182 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ideální věkový rozdíl mezi mužem a ženou ?

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Ideální věkový rozdíl mazi mužem a ženou ? Zajímal by mě názor muužů i žen týkající se věkového rozdílu mezi mužema ženou. Většinou se uvádí, že je pro partnerství lepší, pokud je muž starší než žena, a dokonce jsem slyšela pana doktora Plzáka, který tvrdí, že ideální věkový rozdíl mezi mužem a ženou by měl být 8 let. Jaký je váš názor na to, jestliže je muž třeba o 10 - 13 let starší než partnerka ? Zdá se vám takovýto věkový rozdíl již velký, nebo si myslíte, že toto ještě tak velký rozdíl není, ale 15 či 20 let už ano ??
2. Květen 2007 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Nezáleží na tom. Kdyby ano, tak v určitém věkovém rozdílu by potom asi měli všichni ideální vztah, ale o tom to vážně nebude.
5. Květen 2007 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Na mene nezáleží a ani na veku nikto ti nepovie nie Tu váhu má len keď dáva človek človeku a každý to vie...
5. Květen 2007 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
E (anonym)
Bože, zase to chytré xxcdé ....
5. Květen 2007 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
O. (anonym)
Moje švagrová je o 11let mladší než její manžel a klape jim to,ale o věku to opravdu neni.
5. Květen 2007 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
kanec (anonym)
pokavad je marena zachovala a pekna da se pichat i do pozdniho veku. Dejme tomu klidne do padesati.
5. Květen 2007 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
mařena (anonym)
pokavad je kanec zachovalý, může píchat i do pozdního věku. Dejme tomu do 40. Později už mu bez viagry nestojí.
5. Květen 2007 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
on hlavně kanec nemá čím píchat už teď a to mu těch 40 ještě ani není! viagra mu nepomáhá ani teď
5. Květen 2007 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
tentokrát řekl xxcd pravdu
5. Květen 2007 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
můj partner je o 25 let starší- jde to ale dře to- poslední dobou mi leze na nervy- duchem je ale mlád, říká že je duchem mladší než já 24
6. Květen 2007 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
10 let
6. Květen 2007 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
milenka (anonym)
TAkovy, aby se ani jeden necitil stary ani mlady, proste aby rozdil nepocitovali. A potom je jedno, jestli je to rok nebo 20 let.
6. Květen 2007 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Díky za odpovědi. Takže někdo tady napsal, že podle něj je ideální, pokud je muž o 10 let starší než žena ? Také si myslí, že to až tak není o věku, ale velký věkový rozdíl -třeba 15 a více let - se mi přece jen zdá už dost. A také je otázka, kdy se oba partneři spolu seznámí, že ? Něco jiného je, když je muži přes 30 nebo hodně přes 50 - alespoň já mám ten dojem...Zajímá mě, jak to vidíte vy, budu ráda, když napíšete - muži i ženy...
10. Květen 2007 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ideální rozdíl je, když muž je o pět až deset let mladší.Chlapi brzo dědkovatěj a pak s nima nic není. Ženský duchem i vzhledem jsou dlouho mladé. Nevím, proč se pořád prosazuje názor, že muž by měl být starší - je to blbost a dlouho zakořeněnej předsudek.
11. Květen 2007 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nezáleží na věku,ale jak kdo o sebe dbá/zvláště žena,když je sterší/,v pozdějším věku může žárlit na mladší ,muži,když jsou starší víc jak o deset let,tak tady je zas důležité,jak se cítí fyzicky a psychicky,jinak pět let sem nebo tam nehraje roli,ale záleží samozřejmě na tom,jaký k sobě máme silný vztah,ale to ostatně v každém věku.
11. Květen 2007 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Simca (anonym)
2-10 let, pak uz je to moc....nemuze byt na cely zivot
11. Květen 2007 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
anti-xxcd (anonym)
no...xxcd je premoudrely pseudointelektual a jde mi na nervy svymi prohlasenimi... podle mne je hodne tak 15 a vic let..vse pod touto hranici je jeste unosne a zalezi od kazdeho paru individualne, jak se to odzrkadli na jejich vztahu... jen malou poznamku: co takhle bavit se o situaci, kdyz je zena starsi nez muz ja osobne to povazuju za nedobre a fungovat dele to muze jen ve vyjimecnych pripadech:-)
11. Květen 2007 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Tak s tou věkovou hranicí je to asi dost individuální, co je pro život dobré je asi také nevyspitatelné. Psychologové říkavali, že je dobré aspoň u mladých lidí, když je muž tak o pět let starší než žena, mělo to svůj důvod..muž ve věku kolem osmnácti let býval považován za méně vyspělého ve zvtahu k stejně staré ženě a tak to byl důvod proč měla být žena mladší tak o pět let..tím se měl smazat rozdíl. Jak je to ale u starších partnerů, nad dvacet let, je otázka. Tak asi by to hlavně mělo vyhovovat těm dvoum lidem a to je důležité. Já si myslím, že není dobré když je muž mladší než žena o více než pět let. To potom časem může dělat problémy, ale to je vždy jen a jen na těch dvou. Ale rozdíly víc jak deset let mezi ženou a mužem je nevhodný, už jen tím, že ten starší může dřív zemřít než mladší partner..teoreticky vzato..
11. Květen 2007 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Kacka (anonym)
Muj mlady je o deset let mladsi a menila bych???Ani za nic
11. Květen 2007 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Mně se naopak líbí, že xxcd se vyjadřuje k různým tématům a názorům, nepovažuji jej za přemoudřelého, jsem tolerantní a ráda si přečtu cizí názory, vede to k zamyšlení. Tohle téma jsem založila proto, že jsem se seznámila s mužem, který je o 12 let starší než já - je mu dost přes 50, ale sportuje, je duševně velmi svěží a je mi s ním, fajn.Vždycky jsem ale měla partnery mého věku nebo i mladší, takže ted si trošku nevím rady a sama se v tom nevyznám. Já osobně vypadám také o dost mladší než je můj skutečný věk, a také se tak cítím, proto jsem vlastně měla vždy ty mladší partnery, ted?poprvé je to jinak...
11. Květen 2007 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Hujerista (anonym)
Co to kecáš, vždyť ten xxcd si téměř vše píše sám! Zakomplexovaný klučík od máminy sukně. K tématu - žena by měla být o 3-4 roky starší, abya umírali společně.
11. Květen 2007 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
E (anonym)
Nazdar Evičko :-), žádnej strach, 12 let je v pohodě, zrovna včera jsem to četla na atlas.cz, že Jágr se v srpnu žení s Innou Puhajkovou a je mezi něma 15 let a jsou moc hezkej pár. Není to o věku, je to o něčem jiném. :-)
11. Květen 2007 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
petter (anonym)
já si myslím, že v průběhu života je to velmi různé. Pro mladého nezkušeného chlapa je nejlepší starší zkušená žena. Pak by měl vyzkoušet chodit a možná i žít s přibližně stejně starou. Pokud mu vydrží síla a energie ve starším věku si může najít mladší i o hodně mladší. Mě ač je přes 40, stále mne více přitahují ženy starší nebo kolem mého věku. myslím, že je to velmi individuální.P.
11. Květen 2007 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
plachetnice (anonym)
u nás je věkový rozdíl 23let, bydlíme spolu 2,5roku a je to nejkrásnější vztah, jaký si dokážu představit :-)
11. Květen 2007 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolana (anonym)
ze své zkušenosti:mám partnera o11 let mladšího,zpočátku to bylo skvělé,po padesátce to začalo skřípat,teď je mi 60 a je to velký problém,myslím,že to neustaneme a to si troufám říci,že vypadám dobře,sportuji,snažím se být aktivní,ale vidím,že pro manžela už nejsem atraktivní,líbí se mu mladé ženy,cítím v kostech konec
11. Květen 2007 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozorovatel (anonym)
Evo, takze je ti rekl bych tak 45 a tvemu partnerovi 57, +- rok dva mozna. Ted to treba jeste funguje, ale dokazes si predstavit, jake to bude za dalsich 10 let? Jemu potahne na 70, zatimco ty stale muzes vypadat na ctyricitku. Jak se kdo citi je sice dulezite, ale fyzickou stranku moc osidit nejde, rekl bych zvlast u chlapa. Jsem stejneho veku jako ty a znam dost vztahu, kde muzi jsou o 11-15 let starsi nez jejich manzelky a kdyz si s s nimi povidam (jsou to opravdu dobre kamosky a s nekolika jsem sam pred lety mel intimni vztah, takze mi reknou vsechno) jsou z toho v podstate ted zoufale. Samozrejme naopak pozdeji k tem problemum dojde take, jak pise Jolana. Je jasne, ze kdyz je zene 30 a jemu 45, je to vztah dvou dospelych lidi na vrcholu zivota a nejde o nic. Kdyz je pak zene 50 a jemu 65, je to uz uplne o necem jinem.
12. Květen 2007 - 1:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozorovatel (anonym)
A mimo kamosek jsem v tomto vyrostl, tata je o 13 let starsi, nez maminka, takze dobre vim, jak to probiha. Ale pravdu samozrejme asi jako vzdy ma xxcd, tomu je neco pres dvacet, ke vsemu se vyjadri, od vseho ma klice a vsude byl:))
12. Květen 2007 - 1:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Plachetnice, a můžu se zeptat, kolik let je ted?tvému partnerovi ? Myslím si totiž, že v něčem má Pozorovatel pravdu : totiž že je jiné, pokud je muži něco kolem 45 a ženě třeba těch 30, a něco jiné je, pokud je muži kolem 65...Z tohoto mám trochu obavy, Jinak, pozorovateli, ano, je mi 45, ale co já vím, jak to se mnou za 8-10 let bude ? Myslím si, že v mých 50 to bude ještě v pohodě, ale co bude za 10 let, to si netroufám vůbec odhadnout...
12. Květen 2007 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
E (anonym)
Taky vám k tomu něco řeknu, moji prarodiče byli od sebe zhruba o 10 let, dědeček se dožil 92 let a až do posledních dnů byl nesrovnatelně vitálnější než babička, a bylo by to tak stejně i kdyby ona byla ještě o dalších třeba pět let mladší. Leč nakonec ho přemohla rakovina, ale tak už to bývá v životě. Určitě by se nemělo zahazovat něco jen kvůli věku. A když má někdo o ten svůj starší protějšek strach, tak ať se postará o zlepšení jeho životního stylu, ať sportuje, jí zdravě, ale nepořád jen říkat- co já budu dělat za deset let, a ani nechci domyslet co za dvacet let. Prostě jestli Vám ten člověk tak moc vyhovuje a víte, že byste s ním prožili moc krásná léta, je velká škoda ho nechat plavat kvůli někomu věkově odpovídajícímu, u koho stejně po tom druhém budete pořád toužit. A také, nikde není dáno, že zrovna ten starší musí umřít dříve, že?
12. Květen 2007 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
plachetnice (anonym)
mému příteli je jubilejních 50 let :-)))) nikdy mě nenapadlo, že budu mít o tolik let staršího partnera. Před tím jsem měla 2 vztahy 5 a 3,5 roku se svými vrstevníky. Je zajímavé, že až nyní žiji naplno a tak, že jsem šťastná. Nevyměnila byych 50let vztahu s předchozími vztahy, za tento, ikdyby měl trvat poloviční dobu :-) a co se týče sexuálního hlediska, co bude dál to nevím, jak dlouho mu to bude FUNGOVAT :-))... zatím můžu říct, že v tomhle je taky s mladšími neměřitelný, umí to se mnou jako nikdo před tím... nevěřím tomu, že bysme nebyli schopni vymyslet nějakou improvizaci, kdyby to nešlo.. když je láska, tak jde všechno :-) vím, že nejsme spolu tak dlouho, abych mohla vědět, co bude za x-let, vždyť já nevím co bude zítra..
12. Květen 2007 - 16:06

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama