25 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hyperhidroza

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Sany (anonym)
Kde se léčí generalizovaná hyperhidroza?'
23. Srpen 2007 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
kako da se rijesim nje?
5. Duben 2008 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
nika (anonym)
da li se igdje u Ceskoj radi operacija za ostranjivanje ove bolesti, tj.hyperhirose. Operacija svakako postoji, samo me zanima a li i u ovoj zemlji neko to radi
5. Duben 2008 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
ani (anonym)
jsem ještě v pubertě a potím se hodně v podpaží..nemohu nosit žádné barevné oblečení což mě značně omezuje..je šance že to samo od sebe zmizí??'
9. Leden 2009 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Dr. Konecny (anonym)
Operace na odstraneni poceni rukou a podpazi se nazyva thoracoscopicka sympathectomie. Najdete pod www.socalsweatcontrol.com, brzy uz i v Brne.
6. Únor 2009 - 4:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Dr. Konecny (anonym)
Mozno vyzkousek anticholinergika - Oxybutinin or Glycopylorate.
6. Únor 2009 - 4:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Veverka (anonym)
Zkuste krém Excipial deoforte nebo Driclor-ten je asi trochu účinnější,oba koupíte v lékárně cca 160-200 kč.'
6. Únor 2009 - 22:41
Obrázek uživatele a.j.
a.j.
Zdraví všechny,můžete mi prosím poradit kde se dozvím více o operaci,případně nějaký kontakt na lékaře,který mi poradí? děkuji
26. Říjen 2009 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Amanda (anonym)
Zdraví všechny,můžete mi...Byla jsem na operaci v Motole odd.Hrudní chirurgie.Pocení na rukou úplně přestalo,zato jsem se začala nadměrně potit na zádech a stehnech.Je to ještě horší.Na druhou operaci už bych ale nešla.
3. Červen 2010 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
odkaz (anonym)
Zdraví všechny,můžete mi...http://diskuse.doktorka.cz/poceni-hrudni-sympatektomie/
26. Červen 2010 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Zaznamenala jsem, že mnoho lidí, co si stěžuje na hyperhidrozu má zároveň i potíže s ledvinami nebo močovými cestami. Třeba to souvisí.
8. Listopad 2010 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
janca (anonym)
Našla jsem, že na hyperhidrozu funguje iontoforeza (viz. www.iontoforeza.cz). Já konkrétně iontoforézu používám v podobě Electro Antiperspirantu a jsem vážně spokojená :) Mohu vřele doporučit! :)
12. Srpen 2011 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Helča (anonym)
Našla jsem, že na...Ahoj, chtěla bych se Tě zeptat, za jak dlouho pocení odeznělo a jestli odeznělo vážně tak "najednou" jak píšou na stránkách electro antiperspirantu? Díky H.
26. Září 2011 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
olga (anonym)
Dobrý den, já jsem si zakoupila asi před 10 dny přístroj Electro Antiperspirant (http://www.electroantiperspirant.com/cz/noflash/iontoforeza). Proceduru jsem podstoupila 4krát (vždy levá noha + ruka 2 x 12 minut, pravá noha + ruka 2 x 12 minut), 1 den (dle rozpisu) jsem vynechala a pocení ZCELA PŘESTALO!!!! Přístroj stojí necelých 10 000Kč, ale pokud Vás trápí velmi nadměrné pocení, tak jako dříve trápilo mě, určitě se Vám tato investice vyplatí. Já už byla z pocení úplně zoufalá, operace (sympatektomie) jsem se bála, a proto jsem se chystala na aplikaci botulotoxinu. Náhodou jsem natrefila na tuto diskusi a jsem tomu strašně ráda. Dříve jsem se potila téměř při jakékoli činnosti ... chodím na vysokou a kdykoli jsme psali test, měla jsem úplně promočený papír atd. Asi Vám to tu nemusím popisovat ;-) Ale chci se s Vámi podělit o tuto zkušenost.
6. Listopad 2011 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Já byla na hrudní i lumbální(bederní) sympatektomii ve FN v Ostravě a super, ruce a nohy suché a teplé a kompenz.pocení mám jen když je mooooooc teplo nebo při sportu, to se mi potí záda i stehna, ale oproti těm rukám to je paráda, šla bych na to znovu, vůbec nelituji a jsem moc šťastná!
6. Říjen 2012 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
The Society of Thoracic Surgeons Expert Consensus for the Surgical Treatment of Hyperhidrosis -- Cerfolio et al. 91 (5): 1642 -- The Annals of Thoracic Surgery: "Because the goal of this procedure is to improve quality of life, complications should be minimal and essentially eliminated. The primary side effects of hyperhidrosis surgery include CH, bradycardia, and Horner's syndrome. It is important for patients to be aware, however, of all of the possible complications that can occur. In general, "the higher the level of blockade on the chain, the higher is the expected regret rate" [26]."
28. Prosinec 2012 - 1:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
The Society of Thoracic Surgeons Expert Consensus for the Surgical Treatment of Hyperhidrosis -- Cerfolio et al. 91 (5): 1642 -- The Annals of Thoracic Surgery: "Recurrent hyperhidrosis is another potential side effect from hyperhidrosis surgery. Incidence rates vary considerably and have been described as 0% to 65%"
28. Prosinec 2012 - 1:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
I had the surgery some doctors promote here, so I have a first hand experience of how it can affect you. I am not selling anything, not offering alternative cures. If you want to ask questions about the surgical procedure and how it can impact your body (including your heart) and not just sweating, you can contact me. My email address is ets.surgery (at) yahoo.com.au I understand Czech and Slovak, so you can write to me, - although I will respond in English, which you can translate with google or any other free online translating software. Mozete se zeptat na teto email adrese: ets.surgery (at) yahoo.com.au a ja vam popisu operaci a dosledky teto neurologicku operaci.
28. Prosinec 2012 - 1:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Růža (anonym)
Já mám doma už taky ten electro antiperspirant a musím říct, že investice to sice byla velká, ale stála za to. Po pár dnech mi pocení úplně z dlaní zmizelo.
5. Únor 2015 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Ještě lepší než electro antiperspirant je Antipe. Ovládat si ho můžete sami, nepotřebujete asistenci další osoby. Během 14ti dní pocení ustoupilo. Nemůžu si ho vynachválit!
28. Červen 2015 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Viktor (anonym)
Já musím doporučit Antipe. Vyzkoušel jsem mnoho, ale až iontoforéza mi opravdu pomohla. Za ty peníze to stojí!
29. Červen 2015 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Staňka (anonym)
Bude to měsíc, co jsem Antipe koupila a už asi dva týdny mám dlaně suché - vůbec se nepotí. Jsme moc spokojená. Navíc, pokud vám nezabere, tak nabízí vrácení peněz, ale když pomohl mně a to jsem už byla zoufalá..
1. Červenec 2015 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Nejsem zrovna expert, ale po tom jak lidi to atipe všude pomlouvaj bych si to teda nekoupil, ruce fakt mít popálený nechci:-/
27. Duben 2016 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Je mi 18 let a velmi mě trápí pocení rukou. Prakticky mi to zničilo život. Lidi se mě štítí. Jsem absolutně oddělený od společnosti. Přítelkyně je u mě nemyslitelná. Podání ruky je velmi stresující záležitost, hlavně když si dotyčný opírá ruku od mého potu do kalhot. A co teprv ta potupa když se někdo v MHD po mě chytne tyčky. Ani mě už nebaví moje koníčky s těma mýma zkurveně slizskýma rukama. Vyzkoušel jsem snad všechno a moje snahy vyvrcholily u intoforézy. Můj byl značky Electroantiperspirant. Je to NEEFEKTIVNÍ léčba. Účinek po intenzivní dvoutýdenní terapii vydržel jen pár dní za cenu velmi poškozené a spálené kůže a to s nejnižším proudem. A ani nemá cenu mluvit o tom, že terapie je opruz na entou....zbytečný opruz. A ty vyhozené peníze. Nevím jak ostatní značky, ale ani těm nevěřím už jen proto, že na stránkách mají obrázky lidí, kteří si ošetřují dvě ruce najednou, ale má se ošetřovat jen jedna půlka těla, aby se netvoril okruh. Divné....Na zákrok nehodlám chodit, ten jen pocení přesune na ještě viditelnější místo. Po svém neúspěchu jsem dospěl k názoru, že na tohle je pro mě jediné řešení....ukončit svoji ubohou, nesmyslnou existenci. Takhle se nedá žít. Pocení mi vyvolalo šílené deprese. Neustále mě straší myšlenka jak strašně fajn by můj život mohl být......kdyby jsem jen neměl slizské ruce. Nemůžu ani nic dělat, abych se uklidnil. Veškerá manipulace s rukama je nepříjemná a neustále mi připomíná můj handicap. Zkrátka jdu spáchat sebevraždu, abych se z tohohle pekla vysvobodil. Studuji lékařskou literaturu (chuděry rozmočené knihy), abych se zabil profesionálně bez rizika pouhého zmrzačení. Nemůžu se dočkat. AIDS? Rakovina? Tyhle nemoci jsou brnkačka. Hyperhidroza, to je prokletí.....tak zatím, já si v brzké době konečně ulevím.
9. Červen 2017 - 16:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama