33 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Holky v zimním oblečení

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Snap (anonym)
Velmi se mi líbí holky v zimním oblečení, doslova mne rajcuje, když vydím pěknou holku v zimním oblečení. Například když má nějaká holka dlouhé vlasy a přes ně čepici (kulicha).Máte to také tak nebo se Vám líbí něco jiného teď v zimě?
29. Říjen 2012 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Taky se mi to líbí,líbí se mi i když mají holky na sobě třeba rolák a péřovou vestu nebo pěkně naducanou bundu.Samozřejmně v kulichu nebo s kapucí jsou taky mnohem hezčí.
1. Listopad 2012 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
A přímo super je, když mají kraťásky a pod tím tlusté punčocháče.
1. Listopad 2012 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
A co ještě tak krátkou sukni a tlusté punčocháče...
1. Listopad 2012 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj všem,co se líbí zimní oblečení.Už od puberty mám ráda zimní oblečení,v zimě si jej doslova užívám.Ráda nosím péřovou bundu,oteplovačky,na delší pobyt venku v zimě jsem si pořídila krásně naducanou péřovou kombinézu,ve které je nádherné teloučko.Jinak mám ráda,když mám i něco na puse,buď nosím uvázanou šálu přes pusu,nebo vysoký rolák,který mi též kryje pusu.Mám i několik různých kukel,které mají otvor pro oči,ať už pletené nebo flísové.Být hezky nabalená a zakuklená je kromě toho,že je mi teplo i vzrušující.
10. Prosinec 2012 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Mik (anonym)
Ahoj Lenko...a co takhle tlusté svetry pod bundu...aby bylo pravdu teplo..:-)
16. Prosinec 2012 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj Lenko...a co takhle...Jasně,tlustý svetr,nebo i kombinaci dvou nosím hlavně pod péřovou vestu,ale občas ho nacpu i pod bundu nebo do kombinézy.A to už je opravdu teploučko,zvláště když si vezmu takový s pořádně vysokým rolákem,který mi kryje pusu i nos.Mám moc ráda,když dýchám přes rolák nebo šálu,docela hezky mě to i vzrušuje...
6. Leden 2013 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
wwool (anonym)
Jasně,tlustý svetr,nebo i...ahoj Lenko...docela rád bych tě potkal v nějakém svetru...taky to mám moc rád...
14. Červenec 2013 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Viktor (anonym)
Pro Lenku: Konečně jsem po letech zaregistroval, že v Polsku firma Nylko začala šít klasické oteplovačky se zipem až na prsa. Na holkách toto oblečení miluji. Toto oblečení vnímám na ženě jako nesmírně erotizující. Je to prostě nádherný pocit - šustivý zvuk chladivého a klouzavého nylonu.
3. Listopad 2013 - 23:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Viktor (anonym)
Ještě pro Lenku: Pokud bys chtěla o své zálibě pokecat, tak Ti zde můžu nechat mailovou adresu. Bohužel mám totiž zkušenost (když jsem sledoval podobné tematické bloky, kde se diskuse už rozběhla více), že se to potom rozvine až do roviny (narážek na různé příspěvky), kde už si myslím, že není ani příliš taktní takové věci dávat na veřejné fórum. A v podstatě Tě oslovuji nyní, dokud ta diskuse ještě nenabrala pod vlivem jiných komentářů jiný spád. Pokud máš zájem si napsat, nech zde vzkaz a já zde nechám mailovou adresu.
4. Listopad 2013 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Ahoj všichni... chci se jen zeptat, kde bych sehnala pořádně silný svetry - roláky? Mám ráda, když má svetr rolák lehce nad uši - cca 40cm. V krámu jsem žádný takový nesehnala a na e-Bay je to na mě drahý a taky se trochu bojím poslat peníze... Poradí mi někdo - nějaké stránky? Nebo nějakou šikovnou pletařku?
28. Leden 2014 - 4:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Pro Simona: zkus třeba tohle: http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=YnBgYWh6b0ZncGh6dmgvcHs%3D&telefon=604161335&jmeno=Hrnčířová Dana Třeba se bude něco líbit :-)
29. Leden 2014 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
jj, díky, ale mám malinko jinou představu... Ale díky - ještě budu hledat...
31. Leden 2014 - 3:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Honzík (anonym)
jj, díky, ale mám malinko...Ahoj Simi, a jakou máš konkrétně představu. Já znám toto: http://www.creapulka-sweaters.com/cz/ Taky mám rád hrubé zimní vysoké roláky.
31. Leden 2014 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
ahoj Simono, já kupuju již dva roky výhradně na: http://baghira-sweaters.com Výhodou je, že jsou z Čech (z Prahy) a tak se dá vše snadněji dohodnout a platit v korunách. Pokud máš obavy posílat peníze můžeš jako já osobně převzít svetr v Praze. Já to tak dělám - ne, že bych se bál jim poslat peníze dopředu, ale při předání zkouknu co mají nového. :-) Většinou mají tak okolo 15-20ti hotových svetrů. Některé z nich často ještě na netu ani nezveřejnili!!
7. Únor 2014 - 7:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
ahoj Simono, já kupuju již...Přesně tak. Já jsem se byl podívat minulý týden a měli 26 svetrů! Z toho tak třetinu svetrů se složitými vzory, které jsem na jejich stránkách nikdy neviděl!!!
30. Březen 2014 - 0:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Přesně tak. Já jsem se byl...Ahoj Martine, nevíš proč nemají (BAGHIRA-SWEATERS) na svém webu nafocený ty složitěj vyplétaný svetry a proč teď prodávají tak málo na e-Bay?
20. Červenec 2014 - 4:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
Ano, mě se strašně líbí ty vesty, nebo bundy s kožešinovým lemem..úplně mi z toho tvrdne. Představuju si, jak jí nakládám zezdau a přitom ji držím za tu kapucu..proto mám radši léto, než zimu.
20. Červenec 2014 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Baghira Lee /BA (anonym)
Ahoj Martine, nevíš proč... Honzo, tady si dovolím odpovědět za Martina… Složitější vzory plete „Baghira“ na zakázku většinou na impuls některého stálého zákazníka. Fotky, které přitom vzniknou rozesílám zase jen několika svým stálým zákazníkům... Pokud bych je dala na web, ozve se spousta lidí s požadavky na různé barevné a materiálové provedení těchto svetrů a já budu pořád dokola plést stejné - což mě nebaví, nebo odmítat zakázky - což není moc taktické :-) Je třeba si uvědomit, že jednoduchý svetr mohu uplést již za 3-4 dny. Není to moc zábavné, ale nezabere to tolik času. Náročné vzory zaberou určitě týden i víc. Tedy pokud zveřejním nějaký složitější svetr a ozvou se mi třeba jen 4 lidé, ten čtvrtý čeká již přes měsíc! A já přes měsíc pletu jedno a totéž... Proč nemám dlouho nic na eBay?? V kombinaci platby formou PayPal znamená eBay pro pletařku ztrátu na každé aukci cca 14% - což se mi zdá dost... Zase,.. je třeba si uvědomit, že existují již tak nemalé náklady na příze. Při nákupu mimo EU (což u přízí není neobvyklé) platím navíc clo i DPH ! eBay, ale i další, např.: http://www.fler.cz , http://www.tvojedilo.cz , http://www.pinterest.com , https://www.flickr.com/ , https://www.facebook.com/ atd., atd., tedy používám spíše opravdu jen jako reklamu, aby mne případný nový zákazník mohl „najít“… Jinak ve světě existuje několik výrobců, kteří s oblibou používají eBay, ale ti mají několik vlastních pletařek a chrlí spoustu nových modelů svetrů měsíčně. Kvůli vyostřenému konkurenčnímu "eBay" prostředí dochází k udržování nízkých cen na celém trhu (tedy i mimo eBay), což se může zdát na první pohled pro Vás zákazníky výhodné, ale v konečném důsledku to právě Vám zákazníkům přináší celou řadu negativních vlivů, jako např. právě to, že se dnes bohužel nevyplatí (pro širokou veřejnost – očekávající nízkou cenu) plést příliš složitý (časově náročný) svetr. Internet by byl plný krásných, složitých svetrů, navíc i z podstatně kvalitnějších materiálů, pokud by nebyl takový tlak na nízkou cenu.. Čímž se vracím k tomu, proč posílám fotky složitějších svetrů jen relativně úzké skupině svých stálých zákazníků a nechci, aby se mi tyto fotky „toulaly“ po netu… Jedním z dalších, s tím spojených nešvarů, je používání pletacích strojů na výrobu „100% ručně pletených svetrů“, ale to by bylo asi už nad rámec tvého dotazu…:-)
24. Červenec 2014 - 5:24
Obrázek uživatele Návštěvník
pár z Krkonoš - (anonym)
Taky se mi to líbí,líbí...Ahoj, jsme pár z Krkonoš (cca 33let). Scháníme muže. Má žena (mladá, štíhlá, krásná, dlohé blond vlasy..) ráda nosí pololesklé hladké i naducané zimní bundy a vesty (velké kapuce, vysoké a naducané límce..).. Najde se můž - kluk na společné setkání a pokec? Kterého vzrušuje, když na pěkné ženě vidí zimní bundy a vesty. Třeba v případě zajmu na všech stranách i více.. NFishbon@email.cz
21. Září 2014 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Ja moc zenam zavidim ty hodne leskle prosivane zimni bundy.
21. Září 2014 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Ahoj, jsme pár z Krkonoš...A neni na zimní bundu eště trochu brzo? V pátek jsem byl eště na nudistický pláži, a ty už stavíš sněhuláky.
21. Září 2014 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Vim, ze jsou kluci, ktere vzrusuje naha holka v hunatem svetru, ten contrast mezi tim tlustym vlnenym materialem a holym zadkem a predkem..
21. Září 2014 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Vim, ze jsou kluci, ktere...jo jo,... víš, ale nevíš... V tom kontrastu to vůbec není... Holý zadek či předek pro tyto fetišisty není vůbec důležitý...
15. Říjen 2014 - 4:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Moc se mi líbí holky zachumlané do šály.
8. Říjen 2015 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
kaja (anonym)
Už se těším na hory až budu zase koukat na holky v kombinézách
8. Říjen 2015 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenkanabalenka (anonym)
Už se těším na hory až...Dneska už moc holek v kombinézách neuvidíš.Většina jich nosí takové ty bundy a kalhoty,které mi připadají,že asi moc nehřejí. Já stále používám kombi,nebo péřovou bundu a péřové kalhoty,tak že jsem po celý den i ve větších mrazech stále v teple. Momentálně nosím rolák až na pusu,nebo někdy šálu přes pusu a kulicha,mám i několik pletených kukliček.
7. Prosinec 2015 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Ahoj nedávno jsem potkaljednu dívku.Byla oblečená v péřové budě sukni a pod sukní retro kamaše a návleky.Té holce to fakt seklo.Když jsem to řekl kamarádům potvrdili že ja to super nápad.A že legíny jsou už dost otřepané.jakej na to máte názor ostatní ?
5. Únor 2016 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
hanz (anonym)
není nic lepšího nez holka v kamaších v kombinaci pletene návleky na nohou a vysoky rolak fakt super
28. Listopad 2016 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Souhlas! Hans má pravdu.Jen holky honí nej modu a ruzné bla,bla,bla.Ale opravdu se spoustě klukúm a pánú tato móda líbí.Kamaše nosím a nikdo nekouká co ta holka má? Doporučuji budete mile překvapeni.
5. Prosinec 2016 - 17:16
Obrázek uživatele Návštěvník
hanz (anonym)
aojky Lenicko kez bych te mohl videt v peknem vysokem rolaku kamaších a navlekach . Dnes jsem byl v Beroune po nakupech a mel jsem punčocháče cerne kamase a cerne návleky calcedonia fakt super teploucko.Nemenil bych za studene dziny
30. Prosinec 2016 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Zimní voblečení nevypadá moc dobře. Ted', když je teda sice leden, ale nemrzne, holky nosej venku běžně sukni a maj holý hnáty. To vypadá líp.
12. Leden 2018 - 15:01

Přidat komentář

Reklama

Reklama