9432 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Imigranti

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Bojím se co z toho bude. Co si o nich myslíte?
2. Říjen 2015 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Twigy (anonym)
Marie, dostaneš asi hodně nesouhlasných příspěvků. Já myslím, že jsou to vesměs chudáci, kteří utíkají před válkou nebo za lepším životem, na druhou stranu - Evropa s nimi už nikdy nebude to, co bývala. Začlenit je do pracovního procesu? Tomu asi věří jen Merkelová. Hrozně ráda čtu na toto téma příspěvky Cyrila Höschla. Moc chytrý pán.
3. Říjen 2015 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie. (anonym)
Myslím že se nechovají tak abychom jsme je rádi vítali. Bratr kdysi utekl do Německa a žil tam 20 let. Musel se chovat slušně, nesměl mít jediný ani dopravní přestupek. Musel žít slušně, jinak by ho asi vyhostili. Němci byli přísní. Kam se ta přísnost poděla. Teď si nechají do země nalézt lidi o kterých ani netuší za jakým účelem přišli. Ano jsou mezi nimi i chudáci, jen si myslím že jich je menšina.
3. Říjen 2015 - 11:57
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Arabové byli vždy známí tím, že pracují, jen když jim nic jinýho nezbývá. Chápu, nejsou všichni stejní, ale drtivá většina takových je.
3. Říjen 2015 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Dežo Netáhlo (anonym)
Arabové byli vždy známí... loupeživý Arabové určitě nepracují, taky proč, protože si všechno seženou od takových máků jako jste vy, hahahha, budete hekat jak sou cigoši hodní
3. Říjen 2015 - 14:50
Obrázek uživatele Steve
Steve
Protože je státy kazí, proto takoví jsou ....
3. Říjen 2015 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Marie, dostaneš asi hodně...Když jsou tedy chudáci, mají se podle toho chovat. Také se jich bojím. Tady nemají co dělat. Ať jdou domů.
3. Říjen 2015 - 18:26
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Dle nejnovější zprávy z Řecka tam imigranti dotáhli choleru.
3. Říjen 2015 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Rusi a katolíci presentují migranty z Tramtárie jako kulturní a bezpečnostní hrozbu. Budou lidem řezat hlavy, zavedou v Evropě právo šaría, kostely přemění na mešity. Šampioni socek a socky samotné presentují migranty jako hrozbu veřejnému systému sociálního zabezpečení. Migranti nebudou pracovat a budou pobírat sociální dávky a obsazovat obecní byty, takže se pak nedostane na místní, kteří celý život poctivě pracovali, přispívali do systému, a nyní mají proto nárok z toho systému brát (nebo třeba ani nepracovali, ale jsou místní, a proto mají na ty dávky a na ty byty automaticky větší nárok než ti migranti). Pracovníci podřadné kvalifikace vidí v migrantech hrozbu pro svá podřadná pracovní místa. Migranti budou místním krást práci. Libertariáni presentují migranty jako hrozbu tradičních evropských individuálních svobod, které se v Evropě utvářely po staletí. Migranti z Tramtárie je neznají, a tím pádem je ani nebudou respektovat, natožpak hájit. Vždyť někteří z nich ani neumí číst a psát, natož aby něco věděli o Magně chartě, Velké remonstraci či Prohlášení práv člověka a občana. Kdekdo presentuje migranty i jako hygienickou hrozbu. Kdo ví, jakými viry či baktériemi, které již byly v Evropě dávno vymýceny, jsou ti miganti zamořeni. Na veřejném trhu hrozeb tedy existuje rozmanitá nabídka i konkurence, a spotřebitelé na tomto trhu si mají z čeho vybírat.
3. Říjen 2015 - 22:08
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Hlavně znám historii. Teď sleduju o vraždě Konráda z Monferatu.
3. Říjen 2015 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Rusi a katolíci presentují...Ty jsi zase nepochopil úvodní otázku? Nebo proč tady píšeš ten elaborát? Ty jsi socka, tak piš jen za ně.
3. Říjen 2015 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Ty jsi zase nepochopil...Já nejsem socka. A ty nemůžeš tvrdit, že bych něco od tebe nepochopil. Já tě intelektuálně převyšuji, a nabízím lidem širší obzory. Dokonce se partikulárním náhledům na otázku imigrace jejich vzájemným postavením vedle sebe skrytě usmívám.
3. Říjen 2015 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Migranti jsou často mladí muži. Někteří z nich se spárují s místními holkami, a některým místním méně atraktivním, méně bohatým a méně vyděláváníschopným mužům tak de facto znemožní jejich biologickou reprodukci. Toto je často nevyřčená, ale nikoli o to méně reálná, hrozba pro místní mužskou populaci.
3. Říjen 2015 - 23:36
Obrázek uživatele Steve
Steve
Máš nějaké mylné představy o migrantech ... Migranti chlapi jsem jdou proto, že si sem potom bez problémů pozvou svoje lidi ze své domoviny. (ženy, rodiče, děti) S nikým z Evropy se křížit neplánují, max tak znásilnovat pro užitek a potřebu - u nich není divu když jsou to primitivové s nízkým IQ.
4. Říjen 2015 - 0:19
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Migranti jsou často mladí...To by mě vůbec nevadilo, kdyby tu takto nebylo zatahováno mrzačení pohlavních orgánů, právo šaríja a jiné středověké móresy, které do moderní evropské společnosti vůbec nepatří. Stará perská kultura kvetla ještě 150 let po dobytí Iránu muslimy, jakmile tam po roce 900 převládli, tak byla zcela zlikvidována a uchovala se v několika zbytcích v exilu v Indii. V Indii nikdy až na tu její část, která se jmenuje Pákistán muslimové naštěstí nikdy nepřevládli, jinak by byla islamizovaná do mrtě. Toto nebezpečí si sluníčkáři vůbec neuvědomují.
4. Říjen 2015 - 0:49
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Máš nějaké mylné...Jak kdo. Bílé ženské jsou bohatší než jejich partnerky ze země původu. Někdy se na ně proto vybodnou, a dají přednost nějaké místní partii. Navíc v muslimském prostředí jsou páry aranžované rodiči - takže ne každý mladý muž z té oblasti má doma partnerku, na kterou by musel brát ohled. A pokud je to Syřan, nemusí už mít ani živé rodiče venku, a v Evropě si dělá, co sám uzná za vhodné, a co mu zdejší ženské umožní. Konkrétně v Británii je třeba poměrně hodně smíšených párů plodících smíšené potomstvo.
4. Říjen 2015 - 0:50
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
To by mě vůbec nevadilo,...Já myslím, že náboženství, jak je dnes známe, brzy vymře. Nemá odpovědi na otázky moderních lidí. A pokud se musulmani navzájem likvidují v zemích svého původu, a utíkají před svými vlastními mordy, respektive za lepším životem v Evropě, jenom tím ukazují, že jejich vlastní muslimská kultura a civilisace nemá perspektivu. Tím nechci říci, že se mi ta migrace líbí. Nicméně ti migranti Evropě islám nevnutí. To se ho dříve sami vzdají, jak to už dnes mnozí dělají konversí ke křesťanství ihned po dosažení západní Evropy, aby se mohli vzápětí vymlouvat, že jako čerství křesťané již nemohou být poslaní zpět, jelikož by šli na jistou smrt.
4. Říjen 2015 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Hlavně, žes tu vychválil...Kdyby mě brutálně neprovokovali, tak jsem to neudělal. Intelektuálství samo o sobě jistě není zárukou úspěchu vůbec v ničem.
4. Říjen 2015 - 1:02
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Já myslím, že...Tak, to se jenom domníváš. Islám má na rozdíl od křesťanství zásadu takíja, podle níž může muslim naoko zapřít svou víru, když tím získá nějakou výhodu nad věřícím. Konráda z Monfortu, když byl zvolen jeruzalémským králem, zavraždili muslimové, kteří se vydávali za konvertované křesťanské mnichy. Byli na jeho dvoře v Týru jako spící buňka dlouho, než udeřili. Sluníčkáři jsou hňupové, kteří vůbec nedokážou předvídat a bejt obezřetní.
4. Říjen 2015 - 1:16
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
mělo tam být: získá nějakou výhodu nad nevěřícím. Islám není jen náboženství, je to také politická totalitární ideologie. Mimoto v Německu denně vidím, jak se dříve sekulární Turci rapidně islamizují. Už dnes je v Porůří na 40% tureckého obyvatelstva.
4. Říjen 2015 - 1:20
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Tak, to se jenom domníváš....Já myslím, že jsme o pár století dál. Když se ale potřebuješ bát nucené konverse Evropy k islámu, tak ti to nebudu brát.
4. Říjen 2015 - 1:20
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
mělo tam být: získá...: Mimoto v Německu denně vidím, jak se dříve sekulární Turci rapidně islamizují. Nemají k tomu i mimoideologické důvody? A je to jediný podstatný trend ve vztazích mezi islámem a většinovou sekulární společností v Evropě?
4. Říjen 2015 - 1:23
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Já myslím, že jsme o pár...Nejde o strach, ale jde o obezřetnost, kterou sluníčkáři vůbec nemají. My jsme o pár století dál, kdežto ti musulmani vězí až po krk ve středověku. Mimoto islám byl v době svého vzniku poměrně tolerantní, jenže postupem času zbeduínštěl (Mohamed nebyl žádnej beduín, ale byl obyvatelem města) a tolerantní už není.
4. Říjen 2015 - 1:26
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Do hlavy jim nevidím, abych znal jejich důvody. Jenom na vlastní oči vidím, že se tak děje.
4. Říjen 2015 - 1:29
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
mělo tam být: získá...: Už dnes je v Porůří na 40% tureckého obyvatelstva. To je ovšem zajímavé. V Severním Porýmí-Westfálsku žilo kocem minulého roku necelých 18 milonů lidí, ale Turků bez německého občanství bylo jen půl milionu. A roku 2013 byly v celém Německu jen necelé tři miliony lidí turecké etnicity, ať již německého, nebo tureckého občanství. http://tinyurl.com/nfkz6g7 http://tinyurl.com/ott8g9m Nemá náhodou strach velké oči?
4. Říjen 2015 - 1:34
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Nejde o strach, ale jde o...: My jsme o pár století dál, kdežto ti musulmani vězí až po krk ve středověku. Všichni lidé, kteří chodí v pátek do mešity? V Anglii nic takového neregistruju. Aféry s předaranžovanými sňatky či čestnými vraždami v muslimských rodinách sice existují, nicméně to není v každém městě na denním pořádku. Aspoň tedy ne tam, kde žiju. A že je tu muslimů požehnaně.
4. Říjen 2015 - 1:38
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Vím, jak to v Dortmundu vypadá. Turecké obyvatelstvo je v Německu rozloženo velmi nerovnoměrně. A to jsou Turci z musulmanů ti nejmíň problémoví.
4. Říjen 2015 - 1:42
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Mám se podívat na etnickou skladbu Dortmundu?
4. Říjen 2015 - 1:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Míla (anonym)
Také mám z toho obavu. Něco mi napsala kolegyně z Mnichova, co se děje u nich v nemocnici. Oni mají přísný zákaz o tom hovořit s médii. Afričani se nechtějí přizpůsobit, odmítají to z přesvědčení a odkazují se na svou víru. Nechtějí pracovat, jen čekají s nataženou dlaní a když nedáš, tak plivnou...zatím. Ze začátku měli lidi chuť jim pomáhat, už to ale vzdali. Když to nezvládají Němci, jak to chceme zvládat u nás?
4. Říjen 2015 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
3.10.2015 23:38 - Honza...Gin má narozdíl od tebe jakž takž formát, ty de**le vymaštěná. Nicméně to, zda je v Porúří 40 % populace tureckého původu je ověřitelné, ty vylízanče. A když si mě bereš do huby, uvědom si, ty chátro, že já žiju na Západě, a já mám narozdíl od tebe relevantní zkušenosti s koexistencí s muslimskou populací.
4. Říjen 2015 - 14:38

Stránky

Přidat komentář