8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

hubnutí JEN v kritických oblastech

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Pořád se píše a mluví jen o celkovém hubnutí, přitom lékaři,ač neradi, přiznávají, že boky, zadek a břicho -- tam je snaha účinná nejméně. Kdyby někdo vymyslel třeba náplast, která by působila lokálně, to by konečně něco způsobilo. Každý totiž nemůže cvičit a o dietách víme svoje. Jojo efekty, deprese... Vždyť naše kultura je zaměřená na jidlo. Zdá se totiž, že onen začarovaný kruh zvaný "hubnutí" je tak trochu účelový. Nikdo nezhubne, kde chce, přitom je mu pořád podsouván ideál a "hubnutí" a "problémo obezity". Co když ale obézní nejste, nebo jen někde? Kosmetické operace, jejich účinek, tedy dlohodobý, je zase podmiňován následným dodržováním diety... a přitom tělo je tak naprogramováno geneticky, že každičký gram tuku okamžitě prostě lije tam, kde nechceme, takže věřím, že by účinek takové operace nevydržel dlouho. Móda -- třeba pro ty, co jsou vyloženě tlustí na břiše a na zadku a jinde téměř hubení... no zkuste si představit, jak něco takového skrýváte v bohatých záhybech -- nic neřeší, radši obléká ty vyvážené postavy. Zkrátka byznys, ale něco smysluplného vymyslet, to ne.
9. Září 2006 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Moje řeč! Taky vypadám jak věstonická Vendula, a pokud hubnu, zhubne mi obličej a zmizej prsa. Skandál!
11. Září 2006 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lilina (anonym)
Lipoška, jedině lipoška.
12. Září 2006 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
platewoman (anonym)
Ahoj, pomocí cvičení určitě nezhubneš obličej ani prsa, jen vypracuješ svaly, který pak líp spalujou! Existuje stroj, na kterém cvičíš 10 minut denně pilatovský pozice a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat! Já cvičím dvakrát týdně 10 minut na tomhle: http://www.sblog.cz/powerplate"email.cz Doporučuju. Vypadá to luxusně ale je to cenově srovnatelný s cenou aerobiku nebo solárka! powerplate"email.cz
22. Leden 2007 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
mony (anonym)
jsem na tom stejne uz jsem vyzkoušela snad uplně všechno,bohužel nic:tedy zhubla jsem jednou za 3 měsíce 15kg,ale ya půl roku vše zpět a ještě 3kg navíc.Na různý zaručeně zázračný pilule atd.nevěřím,pouze tahání peněz.Dokonce jsem byla v Ostravě na zavedení balonku do žaludku za 30tisíc taky podvod!!!!Přitom jím opravdu málo,často,bez bílého pečiva,žádný knedle nachodím se psem km a nic!!Tak fakt asi nežrat vůbec.Jinak to nevidím.
5. Červen 2008 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ten balónek musí být účinný ne? Přece bys pak měla jíst menší porce a logicky zhubnout... To nemůže být podvod, ne.
5. Červen 2008 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Akky (anonym)
To jo, ale zase hubneš jen tam, kde nepotřebuješ...:(((
2. Únor 2009 - 10:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama