150 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

intimní hygiena

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Katka (anonym)
Paní doktorko, mám na vás takový menší dotaz. Koupila jsem si mýdlo pro intimní hygienu. Zajímalo by mě, jak se s ním mám přesně umývat, abych si nějak neublížila... vím, že mýdlo do pochvy nepatří.
9. Leden 2003 - 13:37
Věra (anonym)
Vborné mýdlo je Delicagel (nebo tak nějak)od avonu, začala jsem ho používat při problémech, kvůli ktrým se mi nechtělo k lékaři a vše se zpravilo. Víc Vám poradí paní doktorka na www.happy-animals.cz/avon
11. Březen 2003 - 0:58
Karel (anonym)
Pořád se mluví o intimní hygieně u žen-je i něco pro muže?Já si stahuji předkožku a umývám si žalud mýdlem .
14. Červen 2003 - 6:49
Niki (anonym)
Já používám mycí emulzi s aloe - má antimykotické a antibakteriální vlastnosti, je vhodá i pro malé děti již od kojeneckého věku. Dřív jsem zkoušela různá mýdla včetně J&J s PH 5,5, Oriflame, Niveu a další, ale tato emulze s obsahem aloe vera mi naprosto vyhovuje.
16. Červen 2003 - 9:25
Lenka (anonym)
ja pouzivam CHILLY INTIMA ktere kupuju v lekarne,je dobre
17. Červen 2003 - 0:15
Kristi (anonym)
Intimní gel, 89 Kč http://avon.eobchod.com
13. Únor 2004 - 13:35
Katka (anonym)
Chtěla bych se žen a dívek zeptat co používají na intimní hygienu - jestli mýdla tak jaká, a která jsou nejlepší. Nebo jsem slyšela že se nemají správně používat žádné přípravky, ale jen voda...??? Díky za odpovědi!
1. Březen 2004 - 0:14
Kóré (anonym)
Používala jsem různé gely a intimní mýdla, ale suverénně nejlepší zkušenost mám s tekutým mýdlem Intima od firmy Altermed. Co ho používám, zmizely mi všechny problémy, co jsem kdy měla (záněty, suchost, svědění...)
1. Březen 2004 - 16:33
Olga (anonym)
Mám dobré zkušenosti s HY Intima od Karla Hadka. Ale věřte mi, samotná čistá voda taky úplně stačí.
1. Březen 2004 - 18:34
Ivca (anonym)
Já používám buď jen čistou vodu a nebo si jí v umyvadle smíchám s trochou jablečného octa. Pokud mám nějaký problém, tak ten ocet líp "umyje" než samotná voda. Někde sem četla, že vniknutí trochy vody s jablečným octem taky neuškodí (někdy dokonce pomůže), takže se snažím opravdu umýt včechny záhyby :-)
6. Srpen 2004 - 11:14
Oliver Cromwell (anonym)
Ja osobne si myslim, ze takova ta hluboce zakorenena tabu typu "nedotknes se mydlem prirozeni i kdybys mela umrit" jsou jiz davno prezita.Je plno zen (pravda, ne v Cechach), ktere si myji (zvenku) prirozeni vsim moznym a nanasleduje u nich zadna priserna kvasinkova ci buhvijaka infekce, takze to podle meho chce trochu nadhledu a stale nehresit na dnes uz opravdu "babske" rady.
7. Srpen 2004 - 5:00
Oliver Cromwell (anonym)
A jeste dodatek: moje laska je zastankyni vseho prirodniho a nejen ze by se v zivote nedotkla mydlem sveho prirozeni, ale ani se mydlem nemyje, nebot to vadi pokozce a bla bla bla :)Je pritom stale nadherne cistoucka a vonava a ja ji miluji a vlastne na jeji pristup k osobni cistote nemuzu vznest tu nejmensi namitku. Jenze zrovna tak jsem poznal zeny, ktere se (pravda, ne v CR) drbaly mydlem vsude mozne, porad a kazdy den a zadne ty silene infekce, o kterych se zde stale pise u nich neexistovaly, takze nevim.Spis si myslim, ze je to jen otazka prizpusibovitosti lidskeho tela. Kdyz budou rodice od malicka myt dceru mydlem vsude, tak potom ona nikdy jiste z mydla zadnou kvasinkovou nakazu nedostane a naopak, kdyz rodice veri jen na vodu a nic jineho a nedej buh se nekdy holce do pochvy dostane mydlo, vse je v haji a bude mit problemy. Je to vse jen otazka toho, na co si organismus kazdeho clovela zvykne a co povazuje za normalni.
7. Srpen 2004 - 5:16
Carl the Big (anonym)
Zeny,ktere si v zivote neumyla prorozeni, bych se nedotkl ani pohledem.Vzdyt to musi byt sileny smrad!!! Neni nad cerstve vymydlenou vonavouckou pipku. Tu je radost pomazlit a laskat.Je to sila, jak nektere zenske dokazou byt prasata.
7. Srpen 2004 - 10:47
coroner (anonym)
Smrad to nemusí být, když je žena vegetariánka nebo makrobiotička.Tito lidé - týká se i mužů - většinou nesmrdí, ale dokonce i přirozeně "lidsky" voní, aniž používají nějaké razantní "antismrďáky".Příšerný puch většinou vydávají masožravé typy obou pohlaví, což odpovídá hnilobnému zápachu rozkládajícího se masa.Podobně na tom jsou i konzumenti mléka a jeho derivátů.
7. Srpen 2004 - 15:40
Petra (anonym)
Intimní gel od Avonu - a jediné gynekologické "potíže", které jsem kdy měla se ukázaly být močovými kameny.Pokud jste ze Středních Čech (nebo aspoň míváte cesty do Prahy) a chcete si tuto kosmetiku kupovat, můžete se ozvat. Záleží na Vás, jestli budete jen chtít nakupovat jen pro sebe a rodinu, nebo si přivydělávat. Nic není povinné - žádný MLM, žádné získávání nových "duší", žádné nakupování "startovacích balíčků" - naopak, dárečky, kosmetická školení zdarma, podpora firmy a stálá pomoc Vaší "koordinátorky" na telefonu osobně. Více info e-mailem.
25. Leden 2005 - 0:37
PaT (anonym)
ja jsem driv pouzivala chilly intimu z lekarny potom jsem presla na intimni radu od Oriflame, se kterou jsem take spokojena. Hlavne jsem se zamilovala do vlhcenych ubrousku, ktere muzu mit porad v kabelce.
22. Červen 2005 - 8:03
Lenik (anonym)
Dříve jsem měla gynekologické problémy a začala jsem používat Lactacyd, který prodávají v lékárně ve formě mýdla i ubrousků. Nádherně voní a pomáhá.
22. Červen 2005 - 10:22
Veronika (anonym)
V úvodu jsem koukala, že tam někdo doporučuje mýdlo pro intimní hygienu od Avonu (předem říkám a že značku Avon mám ráda, tedy až na vyjímku..). Dneska už se tomu směju, ale věřte, že tenkrát mi do smíchu nebylo... Vzhledem k mým potížím jsem se rozhodla používat šetrnější mýdla. Jenže po použití tohohle "Avon" mýdla, moje frňďule nabyla rozměrů, jak kdyby mi tam proletělo hejno vos. Ani sedět jsem nemohla. A fofrem na pohotovost. Ke všemu tam sloužil, jak jinak, velmi mladý lékař. Mé rozpaky se ještě strojnásobily, protože zde byla i praktikantka.. Nemělo to chybu ;-)
20. Září 2005 - 2:38
Mája (anonym)
Já používám,už skoro rok, mycí emulzi s 38% Aloe Vera gelu od firmy LR a nemůžu si ji vynachválit.Neobsahuje mýdlo,je antibakteriální a protiplí?ňová.Navíc hypoalergení a dermatologicky testovaná.
21. Září 2005 - 15:53
Romča (anonym)
Mýt či nemýt mýdlem, to je otázka. Podle toho, jak to komu vyhovuje. Já si pipku ničím extra nemyslím, myju se jen vodou, a vyhovuje mi to.
22. Září 2005 - 12:22
dkdk (anonym)
Já si zředím vodu s Citrogrep kapkami. A tím se vymývám. Zbavila jsem se tak i výtoků.
22. Říjen 2006 - 20:07
Saba (anonym)
Zadna intimni mydla, je to vse jen reklama, jen vodu. To mi rekla gynekolozka. Neustale jsem trpela mykozama a zanetama. Po pouzivani pouze vody, si nemohu stezovat a cista jsem tak jako po mydle.
22. Říjen 2006 - 22:54
Petr (anonym)
No,tobě bych tedy opravdu orál dělat nechtěl,ty musíš smrdět!
23. Říjen 2006 - 9:24
rara (anonym)
zatimco "katka" masturbuje i monitoru kdyz mu tady popisujete jak si mejete prirozeni vy kozy blby
23. Říjen 2006 - 9:30
Gabča (anonym)
Intimní gely jsou velice příjemné. Klasické mýdlo se na mytí genitálií nedoporučuje protože je příliš zásadité. Ph pochvy je kyselé, proto se používají neutrální mycí gely, nedráždí, neštípou a vyrábí se i antibakteriální či antimykotické takže lehce předejdete gynekologickým problémům. Mě pomáhají.
31. Říjen 2006 - 19:00
Luca (anonym)
Mne pomáhá myci gel s tea tree oilem, je skvely, problemy mi po jeho pouzivani vymizely :-)
1. Listopad 2006 - 13:54
Zedna (anonym)
Ty musis valit jak popelnica na slunku:O)
28. Únor 2007 - 20:54
Lenka (anonym)
Vyzkousela nektera z vas vyrobky Gyntima?Jak jste byly spokojene?Diky!
25. Červenec 2007 - 10:40
Jana (anonym)
Já používala intim mýdlo s tee tree oilem, byla jsem spokojená, ale ted jsem si koupila LACTACYD a už nic jiného:-) Je to s kyselinou mléčnou a opravdu cítím, že je to tam dole "v rovnováze". Doporučuji!
25. Červenec 2007 - 13:56
Belatrix (anonym)
Nejdříve jsem měla mýdlo Chily Intima (možná jsem ten název zkomolila), to bylo v poho. Pak jsem zkusila Lactacyd, ale po tom jsem cítila pálení. Teď mám Dove a taky dobré. Ale stejně necítím nějaký výrazný rozdíl proti normálnímu mýdlu. Začala jsem ty mýdla používat, protože mám neustále výtok, ale ten se nezměnil.
25. Červenec 2007 - 14:10
Fanouš (anonym)
Jdětě do řiti s tou vaší hygienou. Pohlavní orgány my se neměly vůbec mýt, páč se tím narušuje přirozená mikroflóra a Ph!!
25. Červenec 2007 - 17:27
Leni (anonym)
Ty si teda pindíka vůbec nemeješ, Fanoušku?
25. Červenec 2007 - 17:55
Klára (anonym)
Používám Lactacyd, ale mám neustálé mykozy, který lékař po rozborech hodnotí jako bez problému. Jaké máte zkušenosti s přípravky pro intimní hygienu?
14. Leden 2008 - 7:22
Peta (anonym)
Kláro a nebude problém ve tvém partnerovi?To je moje zkušenost, pořád problémy a po výměně partnera je klid, pořád mi zahýbal, dozvěděla jsem se to, vyhodila ho a to bylo ono.
14. Leden 2008 - 9:22
Aneta (anonym)
Ahoj děvčata, co se týče intimní hygieny,tak nejlepší je jen čistá voda.Ale to si potom nepřipadám dostatečně "čistá".Moje skvělá gynekoložka mi doporučila intimní emulzi SAPHORELLE-je k dostání v lékárnách. Ta je vážně super.Co se týče Lactacydu tak ten způsobuje překyselování a to má nakonec stejné projevy jako mykóza-narušená mikroflóra.
22. Březen 2008 - 21:21
MUDr.Schimpansk (anonym)
Fanouš je ve skutečnosti EMIL (co si rok pytla memyl).
23. Březen 2008 - 15:51
Kika (anonym)
Ze všech gelů se mi zdá úplně nejlepší Dove-intimo, rozhodně po Lactacydu se necítím příjemně a navíc pěkně pálí.
2. Červen 2008 - 12:37
Jana (anonym)
Tak to je individuální. Já zkusila mýdel několik a Lactacyd vyhrál na plné čáře. Jiní než Lactacyd už nepoužívám.
2. Červen 2008 - 15:01
peka (anonym)
Caute, ja používám od avonu neparfemovaný mne osobne vyhovuje, nepálí ani po tom co se oholím a od doby co ho pouzívam, nemám výtoky, predtím sem mela dost casto, ted jenom pred menstruací....
24. Červenec 2008 - 11:43
simona (anonym)
Už rok používám Lactacyd, jsem maximálně spokojená. Doporučuji!!
24. Červenec 2008 - 11:52
ina (anonym)
mne lactacyd nevyhovoval-zarudnuti
9. Září 2008 - 7:19
Návštěvník (anonym)
Jedině Dove-intimo
9. Září 2008 - 8:00
Miška (anonym)
Pokud znáte švýcarskou značku JUST (www.just.cz) ,můžu doporučit Deo Intim.Krásně voní a navíc jeho vůně není určena pouze ženám,ale je to unisex,takže může ho používat i váš partner. A je to opravdu kvalita. Pro více info nebo pokud by vás zajímaly i jiné produkty JUST,písněte mi na chmelikova.m"email.cz
15. Září 2008 - 20:12
Petra (anonym)
Hlasuji pro přírodní kosmetiku Original atok, má preparáty na intimní hygienu pro ženy i pro muže. Sama jsem hodně spokojená, narozdíl od chemických komerčních přípravků pro intimní hygienu z tohoto se neobjevuje zarudnutí ani pálení. Zde je odkaz do jejich e-shopu http://80.188.76.98/Products.aspx?NodeCode=N01031600000 Stránky celé firmy pak www.originalatok.cz.
24. Únor 2009 - 10:29
Konývka (anonym)
Já mám nejlepší zkušenosti s TTO nebo MANUKA intim gelle od českého výrovce TOPVET. Je to kvalitní a cenově skvělý.
27. Červen 2009 - 11:08
Obrázek uživatele sedmikraskaa
sedmikraskaa
Pořád se mluví o intimní...doporučuji intimní mycí gel raději než mýdlo, co je pro ženy, můžou používat i muži, např. zde jsou nějaké: http://biooo.cz/intimni-pece-intimni-hygiena-c-1623_1548.html mýdlo hodně vysušuje, takže by mohlo časem dráždit citlivou kůži
28. Leden 2011 - 22:29
Iveta (anonym)
Dobrý den paní doktorko,měla bych dotaz,muj přítel se umívá jen vodou aj penis nemužu dostat po sexu nějaký výtok nebo něco takového? On se prej nemuže umývat mydlěm protože byl na kožní a tam mu řekla že je alergický na zvýřata a na mouku a prej se má jen umývat vodou,muže si penis umývat mydlem? Prosím porad te!Děkuji!
17. Květen 2011 - 16:37
. (anonym)
to je dobry prasak
17. Květen 2011 - 20:02
Patricie (anonym)
Dobrý den paní...pokud nesnáší mýdlo tak ať zkusí mycí olej, je čiště přírodní bez jakékoliv chemie, takže alergický na to být nemůže. Já jej manželovi taky kupuju, protože po mýdle a sprcháčích měl vysušenou pokožku na penisu a dělaly se mu prasklinky. Zkus juknout na odkaz, dá se koupit i sada pro ni a pro něj: http://www.euphorie.cz/shop/193-hy-intim-h-myci-olej-pro-mue.html
18. Květen 2011 - 8:43
Moxy (anonym)
Dobrý den, mám obrovský problém týkající se osobní hygieny a byla bych moc ráda, kdyby mi někdo poradil. Seznámila jsem se s prima klukem, ale ouha. Zjistila jsem, ze po vykonání malé potřeby si nejde umýt ruce. No a pak to, že před milováním mu nepřipadá samozřejmé jít do sprchy. Po milování samozřejmě také ne. Prosím, může mi někdo poradit, jak šetrně a opatrně a nenápadně ho nakopnout? Za každou radu moc děkuji!!!
20. Červenec 2011 - 15:53

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama