49 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Injekční lipolýza

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Ahoj, dočetla jsem se na stránkách kliniky Riva o injekční lipolýze. Je to ambulantní injekční redukce tukové vrstvy. Máte někdo zkušenosti? Cena? Další pracoviště, kde se provádí? Dík.
22. Září 2006 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Toya (anonym)
GHC Praha
25. Září 2006 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
SISI (anonym)
O této problematice probíhá diskuse na BABINET c.z.,a závěr je to,že jsou to vyhozené peníze.
25. Září 2006 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
mir (anonym)
Robi sa aj na aura clinic. Kolegyna si nechala napichnut dvojitu bradu, velmi dobry vysledok uz po jednej aplikacii. Tiez o tom rozmyslam
8. Březen 2007 - 1:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Misa (anonym)
Ahoj, jsem 4 dny po lipolyze na Aura medical klinik.Zatim je to porad otekle,ale metida je ucinna, byt zpocatku po aplikaci bolestiva. Musim hodne pit, jinak vse OK.Mohu doporucit. Cena 4.300 Kc za jeden zakrok.Vic jich nepotrebuji.
25. Duben 2007 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Ahoj Míšo, mohla bys prosím napsat něco více o injekční lipolýze? Taky mě to zajímá, jak to probíhalo, jaké partie máš ošetřeny a jak dlouho je to bolestivé a oteklé? Díky za info.
26. Duben 2007 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Míšo, taky bych prosila víc informací ( ohledně ošetření dvojité brady).Díky.
26. Duben 2007 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
kaja (anonym)
Míšo,ty už máš výsledek?Byla jsem na liposukci a výsledek jsem viděla hned plus tuk v lahvi,ale jak poznáš při této metodě výsledek,když máš opuch a nic ti neodsáli?
27. Duben 2007 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahoj Miso, byla jsem na konzultaci v Myclinic a tam chteji za dvoj. bradu vcetne spodnich tvari 10.000,- za jednu aplikaci, ale je potreba zakrok opakovat. Pro dosazeni idealniho vysledku alespon dve az tri aplikace. Rada bych se te zeptala na vice info a jakou oblast si resila. Cena mi totiz prijde hodne rozdilna. Diky za odpoved.
10. Květen 2007 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
charbulka1"emai (anonym)
Můžu přispět s vlastní zkušeností z tohoto zákroku. Jsem 160 cm vysoká a vážím 55 kg, tedy skutečně netrpím nadváhou. Domnívala jsem se že jde o nějaký banální zákrok vhodný pro mou situaci (malé hrbolky na stehnech). Absolvovala jsem zákrok na klinice RIVA v Brně, jednalo se o oblast vnitřních stehen. Je to více než dva měsíce po zákroku a já mám stále bolestivá zarudnutá místa pod kůží, pokud stojím ta, místa fialoví a situace se téměř nelepší. Vypadá to, že preparát mi pěkně zničil tkáň v ošetřených oblastech a drobné cévky a nevím vůbec, zda si mé tělo poradí s témto problémem a rány se vyhojí.... - po konzultaci s jiným pracovištěm mi lékaři řekli, že byla patrně použita příliš silná koncentrace léku. Je fakt, že na připravku(injekce Lipostabil) je v návodu uvedeno, že se nemá používat subcutánně (tedy vpichy pod kůži) - to jsem ale samozřejmě před zákrokem nevěděla. Přístup lékařky kliniky Riva nechci komentovat,... ztratila jsem k nim veškerou důvěru. Teď hledám pomoc jinde a doufám, že se mi snad mé rány zahojí. Chci proto všechny zájemkyně o tuto metodu varovat, prosím informujte se předem velmi podrobně nejen na to, jaké dávkování a koncetraci lékař zvolí a proč, ale také si dobře rozmyslete, jak velké partie si necháte lipolýzou ošetřit .... rozhodně, pokud do toho přesto budete chtít jít, doporučuji pro začátek začít s velmi malou plochou, abyste zabránili následkům, které mám já.
16. Červenec 2008 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
vladis (anonym)
na všechny popsané problémy se nyní objevila nová technologie. více soukromě na : antioxscan"gmail.com
3. Únor 2009 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
na všechny popsané...Můžete mi tedy poradit, kde mi tímto zpusobem, tedy injekční lipolyzou, obou odstranit tuk z oblasti podbrisku, aniž bych riskovala potíže u eseje v příspěvku výše? Jsem velmi stihla. Jen se mi již 3 roky po císařském řezu ukládá v teto oblasti tuk, kterého se nejde zbavit. Mám 170 čím a 56 kg, ale tuk na břiše i na zelený cvičeni. Nechci invazivní metodu. Díky, Petra
25. Červen 2013 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina P (anonym)
Ahoj podtoupila jsem tento zákrok v centru estetické medicíny http://www.cemcz.cz/injekcni-lipolyza už je to asi půl roku po zákroku a nemůžu je vynachválit. Byla jsem maximálně spokojená potřebovala jsem odstranit podbradek a podbřišek a výsledek je parádní. Jsou to profesionálové a všechno vysvětlí a popíšou. Prostě palec nahoru :)
18. Říjen 2013 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Ahoj, většinou se pletete...Ahoj Radko, mate nejake osobni zkusenosti nebo vychazite jen z uverejnenych recenzi. Moje kamaradka si nechala delat take ijekcni lipolyzu podbrisku a v podstate zadny vysledek a jeste to bylo pomerne bolestive. Muzete popsat osobni zkusenost?
21. Květen 2016 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj.Já byla na injekční...Chtěla jsemsi koupit slevovy poukaz na podbradek a pak dle výsledků na břicho. Dle vašich reakci ale nejsou žádné efekty. Již by jste do toho nesla?fakt blbost a vytahování z lidi peněz?dík za odpověď
17. Červen 2016 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenadžan (anonym)
Chtěla jsemsi koupit slevovy...Dobrý den Petro.Nešla bych tam.Je pravda,prvnich 14 dni jsem byla natěšena.Ale to je ten pocit radosti.Že člověk pro sebe něco dělá. Pak zjistíte. ŽE to bylo na 2 věci. Prostě, funguje jen 1.Zalepit si pusu.Nevyhazujte peníze.Udělejte si jinou RADOST. Já do toho dala 8 tisíc. Lenadzan.ZDRAVIM.
20. Červen 2016 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj.Já byla na injekční...Potvrzuji, že jsou to vyhozené peníze - v mém případě 5300 Kč! Vůbec žádný efekt!!!
22. Červen 2016 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Potvrzuji, že jsou to...Petro, to bylo včera. Jak můžete napsat, že to jsou vyhozené peníze, když se má účinek projevit postupně, v průběhu několika týdnů? Kterou část těla jste redukovala? Já jdu zítra na břicho a stehna...
23. Červen 2016 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Anežka (anonym)
Já jsem lipolýzu take podstoupila. Funguje to lépe na menších partiích, ale já to vyzkoušela i na stehna. Výsledky jsou pomalé, ale stojí za to. Rozhodně to nejsou vyhozené peníze. Já byla v Brně v ArtMedu.
31. Červenec 2016 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
BEBE (anonym)
Já jsem lipolýzu take...Dobry den, chtela jsem se zeptat po jake dobe sly u vas vysledky videt?
10. Říjen 2016 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Já měla v medikhausu štěstí. injekční lipolýzy mi pomohla na bocích. Výsledek jde vidět dost.
17. Listopad 2016 - 18:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Gloe (anonym)
To myslíte vážně že to tak fungovalo ? já jsem byla spokojená a nevidím důvod si stěžovat.
19. Listopad 2016 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanah (anonym)
kde ste byla ?
20. Listopad 2016 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Já si opravdu na medikhaus nemohu stěžovat, výsledky jsou super.
22. Listopad 2016 - 7:51
Obrázek uživatele Návštěvník
jarka (anonym)
Lehlo to je divné já jsem byla také v platan clinic řešit jak píšete madla lásky a s výsledkem jsem spokojená. Tak nevím, nechcete tam zajít ještě na konzultaci?
30. Listopad 2016 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra Navrátilo (anonym)
Bohužel podvod. Moje sestra...Dobrý večerm já jsem byna na Medik hausu na Dykovce asi před 2 měsíci a výsledek je vidět. Bolestivé to rozhodně bylo, ale bez bolesti není krása. Jsem velmi spokojená. Ráda bych ale přidala svou předchozí zkušenost z Hůrek ve studio EXTREME a to byla největší chyba mého života. Nejen že mě spálili na něčem čemu říkají liposonix, ale ještě mě pak paní majitelka Vedralová upozornila, že pokud si budu někde stěžovat, tak že si mě někdo najde. V dnešní době je to až směšné, ale ale i to se v Praze děje. Jestli má někdo stejnou zkušenost, napište prosím, ráda se s někým spojím..Děkuji Navrátilová.
8. Prosinec 2016 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra Navrátilo (anonym)
Taky jsem absolvovala...Já jsem byla na Platan clinique na Lidické před rokem a byla jsem velmi spokojená s vyhlazením vrásek na dekoltu. Na lipolýze jsem nebyla. Ale na internetu jsem četla, že platan clinique jako jedna z mála klinik v Praze nabízí re-ošetření zdrama, při nespokojenosti. Takže jim napište a uvidíte. Hezký den všem.
8. Prosinec 2016 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Van (anonym)
Dobrý večerm já jsem byna...Tak to je mazec, to byste měla nahlásit na policii. Pokud chcete vědět více, napište mi na email - katka.van1@centrum.cz
25. Prosinec 2016 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana Verik (anonym)
Já jsem byla na Platan... Také mám ze studiem extreme v Hůrkách špatnou zkušenost. Nejen, že případě nespokojenosti zákazníka odbude, ale navíc zapře, že tam byl. Prý v rezervačním systému nemají mé jméno. Takže dle nich jsem tam vůbec nebyla. Účtenku jsem si bohužel nevzala. A z účtu byla placena jen nepatrná část peněz, zbytek cca 8.000,- tisíc doplaceno na místě. Studio extreme velmi nesolidní a neseriózní pracoviště. Jana Verik
24. Únor 2017 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Majolka (anonym)
Já jsem byla na Platan...To je pravda, byla jsem na injekční lipolýze v Platan Clinik, ale bohužel to bylo bez výsledku. Napsala jsem tam a nabídli mi zdarma reošetření, které jsem také absolvovala. Ovšem taky bez výsledku, ale byla jsem mile překvapena jejich přístupem a příjemným jednáním. Možná to u mne nefungovalo, protože mám problémy se štítnou žlázou a můj metabolismus je nějaký zpomalený Ještě bych ráda zkusila Liposonix a jednoznačně v Platan Clinik.
5. Duben 2017 - 20:36

Stránky

Přidat komentář