0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

imuregen

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
milena (anonym)
prosim O sdeleni vasich zkusenosti i imuregenem.Dikz
19. Únor 2003 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Akret (anonym)
Ja osobně mám dobrou zkušenost. Doporučil mi jej homeopat po operaci, abych si podpořila imunitu a rychleji se "zvetila". Není to zázrak, není to hned, ale sedlo mi to a pomohlo. Jo, kup si nejlépe kapky. tereza
19. Únor 2003 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
IMUREGEN je úplně fantastický. Dokonale mě zbavil nespavosti.Teď ho konzumuju pátý měsíc (kávovou lžičku po probuzení na lačno)a rozhodně s tím nemíním skoncovat.
4. Říjen 2007 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
IMUREGEN je ten nejlepsi preparat, jaky jsem kdy pouzivala. Byla jsem porad nemocna a od te doby, co jsem ho zacala brat(cca 5 let) jsem vazne onemocnela jenom jednou a me tete pomohl se vylecit z rakoviny... Doporucuju
19. Červen 2008 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Binney Lanney (anonym)
Kde ho seženu a kolik stojí?
19. Červen 2008 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Moje děti ho užívají druhým rokem,ale ještě žádné zlepení nesleduji. Ještě naopak bych řekla zhoršení nemocnosti,ale naše pani doktorka mě ujištuje, že je to nejlepší, abych s tim nepřestala.
8. Červenec 2008 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ulrika (anonym)
Imuregen nic nevyléčí a rakovinu ani náhodou. Je to na tahání peněz. Paní doktorka má asi s farmaceutickou firmou smlouvu a čím víc preparátu doporučí, tím víc ji jdou na ruku. U nás v domě je jeden zubař, který si jezdí pořád na předváděčky a kongresy do Kanady, kde ho zvou farmaceutické firmy. Pokud máte děti nemocné, začněte je v zimě otužovat postupně nějakým sportem, třeba na lyžích. Chce to pozvolně. nekupujte jim sladkosti a sladké limonády, ale mějte doma dost chutných jablíček, pomeranče, kedlubny, ředkvičky, uvidíte, jak jim to bude chutnat.
8. Červenec 2008 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenni (anonym)
Imuregen pomáhá zlepšovat imunitu - tím rozhodně pomáhá při různých nemocích ... já ho beru už rok a něco a imunita se mi zlepšila a pomohl mi i s rychlejším se uzdravením se z chřipky (neříkám že neni třeba užívat standartní léky ale rozhodně určitým způsobem tento přípravek dle mě pomáhá) P.S.: pro Ulriku - imunita se mi nezlepšila ani sportováním ani konzumací zeleniny či ovoce
23. Říjen 2008 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Taky teď zavžuji, že si koupím Imuregen. Jen jeden známí imunolog mi poradil spíš Bio bran, Colostrum nebo Imunosan, ale je to tak drahý kort když se to musí brát douhodobě že jde o tisíce. To ten Imuregen je dost levný i to my ale příjde divný, věřím že se někdy připlatit vyplatí, takže oprvadu váhám... jinak souhlasím jím zdravě sportuji, nekouřím, nepiji a imunita v háji
24. Říjen 2008 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já jsem brala Imuregen několik měsíců,ale neosvědčil se mi.Nezvýšil imunitu natolik,abych nechytala rýmy a virózy.Řekla bych,že je nanic.Měla jsem kapky i tablety. Kapky mi navíc podráždily povrch jazyka.
24. Říjen 2008 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Mám s Imuregenem výborné zkušenosti. V porodnici jsem na tom byla šíleně psychicky, špatně jsem spala, úzkosti, brala jsem tablety jednu po třech hodinách. Spala jsem jak miminko, druhý den jsem byla překvapená, jak je mi skvěle. Nechtělo se mi věřit, že by Imuregen tak rychle zabral, ale jiné vysvětlení nemám. Od té doby užívám denně tabletu.
3. Prosinec 2008 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Patriková (anonym)
Než začnete negovat nějaký preparát, zjistěte si o čem to je a kdo to vyrábí.Imuregen je starý český preparát, který je přes 50 let klinicky zkoušen s vynikajícími výsledky.Žádný potravní doplněk nemá tolik výzkumných prací a grantů jako on, část jich je na www.imuregen.cz. Vyrábí jej malá česká firma, která nemá ani na reklamu natož na podplácení nějakých pochybných lékařů. Všechny volné prostředky věnuje na výzkum a podpoření kvality tohoto preparátu. Jinak si pamatujte: vše co projde přes rostliny a zvířata má pro lidský organizmus obrovský význam.Tělo použije tuto stavebnici okamžitě tam, kde ji potřebujete a nemusí se dřít s vybíráním a odbouráváním chemických přípravků. Imuregen je čistě přírodní stavebnice nukleotidů,minerálů,vitamínů a aminokyselin na živočišné bázi, proto opravdu pomáhá.
20. Květen 2009 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludmila (anonym)
Než začnete negovat nějaký...V předchozích příspěvcích lidé píší, že ho používájí léta. Tam není třeba žádná přestávka? Vím, že u bylin. kapek a čajů je vždy potřeba pauza. Děkuji.
23. Listopad 2009 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
V předchozích příspěvcích...V letáku je psáno, že ho lze užívat dlouhodobě - přesně cituji "Je možné jej užívat časově neomezenou dobu bez nebezpečí návyku nebo negativních vlivů". Dnes jsem ho zakoupila pro své děti, máme všichni chřipku. Je od 1 roku a líbí se mi i dávkování 1x denně. Chutná neutrálně, takže ani u dětí nemám problém, že by kapky nechtěli. Hezký den. Andrea
1. Prosinec 2009 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Kde ho seženu a kolik stojí?mohu vam sehnet colustrum a i nabidnout nasi spolupraci 720111977
23. Leden 2011 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Kde ho seženu a kolik stojí? 720111977 Vedlejší příjem 3000 - 8000 Kč možný. Požadujeme: obchodní zkušenosti, SŠ vzdělání, 10 hod. týdně.muzu va pomoc ho sehnat a jeste vam poradim jak ho koupit za levnejsi cenu 60151@seznam.cz
30. Leden 2011 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
720111977 Vedlejší...Bohužel s Colostrumem (mimochodem píše se s o, ne s u) nemám dobré zkušenosti. Jaké máte zkušenosti s Imuregenem?
5. Duben 2012 - 22:21
Obrázek uživatele myska36
myska36
Bohužel s Colostrumem...Imuregen užívá naše rodina už pár let a můžu říci,že nám pomáhá.Rozhodně jsme méně nemocní a u syna se zlepšila i alergie. Myslím, že se to začalo projevovat asi po měsíci užívání.Mám ještě vyzkoušen medvědí česnek, který užívám pro lepší trávení.
14. Duben 2012 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Cazen (anonym)
Osobně na Imuregen nedám dopustit, užívám už přes 3 roky pravidelně Imuregen kapsle a vlákninu a po všech možných preparátech, co jsem za léta vyzkoušel, mi až konečně tento zabral. Nemarodím, nehubnu, avšak ani netloustnu a dokonce jsem vynechal letité preventivní očkování proti chřipce a bez problému. Objednávám klasicky po telefonu, kde mi i poradí, když něco potřebuju, ale jde to i přes eshop...imuregen.cz. Je to každýho věc, co si kupuje a za co utrácí, ale tohle s klidným svědomím mohu vřele doporučit!
30. Červenec 2015 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Imuregen je fantastický, od té doby, co ho beru (cca od r.2009) jsem nebyla nemocná.
21. Říjen 2015 - 18:25

Přidat komentář

Reklama

Reklama