13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hry s kocourem

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Ziju v anglickem housesharu, kde ma jedna z mych spolubydlicich mladeho kocoura. Je sice kastrovany, ale i tak velmi zivy, a po dome je ho vsude plno. Kdyz se spolu potkame, kocour se ode me nechava s oblibou po celem tele masirovat, drbat, simrat a placat, a - na znameni naklonnosti - me za odmenu obcas jemne kousne do ruky. Jinou hrou, kterou spolu obcas hrajeme, je vzajemne chytani a uhybani skrze zabradli domovniho schodiste. Napada me, zda by neslo tyto nase hratky z me strany nejak tvorive obohatit - vnest do nich nejake nove prvky, objekty a rutiny, aby z toho bylo oboustranne jeste vice srandy. Ma nekdo v dane oblasti zivota nejake konkretni zkusenosti nebo namety? (Bestiofilni individua, ktera se bavi sexualni penetraci zvirat, nebo se nechavaji sami sexualne penetrovat od nich, do teto diskuse nemusi vstupovat.)
18. Leden 2012 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
omg (anonym)
ty máš teda starosti
20. Leden 2012 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Já si hraji doma s kocourem podobně. Zkus koupit kapsičku s masíčkem co má rád. Mezi schody mu dám čuchnout a pak utíkám...nahoru, dolu a dokud mně nechytí zvrchu vlasy, nic nedostane:-)) Miluje ty hry a já se bavím taky. Protože s ním /je také kastrovaný/ takhle i jinak blbnu, přes jeho věk 11let je stále mladý , veselý a zlobí mně moc rád. Někdy naschvál ječí až se "naštvu", chytnu ho a znehybním packy...Pak ho pustím a on lítá, skáče mi na nohy, ruce a zakusuje se. Samozřejmě jen opatrně.
20. Leden 2012 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Já si hraji doma s kocourem...To by měl udělat někdo tobě až budeš mít hlad.
20. Leden 2012 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Teda Dane tvoje odpověď mě dostala. Ještě teď se chechtám. Já si taky s kočkama hraji.Kleknu si na koberec a udělám takový tunel.Ony mě proběhávají a schovávají se.Manžel si s nima hraje tak,že se schová za dveře a vykukuje nenápodně ven,tak aby o něm věděly. Ony se mezi tím schovají a on je jako hledá a volá jako na děti. ,,Kdepak jsou mé prdelky''?,,Kdepak se mi schovaly''?A když na ně bafne,tak ony vyskočí a petají se znovu schovat. Se mnou si tak ale nehraje. Taky jsem ještě kočka,ale nějak za ty leta kdybych se mu schovala,tak vím,že už by mě nehledal.
20. Leden 2012 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Já si hraji doma s kocourem...To je fakt odporny takhle tyrat zvire hladem... Mel by te drapnout ne za vlasy, ale do oka, aby ses vzpamatovala.
21. Leden 2012 - 0:44
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
To je fakt odporny takhle...Ty si debil, můj kocour nemá nikdy hlad. Je to součást hry,ale kretén to samozřejmě chápe jinak.Kdo chce prudit a štvát lidi, ten si důvod vždycky najde. Jen jsem čekala, že vás bude víc:-)Že budete řvát,jak ho mučím a týrám hlady, mi došlo hned..
21. Leden 2012 - 1:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Omlouvám se, ale mně to taky úplně v pořádku nepřijde... Dělat to s hračkou - ok, ale s jídlem... Zvířata mají k jídlu jiný vztah než lidé a také nižší inteligenci.
21. Leden 2012 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jak je také mož (anonym)
http://hobby.idnes.cz/vrtulnik-z-mrtve-kocky-07x-/hobby-mazlicci.aspx?c=A120604_145412_hobby-mazlicci_bma
4. Červen 2012 - 20:58
Obrázek uživatele kubelkovakamila
kubelkovakamila
Paní Ivo, to je super nápad. :)
23. Březen 2015 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
poškrábaný kulk (anonym)
Ziju v anglickem housesharu,...Dane zkus si sUndat kalhoty, obnaž šourek a sedni si na bobek, nech kocoura ať si zapinká s tvými kulkami, uvidíš je to žrádlo až tě sekne do ptáka,
23. Březen 2015 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Dog (anonym)
...To je ale nářez!
23. Březen 2015 - 23:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama