155 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Paní doktorko, mám na vás...Na intimní hygienu bych kupovala raději jen v lékárnách, já používám Allivictus Intim set, je perfektní.
25. Červenec 2011 - 10:02
Radek (anonym)
Zalez, blbko! Že přehnaná...Cesi vynikaji dvemi vecmi a ty ses toho prikladem: nemyji se (pachnou) a neumi diskutovat (jsou hulvati).
25. Červenec 2011 - 16:39
Eliška (anonym)
Na intimní hygienu bych...no nevím, některé věci mají předražené. To samé jsem koupila na netu levněji. Já dávám přednost intimnímu oleji Hy-Intima.
26. Červenec 2011 - 8:43
Davide (anonym)
Zalez, blbko! Že přehnaná...je sice fakt, že přehnaná hygiena škodí, ale myslím, že po pažemi, nohy a mezi nima bychom si měli mýt denně - není nutné použít tuny mýdla. čistá voda ještě nikomu neublížila a pot a prach to spláchne. Pak trochu antiperspirantu...
26. Červenec 2011 - 9:50
Obrázek uživatele pirko
pirko
Zdravím Vás, prosím poraďte, mám problém s přítelkyní, nečistí si večer vůbec zuby a je kuřačka (já zapřísáhlý nekuřák). Např. večer při sexu, když na mě dýchá, je to velice nepříjemné, cítím kouř a jídlo, co měla k večeři atd. Vytýká mi, že jí nepolíbím. Když jí důvod řeknu, nebere ho v potaz, a nečistí si zuby dále. Zuby jí začínají žloutnout až hnědnout. Myslím, že večerní čištění zubů je základní hygienický návyk. Bojím se, aby se mi nezprotivila a neměli jsme problémy v našem jinak dobrém vztahu. Děkuji za odpověď a názory...Petr
14. Únor 2012 - 22:26
Jirka (anonym)
Zdravím Vás, prosím...tak pokud nemá tento hygienický návyk, tak asi těžko něco měnit. Je to o vzájemné komunikaci. Nicméně možná by to spravila žvýkačka nebo nějaká ta ustní voda.
15. Únor 2012 - 9:02
pirko (anonym)
tak pokud nemá tento...Díky, ale k ústní vodě se staví taky zády. Někdy jsem z toho zoufalý....
17. Únor 2012 - 21:03
Helča (anonym)
No myslím, že když se bude muž umývat intimním gelem od ženy. Tak to jeho intimním místům neublíží :D Nemají to nijak jiné.
21. Srpen 2015 - 14:33
Penis (anonym)
Já si ho vždycky hydrhnu na valše, vyždímám a vyklepu, pak suším rozprostřeného na podložce a nakonec ho sroluji do kalhot. No problem.
21. Srpen 2015 - 18:46
Pepa (anonym)
No myslím, že když se bude...muž nepotřebuje žádný intimní gel od ženy. Může si ho mýt buď jen vodou a nebo neparfémovaným mýdlem či šamponem, kterým si myje hlavu.
21. Srpen 2015 - 19:06
Fialka (anonym)
ja si vsechnu intimnku objednavam z internetove drogerky ageo protoze je mi to docela blby si to tahat verejne z drogerky nevim proc-jsem stydlin proste :D
5. Duben 2016 - 10:57
Lucka (anonym)
Já teda chodím teď do lékárny (nebo kupuji online) Lactacyd Pharma. Nejvíce mi vyhovuje asi ten fialový zklidňující.
5. Květen 2016 - 13:02
Žaneta (anonym)
Já používám Intime od Cannadermu a nemůžu si ji vynachválit :-)
6. Květen 2016 - 13:13
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
muž nepotřebuje žádný...Jakékoliv mýdlo je na mytí pod předkožkou nevhodné. Naopak, mytí mýdlem na těch místech vede k zánětům.
6. Květen 2016 - 13:19
Andra (anonym)
Dobry den,dlouho jsem zapasila s kvasinkama je to neprijemny problem:-( az do nedavna...Vadi mi snad vcechny intimni gely ted uz se myji jen cisou vodou a zadne problemy jiz nemam.
6. Květen 2016 - 14:03
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Dobry den,dlouho jsem...Tak to bývá často.
6. Květen 2016 - 14:10
Teri (anonym)
Já teda většinou taky objednávám Lactacyd, který používám dlouho. Normálním mýdlem si myji pouze tělo.
11. Květen 2016 - 16:39
Kateřina (anonym)
Omýt se jen vodou by mi nestačilo, proto se občas myju aspoň lactacydem.
11. Květen 2016 - 16:43
Laterna (anonym)
V Lidlu je docela kvalitní intim gel za pár korun. Používám leta a mám pokoj od kvasinek.
11. Květen 2016 - 19:31
Lenka (anonym)
A s tímto gelem máte někdo zkušenosti? http://www.czlekarna.cz/8594060890111-altermed-intima-intim-soap-200ml-s-davkovacem
16. Květen 2016 - 9:13
Julča (anonym)
Já s úspěchem používám kokosový olej. Po koupeli nebo osprchování ním potřu venkovní partie včetně konečníku. Předtím ještě prstem zanesu trochu do pochvy. Používáme ho s manželem i jako lubrikant při sexu. Od té doby nemám žádné potíže a hlavně do sebe necpu žádnou chemii. Nemohu si ho vynachválit.
17. Květen 2016 - 10:54
Lucii (anonym)
Julčo díky za tip s tim olejem asi taky občas zkusím namazat tim a dál to budu střídat s Lactacydem. :-)
17. Květen 2016 - 14:51
Lenka (anonym)
Bagarko díky, zkusím ho teda koupit :-) taky právě kvůli zánětům :(
18. Květen 2016 - 9:37
Petra (anonym)
Holky já mám teď Lactacyd, jmenuje se Pharma je z lékárny mají teda více druhů ale mám ten světle zelený s antibakteriální přísadou a je super. :)
18. Květen 2016 - 15:10
Denisa (anonym)
Na ten Lactacyd z lékárny jsem právě taky koukala tak uvidím třeba si ho příště taky pořídím :)
18. Květen 2016 - 15:32
Veronika (anonym)
Ten kokosový olej mě taky zaujal. Jinak stejně jako tady holky používám nejčastěji lactacyd. Je to rychlé, jednoduché a nemám žádné obtíže.
20. Květen 2016 - 10:36
? (anonym)
Ten kokosový olej mě taky...Milé ženy, kdy vám konečně dojde, že zánět nevyřeší žádné mýdlo, že zánětem vám tělo dává najevo, že je něco špatně a že se v něm děje něco, co by se dít nemělo? Proč neřešíte příčinu, ale jenom maskujete následky. Tím si opravdu nijak nepomůžete, ale možná naopak uškodíte, protože budete léta ignorovat náznaky těla, až pak přijde něco hodně hnusného a vy skončíte jako vykuchané slepice, kterými asi skutečně jste, pokud nepřemýšlíte nad souvislostmi. Intimní hygiena je jenom marketing, zdraví vašeho těla ovlivňují jiné věci.
20. Květen 2016 - 12:10
Míša (anonym)
Dlouho jsem měla problémy s mykózami a gynekolog mi doporučil ať se myji intimním gelem třeba lactacydem a teď je to lepší aspoň mě nesvědí pokožka.
26. Květen 2016 - 17:38
Monika (anonym)
Používám na intimní hygienu gel od firmy, od které používám i tampóny a vložky.
1. Srpen 2016 - 3:11
Mařka (anonym)
Stále v bedně propagujou ten Chčilli gel ale já mám raději Chilli omáčku z Kauflandu a je dokonce levnější! Akorát, že jí musím pořádně opláchnout aby nešpinila reformky!
17. Srpen 2016 - 10:36

Stránky

Přidat komentář