96 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Holka na pánském WC

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
Občas, když je na dámském WC přeplněno a dlouhá fronta, zajdu na pánské. Chlapi sice po sobě trochu podiveně koukají, ale vždy to prošlo bez problémů. Jdu vždy samozřejmě do kabinky. Několikrát se mi už ale stalo, že bylo vše obsazeno a tak jsem musela použít "mušli". Je to zvláštní, ale když si šikovně stoupnu, stáhnu kalhotky na stranu a trochu rozevřu pysky - umím to. Navíc, když mám sukni, vlastně ani nikdo nic nevidí. Je pravda, že na mě občas někdo divně kouká, ale to už přežiju. Lepší než čekat desítky minut ve frontě. Děláte to holky některá taky tak ?
29. Říjen 2005 - 14:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
Jo Sylvo, v psaní povídek jsi fakt dobrá.
29. Říjen 2005 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Tady ( na Doktorce) je to fakt děsný, nejmíň polovina úchyláků. No jo, anonymita internetu. Úchyle co si říkáš Sylva, myslíš, že ti na to někdo skočí? Je to průhledný a trapný.
29. Říjen 2005 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Šarik (anonym)
Proč by to byl úchyl. Párkrát jsem viděl holku jak šla na náš. Samozřejmě neunikla nabídkám velmi ochotných dobráků na pomoc:-))) Když jsem dělal ve špitále, tak laborantky sem tam po práci chlastali na pracovišti a chcali do umyvadla když záchody byly poblitý a do té doby jsem nevěděl, že když je holka šikovná tak to zvládne s přehledem.
29. Říjen 2005 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
"Sylva" je podle mě fakt úchyl. Mě se tedy taky stalo že jsem na pánským WC potkal kolegyni-ale samozřejmě šla do kabinky a ne do mušle! Navíc to bylo proto,že na dámských něco zrovna dělal instalatér.1.Normální ženská se určitě nebude takhle převádět.2.Na pánském WC bývají většinou volné kabiny-tak proč si to komplikovat,že?Takže tomu celému taky nevěřím.
29. Říjen 2005 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Přesně tak. Sylva není žádná Sylva, ale chlap úchylák, který tady chce rozpoutat debatu na toto téma, aby se mohl ukojit.
30. Říjen 2005 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloš (anonym)
Tak já jsem to, vážení přátelé zažil. Bylo to loni na dálnici u Jihlavy. Stáli jsme tam v koloně asi hodinu. Blízká benzínka pak byla jak v obležení. Na oba záchody stála fronta a ženy byli v obou. Hodně se kroutily. Chlapi nakonec většinou šli močit ven a ženské se nahrnuly i na pánský. Na vlastní oči jsem viděl holku, co si "sedla" na mušli, další ženské před nima čekaly, až přítomní chlapi odejdou... Takže nic není nemožné, že ?
5. Listopad 2005 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
johnecek (anonym)
I já to zažil a ne jednou, i když vždy šly holky do kabinky.
10. Listopad 2005 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne-mravní hlídk (anonym)
I já jsem to zažil a potom jsme si navzájem nachcali do obličejů!
11. Listopad 2005 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
U nás je to teď normálka. Jedna holka od nás z práce dostala svoji kancelář v baráku, kde jinak pracovali samí chlapi. Prostě tam bylo volno tak ji tam šoupli. Dámské WC se tam už ve stavebním projektu NEPLÁNOVALO! Prostě to bylo jen pro chlapy. A kvůli ní ho tam nikdo dělat nebude. Takže chodí na to WC co tam je. Sice jde do kabinky kolem mušlí i kolem sprch ale to nikdo neřeší.Jinak ve škole jsme měli holku která sice nechodila na pánské WC, zato nám chodila normálně do šatny v tělocvičně a občas zašla i do sprch když jsme se myli. Chodila pořád v obtažený minisukni,i když měla dost velkej zadek. Ptala se nás jestli nosíme trenky či slipy, prý jestli to půjde snadno dolů. Vyspala se se všema klukama, který se jí povedlo sbalit. Takže i takovýhle se najdou.
12. Listopad 2005 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
ANONYM (anonym)
Z některých příspěvků je cítit úchylofobie.Snad bych i věřil, že pokud nemá nějaká holka či žena "svého"úchyla , není in.Debaty o úchylech asi letí.Skutečnost je někdy trochu jiná.Co k tomu říci.Snad jen to, že příležitost dělá zloděje.Já nevidím moc rád, když potkám ženu na pánském WC.Proč?Protože, pokud by muž šel na "DÁMY"byl by z toho pěkný skandál a dotyčný by se nevyhnul nadávkám a osočování.Ženy asi mohou vše a muži nic?Milé dámy ,pokud nechcete být viděny , nemotejte se chlapům do cesty a nechodte, tam kam nemáte.Pokud ne, nedivte se a nenazývejte každého , kdö se koukne, úchylem.Vy taky máte své mouchy.Závěrem chci říci, že jsem chlap a , že jsem někdy i docela rád, že nejsem ženou.Raději jsem se po zralé úvaze nepodepsal.On totiž jeden nikdy neví.Zkrátka úchylofobie táhne světem.
2. Leden 2006 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Minulý léto jsem byl na celkem skvělé dovolené - prázdninách no něco mezi. A v tom ubytovacím zařízení byly pouze společné záchody a společné sprchy - prostě místnost, ve které byly kabinky, mušlě, umyvadla i sprchy byla pro všechny. Někteří stydliví chlapi chodili na malou do kabinky, ale já jsem šel většinou normálně k mušli. Sice to nebylo nic příjemného, ale co ne tom. Po pár dnech jsem si dokonce všimnul, že tam některé holky chodí šmírovat - naštěstí ne mě:-)
30. Leden 2006 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Vláďa (anonym)
Proč ne, když je na dámském nával (např. autobusový zájezd) tak ať jdou i na pánské, kde jsou kabinky vesměs volné - no problem. Ale na mušli? No to už by byla docela dobrá extravagance :-))) anebo spíš feministka co chce rovnoprávnost ve všem - ble.
5. Únor 2006 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
miloš (anonym)
Sylva je docela v pohodě,přece to nepustí do kalhot.A mě by to vůbec nevadilo jí tam takhle spatřit.Ba naopak.Jsme lidi takže když to přijde tak to přijde ne?
22. Březen 2006 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
josef. (anonym)
čičo žeru tě.napiš mi svůj email.
21. Červen 2006 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
mirecek a bedou (anonym)
poserem ti kozy az te potkame chcat nam na zdi!!! mrdat chlap prijit na zensky hajzli tag ho vyvedou v pyskach... tagze tahni stat do fronty, ja na zensky taky nelezu... nebo si muzes rovnou nachcat do piva dyz ti to tag de ve stoje.. kdyz budes mit sukni tag to prece nikdo nepozna.. nebo by ses mohla jit vychcat ven dopice kdyz ti nevadi jak na tebe chlapi cumi.. no a nebo bys to kurwa mohla vydrzet domu, urcite nikdo o tvoje smrady nestoji.. nebo vis co bude nejlepsi.. vubec tam nelez, zustan doma a tam si chci treba na zehlicku! smrdis
1. Červenec 2006 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
mirecek a bedou (anonym)
uchylaku smradlawej
1. Červenec 2006 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
mirecek a bedou (anonym)
ubozaku
1. Červenec 2006 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirecek (anonym)
Mirecek mas zmysel pre humor,velmi som sa pobavil-len im daj!co tu maju co pisat take kokotiny!uz fakt nevedia nad cim si vyhonit vtaka!
2. Červenec 2006 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
když musís tak musíš ale jestli to děláš často tak je to hooooooooooodně blbí.
2. Červenec 2006 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
zvědavec (anonym)
Jak by jste se milé dámy dívali na muže, kterého by jste potkaly, nebo zahlédly na dámském WC ? Docele mě zajímá Vaše reakce, ale myslím, že by nebyla nijak příjemná. Děkuji za Vaše reakce.
28. Říjen 2006 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Káč (anonym)
Když musíš, tak musíš. taky už jsem párkrát využila pánského WC když na dámách byly fronty, pořád lepší než si načurat do kalhot.
27. Listopad 2006 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jane (anonym)
No videt chlapa na damskych zachodech tak to je jasnej uchyl :o)) pansky jsem pouzila jednou, damsky byly zavreny a na ty suchy ven bych teda rozhodne nesla!!!
27. Listopad 2006 - 17:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Když jsme byly s holkama na rockovém festivalu na stadionu tak záchodů bylo málo a pilo se pivo takže se furt muselo tak jsme to vyřešily tak že jsme čuraly do kalhot.Myslím že to není něco až tak špatného,někteří opilci tam dělali horší věci.
29. Listopad 2006 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Fotograf (anonym)
Myslite, ze to vyresila dobre?! http://www.freefoto.cz/srandicky/3212/
30. Listopad 2006 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
U nás ve firmě si některé "dámy" chodí umývat na pánské WC kvůli úspoře několika kroků své hrníčky. Když pominu že je nechutné si umývat nádobí v umyvadle na WC, tak musím říct, že mě to se..e a považuju dotyčné kolegyně za cuchty.
30. Listopad 2006 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To je to, co mne taky kurva sere!!! Kdyby chlap zalitnul na damsky WC tak je (jak tady zensky pisou) uchyl - ale ze sami drze vpadnou na pansky zachod uz je uplne normalni, zejo a co by to chlapovi melo vadit. To je furt kecu o rovnopravnosti pohlavi ale jen kdyz se to hodi do kramu. Mne se tohle stat tak bych tu kravu popadnul za vlasy a vymachal ji drzku v pisoaru - priste by si to kurva rozmyslela lezt na pansky WC!! A nez se na mne kravy kytery tohle delate snesete jak vosy tak vam jen muzu rict ze jste stejne jen tupy hovada, zadna z zen kterou znam by tohle neudelala za nic a taky se jim nejak podarilo zit celej zivot bez lezeni na pansky zachody. Kravy blby!
1. Prosinec 2006 - 1:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ženský si furt stěžujou na diskriminaci!!!! Samy nás diskriminují-nemůžeme nosit dámskej vohoz, nesmíme lízt na holčičák (dámské WC), nesmíme nic co je ženských. Přitom samy dělají to, co je pánské!!!!!! DISKRIMINACE JE SVINSTVO!!!!!!
17. Červenec 2007 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Co tu všichni blbnete? Ty si myslíš, že když tě holka uvidí čurat do mušle, že ji to nějak vzrušuje? To jsi celkem na omylu. Tohle je stejný, jako kdyby ses ptal, proč učitel-muž NIKDY nesmí jít k holkám do sprch ve škole při plavání (nesmí se to ani na 1.stupni!!) a učitelka-žena ke klukům chodí normálně. Samozřejmě, protože chlapa pohled i na hodně mladou nahou holku vzrušuje a je vždy nebezpečí zneužití dítěte. Zatímco žena se na ty kluky dívá jako máma na svoje děti. V tom je celej problém. Těm klukům to taky nevadí stejně jako před vlastní mámou. U holek je to něco jinýho. Většinu žen pohled na nahýho chlapa nevzrušuje, ženská sexualita je úplně někde jinde!
19. Červenec 2007 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Pavle, konečně rozumný názor! Takhle nějak to je. A co se týká použití pánského záchodu, dámy to dělají opravdu asi jen v případě nouze a obsazenosti, stalo se mi to taky a nevidím na tom nic, co by souviselo se sexem nebo úchylkou, proboha!
19. Červenec 2007 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Magdo, tady nejde o to, že by v tom bylo něco sexuálního, ale je mi to nepříjemné. Jako už tu někdo psal, i u nás si chodí dámy mít své nádobí na pánský hajzlík, protože dámské jsou na druhé straně budovy. Do kuchyňky se jim nechce, je to pro ně daleko. Jak mi asi je, když kadím a prdím, což je na WC běžná činnost, pak vylezu k umyvadlům a tam si mejou hrníčky a talířky dvě holky. Kdybych si šel já mít nádobí na dámskej hajzlík, budou o mě říkat, že jsem úchyl. Ale mě by to nenapadlo, takže nechápu, že to dělají ony. Někteří chlapi jim to už říkali, ale bez výsledku. Taky to nedělají všechny, ale dobrá půlka ano.
19. Červenec 2007 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
filipiko (anonym)
ve Velké Británii jsou tučné pokuty pokud by žena šla na pánské WC...jednoznačně zakázat takové návštěvy....mě by zajímalo proč to tak dlouho žženskejm na záchodě trvá...
15. Leden 2008 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Letos jsem byl na zájezdu a jak to bývá, po čase udělá autobus zastávku někde u pumpy, kde mohou všichni vykonat potřebu. Hned na první zastávce ženy čekaly u WC dlouhou frontu. Tak jsem jim sám navrhl, aby šli na pánský, že tam nikdo není. Nejříve se zdráhaly, ale když jsem řekl, že to ohlídám, tak toho všechny využily. Na dalších zastávkách už to bylo pravidlo a když jsem nemohl já, tak mně zastoupil jiný muž ze zájezdu. Nikde jsme se nemuseli zdržovat a ženy ocenili naši ochotu.
15. Leden 2008 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Karle, když už, tak "ženy ocenily..."
15. Leden 2008 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Jana :Máš úplnou pravdu. Nejsi první, kdo mi to píše. Nedávám si pozor.
15. Leden 2008 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Ahojte, no ja obcas sem musel na damse a to nebyl-li nejaky chlap v blizkosti, kdo by mi ukazal jak vypadaj muzske hajzly. mam problem s orientaci, takze v tomhle pripade to beru. Ale tez by mi vadilo, kdybych mocil a sla by okolo me nejaka zena, ja na ni taky nekoukam pri potrebe.
16. Leden 2008 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jag (anonym)
Miluji kadení a tu vúni aááách
16. Leden 2008 - 1:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Už je to pár týdnů co jsem zašla na pánské,zrovna tam čural takový pěkný mladý kluk,řekla jsem mu,že dámské jsou zavřené,on byl pěkně vytrslej,chlapi mají většinou jen plnou hubu řečí...
13. Listopad 2008 - 7:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Na kolejich se neresi, jestli panske nebo damske :D.
13. Listopad 2008 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Přece si neprotrhneš močák !!!!
13. Listopad 2008 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
tak třeba v Lucerně je dost krize s kapacitou dámských záchodů, na plese to minule dopadlo tak, že holky zabraly i pánské, ale naštěstí ne všechny měly odvahu, tak nás tam nebylo tolik. Neřešila jsem to a klidně jsem si ještě u zrcadla i upravila líčení a účes:-))
14. Listopad 2008 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Max (anonym)
Znal jsem jednu dívčinu, která, když se opila, předváděla močení do mušle a docela jí to šlo. Pro ni to mělo výhodu, většina lidí, včetně dalších děvčat, jí ráda pohostila, jen aby zase musela
15. Listopad 2008 - 7:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Hee tak takovou bych chtel videt, aniz by si nepotrisnila pradlo :D.
19. Listopad 2008 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
co je na tom,já taky chodím na dámské WC,hlavně se tam občas udělat..
19. Březen 2009 - 0:43
Obrázek uživatele Návštěvník
pepa (anonym)
jednou když jsem na zabavě vzal za kliku u kabinky.... tak tam holka s roztaženou.... a delala si to. koukala na mě a vůbec ji má přitomnost nevadila.
19. Březen 2009 - 0:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Psaní (anonym)
erotickych povidek vam opravdu jde. Napiste jeste neco.
29. Duben 2010 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Prcák (anonym)
Chodíte někdo šmírovat na dámské wc? Nebo máte nějaká oblíbená místa kde se dá dobře šmírovat ženské třeba při čůrání? Nějaké místo, kde se dá třeba přes díry ve stěně nebo dveřích vidět ženskejm mezi nohy? Můžeme pokecat nebo vyměnit zkušenosti.
17. Červen 2010 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
PRCÁKU (anonym)
Já zase šmíruju chlapi jak čůraj venku na veřejnosti, takže to tak úplně šmírování neni ani se nesnaží, aby na ně nebylo vidět, takže jsem si všimla jak si chlapi drží ocas, vyčůraj se a pak ocasem ještě zamrskaj, aby jim z něj odkapala moč, takže mám taky dobrý zážitky. Ty to máš horší, my holky na veřejnosti nečůráme.
23. Červen 2010 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Já zase šmíruju chlapi jak...Pro holky, Vy to na veřejnosti děláte taky! Před kulturákem, za autem, za keříkem, atd...
23. Červen 2010 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (odpověď (anonym)
Hele a přede mnou by ses nestyděla vyčůrat? Hrozně mne to na ženských rajcuje a na živo je to pochopitelně nejlepší. A na oplátku bych se zase vyčůral já před tebou, nejen kvůli spravedlivému vyrovnání, ale hlavně proto, že mne docela zajímá, jestli když ženská vidí chcát mužskýho, jestli ji to vzruší do stejné míry, jako čůrající ženská vzruší chlapa a jaké jsou eventuelní rozdíly...myslím že by to byl docela zajímavý poznatek a srovnání...tak co říkáš?
28. Červen 2010 - 10:32

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama