74 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

incestní představy

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jolana (anonym)
Ahoj. jsen normální ženská 41, mám manžela a dvě děti. Jsem celkem spokojená v životě a to i v sexuálním. S manželem se normálně milujeme ale já někdy o samotě i masturbuji. a k tomu mám dotaz.Vím, že mi přijde i hodně nadávek,ale dofám, že přijdou i normálníodpovědi. A teď dotaz.Při masturbaci si nejčastěji představuji nějaký incestní vztah(sourozenci,matka syn, otec dcera)jsou to smyšlení lidé, já sama vnichnevystupuji a v reálu bych toho nebyla s nikých z příbuzních či rodiny na 100 procent schopna.(ani v myšlenkách) Nejvíc mě nevzrušujeani ten sex, spíš to svádění, ten pocit"že se to nesmí"předem díky za ´Vaše odpovědi
5. Červenec 2005 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Nu což:do hlavy ti nikdo nevidí > a pak, jsou to přeci jen fantazie ;-) Tak být tebou, vůbec bych to neřešil.
5. Červenec 2005 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Venceslav (anonym)
Pokud vím, tak dr. Uzel říká (a já s tím na 100% souhlasím), že sexuální fantasie jsou jen fantasie a nemusí vůbec souviset s realitou.Takže žádné strachy, hlavně že se ti to líbí ;-).
5. Červenec 2005 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
chytrák (anonym)
Vzhledem k tomu, že různé takové představy (povídky) jsou po celém internetu-nebudeš rozhodně sama.
5. Červenec 2005 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Pokud tím nikomu neubližuješ, není co řešit. Každý má nějaké přestavy a fantazie.
6. Červenec 2005 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka l. (anonym)
když mi bylo 15, měla jsem fantasie, že mě o pannenství připravuje můj táta, třeba jsem si to dělala a doufala že mě přistihne. Dneska je mi 24 a jsem ráda, že se nic neodehrálo. Byly to prostě úchylný myšlenky mladý holky.
6. Červenec 2005 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
quak (anonym)
Myslím, že se to vždycky nedá vždycky logicky vysvětlit. Před několika lety, bylo mi 15 jsme měly jet na dovolenou v únoru do karibiku, a proto jsme před odjezdem dva týdny chodily dvakrát týdně na solárko. Ségry chodily spolu a já jsem měl jít s mámou. Bydlíme na malém městě kde je studio se dvěma soláriema za jednou plentou na proti sobě. No a když jsme tam byly poprvý a začali s svlékat a já se díval na mámu, tak se mi prostě postavil. Různě jsem se natáčel a skrýval a ničeho si nevšimla.Když jsme tam šli podruhý, stalo se to zase a máma si toho všimla. Když mi řekla- Hele tobě stojí-tak jsem se málem propad do patra níž. Nezažil jsem nic trapnějšího, snažila se to sice převízt na srandu, ale příště mi domluvila samostatný solárko.Mě nikdy incest nebo tyhle uchylárny nevzrušovali a nevím proč se mi stavěl zrovna když se svlíkala máma.Ještě teď po sedmi letech se cítim trapně. Dokonce jsem si rychle scháněl holku kterou jsem úkázal doma, aby si máma nemyslela že jsem uchyl. Takže Jolano těžko můžež takové věci ovlivnit.
6. Červenec 2005 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
jiran (anonym)
už od puberty si představuju že to různě dělám se ségrou nebo s mámou.Mám holku, normálně pícháme ale při honitbě myslím nato jak mě svede máti. Nic jinýho mě tak neudělá.
7. Červenec 2005 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Já to s matkou dělal dvakrát,už je tomu 15 let,jsem ženatý a sex s ní patří pořád mezi mé nejlepší fantazie.
30. Prosinec 2005 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Pokud si to všechno jenom představujete, je to normální, psychologové takové sny a představy vysvětlují touhou po lásce od dotyčných příbuzných. Mně se například dlouho zdávaly sny o lesbických aktivitách s matkou a pak jsem se po probuzení sama za sebe strašně styděla... Za to člověk nemůže, důležité je, aby zůstalo jen u představ!
19. Březen 2006 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jolana, šoupala by do rána, hlavně s vlatním tatou!
20. Březen 2006 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
je to tak!I me se casto zdavalo,jak me picha muj vlastni tata,Nekdy jsem mu cumela i mezi nohy,ale v podstate vim,ze v realite bych niceho takoveho nebyla schopna-nebo alespon nikdy jsem po nicem takovem netouzila.Take jsem myslela na to,jak si muj bracha honi a pritom jsem ho ani nikdy nepristihla.Jsou to jen smyslene predstavy.
20. Březen 2006 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Já si představuju,jak to dělám se svojí sestrou.Zkouším jí různě svádět,třeba na to zabere!!
3. Září 2006 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Savel (anonym)
petre, ty si to se setrou jen predstaavujes a svadis ji ve skutecnosti? A chces, aby to "zabralo"? Vyhledej psychiatra!
3. Září 2006 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pater Noster (anonym)
Ve jmenu otce,syna i ducha svateho - Enter!
6. Leden 2007 - 4:32
Obrázek uživatele Návštěvník
alexandr (anonym)
milujte se a množte se
6. Leden 2007 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
já si ráda představuju sex se svým bráchou - až na to, že žádnýho nemám ;-) a do těch představ si jakoby za svýho bráchu dosadím nějakýho kamaráda... no hotovo...
6. Leden 2007 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já to z bráškem dělám a neva mi to.Jana
4. Červenec 2008 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Brittany (anonym)
Možná jsem zbytečně upjatá, ale netroufám si na incestní sex ani pomyslet, myslím si, že kdybych si ho při masturbaci představovala, nemohla bych se sama sobě už nikdy podívat do očí. Vím, že jsou to jenom představy, které bych nikdy nezrealizovala, ale prostě je to pro mě tabu. Co myslíte, měla bych se od toho oprostit a klidně si to představovat nebo dělám dobře, že se do toho nepouštím?
4. Červenec 2008 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Prince of Walle (anonym)
Brittany - jdi do toho.Podívej se okolo sebe,co vidíš?Na Hradě gauner,na vnitru gauner,premiér buran a hulvát.Co Tě může překvapit?Užívej každou minutu.
4. Červenec 2008 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
DRBAN (anonym)
Já si se svou milenkou často hraji na sourozence,baví nás to a je to rajcovní. Ve skutečnosti má ona opravdu bráchu a já ségru a tak si hrajeme na incest. Je nám už kolem 40,ale je to opravdu zpestření sexu,kdy vám šeptá do ucha "stříkej brácho,vystříkej svou sestřičku" a podobně. Přitom jsme se bavili o tom,že ve skutečnosti bychom se svými sourozenci nešli. Jde jen o prasácké oživení.
5. Červenec 2008 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Pro Brittany : Máš toho plnou hlavu, děvče, proto nakukuješ do týhle rubriky. Pusť si to a ono tě to někam dovede....
25. Září 2008 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Ja si tez pri honeni pera predstavuji sistr i mother.laka me predstava,ze spim a jedna z nich mi vejde do postele pomalu stahne perinu a osahava mi ho pak zlehka vytahne ven a ja uz jsem vzhuru vsak je tma a ja nedam nic znat a ona mi ho honi a olizuje a kouri.jednou jsem kdyz mati zavdala pr.na spani ji osahaval nadra dokonce je vytahl z podprdy ma masiroval.jsem magor,ale taky jsem zrovna nebyl pri smyslech.navic nedavno spala odkryta a mela shrnuuy kal.na bok roztazeny nohy a ja ziral na jeji pootevrenou diru,nevydrzel jsem to hodne me to vzrusilo,tak si sedl kousinek od ni koukal na tu lehce chlupatou vec a brutalne si ho vyhonil.na real nema ale ten pohled me extr.vzrusil a obcas kdyz honim tak si to znovu predstavuji.podle me to laka kazdeho jen to vsichni nereknou a tajne se delaji.cau uchylacci:)
1. Listopad 2008 - 7:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Mladý satyr (anonym)
Fantazii by se meze klást neměly. Ať si každý při masturbaci představuje co chce, aspoň se z něj uvolní všechny ty potlačované touhy a pak v reálu se bude chovat daleko líp. Pořád je lepší, pokud má někdo např. podvědomé sadistické touhy, když si je bude kompenzovat sadistickými fantaziemi při masturbaci, než když si bude vylévat zlost na svých dětech, podřízených, atd. A to samé je i s incestem.
1. Listopad 2008 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Pro Adama : jestli opravdu jsi už tak daleko, jako píšeš, pokračuj, máma na to čeká...
1. Listopad 2008 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Niki (anonym)
Nikdy jsem žádné představy o incestu neměla. S bráškou jsme se víc než často "rvali jak psi",hádali a já ho místy děsně nenáviděla-zvlášť když naši kontrolovali pořádek v "děcáku" a za bráchův binec jsem vždycky byla zodpovědná já,protože jsem "...o rok starší a měla bych už mít rozum!" A doba puberty?-myslím,že naši snad museli navštěvovat kursy asertivity,psychologie a pod.,jinak by nás museli zabít oba... A právě v té době se "to" stalo. Já se s bráškou nejen pomilovala,ale zažila i svůj první,opravdový "vrchol s klukem"... Bylo to totálně náhodný,nečekaný-a o to krásnější. Pak jsme to(asi po 2 měsících) zkusili zopakovat,ale bylo to spíš hloupé a trapné a o ničem... Ale faktem zůstává,že od té doby jsme s bráškou "jedna rodina",dokážem si popovídat o čemkoliv,pomáhat si navzájem... Jen naši se nikdy nedozvěděli pravou příčinu toho "vyzrání" a netuší ji dodnes... Tak nevím,jestli incest JO nebo NE?
21. Prosinec 2008 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka V. (anonym)
jak už tu někdo napsal, fantazii se meze nekladou.neodsuzuji.Já sama mám představy, za které by mě možná ostatní odsoudili :o)
21. Prosinec 2008 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Niki (anonym)
Ju,Lucko! ...a taky byl jeden takovej človíček,myslím že se jmenoval Joschua, a byl původem tuším... od Nazzaretu? Ten taky neodsuzoval... A pomáhal... A víš,jak skončil? :-) Niky
21. Prosinec 2008 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka V. (anonym)
Niki, ale já nepomáhám :o)))
21. Prosinec 2008 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Je to krásný tema, stojí za příspěvky. Jedna moje známá byla v zajetí svejch představ, že zaučuje syna a nevěděla, jestli to jsou jen představy, nebo jestli to opravdu dělala. Tak jsem jí poradil, ať si to s ním zkusí v reálu, že pozná, jestli to s ním dělá poprvé, nebo, jestli to už bylo.Kluk spal, ona si nechala jen tenkou košilku bez kalhotek a přenesla ho k sobě na postel - dvojpostel. Já jsem ležel vedle a dělal, jako bych spal. Kluka pomalu vzbudila, lehla si na záda, pokrčila nohy a dala si ho mezi rozevřený stehna. Vrtěla trochu zadkem, aby se do ní dostal. Kluk se pomalu začal budit, pérko se mu postavilo a ona si pomohla rukou, aby bylo uvnitř. Pro mne to bylo velice rajcovní. Kluk se probral a říkal, že je maminka hodná, že se u ní může zase ohřát. Chvíli se tam pohyboval, pak ho překulila vedle sebe a nechala usnout.Říkala, jaký je to vzrušující cítit toho jeho malínkýho ptáčka v sobě.Z jeho výroku vyplývalo, že se už u ní "ohříval". Asi za dva dny za ní prej v noci přišel, jestli by se zase mohl ohřát. Záviděl jsem mu takovou mámu....
25. Srpen 2009 - 12:53

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama