4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hrozne se bojim..bulka :(

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
marketka (anonym)
ahoj pred 18ti lety sem byla na operaci prave lopatky exostosa nic vazneho.dnes po cca20letech se mi v podpazi udelala bulka jedu na pohotovost Dr na ortopedii mi to jehlou vytahl jen tekutinu jedu domu za dva dny zase .opet to vytahl poslal na kultivaci a prej nic.dnes jdu na kontrolu bulka opet trochu dal zasahuje od podpazi do zad a je tvrda!navic na zadech u prave lopatky mam hrb ktery s eukaze kdyz je pohnu nebo vyhrbim boli me z toho zada pac mi tam zavazi a vypadam jak carodejnice..mam strach co to je lekar rikal,ze asi neco po te operaci se tam udelala kapsa a neco se tam tvori .desne to bolelo tou jehlou brecela sem a rvala at toho necha uz to nechci mam strach co mi dneska udela,sem objednana na magnet a na neuro ale uz se vidim jak mi to dnes rezou a mam strach z bolesti jak svina a taky nevim proc to neposlal na histologii ale jen kultivaci ach jo ja jsem furt jen na wc hlava me boli mam strach jen brecim,malou mi nema kdo hlidat,manzel pracuje 30ty den v kuse sama jezdim autem do nemocnice sotva ridim je to v pr..
25. Červen 2008 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dea (anonym)
Marketo- nechte si dát při zákroku injekci proti bolesti a snažte se teď trochu zorganizovat domácnost, abyste měla klid na vyšetření. Máte rodiče, nebo sourozence, kdo by vám pohlídal dítě?
26. Červen 2008 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíra (anonym)
Markétko, možná právě proto, že to není nic podezřelého, tak to neposílají ani na histologii. Dovedu si představit, že je to hlavně nepříjemné a dokáže to důkladně vystrašit. Držím Vám palce a dejte hned vědět, jak to dopadlo - škoda, že teď budu 9 dní pryč. Určitě to bude dobré! Mějte se.
26. Červen 2008 - 19:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama