100 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hýbaní penisem

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Můj přítel mi nedávno ukázal, jak umí hýbat penisem. Bez pomoci rukou, jen tak samotným penisem, nahoru a dolů. Docela mě to fascinovalo, neumím si představit, jakými svaly to dělá, asi proto, že sama penis nemám :-) V penisu přece žádné svaly nejsou, nebo snad ano?
6. Duben 2003 - 4:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
a co jineho by tam bylo, kdyz kost tam neni?
6. Duben 2003 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Charlie (anonym)
V penisu opravdu žádné svaly nejsou (nejen kostmi a svaly živ je člověk, Sylvo :-). Výše popsaným způsobem se dá "penisem" hýbat pomocí svalů pánevního dna - asi tak jako když svaly na šíji a krku pohybujeme hlavou.
7. Duben 2003 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
no jo, asi jsem chybela, kdyz se to probiralo. Ale spise myslim, ze jsme to ani tak detailne neprobirali. Ja jsem si proste myslela, ze tam jsou svaly, kdyz to dokaze tak ztrvdnout.
8. Duben 2003 - 6:43
Obrázek uživatele Návštěvník
blabla (anonym)
Sylvo,jestli je ti víc jak 12 let, tak tě celkem lituju... Jak můžeš bejt tak blbá??? To si jako myslíš,že erekce je ňáká kontrakce svalů nebo co??? My to ve škole taky nebrali,ale to že erekce je způsobená topořivejma tělesama, který se naplní krví snad ví každý malý ďítě, ne?
1. Květen 2003 - 4:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
kdybych to vedela, tak jsem se neptala, az budu mit ud nebo zkusenosti s nim budu to take vedet. Nevim, ze jsou toporiva telesa a krkem pohybuji take prece svaly? Jinak dekuji za vysvetleni.
2. Květen 2003 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
To není nic vyjímečného,dokážu to taky,pro pobavení manželky.Určitě je nás hodně.
12. Květen 2003 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
simca (anonym)
penis neboli ud je ten nejdokonalejsi,nejkrasnejsi a vubec:nejuzitecnejsi SVAL co muzi maji!!! Ud je preci sval! co by to asi bylo???
19. Květen 2003 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Charlie (anonym)
A není to tedy nakonec opravdu kost??? ;-)
19. Květen 2003 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Ach to, kdyby hloupost nadnášela ....
20. Květen 2003 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
iva (anonym)
lidi, proc nejste tolerantni, proc prohlubujete svymi tvrdymi poznakami v lidech jejich traumata z neznalosti, kdyby to prece vedeli, tak se tady nebudou verejne ptat a dle vaseho nahledu zesmesnovat. Jak ma divka ci zena vedet o necem, kdyz to nema, chlap take prece nemuze citit tak jako zena, protoze to ma jinak zarizene a nebo se i ja mylim? Treba se o tom nema s kym pobavit, partnera se boji nebo stydi ptat a brala to proste, ze je bud tvrdy a nebo mekky a nezkoumala co to zpusobuje tedy krome vzruseni...
20. Květen 2003 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Zesmesnovat...:o)Promin, ale to se snad uci maximalne v sedmicce v biologii??
20. Květen 2003 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Gustek (anonym)
Zdravím všechny. Co se týče hýbání penisem, není až tak důležité jak funguje, a že se s tím mohu pochlubit :-). Ono to totiž má minimálně jeden velice pozitivní efekt. Tím, že začneme pohybovat penisem, aktivujeme taky velice důležitou část těla, často u mužů opomíjenou, a tou je prostata. A aby zůstala pružná, potřebujeme ji taky občas procvičit.Jako další efekt, je taky to, že v těchto místech se nachází centrum první čakry (základní životní energie atd...), a je to jednoduchý způsob, jak si ji rozhýbat, a pomoct si při únavě organizmu. Vřele doporučuji.A proto - hýbáním penisu ke zdraví a vitalitě :-)Mějte se krásně, Gustek
20. Květen 2003 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
George Franacoi (anonym)
Někdo ví a nqkdo neví proč se s tím tak hýbe. Důležité je aby sloužil jako stroj :-) Jinak procvičování prostaty určitě neuškodí.
19. Červen 2003 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
dee (anonym)
Připadá mi ta vaše diskuze, jako když se baví malé děti, každý muž, chlap dokáže hýbat se svým penisem, pokud není impotentní.
20. Červen 2003 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
johanz (anonym)
Pro ženy neni nic jednoduchšího zjistit zda je v penisu kost.Vemte si jej do úst a hned to zjistíte.Prostě chvíli je a chvíli není.-Johanz
20. Červen 2003 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Akret (anonym)
Dlouho jsem se tak nezasmála!!! Fascinuje mě, že dospělí lidé se vážně baví o tom, zda je v penise kost nebo sval. Díky!!
10. Červenec 2003 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Renča (anonym)
Taky jsem se pobavila, ale nic ve zlym.?Že se dá takto s penisem "cvičit" jsem se také dozvěděla až od svého miláčka. Žádný z chlapů před tím mi to neukázal, nebo to ani nedělal či neuměl... Tenhle pohyb je také tvůrcem báječných orgasmů a když ho uděláte při tom společném s partnerkou... ještě dál ho prodloužíte a prohloubíte. Zdravím Renča
11. Červenec 2003 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
jouza (anonym)
To, co napsala Renča, je spíš hovadina. S penisem se dá hýbat jenom, když je zpolaztopořenej. Pochybuju, že by se to dalo využít při orgasmu partnerky.
11. Červenec 2003 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Rada (anonym)
To hýbání je obzvášť pro ženskou paráda, pokud ho má v sobě. Dělám to tak ženě a je z toho pak hezky udělaná. Když k tomu hezky stahuje, tak je to dobré oboustranně.
4. Srpen 2003 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Nike (anonym)
Někteří jedinci ovládají hýbání penisem zvláště dokonale. Dokonce jsem viděla jednu produkci, kdy dva borci hráli penisem, bez pomoci rukou skladbu na klavír. Prý ale musejí denně trénovat. Jak se jim ale zadaří, že v potřebnou chvíli se jim ztopoří, o tom tam nehovořili. Dají se netrénovat různé věci.
26. Srpen 2003 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
Já se umím penisem i podepsat, jednou jsem s ním vyplňoval na magistrátu dotazník a všechny úřednice koukaly, jako by to ještě neviděly....
27. Srpen 2003 - 6:00
Obrázek uživatele Návštěvník
chobot (anonym)
No a on to nekdo neumí? Ja s nim normálně píšu na počítači (i tohle), když mě bolí ruce. A už jste si někdo zkusil takhle namazat chleba máslem?
3. Březen 2004 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
to nic není namazat chleba máslem, ale zkus s ním třeba luxovat..to je teprve zážitek...:-)))...dlouho jsem se nad diskuzí tak nepobavila..a mimochodem, hýbat se nedá jen napůl ztopořeným penisem, manžel to umí plně ztopořeným a myslím, že je to pro něj i snadnější:-)..ale možná je to tou teleskopickou kostí:-))))))
3. Březen 2004 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
kokrouč (anonym)
Přidám jednu historku, vyprávěnou kdysi v televizi, už si nevzpomenu kdo a kdy -Při zkoušce na medicíně se ptal zkoušející studentky na léčebný postup nějaké choroby penisu. Ta odpověděla, že by nasadila antibiotika a pokud by nezabrala, tak jako jediné možné by přišla na řadu amputace. Zkoušející pokýval a hlavou a zeptal se jak by tuto amputaci provedla. Studentka odpověděla : měkké tkáně bych oddělila skalpelem a kost bych odřízla pilkou.Na to se profesor posadil na židli, dlouze se zadíval z okna a polohlasem řekl : slečno, vaše znalosti z anatomie jsou minimální, ale váš intimní život vám musí každá závidět.
4. Březen 2004 - 7:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Byg (anonym)
Musim souhlasit, ja na urade delam penisem vselijake veci, napr. jsem vyplnoval danove priznani. Ale urednice musi stat za to, jinak nenapisu ani carku.
27. Březen 2004 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
jajaja,jenomja (anonym)
A tak to je bomba, malem jsem se pomocil. Tak tady uz nic lepsiho nevymyslim.
28. Březen 2004 - 1:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Uz v sedme tride do nas tloukl ucitel, v penisu neni ani kost (ale treba pes kost ma) ani zadny sval. Kdyz se sval stahne tak se zkrati. Je snad nekdo komu se penis pri erekci zkrati? Proste jsou tam navrchu dve toporiva telesa (corpora cavernosa) a ve stredu dole teleso s mocovou trubici (corporum spongiosum) - toporiva telesa obsahuji dutinky (kaverny) do kterych se nahrne krev pri erekci, coz je podrazdeni parasympatickeho vegetativniho systemu a dojte k zvetseni privodnych tepen. Naplnovani dojde k omezeni odtoku a pritok prevazuje nad odtokem, ale neni moznost expanze dutinek = erekce. Protoze jsou do toporivych teles zavedena ligamenta (vazy) je mozno diky kontrakcemi svalu dna panevniho a bricha "hybat" penisem. Pokud to cte nejaky odbornik tak necht promine, je to dost obecne a strucne. Detaily v anatomicke literature.
28. Březen 2004 - 16:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr 2 (anonym)
Milý Petře, napsal jsi to velmi dobře, jen upřesňuji, že singulár od "corpora" je "corpus" - tedy "corpus spongiosum". Ty svaly pánevního dna, pokud by se někdo chtěl podívat do atlasu, jsou mm. bulbospongiosus a ischiocavernosus.
29. Březen 2004 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Och, anatomii bych mela mit v maliku, nebot z ni za par dni delam zkousku, ale stejne mi pripada, ze se diskuze zprvu zabavna zvrhla na moc odbornou uroven, ktera asi nelaka kazdeho...PS: muj mily taky umi hybat penisem, nezkoumala jsem v jak moc ztoporenem stavu, ale kdyz jsem to videla poprve, desne me to pobavilo...vlastne i podruhe...a pokazde :o)) Nektery veci proste vypadaji srandovne :o)
6. Srpen 2004 - 22:48

Stránky

Přidat komentář