53 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hysteroskopie

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lukka (anonym)
Dobrý den, je mi 43 let a gynekoložka mě posílá na hysteroskopii z důvodu vysoké děložní sliznice a občasného slabého krvácení mimo cyklus. Zákroku se nebráním (máme v rodině pestrou škálu vážných gynekologických onemocnění), uvítám však zkušenosti těch, kdo ho už podstoupili - jak probíhá, jak dlouho trvá rekonvalescence, zkrátka všechno kolem.
13. Říjen 2009 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
zdensi (anonym)
Dobrý den, je mi 43 let a...Ahojky !! Vůbec se ničeho neboj ,já jsem byla loni ! Jeden den si přijatá ,druhý den jsem šla na výkon a třetí den ,domů !! Pak jsem byla asi týden doma ,cítila jsem se dobře ,nic mě nebolelo !!!Žádný strach !!!!
15. Říjen 2009 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Yanna (anonym)
Dobrý den, je mi 43 let a...Hysteroskopii mám za sebou rok,odstranili mi při ní děložní polyp. V nemocnici jsem byla jen 1 den - ráno příjem a zákrok - druhý den po vizitě domů. Měla jsem asi 1/4 hodinovou narkozu, po které jsem se hned probudila k plnému vědomí. Přišel za mnou Dr. na pokoj, řekl mi, jak to proběhlo, co provedli a že si mám pospat do druhého dne, to kdyby se vyskytla komplikace. Žádná ale nebyla, tak hurá domů a po víkendu normálně do práce (dělali mi to v pátek). Ptali se, jestli chci neschopenku, ale mě absolutně nic nebylo. Tak se neboj!
15. Říjen 2009 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendula (anonym)
Dobrý den...včera jsem podstoupila laparoskopii a hysteroskopii...chci se zeptat začátkem příštího týdne mam začít menstruovat,jestli můžu použít tampon,nebo to není možné??děkuji za odpověď...
7. Duben 2010 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Yanna (anonym)
Dobrý den...včera jsem...Tampon použít můžeš ale jde o to k čemu. Úplně nejlepší je si ho strčit do prdele protože kundí díru máš rozhozenou.
8. Duben 2010 - 7:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukka (anonym)
Hysteroskopii mám asi hodinu za sebou, odstranili mi při ní děložní polyp mě prdel. Na vrátnici jsem byla jen 1 den - ráno příjem, zákrok, úkrok a pokrok - v poledne vylízání, vykrkání - večer už nic protože mě polyp prdel ufikli, tak jen vykouření prímaře. Měla jsem asi 8 hodinovou narkozu, po které jsem se hned zeblila k nepoznání. Tak se holky ničeho nebojte.
8. Duben 2010 - 7:33
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
nechutné...
8. Duben 2010 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Hysteroskopii mám asi hodinu...To je tedy vážně nechutné... !!! Lidičky zde na Doktorce by si měli pomáhat !!! Ale holt se tu občas objeví nějaký magor,jako Lukka a Yanna... Tak nám,slušným lidičkám nezbývá nic jiného... než takovéto odporné a sprosté příspěvky ignorovat... !!! FAKT NECHUTNÉ... !!!
8. Duben 2010 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
Tampon použít můžeš ale...Yanna a Lukka-ÚCHYLÁCI !!! JINAK SE TO NAZVAT NEDÁ !!!
9. Duben 2010 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Yvona (anonym)
Doprčic,Luky. Tobě ta narkoza zanechala trvalé následky na mozku. Ajajaj,to je zlé. Jsi sice bez kousku tkáně,ale jinak pěkně praštěná. Radši nic na poč. nepiš,jsi trapná..
9. Duben 2010 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Doprčic,Luky. Tobě ta...Yvono, máš recht !! Sice osmi h.narkoza na hysteroskopii se mi zdá nějak moc dlouhá,spíše by odpovídala 8 minutám.. Jsem zdravotnice,tak to dokážu odhadnout... 8h.netrvá ani transplantace jater !!! Jen fakt nevím,co Ti ten anestezilog při CA podával,že jsi takhle vygumovaná :o))) Ale myslím,že anesteziologem to nebude... Já mám za sebou během dvou let narkoz 10,čeká mě 11ctá,ale talkhle zatemněný mozek teda nemám !! A to jsem jen v minulém roce prodělala 6 operací,z toho 4 velmi těžké... Nejdelší trvala 4h.revidovali mi celou dutinu břišní... Prostě Lukky totálně přeskočilo !!! Přeji všem slušným lidičkám hodně zdraví,to je to nejcennější,co máme !! A na nějaké úchyláky a trapáky kašlete !! Zdraví: Danča :-))
9. Duben 2010 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Yvono, moc se omlouvám !!! Samozř.že nejsi vygumovaná Ty,ale Lukka a Yanna o:))) Teď jsem se přistihla,že jsem se upsala.. Tak promiň a měj se hezky,Danča :-)))
9. Duben 2010 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Yanna původní (anonym)
Já jsem ta, která psala příspěvěk 15.10. v 13:52. Teď zpětně koukám, který sprosťák/čka můj nick použil k naprosto nechutnému a odpornému rádoby "přispívání". Nevím, co z toho ti debilové mají a vůbec se divím adminovi, že něco takového pustí na diskuzi! Moje snaha byla pomoci. Tak nazdar všem normálním.
11. Duben 2010 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča "pra (anonym)
Hysteroskopii mám za sebou...Yanno... To je tedy fakt síla !!! Četla jsem Tvůj příspěvek a opravdu je v něm snaha pomoci... Je OHAVNÉ a SPROSTÉ,že nějaká uchylačka Tvým jménem takto odporným způsobem "přispívala" !!! Musí Ti být hrozně... !!! Člověk se snaží pomoci... stane se toto !!! Také se divím,že administrator takto odporné a oplzlé příspěvky nevymazal !!! "Pravé" Yanně se moc omlouvám a přeji Jí jen to nejlepší hlavně zdravíčko :-))) !!! A ta... co psala Tvým jménem takovéto oplzlosti... tak ta ať jde do pr...ééé !!! "Pravá" Yanno... Měj se moc krásně a prosím Tě nezlob se na mě... Ještě jednou se Ti moc omlouvám :-))) Také mě to velmi šokovalo... !!! Ahojky Danča :-)))
11. Duben 2010 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Ještě pro" (anonym)
Yanno... To je tedy fakt...Yanno... do Doktorky přispívám na více témat... Jsem zdravotnice,momentálně dlouho nemocná po komplikovaných operacích... A tak se snažím být užitečná alespoň tak,že se lidem zde na Doktorce snažím pomoci svými radami a zkušenostmi... Tak,kdyby jsi si chtěla třeba psát,tak se ozvi,zítra sem mrknu,ale asi až navečer... Zítra mě čeká CT vyš... Ale asi po tom... co se Ti tu stalo nebudeš už mít k nikomu důvěru... Mě se také před pár měsíci stalo.... že mě na dokotrce nějaký magor urážel a ponižoval... ale proti tomu... co se stalo Tobě... to byl slabý odvar... !!! Ale budeš-li chtít... tak písni... Fakt s Tebou cítím o:))) Ahojky Danča :-)))
11. Duben 2010 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Yanna původní (anonym)
Dančo, dík za písmo. Já jsem se neurazila na nikoho z vás normálních, jen - jak jsem napsala - zde pod pláštěm anonymity vystupují nechutná individua. Ještě zpět k té hysteroskopii. Nemám pražádný problém, byla jsem skoro po roce na kotrole u Dr., který mi to dělal a prohlásil, že vše je naprosto OK, můžu být klidná. Dančo, přeji ti málo problémů, ať se vše daří a dobře hojí, ještě si třeba písneme. Já dnes jedu na jiný zákrok - do Asklepionu na laser, nechat si odstranit popraskané žilky kolem kotníků. Zase prolaps v peněžence. Už jsem na tom byla, vím o co jde. Tak - když budeš mít náladu, napiš a já taky sdělím, jak to proběhlo. Ahoj.
12. Duben 2010 - 7:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Dančo, dík za písmo. Já...Yanno"původní" ... moc Tě zdravím :-)) Je mi dost trapné Tě takto oslovovat-"Yano původní" ale díky tomu nechutnému anonymovi je to asi nutné... Před hoďkou jsem dorazila z Prahy,byla jsem na tom CT,zítra,či pozítří si mám zavolat doktorce,hned mi nic neřekli,a ani nenaznačili... Tak jsem dost napnutá... Ještě mě za 3 týdny čeká kolonoskopie,mám stále problémy a břicho je velmi složité... Je mi také 38 a jsem ze středoč.kraje Možná bychom si mohli i dát maily na sebe,abychom tu nezacláněli,kór tomu nechutnému anonymovi... Také bych potřebovala laser,břicho mám po těch operacích pěkně zmasakrované,ale teď čekám,co bude... jen bych nerada zase pod kudlu... :-o))) Budu ráda,když písneš,ať Ti to dobře dopadne,měj se co nejlíp,co nejmenší průvan v peněžence a zatím ahojky Danča :-)))
12. Duben 2010 - 18:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Ještě Danča pro (anonym)
Yanno"původní"...Jen ještě dodám,nevím s tím věkem,jestli je Ti také 38... ale jak jsem pak četla výše,tak jsem si to asi spletla a je Ti 43... Ale na tom samozř.nezáleží,mám i kamarádku z Dokorky,které je 64,prodělala také vážné operace a teď je z Ní čiperka :-)) !! A báječně si rozumíme,navštěvujeme se... píšeme si... voláme si :-)) Takže na věku vůbec nezáleží... !!! Jen jsem si myslela... že je náuhodička a jde o to,že jsme stejně staré-toď vše... Tak zatím ahojky a těším se na Tvoje písáníčko :-)) Danča :-))
12. Duben 2010 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Yanna původní (anonym)
Dančo, je mi víc, než tobě, ale to nevadí. Jsem kousek od Prahy a jak píšeš o problémech, koloskopii mám už také za sebou. Našla jsem si perfekt doktora tady poblíž, provedl mi ji v silnější analgosedaci, nic mě nebolelo. Hlavně žádný špatný nález. Manžel mě doprovázel, tak všechno dobré. Totéž přeji tobě a kdybys chtěla kontakt, přepošlu. A ten Asklepion se nekonal, já jsem se musela přeobjednat, protože bych se tam asi nedostala. Bydlím ve Zbraslavi a dnes tady bylo totálně zacpáno směrem na Prahu. Říkali o tom i v rádiu. Tady se staví ten šílený obchvat a během víkendu bez jakéhokoliv upozornění bylo přeházeno veškeré značení, nikdo nevěděl, kudy a kam má jet. Když budeš chtít, vyměníme si mail adresy. Zatím pa.
12. Duben 2010 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča Yanně&quo (anonym)
Dančo, je mi víc, než...Yanno, tak jsem ještě písla mail kámoškám z Doktorky a ještě jsem mrkla,zda-li jsi náhodou něco nepísla... Jsi tedy ze Zbraslavi a já z Brandýsa-t.j.Praha východ... takže dost z ruky... Ale lepší... než kdyby jsi byla z Moravy !! Také jsem si krátce psala s paní z Moravy,pak jsem šla do nemocnice a pak to vyšumnělo... Dělilo nás nějakých cca 350 km... Zbraslav je pro mě péérdelka světa,bydlela jsem v Praze na Proseku 35 let... Ale víc Ti písnu do mailu... Jinak kolono... já musím mít v narkóze,naštěstí jí snáším dobře a dnes už jsou i mnohem šetrnější léky,které se při CA podávají... Hned,jak se probudím,jsem čilá :-)) Takže si ještě budu muset vyběhat předoper.vyš.i když jde o CA velmi slaboučkou... A Yanno,můžeš mi písnout,kolik Ti teda je ? Či to sem psát nechceš ? A k zácpě v Praze: Viděla jsem to z busu,když jsem jela z metra Kačerov do Krče... Jižní spojka = parkoviště... Samé kamióny... Tady je tedy moje mailová adresa: zdenik.bnl@seznam.cz Tak se měj moc krásně a budeš-li chtít...písni... Zatím ahojky Danča :-))
12. Duben 2010 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Yanně"půvo (anonym)
Yanno, tak jsem ještě...Dnes už jdu od PC,jsem moc unavená po celodenním výletu... Tak mrknu zítra... buď sem... či do mailu... Danča :-))
12. Duben 2010 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
ahoj holky.me taky ceka pristi tyden hysterka.ale v dansku.zjistila jsem ze tady nedavaji narkozu.po zakroku se muze jit domu.Ale zajimalo by me,jaktoze hodne zen hned po tomto vysetreni otehotni?tO NECHAPU.
6. Srpen 2010 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
ahoj holky.me taky ceka...Daso, nevím,kde jsi vyčetla,či zjistila,že při hystereskopii nedávají narkózu,když jí běžně dávají. Jinak by pacientka šílela bolestí... Tady je odkaz z NETU,který jsem našla hned a to během minuty-stačilo zadat do vyhledávače-HYSTERESKOPIE... http://www.ordinace.cz/clanek/hysteroskopie/ A jet ještě kvůli tomu do Dánska ?? No,nevím,co si o tom mám myslet... A otěhotnění po tomto zákroku ?? To také nevím,kde jsi na tom byla,je to velmi individuální... Přeji hodně zdraví a negativní výsledky,vám všem,holčiny :-)) Ale Daso, Tvůj příspěvek a dotaz jsem fakt nepochopila...
7. Srpen 2010 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
li-li (anonym)
panebože holky, jak můžete nepoznat, když tu někdo zneužije nick někoho normálního, a hned se obouvat do těch lidí ??? tady je psaní za někoho úplně běžné, proslulá je tím Yossarian a její různé klony. snad máte mozek v hlavě, že poznáte, když někdo, kdo napsat normální příspěvek, najednou "zešílí" a začne tu sypat sprosťárny?
7. Srpen 2010 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
li-li (anonym)
ještě čtu Danu, ach jo, zas někdo nechápe - dasa bude nejspíš v Dánsku, takže za zákrokem nikam neodjíždí. a v Dánsku asi nedávají narkózu, možná je tím myšleno, že buď nedávají hlubokou narkózu, nebo třeba píchají epidurál? a s tím otěhotněním to bude (jen odhaduju) možná tak, že po vyšetření, které je zároveň léčebným zákrokem, kdy se část děložní výstelky nebo nějaké polypy atd. odstraní, je pak otěhotnění snazší ??
7. Srpen 2010 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana pro li-li (anonym)
ještě čtu Danu, ach jo,...Příspěvek Dasy jsem tedy alespoň já pochopila tak,že jede do Dánska kvůli hystereskopii,protože u nás na toto vyš.nedávají narkózu.. Četla jsyem ten příspěvek několikrát a takto jsem to prostě pochopila a myslím,že nejsem rozhodně sama.. Bylo mi to divné a připadá mi to fakt praštěné,jet do Dánska kvůli narkóze na vyš.a ještě k tomu na takové,které se v narkoze běžně provádí a bez ní by to ani nešlo.. Samozř.že hloubka narkozy je přiměřená zákroku,takže u tohoto je jen velmi mírná a krátkodobá-cca 15 minut,ale být musí.. Epidurální anestezie se u tohoto vyš.nepoužívá,jde o velmi krátký výkon a po EA by byla pacientka zbytečně min.6h.od pasu dolů znecitlivěna.. A myslím,že kdyby Dasa jela do Dánska pracovně,tak by svůj příspěvek zformulovala jinak,to je můj názor.. Či si z nás prostě jen tak"vystřelila", to je také další varianta.. A ještě doplním,že po hysterektomii je ještě týž den navečer-po prospání z narkózy,pokud nenastanou komplikace propuštěna domů,nejpozději druhý den pop vizitě.. Samozř.poznám,napíše-li někdo nějakou nechutnost a sprosťárnu.. U takovýchto témat se to bohužel stává a většina lidí je ignoruje.. Li-li,nevím kolikrát jsi četla příspěvek Dasy,já asi 10x a pokaždé mi z něj vyplynulo to,co píši výše.. No nic,přeji všenm děvčatům zde hlavně hodně zdraví a pohodový zbytek léta :-)
8. Srpen 2010 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana pro li-li- (anonym)
ještě čtu Danu, ach jo,...Ještě dodám,že po HYSTEREKTOMII,je pacientka propuštěna ještě týž den navečer... samozř.jsem se upsala a mám na mysli HYSTERESKOPII.. Hysterektomie je výkon o hodně náročnější,o tom se rozepisovat do této diskuse nebudu a každá z nás určitě ví,oč jde.. A na toto téma je zde také diskuse.. Zdraví: Dana :-)
8. Srpen 2010 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
Daso, nevím,kde jsi...nevim co jste nepochopily.ja tady ziju.lekar me poslal na tu hyster.protoze uz pres rok nemohu otehotnet.a tu narkozu tady opravdu nedavaji.
17. Srpen 2010 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
Příspěvek Dasy jsem tedy...V DANSKU ziju uz 4 roky.
17. Srpen 2010 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
nevim co jste nepochopily.ja...Daso, v Tvém prvním příspěvku jsi o tom,že žiješ v Dánsku nezmiňovala,tak jsem to pochopila,tak,jak jsem to pochopila. Ale hystereskopie se dělá opravdu JEN V NARKÓZE,bez ní by pacienta šílela bolestí a lékař by ani nemohl proto vyš.provést. Myslím,že umíš hledat na NETU a tak se o tom můžeš i přesvědčit. Neznám pracoviště,kde tento výkon provádí bez anestezie. A navíc jsem před rokem ležela 2 měs.na gyndě-pro pooper.komplikace a na pokoji se mi vystřídalo za tu dobu mnoho pacientek. Takže vím,o čem píši. A po tomto vyš.byly pacientky většinou ještě téhož dne navečer po prospání z CA propuštěni domů,tedy pokud nenastaly komplikace. Takže i když gynekologie není můj obor,tak přeci jen mám v tomto oboru nějaké znalosti. V prvním mém příspěvku jsem Ti i uvedla odkaz,který stačil zkopírovat a zadat do vyhledávače-toto vyš.probíhá pouze v mělké a krátkodobé celkové anestezii. Jinak Ti přeji,aby jsi se co nejdříve dočkala miminka :-) Držím palečky,ahojky Dana:-)
17. Srpen 2010 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Daso, znovu Ti posílám ten odkaz: http://www.ordinace.cz/clanek/hysteroskopie/ A kdyžtak mi prosím Tě písni,kde dělají a chtěli Ti dělat hystereskopii bez CA,to by mě teda fakt zajímalo.. To prostě NEJDE !! Dana
17. Srpen 2010 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
nevim co jste nepochopily.ja...Daso, A ještě dodatek k této části mého příspěvku: I když gynekologie není můj obor,tak přeci jen mám v tomto oboru nějaké znalosti. Jsem zdravotnice,můj obor je právě anesteziologie-pracuji jako anesteziolog.sestra. Ahojky a ať Tobě i Vám všem holky vše dobře dopadne,držím pěsti :-) !! Dana
17. Srpen 2010 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
Mila dano.Ja uz sem tady v DK dlouho.To jen abys vedela.Dostala sem dopis z nemocnice kde pisou co mi budou delat.Psali ze ten zakrok trva 25min.a je opravdu bez narkozy.Psali ze to neboli.Tak fakt nevim.Sem z toho na nervy.Moc se bojim.
18. Srpen 2010 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
Dano muzes si precist tento clanek:www.gynprenatal.cz tam pisou ze narkoza neni nutna.
18. Srpen 2010 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Daso, Ač jsem v časové tísni,tak jsem si tento článek přečetla. A zírala jsem,píší tam totiž,že většinou není nutné ani umrtvení-tzn.lokální anestezie. Zdá se mi to tedy dost brutální,provádět takovýto zákrok bez narkozy a dokonce i bez umrtvení. Píší sice o nové metodě,ale já bych tam nešla tedy ani za zlaté prase !! Raději bych se domluvila na jiném pracovišti kde provádí toto vyš.standartně,tedy v CA a vyběhala si i předoper.vyš. Pokud jsi zdravá,je to rychlé,jeden den jdeš na odběr,druhý den jsou výsledky,které pak vezmeš sebou na interní vyš.lékař výsledky odběrů zapracuje do interní zprávy pro anesteziologa-toť vše. A na interní vyš.se většinou objednávat nemusíš. A co se týče obj.na hystereskopii,tak by jsi neměla čekat déle,jak 14 dní. Fakt nechápu.. je celá řada vyš.které se v CA dělají,či alespň v lokál.anestezii,či v analgosedaci. Např.kolonoskopie-není neobvyklé,když pacient požádá o vyš. v CA,ale to neděllají všude. Fakt to nechápu,být Tebou,tak bych to udělala tak,jak jsem Ti napsala. A jestli jsi v časové tísni a musíš odjet zpět do Dánska,tak podstup toto vyš.tam. Hysteroskopie je hodně podobná kyretáži-hystereskopie se liší jen tím,že lékař nahlédne do dělohy,případně odebere jen nějaký vzorek. A kyretáž-tam už jde o větší zásah v děloze-např.potrat,odstranění nadměrné děložní sliznice..atd. Ale v obou případech se tyto zákroky provádí v CA. Dle mě,lékař,který chce takovýto zákrok provést bez narkozy i bez umrtvení,tak u mě není lékař,ale sadista.. Tak držím moc palečky a kdyžtak ještě písni,hlavně se objednej jinam,mělo by to být možné. Ale zítra Ti nepísnu,ráno odjíždím a nevím,kdy se vrátím. Ale určitě na Tebe budu myslet a hlavně se nedej a zabojuj !! Měj se pěkně Dana :-)
18. Srpen 2010 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Dano muzes si precist tento...A Daso, Četla jsi ten odkaz,který jsem Ti poslala já ? Sice když ho zkopíruješ do vyhledávače,tak mě se ukázalo: Nechtěli jste hledat... a to je fialově zvýrazněno a podtrženo. No a na to když klikneš,tak se Ti tento odkaz otevře. Dana :-) PS: Teď musím od PC,ale večer ještě možná nahlédnu.. Zatím se drž,Dana :-)
18. Srpen 2010 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Daso, Ač jsem v časové...Daso, Tak jsem se ještě nahlédla a zatím žádný příspěvek od Tebe.. Zítra se k PC asi nedostanu,ale v pátek sem určo mrknu.Měj se a hodně odvahy,Dana :-)
18. Srpen 2010 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
Mila Dano.Ja uz mam vsechno precteny.ja zitra budu volat do ty nemocnice a zeptam se,jak to s CA je.Kdyz mi reknou ze ji opravdu nedavaji tak se objednam jinam.A le tady je to fakt slozity.To neni jako v CR.Dam vedet co a jak.Zatim
19. Srpen 2010 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Mila Dano.Ja uz mam vsechno...Ahojky Daso, tak jsem se přeci jen na chvilku na NET dostala a hlavně se mi podařilo se přihlásit.. Mimo domov používám mobilní NET a zrovna jsem v lokalitě,kde se velmi špatně připojuji,ale povedlo se :-) Držím Ti palečky,ať Ti vše dobře dopadne a určo písni,jak jsi dopadla.. Zatím ahojky Dana :-)
19. Srpen 2010 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Mila Dano.Ja uz mam vsechno...Ahojky Daso, Zdravím,a zajímalo by mě,jak jsi teda dopadla,psala jsi,že dáš vědět,ale zatím nic.. Tak se ozvi,fakt mě to zajímá,a určitě nejen mě. Měj se pěkně a hlavně hodně zdraví a to i vám všem děvčatům :-) Dana :-)
3. Září 2010 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
ahojky holky.tak na tu hysterosk.uz nemusim.jsem tehule.jsem tak stastna
29. Září 2010 - 18:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
ahojky holky.tak na tu...Ahojky Daso, náhodou jsem nahlédla,občas jsem si na Tebe vzpomněla,že a říkala jsem si,že už se asi neozveš... Ale skvělá a super zpráva-GRATULUJI !!! Hlavně,ať jsi Ty i miminko v pořádku a jste zdrávi !! Tak pá,Dana :-)
29. Září 2010 - 23:52
Obrázek uživatele Návštěvník
dasa (anonym)
tak sem dnes potratila.nechapu proc.vcera vecer sem zacala krvacet a dnes sem musela podstoupit kyretaz.je to nespravedlive.
25. Říjen 2010 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Mila (anonym)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,mam jít na Hysteroskopii a lekař mi napsal před operační vyšetření premendikaci.Tak bych chtěla vědět zda jste na tom některá byla a jestli se mám toho obávat.Děkuji.
21. Září 2011 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
http://www.youtube.com/watch?v=SWysy6kBQtE
22. Září 2011 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Tampon použít můžeš ale...Jste normální hovádko s Vaší mluvou. Bylo by pro Vás lepši se žádných diskusí nezúčastňovat, dokud se nenaučíte slušnému vyjadřování!!!
11. Říjen 2011 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Hysteroskopii mám asi hodinu...Lukka: Jdu blejt, velebnosti. Nevím, jak by se Ti líbilo, kdyby Ti to někdo odepsal na otázku. Asi ne, viď? Když nepomáháš a neradíš, tak aspoň neškoď! Děkuji!
13. Leden 2012 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
yaya (anonym)
Tampon použít můžeš ale...tak tak na blbou otázku co jiného napsat
5. Únor 2013 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
yaya (anonym)
Tampon použít můžeš ale...to je trubka co, misto aby byla ráda, že je po zakroku v pořádku, už by si tam zase neco rvala....
5. Únor 2013 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
Dobrý den, je mi 43 let a...Ahoj.Jsem dva dny po zákroku a je mi skvěle.Nic to není,15min.a potom můžeš normálně fungovat.Ničeho se neboj.
16. Březen 2014 - 20:27

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama