54 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

HYPNOZA - čeká mě,pomoc!

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Ahojky všem.Čeká mě hypnoterapie,a to už tento týden.prosím,jestli máte někdo s hypnozou zkušenosti, napište mi, at vím na co se mám připravit (pokud to vůbec jde).díky.
22. Květen 2007 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Zkušenost nemám, ale zajímá mě Tvůj názor po proběhlé hypnoterapii. Napiš co a jak. Díky.
24. Květen 2007 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Sáro, proč na to jdeš?Chtěla jsem to kdysi také vyzkoušet, věděla jsem, že můj psycholog to umí a on mi to rozmlouval.Že prý je to k ničemu, jen to lidi mate.Vyprávěl mi, že slyšel tento příběh.Mladá dívka se nechala zhypnotizovat, viděla v hypnóze zcela jasně, že když byla malá, její otec jí pohl. zneužíval a i její sestru.Věřila tomu, rodina se rozbila a nebyla to pravda.Někdy mozek prostě "blbne".Já bych tedy na to nešla.
25. Květen 2007 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Bože jak se můžete bát hypnózy. Buď jste blázni už teď, takže vám hypnóza stejně nemůže víc ublížit a pokud jste normální psychicky zdraví lidé s vlastním názorem, žádná pitomá hypnóza ani nic jiného z vás primitivní zvrhlíky neudělá.
25. Květen 2007 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
moji dceru zhypnotizoval při relaxaci psycholog bez našeho vědomí a pak se s ní stala na 2roky rozdvojená osobnost říkala jako by její tělo vystupovalo z jejího těla a smálo se jí pořád, travalo to hodně dlouho než se nám ji podařilo odhypnotizovat hypnotizaci nedoporučuji!
26. Květen 2007 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
scheri (anonym)
Sáro, je dost důležité, abys věděla, s kým budeš hypnozu podstupovat. Pokud nemá terapeut mnoho zkušeností může Ti ublížit. Viz příspěvek anonyma 26.5. 11:00 hod
27. Květen 2007 - 23:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Ahojky lidičky-tak to mám za sebou. A ani to nebolelo.zatím to byla jen "mělká hypnoza" podle mého psychiatra.Měla jsem si hlavně odpočinou a relaxovat.Také mu začít věřit.Bylo to fajn,vážně jsem si odpočala.Budeme to ted opakovat 1krát týdně a bude se jednat už i o těžší hypnotické stavy.Hypnoza má za úkol vymazat moje vzpomíniky na znásilnění..o tom bych nerada mluvila,bolí to.
28. Květen 2007 - 8:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Irmaela (anonym)
Sáro, jestli k tomu terapeutovi máš důvěru, tak se není čeho bát! Naopak tě to osvobodí od potíží a ty budeš moci žít bez zbytečných omezení. Nebezpečí spočívá jenom v tom, když hypnózu dělá nějaký nedouk (a když posloucháš svoji intuici, nemáš se vůbec čeho bát!). Držím ti palce, abys rozkvetla. i. PS: Nejsou to "těžší" hypnotické stavy, ale "hlubší". Pořád si ale budeš vědomá sama sebe, svého já - nikdo tě nemůže zhypnotizovat natolik, aby ses stala naprogramovaným robotem bez vlastní vůle - to jen ukazují ve filmech.
28. Květen 2007 - 9:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Irmaelo moc Ti děkuji za Tvoji podporu. Co jsem tohle diskuzní forum založila,opravdu už se tam nebojím a zřejmě do toho půjdu se vší parádou co k tomu patří. Ještě jednou díky!
28. Květen 2007 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj lidičky, tak mám po hypnoze. Dokonce už jsem byla dvakrát. Po každém sezení jsem se cítila hodně odpočatá, bylo mi dobře. Mám teď lepší náladu, už nejsem tak bojácná, věřím si..těžko říct jestli je to těmi léky (užívám antidepresiva) nebo tou hypnoterapií, každopádně - už se hypnozy nebojím. Sarah
13. Červen 2007 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Rozhodla jsem se že vám napíšu svoji zkušenost s hypnozou. Najednou (bylo to někdy v lednu) se něco stala a já jsem začala být rozklepaná, nemohla jsem spát, nejedla jsem, zvracela, stále brečela..Zašla jsem tedy k psychologovi, který mě hned po prvním sezení poslal k psychiatrovi-který má ordinaci hned vedle kanceláře psychologa. Psychiatr mě "vyzpovídal" naordinoval mi nějaké léky a řekl, že příčinu těchto stavů odkryjeme společně právě HYPNOZOU. Sama jsem totiž nevěděla, co se stalo, z čeho jsem se najednou tak sesypala. První hypnoza byla v pohodě, jen jsem odpočívala, zkoušel, zda jsem hypnabilní. Nicméně, nepamatovala jsem si, že bych usnula. Na druhou "dávku" hypnozy už nevzpomínám ráda. Probudila jsem se když můj lékař napočítal zpět od 10do1 a probuzení to bylo zlé. Byla jsem ubrečená, zmatená, hrozně jsem se třásla a nemohla se uklidit. Lékař mě chytil do náruče a držel mě tak dlouho, dokud jsem se nepřestala třást. Pak mi dal injekci do svalu na ruce. Asi po dvou hodinách už mi bylo trochu lépe (hlavně hodně zfetovaně, po té injekci) takže jsem ani moc nevnímala. Ale víte co přinesla hypnoza? Odkryla zapomenuté..Odkryla opakované sexuální zneužívání členem mé rodiny, v době, kdy jsem ještě chodila do školky..A teď společně se svým lékařem na tom pracujeme. Mluvíme o tom, a i když se kolikrát opravdu rozbrečím a začnu se třást se všemi těmito projevy, už vím čím to je a jsem si jistá, že za čas - jak říká můj psychiatr - to bude dobré. Jde jen o čas - čas na to, se s tímto vyrovna, čas na odpouštění..
8. Srpen 2007 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Hledám lékaře, který by mi předepsal a prodal některé léky, jedná se zejména o antidepresiva. (Deniban + Citalec , Lexaurin) Mám problém si to prosadit u mého lékaře. Můj email je n.pet"centrum.cz
9. Srpen 2007 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
miska (anonym)
Ahojky, hypnozu jsem zažila sama na sobě. Nebyla to sice žádná léčebná terapie, měli jsme možnost to vyzkoušet v rámci studia zdravky a já do toho šla. Byl to výborný zážitek, žádné problémy z toho nemám. Na hypnoze je ovšem důležité to, kdo Tě hypnotizuje, jak a proč a jakým způsobem Tě do hypnozy uvádí a HLAVNĚ jak Tě z hypnozy probudí! Ten, kdo Tě hypnotizuje Tě celou dobu hypnozy vede. Musíš mu věřit. Toho Pána, co hypnotizoval mě, jsem viděla poprvé,ale věřila jsem mu. Opravdu to byl velký zážitek, nejen pro mě, ale i pro spolužáky, co na mě koukali i v hypnoze. Myslím, že je důležité, aby Ti hypnotizující před tím vysvětlil o co vlastně jde a Ty abys tomu, co říká věřila. Když nebudeš chtít a on Tě bude hypnotizovat, stejně Tě do hypnozy nikdy nedostane tak, jak by bylo potřeba. Toť můj názor a zážitek. :-)
9. Srpen 2007 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
qwyx (anonym)
Pamatuje si člověk, co v hypnóze zažíval, co dělal a říkal? Jaký má při ní pocit, pokud si něco pamatuje???
9. Srpen 2007 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Ahoj, pamatuješ si jen to, co hypnoterapeut chce aby sis pamatova - v hypnoze ti řekne "budeš si cely průběh hypnozy po probuzení pamatovat" nebo naopak..Záleží na tom, jak on uzná za vhodné.
11. Srpen 2007 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Lacostinka (anonym)
cusek vsem s hypnouzou nemam zadne zkusenosti ale myslite , ze mi muze hypnoza pomoct kdyz se zakoktavam? nejak mi odblokovat mozek nebo tak
10. Únor 2008 - 8:03
Obrázek uživatele Návštěvník
vd (anonym)
Lacostinka Možná by to stálo za vyzkoušení,ale napřed se dobře informuj na toho, ke komu bys šla.Dětská lékařka radila mému příbuznému, dospívající chlapec, ale nakonec to nekusil, škoda, možná, že by se jeho zakoktávání zlepšilo.
10. Únor 2008 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
vd (anonym)
pro Lacostinku Také jsem viděla hypnózu v rámci vyučování, objektem byla moje kamarádka, nic si nepamatovala a žádné škody či ublížení nebylo.
10. Únor 2008 - 8:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lacostinka (anonym)
nezakoktavam se tak moc ale kdyz sem nervozni tak nekdy ze sebe nevydam ani hlasku a pak mam na sebe takovej vztek ze bych se trefila.Uvazuji uz nad tim delsi dobu ale vzdycky stoho nejak seslo ale ted to asik zkusim
10. Únor 2008 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
tea (anonym)
Prosim o pomoc. Hledam kontakt na psychiatra ci psychologa v Praze ktery se zabyva hypnoterapii. Nemuzu platit jsem studentka a jeste jsem nenarazila na nekoho kdo by nebral penize rovnou na ruku... Z maleho mesta jsem byla zvykla ze se nic neplati a ted tohle... Diky
21. Březen 2008 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Dora (anonym)
Ahoj, take uvazuji a hypnoterapii,ale nevim,kde se to da podstoupit.mam strach,aby nekdo nezneuzil teto schopnosti a nejak mi tim neuskodil.
30. Květen 2008 - 23:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Ahoj Michaelo, shodou okolností jsem viděla minulý týden BBc dokument nadpřirozené jevy ve světle vědy (ten dokument se dá stáhnout na warforu) a tam bylo uvedeno, že přesně tento případ se stal, s tím, že tam o něm hovořil otec těch "zneužívaných" děvčat. Vědci to tam vysvětlovali tím, že strašně moc dělá představivost a když se tě hypnotizér zeptá nějakou otázku týkající se zneužívání, tvůj mozek si může vytvořit příběh, problém je v tom, že ten příběh nemusí být pravdivý a ty si to potom pamatuješ jako svou vlastní objevenou vzpomínku.Jen jsem tě chtěla informovat, že takové případy už se staly a že to tvé zneužívání se třeba ve skutečnosti nemuselo odehrát.Ten otec tam z toho byl úplně vyřízený, protože tak přišel o obě dcery. Což musí být drsné, pokud skutečně nic neprovedl.Měj se pěkně...
4. Červen 2008 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
hanysek (anonym)
stačí na internetu zadat do vyhledávače hypnoterapeuti - seznam těch, kteří to mohou provádět
28. Červenec 2008 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
saska (anonym)
Milá Sára vsetci co sa chcete pustat na neprebadane miesta v psychike.... taketo praktiky pouzivaju vecsinou ludia ktori veria na minule zivoty a vracanie sa do minulosti, zaoberaju sa vychodnymi naukami....za ktorými su vzdy nejake bozstva..energie...proste sily ktore ta mozu negativne ovplyvnit. Nikto z nas nevie mnakolko ho ta metoda moze ovlyvnit....v negativnom zmysle slova.Jasne na kazdeho to bude posobit inak...ale podstata je ze toto je brana do sveta ktorý uz nepatri tak docela nám....nikde nemas istotu ako budes prave ty reagovat....Ja tu nechcem nikomu nic vnucovat..len varovat.. moj nazor je nie...ale ty sa musis rozhodnut sama ..vela stastia a sil ti prajem
1. Srpen 2008 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
anonymka (anonym)
saska: "taketo praktiky pouzivaju vecsinou ludia ktori veria na minule zivoty a vracanie sa do minulosti, zaoberaju sa vychodnymi naukami..." Hypnóza je, dá se říct lékařská metoda a používají jí především lidé v tomto obou vzdělaní, čili psychologové a psychiatři. Je na osobní zodpovědnosti si zjistit, ke komu na hypnózu jdu. A osobně si myslím, že člověk není zas až taková loutka, aby ho hypnóza poškodila, pokud sám nechce. Mám zatím jen pozitivní zkušenosti - negativní reakce bývají většinou "léčením, vyplavováním" a pokud člověk vydrží, pomůže to. Pokud někdo věří v minulé životy, negativní síly, a podobné záležitosti, asi bych mu hypnózu nedoporučila - mohl by vyvozovat kraviny a sugerovat si je :-)
1. Srpen 2008 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
saska (anonym)
nikdy uplne nezistis co je to za cloveka ku ktoremu ides...mnohi posobia velmi milo a strdecne a ludia k nim radi chodia...lebo su to dobry ludia ale to co robia neni dobre...a ze clovek neni ..loutka aby ho hypnoza poskodial pokud sam nechce,, tam uz nerozhodujes ty....ale ten kdo tu metodu na tebe robi.....jednoducho je to rizikova metoda a moze aj poskodit....kto chce nech riskuje...je to na kazdeho slobodnom rozhodnuti... len potom tu budeme mat dalsiu diskusiu na temu ako z toho zase von.... tak vela zdaru....
1. Srpen 2008 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Přečti si publikace na téma hypnóza od PHDr. Stanislava Kratochvíla - to je seriózní odborník.
1. Srpen 2008 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
saska (anonym)
mojim cielom nieje nikoho presviedcat na svoju stranu... ja sa na to pozeram z krestanskeho hladiska...sama som studovala rozne metody, nehovorim ze kazdu dopodrobna, ale mnohe tieto praktiky su vysokorizikove...takuto sluzbu ponuka aj cikrev....vola sa to vnutorne uzdravenie a oslobodenie...len s tym rozdielom ze clovek neni ovplyvnovany nikym zvonku, nemusi ,,prerabat svoje zazitky a sugerovat si ze je iny...a lepsi a ze problem uz neexistuje,,...tazko to tu budem cele popisovat...uz si aj tak polka ludi mysli ze som nejaka fanaticka....od Tomislava Ivancica vysla kniha ,,Vnutorne uzdravenie a oslobodenie,, vydal JAS a mozno znamejsi bude Elias Vella ,, a jeho uzdravovanie,, nepochybujem o tom ze pan Kratochvil je odbornik ...to vsetka cest....mojim cielom nieje hanit ho ako cloveka.... proste ja hovorim moje informacie a nkomu ich nechcem vnucovat....
1. Srpen 2008 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Patka (anonym)
Ahojky, ja moc na takove veci neverim, ale zase kdyby mi to mohlo pomoct, tak bych za to byla vdecna. Prijde mi ale hrozne hnusny, ze hypnoterapeuti za hodinu chteji 800Kc a jeste je to bez zaruky, kevsemu uz kvuli tomu k nim nemam duveru, kdyby chteli pomahat lidem, tak si za to nebudou brat tak nehorazne sumy, ne?Prijde mi, jako by to byli podvodnici a vytahovali z lidi akorat prachy. Ja sama mam psychicy problem, sama ho nevyresim a myslim, psycholog s tim taky moc nezmuze. Hypnoza me laka a zaroven se ji bojim, ale mohla by mi treba pomoct, jenze jim proste nejak neverim :,-(
4. Srpen 2008 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
Já bych také velmi ráda podstoupila hypnózu, bohužel neznám nikoho osvědčeného. Pokud by někdo měl kontakt na dobrého hypnoterapeuta v Olomouci tak prosím napište. Díky
31. Srpen 2008 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Stanislav Kartochvíl, PL Kroměříž
31. Srpen 2008 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
byla jsem na třech sezeních u mudr.Ziky,od té doby díky autohypnoze umím relaxovat a vůbec,hypnozu mohu jen doporučit.Hlavně to chce důvěru v hypnoterapeuta
30. Říjen 2008 - 1:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Prožitku hypnózy se vůbec nemusíte obávat - podobá se některým zážitkům známým z běžného života. Do jisté míry se podobá stavu zvýšeného zájmu o nějakou věc. Člověk například přihlíží zajímavému představení a zapomene, že je pouze divákem, cítí se být vtažen do děje jako by byl jeho přímým účastníkem. Podobně se lidé mohou začíst do knihy tak, že nevnímají čas ani okolí. Zkuste www.allagi.cz
31. Říjen 2008 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
doporucuji: http://www.psychodoktor.cz/index.php/clanky/dospeli/50-hypnoza
3. Březen 2009 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Wiz (anonym)
Chtěla bych vědět jestli lze hypnozou člověka ovládat tak že o tom on neví ani ze začátku, jestli jde udělat stav hypnozy bez řečí nebo bez něčeho viditelného. Jestli ano tak jak ..? DĚKUJI
22. Březen 2009 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Neznáte nějakého dobrého hypnotizéra v Českých Budějovicích? Děkuji :)
24. Říjen 2009 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Kámoš to studuje a fakt to funguje. Hypnotizoval mě, abych se počůrala a já to fakt pustila.
24. Říjen 2009 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
lenuse (anonym)
lze odstranit hypnozou ocd?panickou poruchu?dekuji
31. Říjen 2009 - 0:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Ahojky všem.Čeká mě...Ahoj, spousta lidí si o hypnozé a s tím sojenou hypnoterapií představuje kdejaké "čarodějě" a kouzla s tím spojená. Při tom je to věc jako každá jiná. Není to jako když ti hypnotizér luskne pred ocima a ty v zápeti propadnes do hlubokého transu, kde te nekajým zpusobem "nastaví", ale je to jen v tom, že tě hypnoterapeut uvede to vyššího stavu vědomí, které vlastně ovládáš ty sám. Čolověk se jen uvolní a poslouchá, co mu hypnoteraeput povídá, je to zcela bezpečné a byla by velká náhoda, kdyby se člověk hned na prvním sezení dostal do tohoto hlubokého stavu, neboť je to věc, která se také dá trénovat a zlepšovat. Doporučuji přečíst si tuto stránku:http://www.cetros.cz/hypnoterapie.htm#02 Tak je to pěkně rozepsaná, jak to vlastně funguje. Až tam půjdete, tak si můžete představit, že si prostě půjdete pořádně odpočinout.Bím o čem mluvím..:-)
13. Leden 2010 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Sáro, proč na to jdeš?Chtěla...To že i uvedl do minulosti byl první krok, aby se dozvědel, co s človekem ta minulost dělá, byla chyba, jestli se v tom dl nepokračovalo, očividne pan "doktor" o hynoze možná něco ví, ale neví, jak funguje lidský mozek a jak jej "programovat". Aby se problém řešil, je třeba tvořit představy v budousnosti, jedině tam je cesta , nebot, kde se utápí v minulosti, těžko něco změní...
13. Leden 2010 - 7:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
lze odstranit hypnozou...Jistě, lze a věřte že nebudete první, komu se to podaří
13. Leden 2010 - 7:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Jistě, lze a věřte že... Neznáte prosím někdo dobrého hypnotizéra v blízkosti Vsetína, Rožnova pod Radhoštěm nevo Valašského Meziříčí?
12. Únor 2010 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Johny.DJ (anonym)
Olgo, přidávám odkaz na seznam hypnoterapeutů: http://www.hump.cz/Hypnoterapeute/Adresar_hypnoterapeutu_CR.pdf
19. Únor 2010 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Dobrý den, myslíte si, že by mi mohl hypnotizér nějak ublížit i když je to psycholog?Mám velmi špatnou zkušenost s kineziologií a rodinnými konstelacemi.Myslím si, že jsou to magoři co dělají takovéhle věci a vybírají za to nemalé peníze.
28. Únor 2010 - 18:01
Obrázek uživatele Nizco
Nizco
Bože jak se můžete bát...tak toto je názor, u kterého jsem se musel zasmát, ale fakt dávám za pravdu a nezbývá než souhlasit :-)
13. Září 2010 - 21:30
Obrázek uživatele alesd
alesd
Dobrý den, myslíte si, že...Ano mohl. Protože máš špatnou zkušenost s kineziologií, s konstelace, věřím že i s jinými postupy, tak pokud půjdeš na hypnózu, tak lze předpokládat, že to bude jen další postup, který tě utvrdí, že je špatná technika, že ti kteří ji dělají jsou magoři...
15. Září 2010 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
JANA (anonym)
HLEDÁME VŠICHI JENOM LEKAŘE, A PROČ NEHLEDÁME BOHA? PROČ POŘÁD HLEDÁME POMOC Z VENČÍ? PROČ SE ROZPADAJÍ RODINY? PROČ SE CÍTÍME SAMI? TĚCH OTÁZEK BY BYLO HODNĚ. BYLA JSEM TAKY ATEISTKA, ALE KDYŽ JSEM BYLA AŽ NA DNĚ, TAK JSEM ZAČALA HLEDAT CO DĚLAM NA TOMTO SVĚTĚ? KDO JSEM? VĚŘTE, MÁM ZA SEBOU VŠECHNO MOŽNÉ I NEMOŽNÉ.CO MĚ NASTARTOVALO, BYLA SILVOVA METOTA. TO BYL ZAČÁTEK A POTOM MUSÍE JÍT VLASTNÍ CESTOU. NIKOMU NECHCI NIC VNUCOVAT, ALE VÍM ŽE DESATERO PŘIKAZÁNÍ FUNGUJE. V DNEŠNÍ DOBĚ SE NIC NEDODRŽUJE, A POTOM SE DIVÍME ŽE JSME SAMI. PŘÁTELÉ NAS ZRAZUJÍ, MANŽEL NAS PODVÁDÍ, LŽEME SI NAVZÁJEM, NEMÁME ČAS NA DĚTI, POTOM SE DIVÍME , JAK SE DĚTI V DOSPĚLOSTI CHOVAJÍ. JA PÍŠU TAKÉ Z VLASTNÍ SKUŠENOSTI. RADČÍ SE ANI NEVDAVÁME, CO KDYŽ VZTACH ZKRACHUJE,BOJÍME SE VŠEHO.HODNOTY KTERÉ UZNÁVALY NAŠI BABIČKY A PRABABIČKY JSOU PRYČ.AŽ PUJDETE KOLEM KOSTELA TAK SE JENOM PODÍVEJTE, JAKÝ JE TAM KLID A MÍR. NEMUSÍTE SE ANI MODLIT. V DNEŠNÍ DOBĚ PANUJÍ POUZE PENÍZE ALE AŽ ČLOVEK ZESTÁRNE, TAK POCHOPÍ ŽE POTŘEBUJE JENOM LASKU TOHO DRUHÉHO, A TO OSTATNÍ PŘICHÁZÍ SAMO. V DOMĚ KDE JE LÁSKA NENÍ PORŘEBA MÍT MILIONY. VÍE PROČ TOLIK ANTIDERESÍVNÍCH LEKÚ? PROČ TOLIK NEMOCÍ? MY TOTIŽ NEVÍME JAK ŽÍT. VŠE SE NÁM ROZPADÁ. A CO HLEDÁME? V DNEŠNÍ DOBĚ SE PSYCHATŘI MAJÍ VELICE DOBŘE. PROČ TAK TLOUSTNEME, PROTOŽE SE CÍTÍME SAMI, CÍTÍME SE MIZERNĚ.A NAKONEC SE ŘÍKÁ TO CO DÁŠ, TO SE TI, VRÁTÍ.POMOC MAME VŠICHI JENOM V SAMI SOBĚ.
29. Říjen 2010 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Rozhodla jsem se že vám...dobry den vím ze uz je to dlouho co ste zkusila hypnoterapii,ale mohla by ste mi doporucit dobého hypnoterapeuta? děkuji
21. Prosinec 2011 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
dobry den vím ze uz je to ...ja chci zhyptonizovat moji 4 letou segru aby mně psloucahla
24. Květen 2012 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
karla (anonym)
dobrý den, potřebovala bych zkusit hypnozu, mám deprese a úzkost, neznáte někoho v Ostravě?
19. Říjen 2013 - 10:09

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama