275 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Holínky - líbí se vám

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Začíná být moderní chození nejen po vesnici , ale i do města a vůbec v běžném životě v holínkách. Tato moda se mi strašně líbí a myslím si že nejsem sám. Rád bych kdyby se zde pokecalo vše o holínkách , jaké se komu líbí a s čím to kombinuje na chození do města nebo za prací a podobně. Také bych chtěl poprosit všechny keří nejsou nakloněni téhle modě aby sem nedávaly komentáře keré mohou být pro druhé urážlivé. Děkuji za pochopení.
6. Červenec 2011 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
jarda (anonym)
Již se těším na první přízpěvky
6. Červenec 2011 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
obergefreiter (anonym)
Máš nejspíš na mysli gumové holínky? Tak ty nenosim, kozačky taky vypadají divně, nelíbí se mi, co se mi líbí jsou repliky nebo originály druhoválečných německých pochodových bot, myslim že tahle móda ve své době byla opravdu pěkná, samozřejmě v běžném životě to dnes nosit nelze, ale německý voják v krásné uniformě M36 a naleštěných holinkách vypadal opravdu působivě.
10. Červenec 2011 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Asi před dvěma lety jseme s manželkou v lese na poutní místo na Turzovce potkali několik žen v nádherných holínkách. Působilo to dost divně , celkem divný pohled , ale praktický protože bylo po dešti a my jsme skro měli promáčené botasky. Netrvalo dlouho za strašně se mi to zalíbilo , je to modní trend a navíc velmi praktický.
12. Červenec 2011 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Maj (anonym)
No nevím. Viděla jsem tuhle slečnu v holínkách, venku skoro 30. Možná je to praktická móda, ale ve chvíli kdy prší a nebo je pod mrakem. Možná to vyznavači poznají ve chvíli, kdy se jim do nohou dostanou plísně. Ty se pak odstraňují i několik let bez úspěchu. V létě se má nosit otevřená obuv, vím o čem mluvím, bohužel :o((
13. Červenec 2011 - 5:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ano s tou plísní souhlasím ale holínky jsou především praktické obutí do nepohody ane když je venku pařák. Na druhou stranu já si koupil Hunterky a je to uplně o něčem jiném než obyčejné holínky. Takže ono i záleží jaké má holínky. Pokud jsou obyčejné tak asi moc nadvakrát nebudou i za nepříznivého počasí.
15. Červenec 2011 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pokud nosim holinky, tak je jednoznacne kombinuji s ostatnimi doplnky. Napriklad mam obleceni sladeno do vinove a proto zvolim i vinove holinky a eventuelne i destnik stejne barvy. Vlastnim nekolik druhu holinek, dokonce posledni pruhovane od firmy Guess. Take mam rada tuto modu a doufam, ze vyrobci holinek brzo obohati nase trhy o nove modely. :-)
15. Červenec 2011 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
obergefreiter (anonym)
Já uznávám je jediný holinky a to tyhle: http://www.war44.com/showthread.php?t=1232&pagenumber=
15. Červenec 2011 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jura (anonym)
Také jsem propadl tomuto modnímu prvku a přemýšlím že bych si koupil nějaké Hunterky. Ty jsou sice drahé ,ale prý je to kvalita a je tam poměrně široká paleta barev. Poradte jakou vybrat barvu holínek nejen okolo domu a na vycházky do přírody ale i v nepříznivém počasí do města. Těžko se rozhoduji protože je opravdu z čeho vybírat. Děkuji za radu
19. Červenec 2011 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Já mám s manželem fialové je pravdou že trvalo strašně dlouho než v nich začal chodit , ale časem se to stalo samozřejmostí. Také se stane že někdo na nás divně kouká ale již nám to nepřijde a přátelé to berou jako samozřejmost.
20. Červenec 2011 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Já mám s manželem fialové...jste nejaci divni.
21. Červenec 2011 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Asi ti tak vypadá že jsme divní, ale na druhou stranu vypadneme ze šedi běžného života a užíváme si to. Taky je pravdou , že to není každý den ale párkrát do roku. Nám zas přijde divné když se setkáme s mužem který má náušnice nebo pirsing a v neposlední době gelové nehty.
21. Červenec 2011 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarek (anonym)
Náhodou mně se to také líbí , je to něco jiného než zvyklá a zajetá jednotvárnost v černé barvě a myslivecké zelené. Manželka celkem proti tomu nic nemá jen ale do města v nich nesmím.Mám modré Tretorn a již delší dobu a pomalu dosluhují a přemýšlím nad novýma. Taky bych přivítal více rad a názorů. Ale to bude si myslím ještě chvíli trvat.
23. Červenec 2011 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
některý holky jsou na to dost ulítlý, moje bejvalka ta je nosila skoro pořád a ani nezáleželo na barvě ale na tom,že ji holínky samotné vzrušovali,a nehledě na to že časem se ukázalo,že je to i její úchylka a proto jsme se po delší době i rozešli,už mi to někdy vadilo, musela je mít na sobě i při sexu,chtěla abyh ji hladil po nohách v gumovkách a sjížděl v nich pomalu až k chodidlům,kam až to šlo,vzrušovalo ji to a taky když jsem ji držel za holínky a přitiskoval jí je na holý nohy,nebo dala nohy k sobě do vzduchu a schválně mi s těmi gumovkamu máchala u obličeje,když jsme to dělali,nevim co se na tom může někomu líbit ale nějakou dobu jsem to trpěl,ale to jen do doby kdy chtěla abych je nosil i já,venku to je ještě dobrý ale doma už ne,uplně z počátku mi to ani nevadilo,protože je jednou přinesla hodila pře ze me deku,pak mi je obula a pak stahla trenky,a než jsem stačil něco říct,tak mi přetáhla předkožku přes žaluda a kouřila až sem knučel blahem a přitom mi masírovala varlata,tak kdo by co namítal,a když jsem se na ni podíval, tak ležela na břiše,nohama machala va vzduchu a na nich opět gumovky,a vypadalo to,že když je má tak si to užívá víc než já a sama mi řekla,že se udělá třeba jen z toho když si obuje holínky a já ji hladím po nohách,když ji jezdim rukou dovnitř holínky a zase ven,ale když to poté chtěla pořád vnich už to bylo fakt divný...člověk tu čte ledacos ale tohle je pravda a zajímalo by mě jestli je takových víc,nebo byla jen ona tak ulítla,hledal jsem o tom něco na netu ale vylezli jen tyto stránky
25. Červenec 2011 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
obergefreiter (anonym)
Mě se líbí tohle: http://www.ww2incolor.com/german/hitlergoosestepopener.html Tohle jsou holinky, který se mě líbej a né ty vaše gumový sračky vhodný tak pro extravagantní individum nebo rovnou pacienty Chocholouška.
27. Červenec 2011 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
das Reich (anonym)
Mě se líbí...Máš Recht, neni nad pořádný marchboty.
28. Červenec 2011 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Sam (anonym)
Rád se svou manželkou chodíme do přírody na vycházky a i na práci na zahradě je potřeba mít holínky. Dlouho jsme přemýšleli které vyberem , nechtělo se nám utrácet poměrně vysokou sumu za Hunterky , ale nakonec přece jme je objednali a pomuhu jen všem je doporučit. Tyto holínky jsou opravdu super.
31. Červenec 2011 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Holínky (anonym)
Ideální obuv do těhle častých dešťů.
1. Srpen 2011 - 2:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta. (anonym)
Na začátku byla zvědavost, jaké to jít do města a chodit po obchodech v holínkách. Dlouho jsem přemýšlela jaké koupit , nakonec jsem koupila modré a bylo na celkem zajímavé když jsem poprvé vyšla do ulic. Většinou si toho nikdo nevšiml a dnes mi to přijde naprosto samozřejmé jít ven když prší v holínkách. Nyní přemýšlím nad žlutou nebo růžovou barvou.
10. Srpen 2011 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan. (anonym)
Holínky se mi samozřejmně líbí a také je dobré že je z čeho vybírat , nabídka je opravdu bohatá.Chce to jen odvahu pokud jsou skolny k nějaké extravaganci.
14. Srpen 2011 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Ahoj me je 13a mama me vzdy kdys je hnusne nuti holinky. Uz mi to docela vadi kolikrat mi je da i do skoly. Neda si vysvetlit ze mi to neni po chuti.a doufam ze ji to brzy prejde.letos mi alspon koupila vlastni,modry holinky,driv jsem vzdy zdedil akorat po segre a to byl fakt des,protoze byly budto cerveny nebo fialovy. Ta je kupodivu nosi rada a klidne i do skoly a proto je mama cpe i me. Nevim u holek je to asi normalni,kdyz vnich chodi. Segra ma dokonce nejaky puntikaty,mama rika at se podivam na segru ze je nosi a taky se nestydi. Ale fakt nevim do kdy je bude nutit me.
16. Září 2011 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
ruda (anonym)
Gumáky nesnáším a je pro mě utrpení, když si je pro nepřízeň počasí musím několikrát do roka vzít. S holinkama je to jiné. Pěkné kožené holinky nosím rád, ale je tu problém, kde pánské holinky koupit. Neporadíte někdo?
9. Březen 2012 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Bob (anonym)
No jasně, že se holínky líbí, alepokud je má nějaká moc šik ženská a jsou v pastelových barvách. Taková ta klasika mne moc nebere , ani u mužů, moje žena má nádherné růžové a moc ji sluší i já bych rád něco barevného, ale nemám odvahu, i když mne manželka přemlouvá. Rád bych se zeptal ostatních na názor k tomuto tématu.
7. Květen 2012 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
holinky u ženských nesnášim, dělá je to tak nějak dominantní a potlačuje ženskost, mě se líbí march boty chlapské holinky http://www.flickr.com/photos/cup0fjoe/5746408807/
9. Květen 2012 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
radek (anonym)
v 80.letech jsem byl zootechnik a nosil holinky jen do těch největších sraček ve stáji. Kdo mohl, tak se jim vyhýbal. Pobavilo mne, když jsem teď viděl u Baťi ty samé, nevzhledné odporné gumáky, prezentované jako vysoce módni obuv.Lidská hloupost je neomezená a husiček ochotných dělat ze sebe úplné kašpary je v dnešní době čím dál víc. Více než směšné a ubohé!
10. Květen 2012 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Radku, holínky z doby o které píšete bych na nohy nedala a potom takto jít víc než za humna. Když se objevila tato moderní obuv v trochu jiném podání, tak jsem říkala a zastávala stejný názor. Až náhodou jsem vyzkoušela u kamarádky trochu jiné a dražší holínky a i změnila názor.
10. Květen 2012 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
yx (anonym)
tak ted nevim, co se mi lidi min, jestli holinky nebo vytahany koule (spratelena dikuze)
10. Květen 2012 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Lena (anonym)
Můj přítel je ze Skotska a nic jinýho přes zimu ani nenosí, protože holiny jsou v Great Britain typickou zimní obuví, dlouho jsem si na to nemohla zvyknout, ale jiný kraj, jiný mrav...
11. Květen 2012 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Ne jsou šílené.:)
12. Květen 2012 - 9:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Nosit holínky v našich končinách je opravdu nezvyk, a proto jsem založil tohle téma, aby se zde o tomto moderním trendu popovídalo. Já osobně okolo domu již dlouho nosím barvné holínky, ale až nyní po dlouhé době chodím i mimo dům, vesnici. Ale taky jen když prší nebo je sněhová břečka a taky zdůraznuji , že to nemou být obyčejné holínky, ale něco lepšího, které jsou k tomuto chozaní určeny. Dnes je celkem bohatý výběk, tak proč si nezpestřit každodenní všední život.
12. Květen 2012 - 14:41

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama