16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hubnutí - Nejde to!

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
Ahoj všichni:) Potřebovala bych poradit. Je mi 20 a při výšce 163cm vážím 63 kg. Nikdy jsem nebyla žádný střízlík, ale ani soudek. Jde o to, že jsem nikdy dřív postavu neřešila, až když mi bylo 15. Kamarádka v té době chtěla zhubnout a tak jsem si řekla, že to zkusim s ní. Vážila jsem kolem 60 kg, ale za chvilku jsem mela 54, docílila jsem toho tak, že jsem začala TROCHU cvičit, hodně pít vodu a jíst 5x denně v malých porcích. Měla jsem radost, mohla jsem nosit úzké kalhoty a měla krásnou pleť. Jednoho dne mi to v hlavě všechno malinko přeskočilo. Moje známá mi řekla, že jsem zase ztloustla (ačkoli váha se tvářila stejně:)) a já to začala hodně řešit, začala jsem si připadat jako vepř, pořád jsem brečela, pet dnu jsem "dietovala" a pak se dva dny cpala, chvili jsem cvicila, pak jsem na to kašlala, až to dopadlo tak, že jsem zase zpet s tříkilovým bonusem navrch:/ Byl to takový kolotoč, kdy jsem se nenáviděla. Ale ted, když puberta odezněla (trochu pozdě:)) jsem zase v pohodě jako předtím a s hubnutím jsem začala přesně před měsícem znova! Cvičím třikrát týdně, ale každý den chodím s pejsem na prochajdy, piju vodu, nepiju alkohol a jim 5x denně, hodně jsem omezila sladké (pro mě velká oběť). Ale po měsíci se jak na kilech, tak na centimetrech nic nezměnilo. Vůbec nevím, co s tím, na dietologickou poradnu, jakožto student nemám peníze a je to dost demotivující... Tak budu moc ráda, když napíšete své zkušenosti, rady a nápady. Snad jsem nenapsala moc velký guláš, mějte se krásně a děkuju mockrát! Domča
16. Prosinec 2011 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
Lidi, pořád netrpělivě čekám na nějakou radu:)
20. Prosinec 2011 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Chce to vibrační pás...tím jsem zhubnul v pase za pár měsíců 10 cm..ale chce ho používat několikrát týdně..denně půl hodiny.. A posilovna je taky dobrá..tam se nehubne..naopak můžeš vážit víc,(svaly váží víc než tuk)ale na centimetry to bude míń..Váha je minimálně důležitá..hlavní je procento tuku v těle (ideálně do 30 procent u žen) a obvod pasu..ten se musí hlídat..Podle toho se určuje tloušťka..
20. Prosinec 2011 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Dominiko, mně pomáhá místo večeře jen zelenina a vydatně se nasnídat. Cvičit obden stačí, musíš mít velkou trpělovost, váha se odvíjí i od tekutin, takže jsi třeba zavodněná. Važ se jen ráno, jinak Ti to 2-3 odpol. přidá.
21. Prosinec 2011 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahoj, mám stejný problém, na 160 cm mám 66 kg! Vždycky jsem měla tak nanejvýš 54 kg. Je mi 30 a hubne se mi prostě hůř, dřív stačilo se trochu hlídat a cvičit, a teď dřu a nic, jsem z toho nešťastná.
21. Prosinec 2011 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
JE PROSINEC.... (anonym)
..NEJHORŠÍ DOBA (NEJEN KVŮLI VÁNOCŮM) NA HUBNUTÍ !!!!! TO ČLOVĚK SKUTEČNĚ SPÍŠ PŘIBÍRÁ..JE TO TAK DANÉ..PODÍVEJTE SE NA ZVÍŘATA JAK TLOUSTNOU NA ZIMU !!
21. Prosinec 2011 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
Děkuji vám za odpověď:) Sáro, co tak například snídáš?? Já si dávám jogurt s musli a banánem, nebo ovesnou kaši, ale teď jsem zase někde slyšela, že to není dobrá snídaně, tak nevim:) a Kláro, doufám, že se nám oboum a vůbec všem, co by chtěli zhubnout zadaří! A nakonec - blbej prosinec;) ať už se teda přehoupne:)
21. Prosinec 2011 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Nejlépe se hubne od března do srpna..
21. Prosinec 2011 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
tlustoprdky (anonym)
konecne se trochu snazite... jinak se na vas fakt neda divat, hlVNE ZADNY MASTNY, ZADNY BONBONY, EXTRA PORCE OLEJE A TATARKY, ZNAME SVY...
21. Prosinec 2011 - 21:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Zato na vás chlapi je pohled !!! Panděra skoro až na zem a je vám to jedno !! Jako by museli hubnout jen ženy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. Prosinec 2011 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
Ale to ne, nebudem se tady hádat, já navrhuju příspěvky takových v jádru hodně naštvaných lidí vůbec nekomentovat...:)
21. Prosinec 2011 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
ROMAN (anonym)
PRAVDA
22. Prosinec 2011 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
tlustoprdky (anonym)
Zato na vás chlapi je pohled...Dámo, já sportuji, žiju zdravě mám krásný tělo, velký péro, tučnou portmonku, tak si můžu pískat.. Ženy mají jíst lehká jídla jako saláty a těstoviny a ne se cpát bonbony a biftekama a mastnejma vecma, vsude jsou pokydany od kecupu a horcice je to nechutny.. hlavne vsude zaclanej a blokujou východy z metra, jsou jak nejakej obrovskej menhyr, kterej nikdo nema silu odklidit.. prestan se cpat karamelkama a jdi cvicit!
22. Prosinec 2011 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Bourec (anonym)
Nevím, ale kdyby jsi byl takový superman, byl by si na doktorce.cz? Nějaký problém tam přece bude.. A s tím hubnutím - je to běh na dlouhou trať. Samozřejmě platí necpat se tím, co píše kolega, sportovat atd. Ale souvisí to, zvláště u žen, s věkem. Chce to úplně změnit myšlení a přístup. Proto se většinou nedaří...
23. Prosinec 2011 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
Jó s věkem, mně je dvacet a jsem zdravá, žádné děti, tak bych si neměla dovolit mít deset kilo navrch (163cm/60kg). Ale tak co, budu makat a snad už na jaře sklidím ovoce svého snažení:) Šlo mi jen o to, proč za měsíc nebyly žádné výsledky, tak nakonec to bude vesmírnou konstalací;) vlastně zimou:)
23. Prosinec 2011 - 14:08

Přidat komentář

Reklama

Reklama