7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

hysterie a putujici deloha

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
b.h. (anonym)
Obcas potkavam hystericke zeny. V jedne knize jsem se docetl, ze hysterie je zpousobena tzv. "bloudici" nebo "putujici delohou". Moc se mi to nezda, protoze znam i par hysterickych muzu a ty delohu nemaji a o tom, ze by jim putovalo neco jineho jsem se nikde nedocetl. Co si o tom myslite?
25. Září 2003 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
katule (anonym)
kraviny do kravina
13. Červenec 2006 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
To si dřív mysleli doktoři,že hysterii mají ženy, když jim po těle putuje děloha a dostane se k hlavě. Je to samozřejmě nesmysl, navíc je i mnoho hysterických mužů, podle psychologů jich je prakticky stejně jako hysterických žen, jen se u některých hysterie projevuje jinak. Například značné procento mužů, kteří mlátí svou ženu , terorizují rodinu mají v anamnéze hysterii spojenou s narcicismem.Osobně jsem měl za kolegu hysterika ,můj kamarád má zase hysterickou ženskou doma a oboje je na zabití.
14. Červenec 2006 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
ilon (anonym)
mam dvanactileteho syna.ma hysterii,je to peklo na zemi.
3. Říjen 2006 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Hysterik muž. Třeba Áda Hitlerů je dobrej případ teda příklad.
3. Říjen 2006 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
aja (anonym)
Tu putující dělohu si vymysleli, tuším, staří řečtí lékaři-filosofové a uvolnovali ji už tenkrát masážemi ženských polavních orgánů. Ta blbost, že jen ženský jsou hysterky se bohužel uchovala dodnes, ačkoliv je mezi muži dost případů, třeba můj bývalý šéf. I když je pravda že žena-hysterka je asi ničivější.
4. Říjen 2006 - 0:11

Přidat komentář

Reklama

Reklama