40 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ilumináti a Nový světový řád

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
Jak moc máme v moci naše životy ? Ovládají nás ilumináti, když chtějí vytvořit Nový světový řád (NWO) ? Je to Boží záměr nebo to má skončit 21.12.2012 ? Co to pro vás znamená ?
10. Listopad 2010 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
...to neni Bozi zamer,ale skutecnost ,ktera prijde a nic se proti tomu neda delat.Vem si jenom co se deje -globalizace ,eurozona,krize,ktera neni posledni!Doufejme,ze se to nestane ,protoze jinak se z nas stanou otrokari!
10. Listopad 2010 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
řád či neřád ? (anonym)
Jak moc máme v moci naše... Najdi si na www.Tv gloria příspěvěk totalitní světovláda od jistého komisaře pro lidská práva. Nepochybně nárok lidí na světovládu je zvrácený a nebezpečí,že se staneme otroky nějaké demagogie bez vlastní vůle odporovat a rozlišit zrno od temných plev pak nebudem již asi bohužel schopni.
10. Listopad 2010 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
konec světa ?? (anonym)
Jak moc máme v moci naše... Ohledně termínu o konci světa těch bylo vydáno bezpočet avšak den a hodinu zná jen Otec v nebi. Důležité je střežit Kristovo svatlo ve svém srdci a mít srdce jako hořící lampu,která svíti na cestu temnotami tohoto věku.Dobré je též zkoumat,kdo jsou draví vlci,kteří lezou do Pánova ovčince oknem a nikoli skrze Krista,který je PRAVDA,CESTA a ŽIVOT
10. Listopad 2010 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Y (anonym)
VY BLBEČČI,NA CO SI TADY HRAJEJE-jhvh VÁM NESTAČÍ? bLBEJ tONY
11. Listopad 2010 - 0:11
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Neboj se, tohle vlákno nechám jiným, na thle téma není zrovna nejrozumnější žvanit na veřejnosti.
11. Listopad 2010 - 0:38
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
Neboj se, tohle vlákno...To by mě zajímalo proč ? To tajné nebude a bude se to týkat nás všech. Prý nás mají všechny ještě očipovat, takže budeme něco jako inventář NWO. No je fakt, že by to možná ti ilumináti chtěli ututlat, ale přece nejsme blbí, ne ?
11. Listopad 2010 - 2:34
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
To by mě zajímalo proč ?...Jenom doufám, že to nebude tak hned, že dříve než k tomu dojde že mě srčej do futrálu, nebo jak někdo říká do dřevěnýho pyžama. Pak mi bude úpně jedno, jestli budu o patro níž, nebo vyletím komínem. Tuším, že to, co tu předváděli nacisti byla úplná selanka proti tomu, co má přijít.
11. Listopad 2010 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Msp (anonym)
Taky si myslím, že to k tomu směřuje, ale byla by chyba podléhat fatalismu. Je potřeba mít otevřené oči, nasadit se, angažovat se. Nečíst, neposlouchat, nesledovat mainstream. Vyhýbat se reklamě. Číst na internetu nezávislé zpravodajství a združovat se do větších spolků. Diskrétních. Elity, které usilují o naše zotročení, se nejvíce holedbají tím, že Velkou bestii opijí kdykoliv rohlíkem. Stačí trochu pamlsku a velká porce bezduché zábavy aby člověk nepostřehl, že je určen k likvidaci.
11. Listopad 2010 - 8:37
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Taky si myslím, že to k.......nasadit se ,angazovat se - proti takove organizaci,ktera se vyvijela,takovou dobu a s takovou svetovou moci a silou! Proti tomu se neda nic delat-cetl jsi nekdy historii a jeji pusobnost iluminati ve svete,az jsi to prectes ,tak mi das za pravdu,ze neni zadny uspech, proti takove organizaci se stavet.
11. Listopad 2010 - 8:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Kája (anonym)
A kdo to přesně má být ti ilumináti - jak se jimi člověk stane - to už se narodí iluminátem?
11. Listopad 2010 - 9:08
Obrázek uživatele Superman
Superman
A kdo to přesně má být ti...OKOPÍRUJI Z DISKUSE O JHVH - JEDINÝ PRAVÝ BŮH: Ilumináti neboli illuminismus, il(l)uminátství (někdy se používá český překlad osvícení či pravopis s -ll-, z latinského illuminatio - osvícení) je označení pro mnoho skupin, současných i historických, skutečných i fiktivních. Nejčastěji se jimi míní bavorští Ilumináti, osvícená tajná společnost. Nicméně, často se mluví o tajemné spiklenecké organizaci, která údajně tajně řídí světové události, nebo o moderní podobě bavorských Iluminátů. V tomto konspirativním kontextu jsou často spojováni s Novým světovým řádem (NWO). Věří se, že Ilumináti stojí za událostmi, které pravděpodobně vedou k Novému světovému řádu, v němž bude celý svět řízen jedinou, fašistickou vládou a mnoho lidí bude odstraněno. TAKY JSEM VIDĚL VIDEO NA YOUTUBE KTERÉ UKAZUJE, ŽE ILUMINÁTI MAJÍ POD PALCEM SVĚTOVÉ BANKY A ÚDAJNĚ STOJÍ I ZA ÚTOKY Z 11.9.2001 A JINÝMI UDÁLOSTMI, KTERÉ MĚNÍ SVĚT. NA JEDNÉ STRANĚ SE POKOUŠEJÍ O NAPLNĚNÍ BIBLICKÉHO PROROCTVÍ NA STRANĚ DRUHÉ VŠAK SLOUŽÍ TOMU DIVOKÉMU ZVÍŘETI SATANOVI. :( P.S. - Docela už bych rád vedl normální život, ale pokud nám budou panovat ti, kteří panují nad člověkem k jeho škodě tak to ani není možné. Ledaže bych se tomu ničemnému démonovi podřídil taky. A to já nechci (viz mé příspěvky na již zmiňované diskusi).
11. Listopad 2010 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Achar (anonym)
ty jsi mi ,ale intelektuál...Ilumináti mezi nimi jsou například tedy patřily ......Rokefeller .........prostě boháči mocní muži.Ženy mezi ně nepatří.Jsou ve všech různých politických složkách.Z vysokým postavením ne svého udu......,ale postu a titulu.Jsou i v náboženství ,ale jsou těžko rozpoznatelný...možná to je ten budoucí předpovězený Antikrist ,který má povstát v oněch dnech před koncem.
11. Listopad 2010 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
m. (anonym)
Běda domu, kde Slepice vládne a Kohout mlčí. Jedno krásné španělské přísloví.
11. Listopad 2010 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
....nasadit se ,angazovat se...A to se tedy podle tebe máme nechat zotročit? Já už nejsem nejmladší a doufám, že se toho nedožiju, protože by se mi to pranic nelíbilo. Ale co mladí? A ty s tvým přístupem...ty chceš být nemyslící kus lidského masa jak to tihle darebáci plánují? Já o tom píšu, mluvím na veřejnosti. A pevně doufám, že se jim to nepovede. Dělají to zatraceně mazaně. Všechno zavádí pěkně pomalu, aby zbytek lidstva neklad odpor. Vždyť je to zvrácené, aby pár lidí ovládalo všechny ostatní. Jen doufám, že 21.12.2012 nebude takový konec světa jak si mnozí myslí (úplný). Doufám v nějakou změnu, která těmhle svinstvům zabrání. Vždyť to co pro nás chystají je hrůza. Áda byl ve srovnání s nimi úplný břídil. Podle mě se něco dělat dá - šířit informace, aby se to dostalo do povědomí lidí. Takhle to pak vypadá, že nejsme občané, ale ovčané! A tím posledním já rozhodně být nechci.
11. Listopad 2010 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Kája (anonym)
A to se tedy podle tebe máme...A co pro nás chystají? jednu fašistickou světovládu - co si mám pod tím konkrétního představit? A co to je za blbost, že mezi nima nejsou ženy? To jako zde bude vládnout pár chlapů celému lidstvu - a co až umřou?
11. Listopad 2010 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Evžen (anonym)
Evropská unie je jednoznačně začátek nového světového řádu. Nic jiného za tím není.
11. Listopad 2010 - 16:31
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
A to se tedy podle tebe máme...S tím vůbec nic nenaděláš, lidský hřích dostoupil vrcholu. Vědátoři říkají, že dalších 300 let už příroda působení nahé opice neunese. Jako Bůh vydal svůj odpadlý vyvolený národ do za do Babylóna na 70 let a pak s Babylónskou říší tvrdě zůčtoval. Tak vydá odpadlé lidstvo, které samo ničí zemi těm, kdo ničí zemi v největší míře. Přijde Velké soužení, jaké předtím nebylo a už nikdy potom takové nebude. Je to obrazně, na bilderbergu jsem někde vygoogloval obrázek, jak lidi vzhlíží k Bafometovi a žasnou nad ním. To je potíž celého tohoto pokolení.
11. Listopad 2010 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
S tím vůbec nic...No potěš Pánbůh, to bude peklo na zemi. A to nám tvrdí, že existuje Bůh, který bude ničit ničemné. Zatím to ale vypadá, že ničemné budou ničit oni. Jak se říká kdo netáhne za jeden provaz tak šup hlavička dolů. Prostě žádná svoboda pořád jen nějáká nedokonalá lidská vláda. Kdyby lidstvo věřilo, že skutečně existuje Bůh tak by k tomu nikdy nemojlo dojít. To oni si sami hrají na bohy, aby nás drželi na uzdě. Skutečné pohádky pro malé děti. Kážou vodu a přitom sami pijou víno. Jdu se radši bavit na tohle nemám nervy.
11. Listopad 2010 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Buch (anonym)
No potěš Pánbůh, to bude...Nejhorší co muže člověk udělat, je hrat si na Boha.
17. Březen 2011 - 23:27
Obrázek uživatele Superman
Superman
??? MILUJI LUCKU VONDRÁČKOVOU !!! ???
17. Červen 2011 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáda (anonym)
Pustit do debaty Tonyho a Supermana o věcech,které se netýkají náboženství a Jehovitů,je jako dát malému dítěti do ruky nůž.Neví co s ním!
24. Únor 2012 - 8:53
Obrázek uživatele Superman
Superman
....nasadit se ,angazovat se...Pokud existuje Bůh a oni jsou dílem Antikrista potom už jsou dopředu odsouzeni k nezdaru. ?
25. Únor 2012 - 2:51
Obrázek uživatele Superman
Superman
Pustit do debaty Tonyho a...Co tím myslíš ? I malé děti vědí, že nůž je nakrájení dortů a ne na zabíjení lidí. Jenom v dospělosti na to zapomínají. ?
25. Únor 2012 - 2:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
S tím vůbec nic...Tony, k tomu skutkovému náboženství, za jaké už KC začínáš otevřeně označovat.. Na to odpovím. Jsou takové zhruba 2 krajní meze: Jedna jsou asketičtí a vyrovnaní (nebo zdánlivě vyrovnaní), jako, že jsou nad věcí a tělo se jich netýká „filozofové“ a „východňáři“, často i mezi křesťany. Často kritizují křesťany, jak jsou nedokonalí a duchovně špinavý“. V současnosti k tomu přibylo třeba i obvinění ze zabíjení zvířat a pojídání masa jako nechutné činnosti.. Dobře. Jeden pól. Člověka v podstatě berou jako nechutné zvíře.. Druhý pól – křesťané živi jen z milosti a Boží lásky, opovrhující skutky. Druhý pól. Opravdu mají skutky někde u zadečku.. Tony, Ty bojovníku, já si dovolím Tě poopravit a tvrdím, že ta pravda je něco mezi tím!! Na oba tyto extrémy se najdou verše.. Sám milostí žiju a bez ní bych už asi ani nežil, ale můžu ti říct, jsou věci, které, když nepotlačiš nebo jim nějak „neutečeš“ či se jim nevyhneš, tak Tě můžou zničit. Tělesně, duchovně, nebo zničí někoho kolem Tebe. Tony, z Tebe se stává typický halelůják. Sice asi jen teoretický, ale probuď se ze sna. Bůh samozřejmě nikoho pro slabost nezavrhne, jsou třeba náznaky, že až na ten hřích proti D.S. bude všechno odpuštěno, ale zas tak se skutkařema nezametej. Když budeš deně pít jed, tak možná sice třeba nezemřeš, ale moc zdravý také nebudeš. Budeš taková duchovní zdechlina. Tony, také existuje pojem hříchu a ten si vybírá svou daň.. Kristus Tě od toho všeho může osvobodit – to jo, - i od těch následků - ale byli by jste „divná dvojka“. Jeden nejvýš Svatý a druhý cílevědomě páchající to, co se Bohu nelíbí – pakliže skutečně odstřelíš „skutkaře“. Opět, je v tom křehká rovnováha, která může být člověk od člověka jiná. Je také něco jako svědomí. Tohle CK bere vše do úvahy, a dává lék a Ty ho znáš. Tony, ty zas kecáš nehorázné pindy na KC. Žádné skutkařské náboženství ale ani oslava duchovní či tělesné opovážlivosti. Četl jsem kdysi v Letniční literatuře: jeden kazatel říkal – je to takle. Mám jednoduchý recept. Když někdo „se moc vznáší na vlnách milosti“ – a vesele si hřeší, tak je třeba ho potopit do zákona. A jiný zase, který se trápí pro prkotinu a málem si bere život jako Jidáš, tak toho zase musíš do těch výšin a vln milosti katapulktovat. Každému musíš dát to, co mu chybí!!“ Chápeš člověče? Tony, ty si vytváříš analogii evangelia prosperity. Něco jako evangelium „no problem“. Tony, příklad krále Davida stále platí. Kdybys tady nevykládal své povedené historky z povedené KC tak mlčím. Tony, mysli si o mě co chceš, třeba že jsem sám velký Skutkařský satan, ale jedno Ti řeknu, já vím, co by třebamě lehce zničilo. Znám své limity a snažím se jejím překročením vyhýbat. Tony, Bůh na Tebe může vylít několik kýblů milosti, ale bez nějaké aspoň malinkaté dobré vůle prostě po tobě nebo po mě stečou. A já třeba budu bezezměny. Ne-li - pak se stal zázrak. Stává se to. Třeba oblast drog. Bůh to může udělat. Ale nesmíš na to spoléhat. Může a nemusí. Víš, že jeho milosrdenství je nezměrné, když ale budeme s chutí pít jedy světa, třeba do Nebe i dojdem (nevylučuji) ale tady na zemi na nás nebude pěkný pohled. Budeme jak mátohy, duchovní. Musíme mít dobrou vůli Tony, to je ta podmínka. Nevím jak se na tohle dívá Mare, ale myslím, že ona v sobě ten „zákon“ má víc. A je to dobře. Mě úplně stačil „Robert Kristus“. Jo, asi to teoreticky chvilku jd, žít jenom milostí, i Kristus je v nás a Bůh je náš kámoš – ovšem jen do doby, kdy se začne realizovat naše ego.. ? Např. o D.S. je psáno, že od takových „prchá“ !! Fakt, někde takový verš je.. Prostě, když začneš s chutí hřešit, tak Duch odejde. A když začneš bořit Chrám Ducha, tak může i zasáhnout Bůh.
25. Únor 2012 - 3:16
Obrázek uživatele Návštěvník
mrkni na 1dolar (anonym)
http://www.google.cz/imgres?hl=cs&sa=X&biw=1024&bih=629&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=P0Ip0iysPvIFzM:&imgrefurl=http://modryglobus.wordpress.com/2008/05/18/slobodomurari/&docid=qcOc8co_xcU7yM&imgurl=http://modryglobus.files.wordpress.com/2008/08/americky-dolar.jpg&w=596&h=251&ei=PvABULesKeqRiQfhu_yCBw&zoom=1&iact=rc&dur=419&sig=109170687351168361210&page=1&tbnh=77&tbnw=183&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:13,s:0,i:113&tx=57&ty=55
15. Červenec 2012 - 0:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
...Mrkni na mojí prdel. Tam toho vyčteš mnohem víc!
15. Červenec 2012 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
http://www.zahady-zdravi.cz/zahady/konspirace/bilderberg-group-a-the-new-world-order
1. Listopad 2012 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Mrkni na mojí prdel. Tam... ...kdyby lidská hloupost nadvznášela,některé lidé budou létat a ubožák jen dokáže ublížit a ještě se tomu směje.
1. Listopad 2012 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
luky (anonym)
Mrkni na mojí prdel. Tam...Nazdar burane! Radši se koukni na YT a pusť si dokument Thrive (rozkvět) 2011, třeba ti to trochu otevře oči, potřebuješ to jako sůl... A taky něco od Jesse Ventury(bývalý guverner) no a jestli nemáš v této diskuzi jak přispět, radši mlč...
1. Listopad 2012 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
PAH (anonym)
Mrkni na mojí prdel. Tam...Přemýšlým, jak napsat pár krátkých řádků, který ti pomůžou otevřít oči, ale pokud si ještě takhle slepý, tak nevím co napsat snad jen že je mi tě líto, nebo možná né. Pouze však z toho důvodu, že čím mín o tom víš, tím si klidnější :-). A rovnou se vyjádřím k NWO.......Myslím si, že svět nemůžou ovládat ovce.
5. Listopad 2012 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
moskyt (anonym)
zdravím vím že iluminati jsou znám dokonce i některý osobně existuje skupina ted je nás zhruba 120000 bojujem proti nim jinak konec světa by už byl dávno. zatím nevíme jak je porazit tak jim klademe do jejich cesty překážky co musí překonávat. žadnej ostrov by vám určitě nepomohl. nemohu tu zveřejnit blíž žádné info ale bojujem s nimi zevnitř i když nás je zatím málo oni o nás určo vědí už jsme se s nimi dostali do křížku.hrajem jekich hru tajně před světem stěžovat jim jejich cestu věřte že opravdu zatím všechny války vyvolali oni s jedním co jsem mluvil jsou to fanatyci posedlí mocí jejich plán je vláda nad celým světem zatím se jim vždy někdo nebo něco postavilo docesty a budem to dělat dál oni jsou tu staletí mi fungujeme od roku1989 až ted si to ale dovolím napsat veřejně protože o nás už ví ale to už jsem tady psal nebojte bojujem tak rychlo jim to nepude
11. Srpen 2014 - 2:11
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Jan van Helsing - « Ruce pryč od této knihy ! »
11. Srpen 2014 - 6:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Udo Holey (anonym)
Jan van Helsing - « Ruce...upřes. ( Helsing - pseud. )
11. Srpen 2014 - 6:12
Obrázek uživatele Návštěvník
chose (anonym)
Tak ja vás srdečne zdravím. To co jsem si přečetl na teto stránce Vaše odkazy, me vázne udivuji. Jsem moc rád že alespoň někdo ví ocem se spekuluje v pekle!!!!! Pisete samé pěkně věci ale myslím si že jste zapomněli změnit jedno mocne jmeno: JEŽÍŠ! !!!! VŽDYŤ ON ZEMŘEL NA KŘÍŽI JEN KULI TOMUHLE VSEMU- ON NÁS NIKDY NEOPUSTÍ A NENECHÁ NÁS NAPOSPAS ILUM. ANI SAMOTNÉMU SATANOVI! !!!!NĚCO VAM ŘEKNU A BERTE TO JAKO PROZRAZENE TAJEMSTVÍ ? KDE JE VÍRA TAM JE BŮH -KDE JE BŮH TAM JE LÁSKA! -A KDE JE LÁSKA TAM JE POKOJ-A KDE JE POKOJ, TAM JE MIR,KLID,A MOCNA OCHRANA Z NEBES! DRAZÍ BRATŘI A SESTRY JE MI 35 LET A TOTO TAJEMSTVÍ ZNÁM UŽ 20 let. Ten kdo veri v Ježíše Krista a modlí se s nim, a prosí ho o ochranu a milost, muže si byt jisty ze me slova nelžou. Nemam důvod si něco takového vymýšlet. VI. Ze to tak je, a to jsem vam prozradil. Jen 1.proc.z miliónů. Modlete se Otce nás pořád každý den alespoň 10 krat za den kdykoliv a kdekoliv.a proste jeho milova.Matku Pannu Marii. Ona vam pomůže úplného ze vším a hned.P.S. Musíme je všechny překvapit modlitbou k Ježíši Kristu a VŠE v Jeho jménu. ONI TOTIŽ KRISTA NENAVIDIJ ZE VŠECH NEJVÍC. BOJI SE KRISTA KAŽDÝ ZLO! A DIVIT SE JIM ZE TO JEVZDAJ VŽDYŤ O PĚT SATAN BUDE SCHOZEN DO PROPASTI VECNE A TO NA VĚKY. SNAD JSEM VAM TO MEL NAP.MAM RAD KAŽDÉHO ČLOVĚKA KTERÝ POCHÁZÍ OD BOHA, A MILUJI VŠECHNY KDO MILUJE KRISTA!!!!!
31. Květen 2015 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
osobně (anonym)
zdravím vím že iluminati...Si myslím, že stojí i za multikulturní genocidou evropské společnosti, a jinak nesmyslnym taháním migrantů z Afriky do Evropy.
1. Červen 2015 - 6:24
Obrázek uživatele Návštěvník
fff (anonym)
seru na modlení už 75 let, jsem zdravej a sexu chtivej, oproti tobě, ty neduživý vymatlaná makovice. bůh není to bys měl vědět.
1. Červen 2015 - 8:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ty ouchylo perv (anonym)
seru na modlení už 75 let,...Ty toho nějak víš. Kde si to zjistil?v Blesku?
1. Červen 2015 - 8:58
Obrázek uživatele merry39
merry39
Já vám ukážu ORDINE NUOVO !
1. Červen 2015 - 20:34

Přidat komentář

Reklama

Reklama