5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

infekce - pomoc

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dragon (anonym)
Všechno to začalo letos v létě kdy mě začaly brát zuby. Ty se vyléčily ale asi 3 týdny na to jsem se začal cítit slabě, nemohl jsem stát ani na nohou. to po dvou týdnech ustoupilo ale nastoupil takový divný pocit v pravé polovině těla. Takový divný pocit, s tím spojené píchání v temeni a pocitem na zvracení. Prošel jsem vyšetření CT mozku a EEG. Výsledky jsou v pořádku. Nicméně mě začaly brnět ruce a občas i nohy a bolest hlavy pořád stejná. Udělaly mi odběry na všechno možné játra,ledviny,borelioza, pry mi brali i nejake onkologicke odbery ... vse v norme. Pry jsem zdravy. Obcas me i poboliva bricho a zaludek. Pocity na zvraceni mam porad. Je to hruza.
19. Listopad 2008 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Bude ti přpadat hloupé co teď napíšu, ale většina nemocí má základ ve psychice. Zřejmně máš nějaký problém, který se ti nedaří nebo nechce řešit. Tvé tělo chcé od té věci odpoutat pozornost a onemocnělo. Začni tedy řešit problémy, které v životě máš a snad se ti uleví i tělesně.
19. Listopad 2008 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Zdraví je harmonie tělesného, duševního , duchovního a sociálního zdraví. Jen se přidávám k předešlému názoru, že v některé oblasti je problém. A Tvé vlastní tělo Tě zastavuje a dává Ti čas. Zkus udělat na měsíc změnu v jídelníčku s přechodem na rostlinnou stravu a hodně se pozoruj.....více nawww.aloe-gel.cz
22. Listopad 2008 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Tommywise (anonym)
Dobry den,Udelalo se mi asi pred tydnem akne nahore na krku pod kosti co je u brady. Pred 3 dny mne to ovsem hodne nateklo a to tak ze je to velke temer 3 cm v prumeru, kdyz na to sahnu tak je to takova stredne tvrda hmota a na povrchu je to cervene. Problem je ze jsem na Novem Zeland a doktor je to dost drahy, takze nevim co delat, beru Nurofen ktery by mel byt proti zanetu, ale krome toho ze me to neboli je to furt stejne.
19. Červenec 2013 - 9:16

Přidat komentář