180 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co je horší, menstruace nebo holení?

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Eman (anonym)
Děsně mě štve to odporné každodenní "sdírání" vousů ze svého obličeje. Dlouhé vousy jsou mi zase nepříjemné a navíc mi zarůstají. Dámy prominou, ale někdy bych snad raději jednou za měsíc menstruoval než každý den podstupovat tento nepříjemný rituál...
16. Listopad 2002 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
Vážně bys raději menstruoval? Vážně bys chtěl každý měsíc mít nějaké bolesti, nepříjemný pocit, atd ...?Jak já bych si to s tebou vyměnila!! Nehledě na to, že nejen vy, muži, se holíte. U žen je ještě tato "potřeba" vyšší a to ze společenského hlediska. A není to pouze jen brada, co se od nás žen očekává, že budeme mít upravené. Takže co je lepší? Menstruace + holení nebo vaše holení jedné části těla?
17. Listopad 2002 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
A to se muži holí jen žiletkou-tedy bezbolestně. Chtěla bych tě vidět, jak si škubeš vousy elektrickým strojkem i s kořínkem:-)
17. Listopad 2002 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Dobry Zuzko!!!!:-)...jojo,nemame to mi zeny lehke,ze?Jsem ted v USA a tady si nohy holi(a asi nejen to) snad i 12-ti lete zaby!
18. Listopad 2002 - 7:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Ano, Emane,ty si myslíš, že ženy se neholí? To by bylo "fopá".
18. Listopad 2002 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
krysta (anonym)
Emane, hodil si rukavici do ringu !!!A ráno když se budeš holit, tak si ještě strč vložku mezi nohy a vyzkoušej to jaká je to paráda! A nezapomeň si oholit nejen bradu, ale podpaždí, třísla a celé nohy!
18. Listopad 2002 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
Teda Krysto, to bylo super :) Vystihla jsi to, co jsem neuměla vyjádřit. Stěžuje si na holení brady, přitom kdyby si ji neoholil, nic by se vlastně ani nestalo, není to nutnost. Ale my? To by bylo vykašlat se na to!
18. Listopad 2002 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza z Brna (2 (anonym)
Ahojky holky, neuvědomujete si, že vás k tomu nikdo nenutí. Neříkám, že se mi hladce oholené nohy a podpaží nelíbí, nebo, že jsem příznivce pralesa v podbřišku, ale holení u žen je jen módní záležitostí, kdežto u mužu téměř nutnost ne-li dokonce povinnost (co třeba takoví vojáci, nebo policisté - ti se holit MUSÍ!!!, pokud nemají potvrzení od lékařew, že jim holení způsobuje zdravotní potíže). Nechci vás v žádném případě shazovat, nikdy jsem neměl menstruaci a snad nikdy mít nebudu ;-), ale jak jsem již řekl, co se týče vyholování - to je na vás!
18. Listopad 2002 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Teda promiň Emane, ale ty seš fakt magor. Kdybys měl jenom jednou menstruovat, tak by ses z toho podělal. Já taky nejsem rád, když musím každodenně pracně holit dorůstající vousy. Ale na druhou stranu, není nic odpornějšího než neoholený chlap. Kdybych byl ženou, chtělo by se z takových chlapů zvracet. Zůstaň na zemi a buď rád, že se musíš jenom holit. Holkám to nezáviď, věř, že fakt není co závidět.
18. Listopad 2002 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jůlie (anonym)
Teda lidi, já se musím smát. Připadá mi, že jste to tomu Emanovi pěkně zbaštili i s navijákem, protože teda takovou pitominu nemůže snad myslet vážně ani ten chlap! :) A jak se tady holky ještě rozčilujete.... neblázněte, jste jako nášlapný miny... :)
19. Listopad 2002 - 1:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Honzo z Brna, myslím že nemáš tak docela pravdu, to co jsi napsal platí možná u žen, které nevychází z domu a nemají (nebo mají v chlupech si libujícího) partnera. Nebo mají zaměstnání kde chodí v montérkách apodobně. Dnes už spousta žen kdyby si neholila např. nohy, může mít z toho velké nepříjemnosti přeba i v práci. Natož ty poznámky na ulici, od známých a tak.
19. Listopad 2002 - 7:49
Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
Třeba já, když se chystám jít za svým přítelem, na poslední chvíli ještě vytáhnu strojek (au au!!) a jedu! Nedokážu si představit, že by mi sáhl na nohu a nahmatal pichlavé dorustající chloupky- roste to jak mrcha!!Ale muž přeci nemusí být za každou cenu vždycky hladce oholen, vždyť strniště připadá tolika ženám opravdu sexy!!
19. Listopad 2002 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Devcata moc to prehanite,zadne problemy s mestruaci nemam a kdyz me tam nahodou pichne,ci mam citlivejsi prsa,tri,ctyri dni to vydrzim...a veta ,,Strcit si tam rano vlozku..boze,dnes jsou tak tenke a kvalitni,ze spise nase maminky by si mely stezovat,ze takovy vyber nebyl uz driv,tampon je jeste skvelejsi vec..,proste to brat trochu pozitivneji a nefnukat.Jinak holim si cele telo,jen trojuhelnicek mi tam vzdycky zustane :-)) a jsem v pohode..
19. Listopad 2002 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lopuch (anonym)
Taky mě holení nebaví. Tak se holím jednou týdně a je po ptákách.
21. Listopad 2002 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Eman (anonym)
Jani já Tě miluju. Ty musíš být skvělá holka. Mám rád když dívky nefňukají nad svým údělem a dokážou brát všechno sportovně. Holení toho trojúhelníčku by mě bavilo mnohem víc než "sdírání" svého obličeje :-))
21. Listopad 2002 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Klarka (anonym)
Emane, Ty mas rad, kdyz holka nefnuka, tak proc fnukas TY???
21. Listopad 2002 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
kata22 (anonym)
Jo jo, Emane, přesně tak. My fňukáme? A ty snad nad svým udělem ne? A pokud si dobře vzpomínám, začal jsi s tím ty...!
22. Listopad 2002 - 0:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Eman (anonym)
Abych se přiznal, chtěl jsem jen tak trochu poškádlit, což s oblibou dělám :-)). Vyzkoušet jak budete reagovat, když se jako chlap, který má přeci všechno lehčí, postavím do role, že máme oproti vám (ženám) také v něčem nevýhodu. Proto se mi líbil názor Jany, která tu mojí hru přijala a nezačala hned s tím, co všechno musí kvůli tomu, že je žena, dělat. Je to holt tak, většina žen chce zůstat v roli těch, co to mají v životě tak těžké a my tak lehké...
22. Listopad 2002 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Sisi (anonym)
Milá Jano, buď ráda, že nemáš žádné problémy při menstruaci. Já to bohužel říct nemůžu, první dva dny mám bolesti k zbláznění a určitě nejsem sama. Nemůžeš říkat, že někdo fňuká, když nevíš jak mu je:o)
26. Listopad 2002 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
bla (anonym)
Teda nevím, mně se zarostlí chlapi líbí, a já se taky nikdy nikde neholila - a slyšela jsem za celičký svůj život jedinou poznámku, a to od své (holící se) sestry ... Je pravda, že nejsem v práci od toho, aby mě někdo okukoval, kde jsem nebo nejsem oholená, možná to bude tím ...
26. Listopad 2002 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Já jsem sice moc ráda, že jsem žena a nikdy bych neměnila, ani si nemyslím, že to mají chlapi zas o tolik snazší, ale přesto srovnání mužské holení vs. menstruace mi přijde hodně nevyrovnané. Je opravdu super, když dívka nemá při měsíčkách bolesti, když o nich ví jen ve chvíli, kdy si mění vložku (které jsou dneska opravdu kvalitní) nebo tampon(o jejich pohodlí už vůbec nemluvím). Ale svíjet se 24 hodin v křečích, pak jít do koupelny a holit si strojkem nohy (nikdo mě nenutí, já vím:-) nebo si párkrát bezbolestně šmrncnout Wilkinsonem po fouskách...:-)Je mi jasný, že tahle diskuse je spíš pro poškádlení, ale taky leccos napovídá.
26. Listopad 2002 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Kraken (anonym)
Eman sice holení přirovnal ne zrovna šťastně, ale asi si nikdo zvás neuvědomil že i pro některé muže může být každodení holení zrovna příjemné, i když já bych opravdu menstruovat nechtěl
2. Leden 2003 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Milí hoši,docela bych vám jednou přála zažít to, co já prožívám kvůli menstruaci každý měsíc. V noci místo abych spala se svíjím v bolestech (křečích) na záchodě, nemůžu spát a bez tak minimálně tří silných ibalginů (ibuprofenů) za den nemůžu vůbec první dva dny menstruace existovat!!! Tak co, kdo se hlásí jako první, že by vyměnil???B.
17. Leden 2003 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Mila Barco,myslim,ze tohle bude spise extrem,nerikam, ze kazda z nas ma menstruaci bez problemu,ale myslim ze nas bude vetsina,myslim,ze tobe pomuze lekar,pokud ne,nevim,normalni to ale urcite neni,proto myslim,ze kazdodenni holeni muzu bych nevymenila za 3-4 denni menstruaci ktera je bez problemu..o skvelych tamponech,ktery me nijak neomezuji jako napr. vlozka ani nemluve..preji vam vsem hezky den..
22. Leden 2003 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Milá Jani,spousta mých kamarádek má měsíc co měsíc to samé co já. Brát ibalgin (dříve ibuprofen) mě přiměla jedna z mých kamarádek, která též své dny přežívá díky této růžové pilulce. Pravdou je, že toto jediné vždy opravdu spolehlivě zabere a pak už se to dá celkem vydržet. Ale příjemné to tedy rozhodně není, navíc jak mám ty bolesti, tak jsem taky dost podrážděná a zkrátka mi to vadí hrozně moc a závidim chlapům, že nic takovýho nemaj. Navíc nechápu, proč by se museli chlapi holit denně, vždyť takové to tří.. čtyř denní strniště ja tááák moc sexy!!! Miluju, když to tak má můj přítel :-) K tomu, zda by mi pomohli lékaři... nevím, ale moje gyn. má k tomu přístup takový, že je to úplně normální a že některá děvčata taky končí v nemocnici, takže mám být vlastně ráda... B.
22. Leden 2003 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Kimmy (anonym)
Ja neviem, mozno by pomohlo cvicit nejake brusne cviky (na spevnenie svalstva), a pripadne ak je potreba, aj zmenit stravu... mna napadla taka vec, skus si natriet brucho (ako na miest kde Ta to boli) silnym mentolovym kremom, napriklad takym ako sa dava na hrud ked ma niekto bronchitidu alebo kasel; pripadne mozes este skusit tie silne mentolove kremy co vyrabaju Cinania proti bolesti hlavy, ale namiesto na celo si to natri na brusko. Netvrdim ze to musi zabrat, ale vyskusat sa da. A hlavne odpocivat ked je treba... (nie som doktor, to viem). Nemusi to fungovat ale snad to neuskodi... a ak by sa to potom zhorsovalo tak s tym prestan. Alebo: (toto som vycitala z lekarskej encyklopedie, mozno si to uz skusila takze Ta nechcem urazat ak to nefunguje, iba ma napadlo to sem napisat) udajne pomaha termalna flaska s teplou vodou. No a ked uz nic ine, tak vraj po tehotenstve sa to zlepsi :-))) Inac, este ma napadlo, moja mama niekde citala ze cvikla (napriklad cviklova polievka) pomaha pri silnych menstruaciach kde sa strati vela krvi. Mozno to s tym ma nieco dokopy. Inac, ta gynekologicka vyzera byt nejaka neochotna :-((
28. Leden 2003 - 4:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Kimmy (anonym)
Fiha, ja si tu tie kolonky meno, e-mail, predmet, vzdycky nejak popletiem. Tako sorry :-(
28. Leden 2003 - 4:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Ema (anonym)
Ahoj Báro,musím říct, že ti opravdu rozumím, protože já jsem při menstruaci zažívala to samé, cpala jsem se ibuprofenem a bylo mi pokaždé zle. "Termoflaška" s teplou vodou má asi takový účinek, jako když tě někdo pohladí - je to příjemné, ale nepomůže to od bolesti. Vyzkoušela jsem taky všechno možné a nej byl jen Ibuprofen. Ovšem teď už mám po bolestech, protože jsem začla brát h. antikoncepci a to je naprosto super, žádné bolesti a navíc pravidelná m. Mějte se, E:o)
10. Únor 2003 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
peter (anonym)
ja na holenie tváre používam orientálnu depilačnú zmes, odvtedy mi menej rastú chlpky použivam to aj na nohy,chrbat pretože som športovec a oproti holeniu žiletkou je výsledok neporovnatelný. Je to vhodný prípravok aj pre ženy, kto má záujem odpoviem všetkým peterall"post.sk Čaute.
5. Březen 2003 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
nika, (anonym)
Tak teda mily Emane,mozna jsis chtel rypnout a poskadlit nas.Beru, ale myslim, ze to jde lepsim zpusobem a mam pocit, ze to, co jsi tu napsal jako prvni prispevek, je docela omezene a nefer vuci nam zenam.Nerikam, ze to holeni je slast,jen si myslim, ze obcas, kdyz se chlap neholi je to urcite lepsi a 100%ne sexy.Nehodlam tady nijak knucet(nechci dopadnout na uroven muzu) kteri knuci a stezuji si na neco a srovnaji s necym o cem nemaji ani paru a pak kritizuji o knuceni, vis co ??Bez se vycpat,uz tu bylo napsano, ze ty kdybys zazil jeden mesic zeny, tak se s toho podelas a plne s tim souhlasim a tohle vzkazuju vsech chlapum s tak omezenymi nazory jako ma Eman!
15. Březen 2003 - 14:53

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama