7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Homeopatická kosmetika

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ema (anonym)
Ráda bych Vám sdělila, že v Jungmannově ulici 28 v Praze /pasáž vedle bývalého Domu sportu/ má svůj obchod a sídlo polská fa ATW, která vyrábí a prodává velmi kvalitní homeopatickou kosmetiku, sama tam nakupuji, protože jde jednak o bylinnou kosmetiku a jednak cenové relace jsou velmi příznivé, i když je obchod v centru. Jsou zde zajímavé krémy proti vráskám, sama nakupuji třífázový krém s Retinolem a vitaminem C, který patří sice k těm dražším, ale ve srovnání s cenami např. fy Vichy, je mnohem levnější, zajímavé jsou také masážní krémy na zeštíhlení XL a XXL a krémy proti celulitidě. Rozhodně stojí za to se tam podívat. Já osobně tuto kosmetiku nakupuji, protože je kvalitní a cenově dostupná i pro běžnou populaci.
14. Únor 2001 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Milá Emo, tuto kosmetiku jsem před léty, když k nám přišla, také používala a některé přípravky jsem si moc oblíbila. Bohužel jsem potom ztratila kontakt na distributora. Chci se proto zeptat, zda nemá někdo kontakt na ditributora na Severní Moravě, konkrétně na Vsetínsku, v Rožnově pod Radhoštěm. Popřípadě zda byste mi mohly dát vědět na tereza.benkova"wo.cz? Děkuji moc Tereza.
22. Únor 2001 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Mám suchou a citlivou pleť, která teď v zimě je stále dehydratovaná a přecitlivělá. Slyšela jsem o kosmetice Dr.Hauschka - ta prý je vhodná pro můj typ pleti. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, kde se dá sehnat v Hradci Králové, či v jakých kosmetických salonech v HK se používá. Děkuji.
10. Únor 2002 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
eva,kosinová (anonym)
Rok pracuji s kosmetikou Dr.Hauschka a samozřejmě ji sama používám.Stále více mne překvapují její blahodárné účinky,u všech typů pleti,zvláště pletí problematických(citlivá i aknózní pleť).Kdo preferuje přírodní kosmetiku ,alternativní metody ,jistě ocení Kosm.ošetření Dr.Hauschka ,které pozitivně působí nejen na tělo ale i na duši.Při tomto "obřadu" zušlechťujeme nejen obličej ale celé tělo.Je to metoda neobyčejně příjemná a zdraví prospěšná!
19. Duben 2002 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Kosmetická metoda Dr.Hauschka - kosmetické ošetření,při kterém se pečuje nejdříve o nohy,ruce,poté protahujem šíji,lehce masírujem hlavu a pak se teprve věnujeme obličeji,až je celé tělo uvolněné.Základem úspěchu je lymfatická stimulace,kvalitní homeopatická kosmetika,která postupně navádí pleť k tomu,aby pracovala tak jak má,bez použití a chemie a samozřejmě klid a pohoda.Máte podobné zkušenosti?
21. Duben 2002 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Pokud jde o metody Hauschka, sama jsem vyzkoušela u kosmetičky a bylo to super, ale myslím, že dost lidí odradí ta masáž nohou - nohy a pak obličej.. Zkoušela jsem různé přírodní kosmetičky a oblíbila jsem si relaxační metodu - masáže obličeje, dekoltu a rukou + čistá kosmetika. Myslím, že to hodně záleží na kosmetičce, pak na dané kosmetice/přípravcích a až poslední je postup..
1. Únor 2008 - 13:11

Přidat komentář

Reklama

Reklama