0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hyperaktivita a panicky syndrom

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
johan zdenek (anonym)
Prosím o radu jak se vypořádat s hyperaktivitou a panickým syndromem.Mechanismus působení a jak u vás vznikl.Dobré a špatné skušenosti.
8. Červenec 2001 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Od panického syndromu si sám nepomůžete a když tak jen přechodně. Je nutné navštívit psychiatra. Možnosti předepsání: Seropramu, Prozacu, Deprexu.
1. Listopad 2001 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Mám hyperaktivního syna,kterému je 13 let.Tušila jsem to již od jeho ranného dětství.Teprve nyní mi to psychiatr potvrdil.Kde se dovím,jak se k němu nadále chovat,abych jeho poruchu nezhoršovala,ale spíše mu pomohla se s ní vyrovnávat, a zbytečně ho netrestat za jeho přílišnou živost a roztržitost.Abych v jeho pubertálním věku něco nezkazila,jelikož je dost citlivý.Díky.
25. Listopad 2002 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Mám hyperaktivního syna jsou mu 2 roky, chtěla bych se zeptat jak takové děti vychovávat
23. Srpen 2006 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Z hyperaktivním dítětem to budete mít ze začátku dost těžké, ale jak bude starší, hyperaktavita se pomalu ustálí. Nejsem sice žádný odborník ale myslím, že bude potřeba ho neustále zaměstnávat nějakými činnostmi. Hodně se snažte si povídat a mazlit se sním. Musíte být ale důsledná, aby věděl, že když mu něco řeknete, tak to platí!Opravdu se snažte mu sama vymýšlet činnosti,pro něho to bude i atraktivnější. Ale samozdřejmě i dětem se musí dát prostor pro vlastní hru.Hyperaktivní děti vyžadují hlavně pohyb, takže by nebylo na škodu v budoucnu, vašeho chlapečka přihlásit do ňákého sportovního kroužku, aby se tam mohl pořádně vyřádit. Držím Vám moc palce!!
24. Srpen 2006 - 7:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Kika (anonym)
Ako vieš Lenka že je hyperaktívny.Máš to potvrdené od odborníka? Ja si myslím,že je to len zdravé živé dieťa.Ak ti to potvrdí niekto ako psycholog tak ti poradí ako sa k nemu chovať a presne ako napísala myška.Také dieťa musí vedieť odkia? pokia?.Proste zdravo ho vychovávať.Niekedy si rodičia zamieňajú hyperaktivitu s rozmaznavosťou.
24. Srpen 2006 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Kika (anonym)
Nieje pravda, že v puberte hyperaktivita sa ustáli.Záleží to od rôznych faktorov.Do toho patria aj genetické dispozície.Nemôžeš čakáť od dieťaťa pokojnú povahu, premyslené konanie ak si ty impulzívna alebo tvoj muž.Ďalej na to vplýva roddinná atmosféra.Ako sa dieťaťu venuješ, správaš Či je u vás jednotná výchova. Také dieťatko si vyžaduje nekonečnú trpezlivosť.Všetko mu do nekonečná vysvet?ovať.Venovať sa mu.Hráť sa sním.Také dieťa musí cítiť bezpečie.To neznamená,že za každým mravčaním všetko necháš tak a budeš utekať za ním .Ve?a trpezlivosti.Je to náročné, ale stojí to zato.Potom to uznáš keď bude troška starší.
24. Srpen 2006 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Tvrdit u dvouletého dítěte, že je hyperaktivní je podle mě nesmysl. Naše holka byla odmalička divoká, ale přisuzovali jsme to pouze povaze, prostě živel, žádná bábovka. Teprve ve školce se začaly dít věci :o)... A s nástupem do první třídy to všechno začalo. U dvouletého dítěte bych se závěrem počkala.
5. Leden 2007 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Dobry den,jiz delsi dobu pozoruji ze se mnou neni neco v poradku,uz jako dite jsem mela problemy se soustredenim na cokoliv a byla jsem i hypnotizovana odbornikem,chodili se mnou k lekari,ale jen jsem slysela,ze chvili neposedim,drive se to snad ani nelecilo.Porod pry byl velmi tezky rikala maminka,na kleste a museli me hodne krisit.Nyni v pokrocilem mem veku(jsem jiz babickou)stale vice pozoruji,ze se absolutne soustredim na praci,odbiham od ni za ruznymi zaminkami,nekdy pobiham zmatene nez udelam co mam,praci potom delam ve stresu na posledni chvili,bohuzel zapominam to co,jsem si pracovne vzdy pamatovala,zamenuji pismenka pri psani a cteni a vzdy popletu vyznam ciziho slova a nikdy ho nereknu spravne i kdyz vim o co jde,nevim jak presne zde vypsat svoje problemy.....I tady tezko hledam slova aby to melo logiku.V predeslych letech jsem tyto problemy taky mela,ale mnohem slabsi,dalo se to zvladnout.Nevedela jsem ze tohle muze potkat dospeleho cloveka,ale asi se to tahne od detstvi.Snad nekdo poradi,dekuji a preji hezky den. Ivana
20. Leden 2007 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Synovi bude 29.srpna 6 let.Mám velké dilema,několik měsíců se nemůžu rozhodnout dát ho do školy,nebo dát odklad.První paní psycholožka navrhuje odklad kvůli hraničnímu věku,že mu nic neuteče.Syn čte,je velice aktivní,nevím jestli hyperaktivní,ale živý,do všeho se hrne.Chce abych mu dávala slovní úlohy,čte,hraje nám divadlo,zpívá,hraje na klavír.Prostě živel.Do školy se velmi těší.Nevím co by dělal ještě další rok ve školce.Tak jsem se nespokojila s návrhem a objednala se k druhé paní psycholožce.Ta po testech udělala závěr,že je syn nadprůměrný,má výbornou paměť,a proto zralý do školy.Nedoporučuje v žádném případě odklad.Tak a teď je na mě ta zodpovědnost.Nechat mu ještě rok dětství anebo v září škola s o rok až o rok a půl staršími dětmi?Děkuji za radu,Iva.
16. Duben 2007 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
Je velmi vhoný a účinný eeg-biofeedback.(dlouhodobá metoda,ale trvalé účinky)
9. Srpen 2007 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
hANKA (anonym)
IVANO, moc doporučuji knihu Poruchy pozornosti v dětství i dospělosti, Hallowell, Ratey, Praha 2007.
17. Leden 2008 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Dobrý den,prosím o radu, mám ročního vnoučka, domnívám se také že je hyperaktivní, pořád musí něco kutit, je ohromně vynalézavý, chodí už od 11 měsíců a to tak že nechodí ale lítá a nechce poslechnout, neustále mu hrozí úrazy, ale co je nejhorší krom hysterie má stále od miminka nějaké křeče v bříšku, v noci se stále budí , dcerka si slibovala že až bude malý lézt, až bude chodit, že se to upraví, neupravilo, je to stejné.Vyzkoušela všechno možné, už snad ani nic neexistuje co by ještě vyzkoušet mohla, na různých vyšetřeních byl a nic se nezjistilo.Bojím se o něj, větříky to být nemohou, ale co způsobuje ty jeho křeče že tak usedavě pláče, dcerka je nesmírně vyčerpaná a také se už bojí co to je s ním, ve dne si hraje a dovádí, je prostě neunavitelný.Po porodu mu naměřily 10 abgar skore, což znamená že dítě je naprosto v pořádku, můžete nám někdo poradit, nemá někdo z vás podobné zkušenosti?Děkuji předem.
3. Únor 2008 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Johan Zdenek (anonym)
Jak se vypořádat s hyperaktivitou,panikou
18. Červenec 2008 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
johanka.13 (anonym)
Dobrý den, náš syn chodí do druhé třídy...zajímá se o spoustu věcí - především z oblasti přírody....ve škole ho baví a jde matematika, ovšem kámen úrazu je psaní, opis a přepis textua diktáty...do psaní ho musím "strkat", neustále něco zapomíná, ztrácí, poslední dobou řešíme problémy školní nezvladatelnosti...teď jsme se objedbali do PED. PSYCH. PORADNY...chtěla bych synkovi pomoci...,myslím si,že ze spousty věcí je zmatený a neví si sám rady....Co Vy na to???Zvládneme to???Tak nějak jsem poslední dobou bezradná...díky
12. Říjen 2008 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
znáte někoho kdo užívá toto na poruchu pozornosti u dětí? www.drmax.cz/equazen
21. Červen 2022 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Odpověď na znáte někoho kdo užívá toto
my přímo ne, ale sousedka o něm často mluví, dává synovi
24. Červen 2022 - 7:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva P. (anonym)
co tak mezi řečí říkají, tak jako jo, prý je ten Equazen dobrej
25. Červen 2022 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
tak to asi vyzkoušíme...už nevím co se synátorem dělat
26. Červen 2022 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
díky za tip na ten equazen, neznala jsem ale určitě vyzkoušíme
25. Červenec 2022 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Silvie (anonym)
našla jsem to na www.equazen.cz, mají tam toho napsanýho dost, to vyzkoušíme taky
26. Červenec 2022 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
TTEEE (anonym)
jak dlouho to musím dávat než uvidím efekt? Myslím ten equazen...
27. Červenec 2022 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
to je hodně individuální, ale po měsíci užívání byste už nějaký rozdíl vidět mohli
28. Červenec 2022 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
sandra (anonym)
Je vhodný Equazen i pro děti se sklony k agresivitě?
23. Srpen 2022 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
ano, určitě, je to přímo jeden ze symptomů, které to řeší
26. Srpen 2022 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
sandra (anonym)
dobře, nebyla jsem si právě jistá. Většinou se to váže k ADHD atd
28. Srpen 2022 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
ano, to jo, ale koukněte na www.equazen.cz, najdete tam vše potřebné co by vás mohlo zajímat
29. Srpen 2022 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura I. (anonym)
Od kolika let je možné podávat Equazen?
15. Září 2022 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
podívejte se na jejich stránky, vše je tam napsané
18. Září 2022 - 10:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Stela Jannová (anonym)
často slýchám mezi rodičema, že hledají nějaké výrobky, které by mohly pomoci jejich dětem s poruchou soustředění atp
19. Září 2022 - 12:58

Stránky

Přidat komentář