74 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Ahoj, je mi skoro 43 a mám stejný problém :-) Poskočím nebo zakašlu a je to venku... :-) Zatím to není nic úplně závažného, ale nechci to nechat dojít až k nějaké operaci, co tu zmiňují některé se stejným nebo podobným problémem... Řešila jsem to zatím nákupem plen v lékárně, ale nějak se nemůžu smířit s tím, že je nosím pořád :-( :-( ...teď jsem se na internetu dočetla o nějaké nové metodě "rehabilitace svalů pánevního dna", nemá některá už zkušenosti? Budu ráda, když mi dáte vědět, ale možná to zajdu i zkusit... je to kousek od nás, tak to možná vyzkouším. Pořád lepší, než se nechat operovat :-)
7. Květen 2010 - 16:18
Pilous (anonym)
Jen tu chci napsat svuj vlastne manzelcin pribeh ve zkratce.Manzelka zacala mit stejny problem a bylo ji to strasne trapne.K doktorovi sla,az kdyz to bylo neudrzitelne.Rekl,ze bude muset na operaci.Ma zena krom porodu v nemocnici nelezela a tak rekla rezolutne ne.Hledali jsme pomoc na internetu,sice dost dlouho,ale pak jsme nasli kontakt na pani lecitelku a pani,ktera mela stejny problem jako my.Navstivila ji a problemu se zbavila.Tak se manzelka odhodlala a zavolala.No a ted ma manzelka po problemu,je spokojena a ten problem je vyresen.Byla u pani asi 5x a je rada,ze ten kontakt nasla.Takze cinim to stejne,nechavam tu kontakt,snad se pani nebude zlobit.Je z Ml.Boleslavi a cislo je 607131750.
11. Listopad 2010 - 22:01
Markéta (anonym)
Prodám několik balíků plenkových kalhotek Tena Slip M pro střední až těžký únik moči - již je nevyužijeme. Zapínají se na boku, nejsou natahovací. V každém balíku je 30 ks. Možno prodat i zvlášť - 200,-/balík. Původní cena balíku 480,-. Kdo má zájem, napište na email kakupi@centrum.cz nebo tel. 605509665
21. Prosinec 2014 - 22:47
Hana (anonym)
Chci se s vámi poradit, jak na lehkou inkontinenci po porodu, máte někdo zkušenosti co opravdu pomáhá?
9. Leden 2017 - 14:45
anonym (anonym)
Chci se s vámi poradit, jak...Taky bych se přidala, jsem rok po porodu a stále cítím, hlavně při sexu docela "povolené" pánevní dno a když si třeba popoběhnu, tak myslím, že se počůrám, nemůžu to dělat.
9. Leden 2017 - 14:59
anonym (anonym)
Chci se s vámi poradit, jak...Ideální je začít se cvičením, ale chce to poctivě třeba každý den, nebo obden alespoň, nemáš někde poblíž nějakou rehabku, tam by Tě to mohli naučit.
10. Leden 2017 - 21:39
anonym (anonym)
Taky bych se přidala, jsem...Rok po porodu? A ten rok jsi nic necvičila? Je to dlouhá doba docela.
10. Leden 2017 - 22:00
anonym (anonym)
Chci se s vámi poradit, jak...Určitě pomáhá každodenní cvičení pánevního dna, je spousta cviků na internetu.
10. Leden 2017 - 22:05
anonym (anonym)
Rok po porodu? A ten rok jsi...No nějak nebyl čas cvičit, mimčo a tak.
11. Leden 2017 - 22:44
anonym (anonym)
V jednom časáku u doktorky jsem viděla odkaz na Dermaestet kliniku, dělají právě i úpravy u inkontinence prý.
11. Leden 2017 - 22:51
anonym (anonym)
https://www.dermaestet.cz/ - mrkněte, to nevypadá špatně.
11. Leden 2017 - 22:58
Jana (anonym)
No já at dělala co dělala mě to po rorodu to trvalo 6měsíců, dr mě řekl že to může trvat až rok
11. Leden 2017 - 23:03
anonym (anonym)
No já at dělala co dělala...A co může trvat až rok - jakože to pánevní no se dá do pořádku až rok po porodu třeba?
12. Leden 2017 - 21:31
anonym (anonym)
Cvičím od cca 3. měsíce po porodu už poctivě 6 měsíců a je to znát, je to lepší, uvidím co mi řekne na gyndě na preventivní prohlídce, jestli to nějak pozná.
12. Leden 2017 - 21:52
Jana (anonym)
Není to jen pánev ale i vejcovody ,střeva. po porodu se vám těle vše promíchá, není to na tom správném místě takže něco tlačí na něco a to má důsledek. cviky hodně pomohli hlavně cviky na gym míči to (mě) pomohlo k tomu aby se vnitřnosti v těle pohybovali až dokud se nedostali zpět na správné místo,rozhozená menstruace (tělo neví po těch měsících pauzy kdy vylučovat tak to dělá náhodně) no hnus, pleny jsem nosila až po 4měsících trápení a dnes lituji toho že jsem si je nevzala už týden po porodu :-) není se za co po porodu stydět.
12. Leden 2017 - 22:52
Jana (anonym)
gynda vám v ničem nepomůže
12. Leden 2017 - 22:53
anonym (anonym)
No myslela jsem to tak, že se gyndař podívá a zjistí, jak hodně uvolněné to pánevní dno mám nebo ne.
13. Leden 2017 - 22:38
Dana (anonym)
Já musím říct, že jsem po porodu měla lehký únik moči a doteď když se třeba hodně směju, tak si musím dávat velký pozor, nebo při běhu, ale je to tak o 80% lepší, cvičím na pánevní dno sestavu cviků, ale víckrát než 2-3x týdně se nedonutím, resp. na to zapomínám a večer pak už jsem unavená a nemám náladu na cvičení.
13. Leden 2017 - 22:53
anonym (anonym)
Koukali jste někdo na tu kliniku Dermaestet v Brně? Nebo neznáte jí někdo? Píšou tady, že dělají právě i operaci při lehkém úniku moči za 15 tisíc Kč ten zákrok. Myslíte že by to pomohlo? Neuvažuji teĎ, ale třeba časem po druhém dítěti, tedy pokud nějaké bude.
13. Leden 2017 - 23:00
anonym (anonym)
https://www.dermaestet.cz/co2-laser-zakroky/laserova-lecba-lehke-az-stredni-inkontinence/42/nezní to špatně, šla bych do toho ale až po druhém dítěti případném.
16. Leden 2017 - 23:02
anonym (anonym)
Na inkontinenci lehkou je to cvíčo poporodní dobré, ale chce to fakt cvičit pravidelně a poctivě.
16. Leden 2017 - 23:13
anonym (anonym)
A ty cviky někdo znáte? popište prosím.
16. Leden 2017 - 23:20
Mamina (anonym)
A ty cviky někdo znáte?...https://www.youtube.com/watch?v=1bBVDtYHeBo
17. Leden 2017 - 9:23
anonym (anonym)
...Děkuji! Cvičíte, pomáhá to?
17. Leden 2017 - 22:40
anonym (anonym)
Cvičím na pánevní dno takové cviky z rehabilitace a na kontrole na gynekologii jsem ještě nebyla, cítím se docela dobře, ale jak se už psalo, chce to pravidelnost.
17. Leden 2017 - 22:57
anonym (anonym)
To je pěkné videjko, týjo ale 20 minut cvičit to bych asi nedala tolik.
17. Leden 2017 - 23:09
anonym (anonym)
Cvičit člověk může vlastně když sedí a něco dělá, nebo v autobuse, v práci, když stojí a čeká na bus nebo někde ve frontě atp.
18. Leden 2017 - 22:14
anonym (anonym)
Já trpím spíše už větší inkontinencí zdá se mi, ale jsem půl roku po porodu, tak ještě doufám, že se to změní, občas si zacvičím, ale upřímně na to nemám moc času.
18. Leden 2017 - 22:34
anonym (anonym)
Na www.dermaestet.cz nabízejí i omlazení genitálu, nemáte s tím někdo zkušenost? :)
18. Leden 2017 - 22:50
Sára (anonym)
Taky jsem po porodu trpěla lehkou inkontinencí, pořád jsem si říkala, že ono se to nějak spraví, když měl syn půl roku chtěla jsem začít chodit cvičit, ale při každém větším poskočení jsem měla problém. K doktorovi jsem se styděla jít, tak jsem zkusila hledat info na netu a začala jsem cvičit. Opravdu poctivě denně cvičím toto cvičení https://www.dentimedshop.cz/cs/posilovani-panevniho-dna-proti-inkontinenci-a-pro-zvyseni-sexualnich-prozitku.html. Po 6 týdnech vidím zlepšení a 15 minut denně si určitě každý najde. Samo se to málokdy spraví.
19. Leden 2017 - 10:34

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama