46 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

INDONAL

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Prosím, máte někdo nějakou zkušenost s tímto přípravkem? Čeká mě operace děložního čípku, přestože se mi nález zlepšil. Odložila jsem ji o necelé 2 měsíce a ráda bych dala ještě šanci tomuto přípravku. Díky Lenka
27. Listopad 2008 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
AAA (anonym)
Ahoj, zkušenosti nemám...ale doporučuji přečíst zkušenosti jiných....najdi si stránky o indonalu...myslím, že to je www.indonal.cz, nebo eu...zkus to najít.
28. Listopad 2008 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
AAA, díky, zkušenosti jiných si chci přečíst - proto se na ně ptám :))) Na těch jejich webovkách jsem samozřejmě byla, ale znáš to - těžko si tam nechají negativní ohlasy a ani není záruka, že si to tam nenapíší sami.
29. Listopad 2008 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
AAA (anonym)
Já si indonal také zakoupila, ale zatím jsem ho nezačla užívat, ale docela mu věřím..tak sbad ti nebude zbytečná investice...
29. Listopad 2008 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
tak jestli můžeš, napiš až začneš. Já jsem si je ještě nekoupila, prostě jsem chtěla sehnat nějakou referenci odjinud než z jejich webovek. Třeba se bojím toho nadýmání, jak píší...to bych asi fakt nemohla...
29. Listopad 2008 - 15:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Ahoj Holky, užívala jsem 3 balení Indonalu kvůli špatné cytologii. Stálo mně to 1800,- a cytologie se mi zlepšila o stupeň, ale HPV virus tam stejně zůstal, takže jsem musela na rekonizaci stejně. Nevím, jestli má opravdu nějaké účinky, ale je na posílení imunity, takže v žádném případě neuškodí:-) Žádné nepžádoucí účinky jsem neměla.
29. Listopad 2008 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj Evi, díky za zkušenost...no tak nějak tohle jsem si o tom přípravku myslela. Jistě neuškodí, ale žádný zázrak to asi taky nebude. to víš, trochu jsem doufala, že někdo napíše, že mu to opravdu pomohlo....chudáčku, tak ty jsi to musela absolvovat znovu. Já mám prý ty nejrizikovější viry, takže taky nejsem moc optimistická, že se toho jentak zbavím. Tak jsem si říkala, že to snad aspo? bude dobrý po té konizaci, jako aby se to konečně vymýtilo z těla, že bych to užívala pak, ale jak píšeš, tak jsi tomu beztak neutekla.
29. Listopad 2008 - 22:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Leni, já mám taky ty nejrizikovější. Ještě mi doktor ukazoval výsledek, U těch "hodných" negativní, u rizikových pozitivní.Snad se toho svinstva operací zbavíš i když ty rizikové má docela dost žen. Záleží na imunitě a jestli začnou dělat paseku, někdy se jich i tělo samo může zbavit a nebo tam jsou a neškodí. Jsou to potvory.Taky jsem do toho Indinalu vkládala naději, taky jsem rekonizaci oddalovala, můj lékař se jen usmíval, stejně jsem tam skončila:-)
29. Listopad 2008 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Evi, nějak tomu moc nerozumím. Cytologie se ti zlepšila, tak proč tě na rekonizaci posílal? A jak často musíš chodit teď na kontroly, když máš pořád ty HPV. Ja po 2 baleních zatím žádné zlepšení nemám, ale gynekolog tvrdí, že to holkám do 25 let často zmizí samo. No, nevím.
30. Listopad 2008 - 0:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Na rekonizaci jsem šla, protože poškozené buňky dosahovaly okraje konizátu (zpráva z histologie po první konizaci). Myslela jsem si, že cytolka bude po Indonalu úplně dobrá, ale nebyla. Tak se doktor držel výsledku z histolky a už jsem mazala.Na rekonizaci jsem byla v dubnu, teď v říjnu mi dělal stěry na HPV a výsledky mám týden, takže odmenstruuju a jdu na cytolku. Pak se rozhodne podle výsledků, zda sledovata či poslat na plastiku čípku.
30. Listopad 2008 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj Věrko, taky nechápu. Já jsem podobný případ. Nález mám už přes 10 let, nic mi neudělali, jen sledovali. Pak mě chtěli poslat na konizaci, měla jsem H-SIL II-III, tedy odůvodněně, ale otěhotněla jsem. tak mě sledovali. Po porodu mírné zlepšení, ale šla bych stejně, jen se čekalo, až přestanu kojit. Naposledy jsem byla v září a dr. mi ukazoval na monitoru (pokaždý mi ukazuje), jak čípek vypadá a že mi z horní strany léze zcela zmizela. Cytologie mi vyšla na Ascus L-grade, tedy bych řekla dost podstatné zlepšení. No a beztak mi volali, ať se dostavím, pro papíry do nemocnice.... Nerozumím tomu, takhle jsem to neměla dobré za celé roky, změnilo se mi to během posledních pár měsíců k lepšímu a beztak půjdu...Jelikož jsem trvala na tom, že chci až po novém roce (na Vánoce teda fakt nemám náladu) tak jdu až 22 ledna, chtěla jsem zkusit ten indonal, že by se třeba ještě stal zázrak - jsem najivka, co
1. Prosinec 2008 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Evi, tedy doufám, že potřetí už na tu konizaci nepůjdeš...vždyť co by ti z toho čípku zbylo. Já vím, zdraví je samozřejmě přednější. Já kdybych nechtěla další děti, tak to asi tolik neřeším, ale je to přece jen zásah. Taky furt přemýšlím nad tím, že se sním setká 85% žen a velká většina se toho viru sama zbaví. co nám chybí - já nejsem moc nemocný typ, naopak, vždycky jsem makala od nevidim do nevidim, nemarodila, max. den dva s horečkou, jinak v práci. Jsem alergik skoro na všechno, takže mám naopak aktivnější imunitní systém...asi zbytečné spekulace, jen se prostě neubráním myšlenkám, jestli není nějaké jiné řešení než uříznout kus čípku a doufat, že se se zbytkem viru vypořádá tělo samo. Píší, že to je jako s herpes virem-ten na opary, už ho prostě máš na pořád a občas se projeví, akorát bohužel nezmizí jako opar sám. No a třeba na opary vůbec netrpím i když manžel jo, prostě můj imunitní systém s tím nemá problém,když ho jednou za x let chytnu, je to jen pidiboláček, druhý den pryč.
1. Prosinec 2008 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
No Leni, to je přesný, já taky nemarodím, jen sem tam nějakou tu rýmu a na neschopence jsem nebyla ni nepamatuju.Taky si myslím, že si tělo snad poradí samo, když to tak vezmeš, je to strašný zázrak co tělo dokáže, tak by se mohlo poprat i s nějakým maličkým virem, ne? Leni, zkus ten Indonal, maximálně do toho vrazíš peníze, ale nezhorší se to po něm, i když mně to prostě připadá jako komerční reklama. Myslím, že je jich tam 30 a měly by se jíst snad minimálně 2 denně, aby to mělo nějaký účinek, takže tak 1200, za měsíc. Dobře jde o zdraví, tak jsou peníze na vedlejším místě, ale na žádný účinek docela dost ne? To si raději za ty peníze koupím ovoce. Ale třeba jsem ojedinělý případ a na jiné to zabírá, zase bych nechtěla Indonal zatracovat.
1. Prosinec 2008 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
REFERENCE UZIVATELUhttp://www.prozdravi.cz/reference-indonal.html
24. Květen 2009 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
kristina (anonym)
Po porodu jsem mela špatnou cytologii,byli zachyceny rakovinové bunky na děložním čípku.Podle doktorky to byl 2.stupeň.Nasadila jsem na 3 měsíce Indonal,společně s partnerem.S tím,že po pul roce jsem měla jit opět na cytologii,kde byli vysledky bez nalezu.Mužu říst,že jsem nevěřila,že by mi Indonal pomohl.
20. Srpen 2010 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Sandra (anonym)
Ahoj holky, já jsem Indonal užívala a nález mi zmizel, takže doporučuju, stojí za to ho zkusit.
24. Srpen 2010 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Niki (anonym)
Prodám Indonal 60tbl. za 550Kč, koupila jsem si další balení a již ho nepotřebuji. ts.ostrava@seznam.cz
31. Srpen 2010 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Veruška (anonym)
Po porodu jsem mela špatnou...Ahojík,já se právě chystám ke koupi tohoto přípravku,a doufám že mi taky pomůže,a chci se zeptat,musí to zároveň se mnou užívat i partner?
18. Září 2010 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Romy (anonym)
Chtěla bych se zeptat , zdali někomu pomohl Indonal na myom?
18. Září 2010 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Magdalena (anonym)
Moje zkušenost je ta, že mi během 6 týdnů užívání zcela zmizela cysta na vaječníku, velikosti asi 8 cm. Potvrzeno ultrazvukem.
30. Září 2010 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Cysta na vaječníku většinou spontánně praskne a je pryč. Indonal jsem brala, ale žádný efekt. Mám mastopatii.
30. Září 2010 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivetka (anonym)
Prosím, máte někdo...ahoj všichni, Indonal mi koupila mamka před operací děložního čípku, nádor mi přestal růst (nehledě na to že po operaci mi nebylo ani zle, bůhví jestli to také nepomohlo :-)) a čekal jen na odstranění.Aby se mi nádor nevrátil, beru ho raději 2* do roku vždy po dobu 1 měsíce. Je super že se dá brát i s antikoncepcí a nemá to žádný vliv ;-)Moc se mi zamlouvá, že to má účinek i na jiné problémy, viz nádory prsou........Takže směle do něj :-D
22. Říjen 2010 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
ahoj, ondonal jsem si htěla taky koupit, byla jsem se na něj zeptat u nás v lékárně, tam mně normálně řekli, že ho zkusí objednat a když jsem se byla cca za další 3 dny zeptat, jeslti už ho mají, tak mně paní magistra řekla, že byl stažen z prodeje, protože se tma objevila nějaká závada...víc to neupřesnila. dost mě to zklamalo, protože jsem si od toho něco slibovala, ale než aby mě to způsobilo nějaké zdravotní problémy, tak to radši nechám být. jinak beru Evelor, to je taky docela dobrý přírodní antioxidant. takže všichni kdo to berete, nebo se chystáte, tak si radši dejte pozor. proč by si to taky v lékárně vymýšleli, při nejlepším by z toho měli kšeft
28. Únor 2011 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
tana (anonym)
brala jsem indonal 2 měsíce, bohužel žádný efekt. jen nafouklé břicho. Měla jsem cystu a rozházený cyklus. Nakonec jsem musela na laparoskopii.
24. Červen 2011 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
kamila (anonym)
Mám zkušenost s Indonalem velmi dobrou, mám vodové cysty v obou prsou, největší cysta byla 4 cm, po užívání Indonalu se zmenšila na 0,9mm což je teda velký rozdíl a to je teď největší cysta kterou mám, včera jsem byla jak na mamografu tak na sonu.
4. Říjen 2011 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Já mám zkušenosti kladné. S manželem jsem brala Indonal Partner 3 měsíce, jelikož jsem měla nález na děložním čípku, který mě docela vylekal. Při kontrolním stěru byl po 3 měsících byl výsledek z trojky na jedničce.:-) Nevím jak moc velkou váhu v tom hrál právě Indonal Partner, ale věřím, že ano. Pokud by někdo sháněl, zůstala mi ještě celá krabička, tak bych prodala za rozumnou částku. Když tak napište na develop21@seznam.cz
4. Listopad 2011 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Bohuzel s Indonalem nemam dobre zkusenosti.Koupila jsem si jedno baleni, protoze mi ho doporucila sestricka na gynekologii pro zlepseni cytologie.Ze zacatku se nedelo nic, nebylo mi ani lip, ani hur, ale asi po tydnu jsem najednou dostala krece v brise a mela takovy divny vytoky. Prestala jsem to brat, a jeste dva dni jsem bolesti bricha a vytoky mela, pak to preslo. Asi za mesic jsem si rekla, ze to zkusim znova, kdyz uz jsem si to koupila (asi sedm stovek), ze to treba mohla byt nahoda, a uz behem dvou dnu krece v brise a uplne stejne vytoky. Kazdy clovek je jiny, ale mne to rozhodne nesedlo...
16. Leden 2012 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
DENCA (anonym)
mnela jsem cytologii h sill .zacla jsem brat indonal tri tablety kazdy den za necely mnesic jsem sla na biopsii a ta byla v poradku ,jen kontroly z duvodu prvni cytologie zadna konizace nic .takze za mne ano doporucuji .no verit nemusite muzete si myslet ,ze jsem nejaky prodejce nebo ,ze mam neco s vyrobou ,ale proste vim ,ze jsem si precetla nejake info ohledne cytologie abyli tam dobre i spatne zkusenosti ,zkusila jsem a jsem za to vdecna :)
24. Únor 2012 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
LENKA (anonym)
MYSLIM,ZE SE DA I VYUZIT,KDYZ NEMUZETE OTEHOTNET,CELKOVE ZKLIDNI A PAK JE OTEHOTNENI SNADNEJSI,JEN JAKMILE OTEHOTNITE,UZ JE LEPSI HO NEBRAT.
25. Duben 2012 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
LENKA (anonym)
Bohuzel s Indonalem nemam...treba jste se zacala cistit,nemela jste to prerusovat,nejak musi ven skodliviny.ja pouzivam kapky Mudr Jonase a tam je to uplne normalni,ze mat vytoky kdyz se cisti gyn.organy
25. Duben 2012 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Chtěla bych se zeptat, zda se může brát Indonal, když beru letrox na štítnou žlázu? A jak se prosím Indonal bere, dvě tablety denně na jednou nebo jednu ráno a jednu večer?
14. Listopad 2012 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Já mám s Indonalem dobrou zkušenost, a jsem si jista, že mi pomohl on. Měla jsem 2 cysty na vaječníku a měla jít na operaci. Koupila jsem si na doporučení Indonal a po 9 týdnech na ultrszvuku byla jen jedna cystička 10x menší, než původní.
24. Listopad 2012 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
A ještě jsem chtěla napsat, že moje kolegyně, která to také brala, ta víc jak 3 měsíce, tak ta ho užívala na nějaké bradavičky na genitáliích a jí to přímo doporučila její gynekoližka. Brala jsem ho 2tbl denně - já R + V, ale je to asi jedno, spíš si myslím, že jde o udržení té hladinky léčivých látek..
24. Listopad 2012 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
A ještě jsem chtěla napsat, že moje kolegyně, která to také brala, ta víc jak 3 měsíce, tak ta ho užívala na nějaké bradavičky na genitáliích a jí to přímo doporučila její gynekoližka. Brala jsem ho 2tbl denně - já R + V, ale je to asi jedno, spíš si myslím, že jde o udržení té hladinky léčivých látek..
24. Listopad 2012 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Marlenn (anonym)
Indonal mě pomohl od malého myomu,jinak prodávají se i bylinné čaje,kapky z výluhů bylin proti cystám.
17. Květen 2013 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Dorka (anonym)
Mohu jen doporučit! Měla jsem nález na cytologii, byla jsem vyděšená a hned jsem hledala, co by mi pomohlo. Brala jsem Indonal Partner 3 měsíce 2 tablety a výsledek parádní. Cena je sice vysoká, ale v tomhle případě mi přijde investice vhodná. Hlavně tedy...nic jiného jsem s takovou odezvou tehdy nenašla a pokud může alespoň trochu pomoci, tak je to dobrý. Takže za mě jedině výborný ohlas, uklidnil mě výsledek po jeho dobrání a nemusím se pořád děsit, kdy půjdu na kontrolu. Přeju hodně štěstí všem, co mají problém, aby byly brzo v pořádku!
19. Červenec 2013 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
sin (anonym)
ja mam pozitivni taky jsem cytologii nemnela v poradku mnela jsem ten nejhorsi h-sill ,brala jsem indonal delali mi cytologii abylo to v poradku :).takze za sebe muzu jen doporucit :)
20. Únor 2014 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ja mam pozitivni taky jsem...Prosim o radu ty zeny,ktere maji zkusenost.Jaky Indonal je lepsi v boji proti papilomavirum:Indonal Woman nebo Indonal Partner Woman. Moc dekuji a vsem preji pevne zdravi.
20. Říjen 2014 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
ja mam pozitivni taky jsem...I já musím přípravek doporučit. Měla jsem zhoršenou cytolologii, předrakovinné změny. Po tříměsíční kúře je teď vše ok, na konizaci jsem ani nemusela (přestože mi byla víc než doporučená).
19. Červenec 2015 - 19:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Dobrý den, dejte si pozor na užívání Indonalu, pokud máte sníženou funkci štítné žlázy. Mám s tím osobní zkušenost. Po dvou měsících užívání Indonalu se mi rapidně zhoršily výsledky. Obsahuje strumigenní látky. Pro zdravé lidi by to mělo být bez problémů.
16. Prosinec 2015 - 7:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Sarka (anonym)
Indonal jsem uzivala na myomy cely rok, ale myomy stále pribyvaly. Musela jsem si nechat vzit delohu. Dcera uziva jiz nekolikate balení kvuli nepravidelné menstruaci a zadny pozitivni ucinek. Velice nas to mrzi,co pomuze jednomu,nepomuze druhemu. Kazdy jsme jiny. Indonal neni zazrak.
27. Červenec 2016 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
L. (anonym)
Brala jsem indonal woman kvůli myomu, který se mi při každé kontrole zvětšoval pravidelně o 9 mm za každého půl roku. Je mi 25 let, tak jsem chtěla vyzkoušet tento přípravek, jsem mladá s takovými problémy. Přípravek trošku působí a pomáhá. Mně tedy nepomohl ke zmenšení myomu... Dělám si pravidelné kúry 2x do roka. Při prvním užívání tohoto přípravku bylo kontrolou u lékařky zjištěno, že se mi myom nezvětšil vůbec. Při dalším užívání se mi zvětšil o pouhé 3 mm... za mě tento přípravek stojí za to, nějaký účinek na mě 100% má. Pomáhá mi oddálit operaci, kterou bych za předchozích okolností v této době už asi musela podstoupit :-(
14. Říjen 2016 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Prodam indonal partner kupovany v breznu v lekarne 60 cps za 350 kc.luccigg@seznam.cz
14. Květen 2017 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
kvetinka24 (anonym)
Dobrý den, řeším problém s rakovinou děložního čípku a moje doktorka mě doporučila Indol3c. Máte někdo zkušenost s tímto přípravkem? Díky za pomoc
15. Září 2017 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
muro2450 (anonym)
Dobrý den, řeším problém...Ahoj, Indol3c ti gynekolog doporučil velice dobře. Mám s ním výborné zkušenosti a průběžně užívám i Indol women ze stránek www.indol3c.cz
15. Září 2017 - 13:23

Přidat komentář

Reklama

Reklama