22 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Inkubové a sukkuby

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Klotylda (anonym)
Máte někdo zkušenost s nimi? Jedná se o nehmotné astrální bytosti (někdo je považuje za ďábelské, jiný za bytosti z vyšších světů), které živé lidi sexuálně trýzní, hlavně ve spánku. Prý jsou stvoření sex. strádáním a častěji se s nimi setkávají ženy bez partnera než muži či ost. ženy. Co když mě (čas od času) trápí inkub? P.S. Podotýkám pro rýpaly, že schizofrenii nemám, drogy neberu a partnera mám.
6. Duben 2008 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Ignacius - meč (anonym)
Klotyldo+heretici,hříšníci a pohazovači odpadků: 1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte? Každý nechť se sám ptá: 2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu? 3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)? 4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)? 5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství? 6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka? 7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka? 8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku? 9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi? 10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla? 11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali? 12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry? 13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)? 14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost? 15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka? 16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého? 17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit? 18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého? 19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně? 20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého? -APOKALYPSA JE BLÍZKO ! http://www.lide.cz/pracujici.mladenec
8. Duben 2008 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Klotylda (anonym)
Hezké historické zdůvodnění :-). Ale vážně - mátě někdo podobnou zkuš. s takovým "sexuálním upírem?" Já si ho vlastně kdysi v pubertě vytvořila, nebo spíš přivolala, sama díky dlouhému citovému a sex. strádání... Vzniká na něj pak jakási závislost, které se právě nemůžu zbavit...
8. Duben 2008 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
zeptej se tady: www.grimoar.cz
8. Duben 2008 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
klotyldo,já o tom slyšela a spíš bych se bála o tom mluvit než to hledat a ptát se!!!!!!!!!!!! Vzpomínám si na jeden film,kde takhle znásilňoval ženu..........a málokdo ví,že je to fakt!!!!!!!!!!!!
8. Duben 2008 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Klotylda (anonym)
Tak strašný horor to zase není, spíš to dost emocionálně vyčerpává... Holt puberťačky jsou ještě blbé, jako byla i já.
8. Duben 2008 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A ty s tím máš zkušenosti?
8. Duben 2008 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Klotylda (anonym)
Tak mě připadlo, že to asi až tak zlé nebude, a že možná jsem jen hysterka s nedostatečně uspokojenými citově-sexuálními potřebami... Něco jako "zastydlá puberta."
8. Duben 2008 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Klotylda (anonym)
Nevím, jestli je to ono, ale připadlo mi to tak. Ale s černou magií jsem v životě neměla nic společného a mít nechci, takže to bude asi nějaký problém v mé hlavě a emocích...
8. Duben 2008 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Klotylda (anonym)
Tak dlouho jsem si kdysi vytvářela obraz Nejkrásnější Bytosti (Muže) a představovala si erotické prožitky s Ním, že se ho nemůžu (čas od času) zbavit dodnes, i když mě to už obtěžuje a vyčerpává... A v mém věku po 30 už je to taky trapas :-/.
8. Duben 2008 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Dainn (anonym)
Znám z historie dva významné nostitele jména Ignatius čili Ignát, dnes Ignác! První náleží starověku a ten druhý "zlatému španělskému zlatému věku" a ačkoli se jmenoval Iňigo, latinsky tedy Enneco, dalsi jméno tohoto slavného předchůdce jako vzor, jímž chtěl kráčet! Ovšem ani jeden z nich by neměl tu drzost vykřikovat něco o apokalypse! Co jste to proboha za křesťana! Jste - li jím, proč se bojíte setkání s Pánem a Mistrem?! Nejste - li jím, pak mlčte a nehanobte mou konfesi! Určitě nejste kněz, aby jste byl oprávněn používat "zpovědní zrcadlo" a zde není nikdo Váš penitent!
15. Červenec 2009 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co je to zde za spolek magorů?
15. Červenec 2009 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
noník (anonym)
svým myšlením jsi ho vytvořila. změníš li kvalitu myšlení oproti kvalitě myšlení v době kdy byl vytvořen a živen, tak by tě měl přestat otravovat. prostě se nebude moc zaháčkovat, protože je přitahován stejnýma myšlenkama, které ho stvořily. dobře se to radí, hůř už provádí:) tak zlom vaz.
17. Červenec 2009 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
devadeva (anonym)
Jsou to parazitní démoni, subtilní bytosti napadající lidi za účelem pohlavního styku. Vybírají si je nejspíš podle nadbytku sexuálního fluida, kterým se živí. Proto jsou ze středověku často uváděny případy z klášterů. Obecné postupy ochrany proti duchům nemusí proti těmto entitám fungovat. Bude třeba osobní ochrana v podobě účinných talismanů či průpovědí (manter), popř. exorcismus. http://www.veda.harekrsna.cz/encyklopedie/duchove_FAQ.htm
31. Říjen 2010 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Máte někdo zkušenost s...Dobrý den, předem děkuji, že zde je tato diskuse. V noci mne kontaktoval subík. Cítila jsem, jak moc potřebuje pomoci. Z dvouhodinové jeho zpovědi o minulých a současných vidění (bludy). cítím jeho bezradnost a prosbu. Jedna z věcí je při jeho práci, kdy slyší zvuky a hluky, hlasité kroky, vidí otisky stop nadpřirozených bytostí. Konkrétně : stopy 40-50cm dlouhé, otisk tří prstů (mé vysvětlení jeden ženský sexuální démon-neznám nyní jeho jméno). Další bludy jež má: nejen v noci i ve dne na sobě má obrovského pavouka, co se mu zarývá do těla, krutě mu svírá celé tělo, pavoučí nohy mu zarývá do těla. Vidí jej ve skutečnosti na svém těle. Cítí jej. Nemohouc se bránit, nechá se jím požírat. Věřím v paranormální jevy. Něco nám říkají. Sama mám od dětství tyto stavy. Něco nám napovídá. Toto mne zajímá, jak řešit, jak se naučit poslouchat a vnímat, jak z těchto znamení čerpat a zlepšit si kvalitu života. Děkuji za odpovědi a odkazy, kde pokračovat.
2. Březen 2014 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
démon (anonym)
Všem Vám ve spánku natrhnu kaďáky !!!
2. Březen 2014 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Sukuba soulozila ve spanku s muzi a jejich sperma,ktere do ni ejakulovali prenesla jako inkubus a soulozila jako muz se spicimi zenami a ten ejakulat do nich vstrikla a tak je oplodnila.Je to vubec mozne?Ve stredoveku,nebo dokonce i dnes?Tenkrat se na to zeny mohly zkouset vymlouvat,ale co dnes
2. Březen 2014 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Olgo, (anonym)
to je vážné. Nech se vyšetřit na psychiatrii.
2. Březen 2014 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuba (anonym)
Co se stane, když si to succubus rozdá s incubem? Může succubinka otěhotnět? Co se jim narodí? Cubus? Jáké to je, rodit krychli?
2. Březen 2014 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Sukkuinkubus (anonym)
Sukuba soulozila ve spanku s...Sukuba soulozila ve spanku s muzi a jejich sperma,ktere do ni ejakulovali prenesla jako inkubus a soulozila jako muz se spicimi zenami a ten ejakulat do nich vstrikla a tak je oplodnila. Přesně takhle přišla do jináče panenka Maria poté, co si to ze zvědavosti bůh fotřík rozdal s jednou fakt nádhernou sukubinkou.
2. Březen 2014 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Incubus (anonym)
Kriste pane!
5. Říjen 2016 - 14:41

Přidat komentář

Reklama

Reklama