19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Holka gamblera!

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
miska (anonym)
Dobrý den, ráda bych znala zkušenosti přítelkyň gemblerů. Bude mi 20 let a chodím skoro dva roky s gamblerem, mimo to máme i finanční problémy. Teď čekáme na verdikt z insolvenčního řízení. Můj dotaz na všechny chuderky přítelkyně a manželky je, jak to zvládáte? Já už nemám sílu, nedokážu se v životě soustředit na nic jiného než na něj. Obtěžuje to jak mě, tak i jeho, protože ho nikam nechci pouštět. Jsem jak na trní když je pryč. Co mi vad, je to , že mi to leze do zdraví. Mám pravidelné bolesti hlavy, žaludeční problémy, špatně spím a to ani nemluvím o depresích. Musím ho mít pořád pod dozorem, a když nemám tak se z toho můžu zbláznit. Obdivuju všechny ženy co to zvládnou i s rodinou na krku. Tak Vás prosím o radu, jak to zvladáte? Chtěla bych se to naučit aspoň na chvíli hodit za hlavu, nemyslet na to 24 hodin denně. Děkuju za každou sebemenší radu.
18. Duben 2013 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Martinek (anonym)
Ahoj Misko, jde o to jak to on řeší, pokud se chce léčit a uznává že je problém a ty ho máš ráda, tak mu dej ještě šanci. Ale dva roky je už dlouhá doba, aby se ledy pohly.Ale vypadá to, že mu nevěříš a zdravotní problémy ve dvaceti neni normální. Já sem pro pustit ho k vodě a zbalit někoho normálního a žít život.Je krátký, tak ho prožívej plnými doušky a neživoř.Soucit neni na místě, chceš přece aby Tvoje děti se měli dobře,zdravě a byli veselé.Ale mám obavu že k Vám furt poleze sociálka a z tebe se stane alkoholička. Je to kruté, ale pravděpodobnější než že budete mít šťastné manželství.
18. Duben 2013 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
michal33 (anonym)
Dobrý den, ráda bych znala...Bez léčení to rozhodně nepůjde, ale jaká je úspěšnost? Jenem kolikrát sliboval, že už toho nechá. Rozchod není vůbec přijemná věc ale teť asi nejlepší bohužel. Nedělat nic je cesta k ještě větším problémům a klidně i do blázince. Trvalý stres se nedá dlouhodobě vydržet. Mnoho štěstí do budoucna.
18. Duben 2013 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Navrhujem okamžitý rozchod. Gamblérstvo je ťažká duševná porucha a žiť s gamblérom je cesta do pekla. Život s ním nemá žiadnu perspektívu.
18. Duben 2013 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
miska (anonym)
Nejde tak o něj jako spíš o mě, já si sním dokážu představit budoucnost a vím že to zvládne, byl i na léčení a chodí k psychiatrovi. Spíš jsem chtěla vědět jak to zvládají ty, kteří mají doma gamblera. Jak si dokažou poradit se stresem, jak to hodit za hlavu. On i když nic neděla tak já se můžu zbláznit a to vše se vybudovalo ještě minulý rok, kdy jsme spolu byli krátce. Nemůžu se toho strachu zbavit, tak jsem chtěla znát jen nějaké rady zkušených. Je sice hezký si o tom povídat s nějakou kamarádkou, ale ta když není v mé situaci tak je to pak těžké aby mne pochopila. Ale moc děkuju za příspěvky.
19. Duben 2013 - 7:25
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Moja švagriná mala za muža gamblera. Tiež sa liečil a sľuboval hory doly, že prestane, ale nestalo sa tak. Dávala mu x šancí, ale nakoniec sa ku hrám vždy vrátil. Nakoniec bol jediným východiskom rozvod. Bola síce nešťastná, pretože ho mala rada, ale nedalo sa nič robiť. Jeho stav bol beznádejný.
19. Duben 2013 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
miska (anonym)
A můžu se zeptat jak to řešila? A co on? chodil na léčení? Snažili se to nějak spolu vyřešit?
19. Duben 2013 - 13:08
Obrázek uživatele pajulinka.145
pajulinka.145
Dobrý den, ráda bych znala...Můj přítel je gambler a momentálně je na léčení v psychiatrické léčebně. Jsme spolu přes 5 let a problémy jsou bohužel čím dál větší. Přítel sice tvrdí, že mu léčba moc pomáhá, ale co se týče mě, připadám si jak tělo bez duše. Totálně vyčerpaná ze všech těch lží, neustálého přemýšlení toho, kde zrovna je (když ještě nebyl v léčebně) a co se zase dozvím, kde zase dluží atd. Je to opravdu peklo a kdo to nezažil na vlastní kůži, nemůže to nikdy pochopit. Napiš klidně mail a můžeme to probrat, protože z vlastní zkušenosti vím, že kamarádi a známí, kteří neví, o čem to je, radí většinou rozchod.. A to taky kolikrát není to ideální řešení..
9. Červen 2013 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
ivetka (anonym)
Dodávám, že rozchod je...Je mi 18 a chodím od vánoc s klukem je mu 21 a fakt hodně moc pije a hraje automaty. Já ho ale strašně moc miluju uš sem se s ním rozešla aspoň 4x ale vidržela sem to nejvýš 2 dni abich mu zavolala!Nikde nepracuje teďkon v červenci začal makat ve skladu ale začal tam krást tak ho vyhodili.Dluhy sou hrozný a to ke všemu sem s ním asi těhotná!Nějak to musí jít ne!Kdyš budu s ním tak mu pomůžu! Rozejít se s ním fakt nedokážu! To nejde!
17. Září 2013 - 7:09
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Je mi 18 a chodím od vánoc...Holka holka ty mas zadelano na pekny pruser,je videt ze je to problemovy kluk kdyz hraje a zadluzuje se a krade,toho ti brzy zavrou a nebo bude pomalu potapet i tebe.Pri spolecnym bydleni ti bude odnaset z bytu veci a prodavat je a muze to dojit az k exekuci,takovyhle lidi dobre nekonci.Vzpomen si pak na tyto slova,ted mas jeste cas jit od nej pryc ale tebe jeste ovladaji city ale prijdes si na to sama casem.
17. Září 2013 - 8:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Dodávám, že rozchod je...Ahoj, i já přidám svou zkušenost. Můj partner je závislej na sportovních sázkách. Je mu 29, jsme spolu cca 3roky. Než jsme spolu začli žít, půjčoval si (i ode mě) peníze pod nejrůznějšími záminkami - ztráta platební karty, apod. Je vysokoškolsky vzdělaný, má výbornou práci. Tímto ta pozitiva končí. Že je závislej jsem vydedukovala až když jsme spolu bydleli. Nečekaný změny nálad, neustálý sledování čehosi na internetu, nedostatek financí. Musel s pravdou ven, vše přiznal, sliboval, že přestane. Několikrát přísahal, že už to nedělá, že mu můžu důvěřovat, pokaždý to byla lež. Netuším,jaký částky sází nyní, dříve vždy padla celá výplata (tzn. 20-30 tis. měsíčně). Nejsem na příteli závislá, sama vydělávám slušný peníze. Mám dilema, zda mu dát další šanci či nikoli. Přecijen bych brzy chtěla dítě, bohužel jsem si vědoma toho, že co se týče financí, na něj se nebudu moct nikdy spolehnout. Byla jsem odhodlaná mu pomoci, ovšem to,že sází dál za mými zády, ve mně vyvolavá dojem, že vlastně mu tento styl života vyhovuje a nechce s ním nic dělat.
18. Září 2013 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Ahoj, i já přidám svou...Ruky preč od neho. Gambler nikdy neprestane. Iba ak by sa šiel liečiť. Niekomu liečenie pomôže, ale väčšina začne znova.
18. Září 2013 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
taky závislá (anonym)
Ahoj, i já přidám svou...Lucie, vem nohy na ramena a utíkej, utíkej, utíkej! Já ti to radím z pozice také závislého člověka (alkohol). Za prvé: při léčbách jsem se setkala s mnoha gamblery a jejich osudy a situace byly většinou naprosto katastrofální (několikamilionové dluhy, naprostý rozvrat vztahů apod.) K tomu ten tvůj, když se nebude chtít léčit taky dospěje. Ale hlavně, za druhé: i když bude chtít přestat a půjde do léčebny, je velmi malá pravděpodobnost, že se z toho dostane. Vyléčit se ze závislosti je tak obrovsky obtížné, že se to podaří jen mizivému procentu lidí. Vím, o čem mluvím. Pokud s ním zůstaneš, dávám ti dvě, tři procenta pravděpodobnosti, že váš vztah bude šťastný a v pořádku.
18. Září 2013 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Dobrý den, ráda bych znala...Ahoj,pokud si necháš poradit jdi od toho,vím co prožíváš byla jsem totiž za gamblera vdaná.Nepomohly prosby ani vyhrožování a když jsem onemocněla rakovinou bláznivě jsem si myslela že přestane ,ale pokračoval dále,prohrál všechy peníze.Snažila jsem se mu pomoct bláhově jsem si vzala úvěr.Onemocněla jsem depresí,chtěla jsem se otrávit.Zachránil mě můj zeť.Dnes jsem rozvedená našla jsem si hodného chlapa.Po manželovi mi zústaly dluhy.Uteč, dokud máš ještě sílu a zdraví.
3. Únor 2014 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Gambléra nikdy, i kdyby to měl být jedinej chlap na světě, tak gambléra nikdy.
3. Únor 2014 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Gambléra nikdy, i kdyby to...Dobrý den, chtěla bych se zeptat těch zkušenějších. Přítel sází víc jak 10 let, někdy méně, někdy více. do dnešního dne prohrál úplně všechno co kdy vydělal a ještě k tomu má asi čtvrt mil. půjčku.Posledního půl roku to výrazně omezil (nehraje denně, ale třeba jen jednou za 2 měsíce, ale stejně tak dlouho, než prohraje všechno, co má). takže ikdyž mu nějaké peníze po poplacení dluhů zbyly,tak je někde prohrál. Dva týdny po výplatě už nemá nic, což vysvětluje tím, že musí platit dluhy...Jenže když už má možnost něco ušetřit, stejně to neudělá. Přesto tvrdí, že nikdy nebyl nemocný, jen blbec,ale že už seto opakovat nebude. Je mu 34 let. Myslíte, že je šance, že se bez pomoci změní?
7. Únor 2014 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Gambléra nikdy (anonym)
Ten se nikdy nezmění, pryč od něj, je nezodpovědnej, neumí hospodařit s penězma, topí se v dluzích, tak ať se v nich utopí úplně. Ve 34 letech je už dost starej na to, aby měl rozum, ale bohužel nemá a pochybuju, že se najde člověk, kterej by byl ochotnej ho furt hlídat a stepovat mu za prdelí.
7. Únor 2014 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Gambléra nikdy (anonym)
Ten se nikdy nezmění, pryč od něj, je nezodpovědnej, neumí hospodařit s penězma, topí se v dluzích, tak ať se v nich utopí úplně. Ve 34 letech je už dost starej na to, aby měl rozum, ale bohužel nemá a pochybuju, že se najde člověk, kterej by byl ochotnej ho furt hlídat a stepovat mu za prdelí.
7. Únor 2014 - 18:19

Přidat komentář

Reklama

Reklama