6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Informace o pozemku

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
infoopozemku (anonym)
Prodáváte či kupujete pozemek? Ověřte si informace, které jsou důležité pro Vaše budoucí rozhodování! Zjistěte si to, co realitní kanceláře neuvádějí - tedy úplnou pravdu: Je pozemek opravdu stavební? Co se může dít na sousední parcele? Jaká omezení mohou pozemek svazovat? více na www.infoopozemku.cz
10. Říjen 2016 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Veškeré údaje o parcelách, stavbách, jejich majitelích a věcných břemenech jsou veřejně a zdarma přístupné v katastru nemovitostí http://nahlizenidokn.cuzk.cz/
11. Říjen 2016 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
infoopozemku (anonym)
Veškeré údaje o...Ano toto jsou základní informace, ze kterých se vychází - ovšem tvoří cca 1/10 náplně a důležité jsou z nich jen informace týkající se břemen. Ovšem důležitější jsou odpovědi na další otázky, které z katastru nevyčtete a je na ně třeba odborný náhled. Lidé si často myslí, že co je za využití v katastru je rozhodující pro rozhodování úřadu. Tak tomu není. Stejně tak si 99 % lidí myslí, že když jsem vlastníkem pozemku, mohu si na něm dělat, co chci. Tak tomu také není. Tak pouze pro doplnění.
20. Leden 2017 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
infoopozemku (anonym)
Veškeré údaje o...Více méně spíše pouzkazujete a jistou nezanolost problematiky a více méně Váš názor s těmito službami (které nejsou žádný podvod) nesouvisí.
20. Leden 2017 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
To já jsem měla takový trochu zásek s prodeje chaty a pozemku okolo u Prahy, kdy se zjistilo, že část sousedovy zahrady je na mém pozemku, realitní kancelář Edox reality, která mne zastupovala při prodeji to ale vše vyřešila, a sousedovi se ten kus, který on už léta využíval odprodal, a chata se zbývající částí pozemku se také podařila prodat a převézt na nového majitele.
6. Únor 2020 - 12:08

Přidat komentář