4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hubnutí - proč tak pozdě?

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
nen (anonym)
Ahoj všem. Jedna věc mi opravdu není jasná. Spousta lidí se snaží zhubnout o 10.20 , ale i více kilo. Přece Vám ale taková nadváha nevyrostla ze dne na den. Je daleko jednodušší si váhu hlídat v nějakých mezích, než se pak dřít s téměř nemožným. Já sama mám stejnou váhu od svých 20 ti let. + - 2-3kg. Je mi 46 a mám 55 kg při výšce 160. Není to totiž o drastických dietách, ale o životním stylu. Jím všechno na co mám chuť, ale v omezené míře, se spoustou pohybu. Chápu, že pokud je někdo nemocný má to složité, ale to je něco jiného
4. Říjen 2011 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
?? (anonym)
a co tím chtěl básník říci? Jasně, že máš pravdu, ale těm tlustým to nepomůže a hubení tyhle rady nepotřebují... Takže? Vidím to tak, že většině lidí s nadváhou ta kila lezla nahoru pomalu, řekla bych až plíživě, takže si každý řekl, že jedno kilo navíc není problém. Pak si člověk koupí o číslo větší kalhoty a říká si, no však já to zase shodím. Jenže nemá čas ani vůli a tak si pořád nalhává, že zas tak moc navíc nemá a že to ještě není tak hrozné. To už má třeba další kilo navrch. No a takhle to postupuje rok, dva, deset let, až si najednou člověk uvědomí, že před iks lety měl o 20 kilo míň a to ho teprvne nakopne k tomu, něco s tím udělat. Většinu lidí dvě tři kila navíc k razantní změně nedonutí.
4. Říjen 2011 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
a co tím chtěl básník...K tomu přičti starosti, třeba péči o dítě, která je prioritní a váhu až tak neřešíš. A neštěstí je hotovo. Kromě toho, svůj vliv hraje i genetika. A navíc, i řada lékařů otevřeně říká, že je život nespracedlivý. Někdo má takové spalování, že moc nepřibere i když nejí úplně dietně (znám dost takových lidí kolem sebe) a myslím si, že takovým typem je i zakladatelka tématu.
4. Říjen 2011 - 15:33

Přidat komentář

Reklama

Reklama