizely, ale mám pořád smutnou náladu, černé myšlenky. Nic mě nebaví. Jsem na neschopence, v dubnu jsem přiška o práci. Už je mně přes 50 let, nikde o mě nestojí. Poradí mně někdo, jestli má zkušenosti s výše uvedenými léky. Nebyl by lepší užívat např. Seropram? Moc děkuji za reakce ne můj dotaz. Jitka
21. Říjen 2011 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Jitka, Velaxin je veľmi dobrý a silný liek a keď ti ešte nezabral, znamená to, že užívaš nízku dávku. Maximálna dávka Velaxinu je 375 mg. Velaxin je určite lepší a silnejší liek ako Seropram. Poraď sa so svojim psychiatrom.
21. Říjen 2011 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Luciano, děkuji za odpověď na můj dotaz ohledně velaxinu. Ale jak to mám mému psychiatrovi říct, že potřebuji pravděpodobně silnější dávku. Poradíte mi? A co třeba to, že mně ten lék nesedí? Před velaxinem jsem brala 10 let udržovací dávku anafranilu, a bylo mně dobře. Přestal však zabírat. Bojím se, že se z toho nevyhrabu. Jitka.
22. Říjen 2011 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
Zdravim měl bych zajem o antidepresiva Olwexya nebo jima poobné. Děkuji za nabídky. Ladislav
31. Prosinec 2011 - 3:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Zdravim měl bych zajem o...kolik toho potřebuješ?
1. Leden 2012 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Zdravim měl bych zajem o...Ladislave, ozvi se, napiš kontakt na sebe. Můžu ti pomoct.
11. Leden 2012 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
užívala jsem Citalec několik let a přestal zabírat. Ode dneška mám Argofan a budu ráda, když mi napíše někdo své zkušenosti s užíváním. Dnes mi je hodně dobře, zabral, až nevím, jestli to tak je ok. Včera jsem měla Citalec, byla u p. dr. a ta mi ho změnila ze dne na den. Těším se, že to snad zabere na delší dobu. díky za odpověď.
8. Květen 2012 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
dagmar (anonym)
užívala jsem Citalec...ahoj argofan uz beru dlouhodobe a je moc dobry to jsou jen zacatky nezadouci ucvinky kazdy to snasi jinak ja mam treba snizenou chut k jidlu aspon zhubnu beru ten silnejsi 150mg prvni 4 dny se ma brat 1/2 a potom 1xdenne rano s vjidlem a hodne zapit a jinak zabira tak po 14dnech jinak na deprese a uzkosti je vyborny super zdravi DASA ZLIN
9. Červen 2012 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
prodam 2 bal.argofanuARGOFAn je jen na predpis na recept u lekare bez doplatku tak proc ho kupovat je dost drahy
9. Červen 2012 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Týna (anonym)
Ahoj, dnes jsem začala užívat Argofan, doufám, že po všech předchozích neúspěchách, bude fungovat. Držím všem palce!
16. Červenec 2012 - 12:57
Obrázek uživatele jana87
jana87
prodam 2 krabicky Olwexya 75 mg po 28 tobolkach. pouzitelne do 05/2016. z duvodu tehotenstvi se jich zbavuji. cena celkem 300 Kč plus 30kč postovne
2. Září 2012 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
ty (anonym)
ARGOFAn je jen na predpis na...máš argofan bez doplatku? Kde?
30. Říjen 2012 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
petka (anonym)
ahoj,beru velaxin 150 mg 9...uplne se me rozdvoji osobnost
13. Únor 2013 - 16:27

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama