Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
119 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hubnutí od 7.4.2004

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

blueblueblue (anonym)
Tak co, kdo do toho půjde se mnou?
8. Duben 2004 - 7:42
JanaF (anonym)
Já :o) Potřebuji dát dolů jen pět kilo, ale za boha toho nemůžu dosáhnout.
8. Duben 2004 - 7:48
blueblueblue (anonym)
Ahoj, ja jsem tak ráda, že se někdo připojil. Já mám úplně stejný problém mě stačí taky pět kilo ale taky se mi to nedaří. Měřím 170 cm a vážím 65 kg - těch pět a fakt budu šťastná, všechny kalhoty jsou mi malé...
8. Duben 2004 - 8:27
JanaF (anonym)
Já jsem prcek, měřím 158 cm a mám 53 kg.
8. Duben 2004 - 8:47
Evča (anonym)
Jasně, už jsem vlastně začala - od 1. března KAŽDÝ den hodinu sportuju (když byla zima, tak spinning, teď jezdím venku na kole). Nijak se neomezuji v jídle a mám dole 5 kg. (poč.váha 60 kg/169 cm, nyní 55).
8. Duben 2004 - 8:49
Evča (anonym)
Ze začátku bylo těžké najít si čas, ale když si člověk uvědomí, kolik hodin denně zbytečně promrhá, dívá se na televizi... Docela si začínám na ten sport zvykat a když jeden den vynechám, tak mám výčitky. Mimo to - pozitivum sportu: pro hubnoucího člověka se doporučuje denní příjem tak 5000kJ a já sťápu tak 9000kJ. To je výhoda sportu - omezovat v jídle se dokáže málo kdo a jen krátkodobě a sportující člověk spaluje, ikdyž vlasně relaxuje. Opravdu doporučuju. Jen by to chtělo tu pravidelnost.
8. Duben 2004 - 8:54
JanaF (anonym)
Já se snažím tak 5x denně cvičit, mám doma rotoped, posiluju s činkama a občas si zacvičím Tae-bo. Dřív jsem chodila i to tělocvičny, ale když cvičím doma, tak ušetřím dost času a i peněz. Ale zase někam vyrazím, asi na Tae-bo, aerobic mě moc nebaví (jsem střevo na kroky) a ze stepu mě leda bolela lýtka. Jím 5x denně docela zdravě, hodně zel. a tak, ale občas ulítnu na zmrzlině, odpoledně a večer jím zbytečně moc. Kdybych se ovládla, tak by to šlo rychle dolů, asi potřebuju podporu :o)
8. Duben 2004 - 9:01
blueblueblue (anonym)
Tak holky s chutí do toho, Evčo trochu mě odrazuješ, ale tvůj úspěch ti přeji. Ráno jsem snědla Princezky a tmavý rohlík se sýrem!!!! Teď je 10:40 a já mám hlad, nemohl by mi někdo nakopat, nebo aspoň říct něco hnusného po čem mě přejde chuť?
8. Duben 2004 - 10:38
blueblueblue (anonym)
Co je malé, to je hezké...
8. Duben 2004 - 10:39
Evča (anonym)
Promiň, nechtěla jsem tě odrazovat. Jen jsem chtěla napsat, že to jde, ale dřu jak kůň.
8. Duben 2004 - 10:49
JanaF (anonym)
Myslím, že je čas na sváču, ne? :o) Mne hodně zasytí kousek sýra nebo jiná bílkovina.Já měla ke snídani lupínky Fitness s mlékem (cca 700 kJ), ke svačině bílý jogurt Danone (asi kolem 300 kJ) a k obědu budu mít okurkový salát. Jindy mám k obědu klidně i těstoviny, pizzu (občas), ale snažím se vejít do cca 1800 kJ.
8. Duben 2004 - 10:55
Tomas (anonym)
můžu se přidat?:)po té,co má váha vylezla na 94 kg při 187cm,a hlavně po té,co jsem se viděl v zrcadle,tak padlo rozhodnutí.Hubnout,ale začal jsem drastickým omezením jídla.Ráno nic,na oběd klasickou porci jídla,ale snažím se vybírat zdravější,večer jen suchý celozrnný pečivo plus nějakou zeleninu.Zatím jsem neměl možnost se vážit,ale už pozoruju výsledky...Také hodlám přidat sportování a to by v tom byl čert,abych neshodil snových 10kg:)Osobně si myslím,že strava je i důležitější než sportování.Docela jsem byl překvapen,když jsem zjistil,že odtučněné mléko se téměř vyrovná kalorickou hodnotou klasické coca-cole:( Dnes už to 9.den mé diety a ještě mám před sebou téměř 3 týdny této drasťárny.
8. Duben 2004 - 12:39
JanaF (anonym)
Ahoj Tomáši, samozřejmě se můžeš přidat. Určitě to zvládneš :o) Ale být tebou, radši bych přidala snídani a večer vynechala pečivo. Ale zase je to na Tobě, co Ti bude víc vyhovovat. Z mého okolí vím, že muži hubnou líp než my.. :o)
8. Duben 2004 - 13:42
Tomas (anonym)
Já si myslím,že při mé výšce by to pro tělo nemělo být až takový problém shodit.Jen jsem zapomněl podotknout,že poslední jídlo jím před 18 hod a pak už nic.snídani vynechávam z toho důvodu,že oběd mám relativně brzy a nikdy mi nedělalo začínat den bez snídaně.Navíc jsem se dočetl,že celozrnné pečivo dokáže zasytit víc než klasické z bílé mouky,takže jím jen toto.tak hodně úspěchů všem hubnoucím.
8. Duben 2004 - 13:50
Evča (anonym)
Už jste zkoušely sýr cottage? Už jsem na něm asi rok závislá. Nejradši mám obyč býlý od Madety a s pažitkou taky není špatný. K tomu křupavý čerstvý cel. rohlíček, nějaká zeleninka .... a mňamka je na světě.
8. Duben 2004 - 13:52
Evča (anonym)
JanaF: jaký máš denní příjem? (vidím, že taky počítáš)Já se docela celý den hlídám a jím pomalu ukázkově, ale nejhorší je to u mě když přijdu z práce. To bych snědla celý obsah ledničky snad i s tou ledničkou:-)
8. Duben 2004 - 13:54
JanaF (anonym)
Tomáši, to máš pravdu, celozr. pečivo je super, také vůbec nejím bílé :o) Já jím někdy i v sedm, chodím spát kolem půlnoci a asi bych se v noci budila hlady. :o)Evčo, denní příjem se snažím udržet mezi 5000 kJ-6000 kJ, docela to jde :o), ale občas ujedu.. Ty návraty z práce a nájezdy na ledničku znám taky :o( Přes den se držím v pohodě, ale večer se musím ovládat. Je to pohoda, když cvičím, to potom nemám vůbec chuť k jídlu, např. po Tae-bu se mi chce už jenom umřít :o)))))
8. Duben 2004 - 14:00
blueblueblue (anonym)
Já vás všechny tak obdivuji, já se nedokáží takhle týrat hlady. No párkrát se mi to povedlo tak 5 dní a ten šestý musím sníst něco hodně kalorického, jinak bych asi umřela, nebo aspoň omdlela, já vím, že je to všechno na zvyku... ale myslím si, že když s takovým malým příjmem energie v potravě začnu, tak potom se budu muset ovládat navždy - abych nepřibrala a natož ještě víc než jsem měla.. není to tak?
8. Duben 2004 - 14:54
JanaF (anonym)
Já se vůbec netýrám :o) Jím dost zeleniny, má málo kJ a mám pocit, že jím hodně. Občas mi v břiše kručí, hlavně večer,ale stačí se zakousnout do mrkve nebo do zelí a je to :o)Jen kdyby přestaly existovat zmrzliny..;o)
8. Duben 2004 - 15:24
JanaF (anonym)
A je fakt, že se člověk musí hlídat už pořád :o( Je to přede jen změna životního stylu, nejen jednorázová dieta, po těch se vždycky přibere znova a ještě něco navíc :o( Ale občasné hříšky neškodí :o)
8. Duben 2004 - 15:27
blueblueblue (anonym)
Jo, kdyby ty hříšky byly jen hříšky, JaniF, nemohla bys mi prosimtě napsat, co tak celý den jíš a kolik - já vůbec nevím, jestli jím "správně", díky ---.. Pátek - bláznů svátek.... Hurá
9. Duben 2004 - 7:21
JanaF (anonym)
Určitě :o) Jím 5x denně menší porce po třech hodinách.Tak ke snídani mám skoro vždycky celozr. lupínky Fitness (30 - 40 g) s polotučným mlékem (asi 130 ml), občas nějaké jiné müsli s mlékem, občas BeBe dobré ráno. Ale hodí se i plátek celozr. chleba se sýrem a plátkem šunky a k tomu kousek ovoce nebo zeleninyK dopolední svačině buď bílý jogurt, nebo ovoce.K obědu např. těstoviny se zeleninou, rýži, krůtí maso nebo rybu se zeleninou, někdy i pizzu, ale vždycky se snažím vejít do 1600 - 1800 kJ.K odpolední svačině zeleninu, kousek sýra, nebo jogurt.A k večeři nejím hlavně žádné sacharidy, jako jsou těstoviny, müsli atp. Nejlepší je kousek masa se zeleninou a tak.K tomu vypiju 2,5 - 3 litry minerálky, nesl. čaje...Nevím, co by přesně na můj jídelníček řekl odborník, ale myslím, že takhle se dá hezky trvale zhubnout, Jen kdybych občas večer neulítávala na nějakých dobrotách, nemám vůbec hlad, ale honí mě mlsná. Poslední dobou jí zaháním trochou suš. ovoce.:o)
9. Duben 2004 - 7:33
blueblueblue (anonym)
To je zvláštní, já jsem četla, že je lepší dát si večer nějaké sacharidy než tučné věci - prý se přes noc líp spalují, ale každému vyhovuje asi něco jiného...
9. Duben 2004 - 7:44
JanaF (anonym)
Já ty bílkoviny mám vyčtené taky..., tak nevím.
9. Duben 2004 - 7:51
JanaF (anonym)
Podle mne je sacharidy lepší jíst ráno a dopoledne z toho důvodu, že tělo je přes den spálí, večer je ukládá..Ale je fakt,že by si člověk měl vybrat to, co mu vyhovuje :o)
9. Duben 2004 - 8:04
Niky (anonym)
Ahojky holčiny, můžu se k Vám přidat? Od pondělka se snažím v jídle jakš takš omezovat :), ale ještě se mi nepodařilo vydržet jediný den bez nějaké té kalorické bomby :). Bez kousku čokolády mé tělo prostě nefunguje :). Ale léto se blíží a tak je na čase se nad sebou trochu zamyslet. Měřím 171 a vážím 60kg, ale takových 5kg dolů by mě rozhodně neublížilo. Snažím se počítat kalorie a tak 3-4 do týdne hoďku cvičím. No jsem zvědavá, jak dlouho mi to tentokrát vydrží :)).
9. Duben 2004 - 8:42
blueblueblue (anonym)
Ahoj Niky - tak to co ty jsem taky kdysi řešila měřila jsem 170cm a vážila 60 kg - tehdy jsem si připadala strašně tlustá a držela hladovky a tak - ale pak přišla matura - já se jen učila a seděla na zadku - výsledek - odmaturováno, ale 5kg k tomu - výsledek 65 kg, ale vážit 55 je můj sen... buď ráda, že nejsi tlustá a zařaď jenom trochu víc sportu...smrt obézním, sláva štíhlým...
9. Duben 2004 - 8:57
blueblueblue (anonym)
Tak si to holky ujasněme - trocha teorie1) jíst 5x denně v malých porcích2) sníst raději misku zeleniny než kousek čokolády3) aspoň hodinu denně sportovat - důležité je dostat se do "varu"4) hodně pít - 2-3 a více l.5) nevážit se po každém jídle6) během diety neotravovat ostatní svými náladami7) doplňující masáže8) zapisovat si váhu, co jsem jedla a jak se cítím9) pamatovat na půsty - podle měsícea co ještě? ráda budu, když mě doplníte díky :)
9. Duben 2004 - 9:05
Monika (anonym)
Přeji vám všem ať zhubnete!! Já mam opačný problém, nemohu přibrat.. Cítim se jako chmíří od pampelišky. Mám 165cm a 49 kg.. Asi se teď smějete že jsem hloupá, ale chtěla bych alespoň 5kg přibrat, abych si připadala jako normální ženská, ale nejde to :-(
9. Duben 2004 - 10:29
JanaF (anonym)
Moni, přibrat je prý ještě těžší než zhubnout.. Moje sestra má 46 kg na 161 cm a nechce přibrat ani deko..Musím říct, že když měla kolem 50, tak vypadala dobře. Jí minimálně a pořád cvičí..Blue, hezký přehled :o)
9. Duben 2004 - 11:33
JanaF (anonym)
Hezký den,přes Velikonoce jsem dietu pěkně zbodala a nedokázala jsem se přinutit ani ke cvičení :o((( Dneska odpoledne plánuju tak hodinu a půl na rotopedu. To by bylo, aby se mi těch pár kilo nepovedlo dát dolů..:o)
13. Duben 2004 - 8:32
Niky (anonym)
Ahojky holčiny,Jani, nejsi sama, kdo se během velikonočních svátků nedokázal ovládat :(. Já ty tři dni jedla všechno, co mi přišlo pod ruku, a jelikož jsem byla u našich....bylo toho opravdu hodně :)..:(. Ta má vůle ke zhubnutí je vážně k pláči, aaaaach joooo. Ale ode dneška začínám na novo a tentokrát s předsevzetím, že musím alespoň 5x týdně cvičit, když už ž... jak nezavřená :). No snad to do toho léta holky stihnem :).
13. Duben 2004 - 9:16
Niky (anonym)
Zdravíčko holčiny,tak jsem byla včéra na TAE-BU a hned mám krapet lepší pocit. Dneska půjdu taky a jsem odhodlaná chodit minimálně 4x týdně, tak uvidim jak se mi to bude dařit při mém pracovním vytížení dodržovat :(. Jakpak vy pokračujete??? :)
14. Duben 2004 - 8:53
JanaF (anonym)
Ahojky, tak včera jsem to zvládla skvěle, jedla jsem akorát a hodinu jsem cvičila na rotopedu.Dneska jdu slavit kamarádčiny narozeniny, tak nevím, jak to dopadne se cvičením, ale pokusím se :o) Dám si jen jedno bílé víno, kafe a minerálku :o)
14. Duben 2004 - 9:58
Marta (anonym)
Ahoj holky, mně se moc osvědčila dělená strava podle Lenky Kořínkové. Za 5 týdnů jsem zhubla 7 kilo, ještě bych chtěla dát 2. (Měla jsem 68 kg při 171cm) Cvičím 5x týdně a snažím se moc nejíst po páté hodině. Je to super, netýrám se hlady a váha jde dolů!
14. Duben 2004 - 14:17
Hanka (anonym)
Snažíte se zhubnout a nevíte jak? Navštivte www.hubnete.cz/hanny a dozvíte se více!
18. Duben 2004 - 2:47
Peta =) (anonym)
ahoj holky, tak vás jdu taky podporovat.....:) přes Velikonoce sem se taky cpala jak nezřízená...:) Dneska jsem byla běhat - tak 3/4 hodiny a ještě na dnešek plánuju posilovnu:) Jinak se chci zeptat, jak je náročný to tae-bo? Před 14 dny jsem byla na kick-boxu a můžu ho jen doporučit.....je to fakt makačka:) držim palečky, ahoj P. =o)
19. Duben 2004 - 13:46
Niky (anonym)
Ahojky Péťo,TAE-BO můžu jen vřele doporučit, cvičím ho půl roku a nemůžu si ho vynachválit. Pokud vím, kick box se od TAE-BA nijak zvlášť neliší, jen TAE-BO využívá vícero cviků. Na TAE-BO určitě zajdi, nebudeš litovat. Ze začátku je to opravdu makačka, ale postupem si člověk na tu "šílenou" :) rychlost zvykne a je to vcelku ok. Sice padám po každé hodině na hubinu, ale za ten pocit to stojí :). Měj se fajn a až to vyzkoušíš, určitě dej vědít, jak se líbilo :). Papáček NIky.
19. Duben 2004 - 15:13
Niky (anonym)
Změna :) ...TAE-BO s KICK BOXEM mít až zas tak spoleného nebude :). Teď jsem o KICK BOXU něco málo četla a v tomhle případě se jedná čiště o způsob bojového umění. Kdežto TAE-BO jsou spojené prvky z různých bojových umění cvičeno za hudby šílené rychlosti :). Pro mě o to zábavnější, opravdu si to chce vyzkoušet :)
19. Duben 2004 - 15:21
Klárka (anonym)
Ahoj holky,to je skvělé,že v tom nebudu sama,přidávám se k vám...Ale mám pocit,že jsem na tom snad nejhůře z vás všech a to : 162 cm/ 60 kg. Hrůza. Několik dní už omezuji jídlo, váha se nehýbe. Moje tělo už je tak trochu poučené, několikrát jsem totiž zhubla a zase nabrala. Takže když si dám, moje tělo vesele ukládá na horší časy a když si nedávám, tak se vzdává špíčků pomaleji než to šlo dříve...Rekord byl, že jsem vážila 46 kg. Pak jsem postupně přibrala na "zdravých" 52 a to jsem si pár let držela. Nyní je tu opět má klasika, úděsná 60. CHtěla bych do léta dát dolů 10 kg. Poraďte nějaké fígle. Chci se dát do cvičení, ale zatím mi to nevychází, a točím se v kolotoči práce, rodina, domácnost, pes. Vím že je to tak trochu výmluva a že ten čas se najde...Můj sen je naučit se jíst dlouhodobě zdravě. Nechci drastické nežraní a pak přežraní, ale jíst zdravě a střídmě...Tak se mějte hezky, přeji všem krásný den a hodně sil ... Dneska bych si chtěla udělat takový půst a jen pít minerálku a při hrozném hladu si dát jen trochu zeleniny. Zítra už bych chtěla začít zdravě, tudíž zelenina, kuřecí maso, jogurt, ovoce ... a vždy jeden den v týdnu půst. Holky, zvládnu to? Ahojky ...
20. Duben 2004 - 7:42
Niky (anonym)
Ahojky Klárko,vítám Tě mezi náma :). I já bych chtěla jíst co možná nejzdravěji, žádné trápení se a hladovění, ale pravdou je...že mi chybí vůle. Věřím, že se zdravou stravou člověk zhubne, ale rozhodně to nejde tak rychle, jak bychom my netrpělivý přály :(...a tam je u mě ten problém. Jak nevidím výsledky během pár dnů...je má vůle ta tam :). Kláry k tomu tvému půstu. Ono je zdravé, když se člověk jednou za čas pročistí, ale nemyslím, že pokud chceš zhubnout, je dobré zařazovat půst každý týden. Tělo si na to zvykne a pak bude jen a jen ukládat ze strachu z další hladovky. Podle mého při zdravé stravě není nic takového třeba, max. jednou za měsíc. Ale to je na Tobě.... Mějte se holčiny a držte se! :)
20. Duben 2004 - 8:46
Klárka (anonym)
Ahoj Niky a všechny ostatní dietářky :o) , zatím se držím, jsem v práci, takže tady to jde a navíc je ráno a to moc chuť k jídlu nemám, ale odpoledne a večer to bude horší. Ale mám docela nabitý plán až do večera, tak uvidíme jak to půjde. Ale čeká mě i zkouška, musím totiž vařit...tak to si budu muset asi předem nakrájet okurku a uždibovat raději okurku, než jiné, kalorické suroviny...K tomu půstu, děkuju za radu a názor, něco na tom možná bude. Stejně bych asi nevydržela celý den vůbec nejíst, ale spíš to myslím jako takový den, kdy si nedám maso, ani pečivo, ale jen zeleninu, ovoce. O ukládáni a vychytralosti těla v případě nouze/dostatku vím dost, mám bohaté zkušenosti. Já prostě pokud nejsem na omezené stravě, tak mám těch 60 kg. Přitom nijak neholduji sladkým a ostatním kalorickým jídlem, ale jím normálně, s rodinou oběd, večeři a tak. Teď tedy budu nějaký čas na své stravě a uvidíme, kdy ze mě bude zase kočka. Teď se vůbec necítím dobře. Taky jsem si tu přečetla o tom, jak jsme netrpělivé a jak chceme vidět výsledky hned...tak to teď zrovna prožívám. A nechci zítra ráno na váze zase vidět 60 kg. A co tedy udělám? Zařekla jsem se, že vážit se každý den mě deptá a tak na váhu vlezu až za týden. Ahojky a držím palce všem...
20. Duben 2004 - 9:31
Peta =) (anonym)
ahojky, myslim, že to maso vůbec nemusíš vynechávat. Kuřecí a krůtí maso je plný bílkovin a je tam minimálně sacharidů. V tý dietě fakt pomáhá, když už se od 15:00 nepřijímají sacharidy (mám to vyzkoušený). Takže já si dávám k večeři 100-150g kuřecího masa a hrozně moc zeleniny(2 rajčata,zelí, 1/2 papriky, mrkev) - víc se mi toho na ten talíř už nevejde. :) držim palce :)
20. Duben 2004 - 16:05
Peta =) (anonym)
ahoj Niky, ten kick-box jak jsem na něm byla - to neni jako bojovej sport, ale je to udělaný jako kopání nohou a ,,boxování do vzduchu" rukama. Také je to na rychlou hudbu. Asi to bude hodně podobný:)
20. Duben 2004 - 16:08
Niky (anonym)
Ahojky Péťo, tak pak je tedy ten kick-box a TAE-BO...jako prašť a uhoď :). Pokud se to taky cvičí na rychlou hudbu, je to TAE-BO jen pojmenované krapet jinak :). A jak se Ti líbílo???
21. Duben 2004 - 8:27
Dasa (anonym)
Už druhý týden jezdím denně na rotopedu. Začínala jsem dvacet minut, teď šlapu třicet, upravila jsem si jídelníček, jím 5x denně málo, oběd bez příloh jenom zelenina, skoro žádné pečivo a výsledek? NIc,Nic. Váha zůstává stejná. Mám z toho depku asi toho nechám a začnu se cpát jako dřív.
21. Duben 2004 - 12:52
JanaF (anonym)
Neblázni a vydrž! Váha se fakt pohne, někdy to trvá dýl, ale stojí to za to. Držím Ti palce :o)
21. Duben 2004 - 14:00
Peta =) (anonym)
Ahoj Niky, ten kick-box byl fakt bezvadnej.....moc mě to bavilo. Akorát to je na Brumlovce a teď tam nova bude natáčet superstar, takže se to někam přesunulo a ještě jsem nezjistila kam:) ale je to fakt makačka:) Byla jsem fakt unavená, ale ten pocit, že sem pro sebe něco udělala.....supr:)
21. Duben 2004 - 14:29
Peta =) (anonym)
ahoj Daso,tak se zkus měřit. Váha se třeba nezmění(i když by asi měla), ale můžeš třeba nabírat svaly- jsou těžší než tuk:)
21. Duben 2004 - 14:32
Dasa (anonym)
Dík za povzbuzení, to jsem možná potřebovala, tak já to ještě zkusím vydržet. Snad se dočkám výsledku.
21. Duben 2004 - 14:39

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama