Reklama

Bez čistého těla nezhubnete

"Mnoho toxických látek je uloženo v tukových zásobách našeho těla. Pokud jej začneme čistit, tak vedlejší efekt správně probíhající detoxikace je i redukování podkožního tuku," vysvětluje výživový kouč Martin Škába, zakladatel metody AHP (Antistresový hubnoucí program).

Naši předci byli v tomto ohledu velmi chytří a minimálně jednou rok si dopřáli různé očistné techniky, ať už užívali ty správné bylinky, oddávali se půstům, anebo upravili svou stravu. Stejně tak bychom se i my měli nejprve zaměřit na očistu trávicího traktu.

„Bez čistých a správně fungujících střev nemohou být další orgány a soustavy zdravé. Jak říká čínská přírodní medicína - tlusté střevo, plíce a kůže jsou jeden orgán,“ upřesňuje Martin Škába.

A jak tu funguje v praxi? Výživový kouč by měl nejprve s přihlédnutím k vašemu zdravotnímu stavu sestavit seznam činností a technik pro vyčištění střev, pak vám pomoct zbavit vaše tělo parazitů, plísní, nebezpečných virů, bakterií a taky zánětů, o nichž prý mnohdy ani nevíme.

Očistný recept a léčivé cviky

Reklama

Detoxikační plány mají své zásady a návaznosti. My vám uvedeme alespoň jednu techniku, která je velmi jednoduchá a účinná:

Jakmile se každý den probudíte, vypijte sklenici teplé vody (cca 3 dcl) s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou a 3- 4 lžičky rozemletého lněného semínka. Vypijte nejdřív 1,5 dcl, pak si udělejte několik rotací trupu, několik předklonů a i třeba několik dřepů - stačí jich pět až deset... A pozor: je prokázáno, že největší účinek mají tyto cviky prováděné mezi pátou až sedmou hodinou ranní, kdy tlusté střevo nejvíce pracuje, a tak jednoduše a naprosto přirozeně podpoříte trávení.

Vyzkoušejte to jako my a uvidíte, že si vytvoříte příjemný návyk, který vám zpříjemní život.

Reklama

Komentáře

veronika (Út, 28. 5. 2013 - 08:05)
no na to že vstávám ráno v půl 5 a běžím na bus ty rotace určitě stihnu!každý nepracuje od 9-10 ráno,za stolem s PC a hodinovým klábosením u kávy s cigárkem než se rozkouká.
sasa (Po, 3. 6. 2013 - 20:06)
no na to že vstávám ráno...vstávám ve 4hodiny a od 5hodin rotuji do 13h. Jím zdravě,celý den chodím a nezhubnu.Někde je chyba?
Svatá prostoto! (Po, 3. 6. 2013 - 22:06)
Bez čistého těla nezhubnete - to jako myslíš, že se nemeju?!

Nežrat a pořádně se hejbat, to je jediná cesta jak netloustnout. Vše ostatní jsou plané plky.
Janinajindra (Út, 4. 6. 2013 - 14:06)
vstávám ve 4hodiny a od...Mě osobně pomohli na hubnutí bylinné produkty. Potřebovala jsem zhubnout nabraná kila v těhotenství, ale nešlo mi to ani po úpravě jídelníčku. Až po té, co jsem vyzkoušela bylinné produkty, tak mi jdou kila dolů. Jestli chcete poradit s Vaším problémem a konečně ho vyřešit, tak mi napište na [email protected]. Moc ráda Vám poradím a pomůžu.
S pozdravem Jana Jindřichová
Janinajindra (Út, 4. 6. 2013 - 14:06)
Mě osobně pomohli na...E-mail má být takto: [email protected]

(Út, 4. 6. 2013 - 16:06)
už jedu jen an víno ..
ani nejim a na tu nahoře..
serte je to dealerka
Ty svatá kozo (Po, 19. 8. 2013 - 17:08)
Naopak! Hejbej radši mozkem,jak?odevzdej sebe SVÉ SVATÉ KOZE!TO SI SVATÁ,UŽIJEŠ,ZHUBNEŠ NA TO TATA.
Ehm (Út, 27. 8. 2013 - 14:08)
Ta helena:uděláme si z tebe testík,helenko,za prvé,jsi chlap a to značně sprostý,máš zde na tomto webu 16 sprostých vstupů! Jsi kriminálník,seděl jsi 3 krát za rozkrádačky!
Reklama