Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hubnutí s podložkou TvFit

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Ahoj, k narozeninám jsem dostala cvičební podložku TvFit, která se jen zapojí do televize a už na ní můžete cvičit aerobic, jogu, různé posilování a plno dalších věcí. Chtěla bych se zeptat jestli to někdo máte nebo co si o tom myslíte jestli se s tím dá zhubnout? Připadá mi to jako moc fajn věc tak bych byla ráda kdybyste se se mnou podělili o nějaké tipy a rady :-)
16. Únor 2011 - 16:24
Obrázek uživatele Návštěvník
VAluška (anonym)
Tuhle zelenou placku jsme taky našli pod stromečkem. Dost mě mrzí, že nemáme dvě. Děti mě na ní skoro nepustí, pořád dokola hrajou hry a ne a ne je to omrzet. Akorát, když byli nemocné, měla jsem šanci cvičit si svoje já. Takže si asi k narozeninám řeknu ještě o svojí vlastní. Všem kdo jí ještě nemají vřele doporučuji její koupi.
18. Únor 2011 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
júzer (anonym)
Tuhle zelenou placku jsme...Arctic gym je to isté a stojí skoro polovicu, akurát nie je lokalizovaný. Komu to nevadí, určite je to lepšia kúpa.
15. Červen 2011 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Arctic gym je to isté a...TvFit už stojí míň než celej anglickej arctic gym. Bomba pro děti super. A pro mě ještě lepší. Už máme taneční podložky i TvFit a baví nás to pořád. Doporučuju
29. Červenec 2011 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
TvFit už stojí míň než...Dobrý den, máme artic gym, a teď je mi líto, že nemáme českou verzi-prosím nemůže mi někdo prodat, popř. ofotit manuál ke hrám v češtině, moc děkuji (je to totiž úplně stejné s TV fit), potřebuji pro dcerku, napište, děkuji reznickovap@seznam.cz
5. Leden 2012 - 17:49

Přidat komentář

Reklama

Reklama