7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

ivaginace střeva

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Můj 2,5 letý syn prodělal před týdnem ivaginaci střeva tzv.vsunutí střeva do střeva.Prodělal zákrok v celkové anest.vstříknutím kontr.látky konečníkem.Druhý den v nemocnici se mu to opět opakovalo.Prý se to rádo opakuje.Má někdo tytéž problémy? Prý se tomu nedá předejít poradí mi někdo?
9. Únor 2005 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
daniel (anonym)
manželka má dlhšiu dobu bolesti na lavej strane nadbrušnej časti.Dělali ji kolonoskopii a když se dostali k inkrinimovanému místu tak to bolestí nemohla vydržet a vyšetření muselo být ukončeno.Ted bude absolvovat další,podobní rontgenem.Nemá te někdo skusenost anebo odborní názor.Moc krát děkuji-muj e-mail danis.pavlikus"seznam.cz
20. Březen 2009 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Můj 2,5 letý syn prodělal...Můj dvouletý syn prodělal ivaginaci střev také. V sobotu mu v celkové narkoze vstříkli konečníkem kontrasní látku, v neděli opět to samé. Znova narkoza a zase. A vpondělí opět, to ho už museli otevřít. Jsme měsíc po operaci a zatím v pohodě. Ale máme stále problémy. má spoustu uzlin v bříšku a momentálně nateklé střevo. Před třemi dny jsme letěli do nemocnice, protože syn si stěžoval na bolesti. Doktoři sami nevěděli, tak se tam vystřídalo asi pět doktorů. Jsou to nervy. Nespím pořádně, pořád ho sleduji a každý jeho prdík mě stojí nervy. Máte s tím někdo zkušenost? může se to totiž kdykoliv vrátit. Nejrizikovější to je do tří let, takže ještě celý rok před náma:(
15. Leden 2011 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie Lukášová (anonym)
Můj dvouletý syn prodělal...Dobrý den, jste na tom úplně stejně, jako jsme byli my. Přesně vím, jak vám je a a co prožíváte. Malého to potkalo ve dvou letech....hrozné bolesti a na pohotovosti nás poslali domů s prdíkama. Doma už kolaboval, tak rychle do nemocnice...bylo to za pět dvanáct. Ani na to nemyslím, co by se stalo, kdyby jsme tam nejeli. Dvakrát mu to dělali konečníkem a potřetí už ho otvírali. Deset dní na jipce. Taky jsme letěli potom při každém bolení bříška do nemocnice, ale naštěstí dobrý. Ale usím zaklepat...v lednu mu budou čtyři a už se to nevrátilo. Hlavně být opatrnější na stravu a hlavně citrusové plody. Dodnes mu je nedávám, pořád to máám v sobě. Věřím, že už jste za vodou, ale v podvědomí to zůstane dlouho. Jako u mě. Tak se držte a hlavně zdravíííííííííí. Držím pěsti.
5. Listopad 2012 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Vera (anonym)
To me prekvapuje, ze se to deje i starsim detem. Moje dcera to mela na 7 mesicich, udelali ji nalev a pro jistotu pry revizi, kde strevo pry jednim stehem prichytili a zaroven ji vzali slepe strevo, aby se pri dalsich bolestech bricha tahle moznost vyloucila. Samozrejme pri kazdych strevnich potizich jsme sileli strachy a take jeden zbytecny pobyt v nemocnici ve 4 letech absolvovala. Ale od te doby - je ji ted 27 let - zadne problemy nemela. Invaginace by se na rozdil od zauzleni strev opakovat nemela. Ale je fakt, ze ja uz se o to nestaram a vysledky vyzkumu v soucasne dobe mohou byt zase nekde jinde. Tehdy se tvrdilo, ze tech pripadu, jako jsme byli my, bylo vic, ze se radilo relativne brzy deti prikrmovat. O pet let pozdeji, kdyz se narodil syn, uz bylo prikrmovani tuhou stravou posunuto o par mesicu pozdeji.
5. Listopad 2012 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Dobrý Den.já tady čtu vaše příspěvky a mám z toho zimnici.Nás to potkalo (Tomášek 14.mes.)23.12.2012.Nám Doktor říkal že se to NEBUDE opakovat.Tak nevím co nás čeká.A hlavně jakou stravu mu dát protože Dr.mi řekl že pomalu muže vrátit na normální stravu.
1. Leden 2013 - 18:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama