Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Holení před operací

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Patrik:je mně 17 let a půjdu na chirurgický zákrok v oblasti třísel. Jsem dole dost ochlupen a mám obavu, že mě bude holit sestřička a dojde k erekci.Jak to vlastně s tím holením v nemocnici před operací chodí?
19. Únor 2008 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To sice nevim, ale mohl byses oholit predem doma a je vyreseno,ne?
19. Únor 2008 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Občas se můžeš v nemocnici setkat nejen se sestřičkami, ale i se "zdravotními bratry", správný název zdravotnický asistent. Plní stejné úkoly jako sestřičky, včetně přípravy na operaci. Pokud tam budou /i jen na praxi/, můžeš se domluvit třeba přes některou starší sestru, nebo může holení provést sanitář /zřízenec/. Určitě to půjde vyřešit. Pokud by tě holila sestřička a došlo opravdu, jak se obáváš, k erekci či ejakulaci, neomlouvej se a oba byste to měli přejít. Zdravotník to bere jako lidské a nijak se nad tím nepozastaví a ani o tom dál nepřemýšlí.
19. Únor 2008 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Když jsi už teď z toho tak posraný, buď si jist, že ten tvůj ptáček ani nepípne.
19. Únor 2008 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Kdyz te bude holit sestra a postavi se ti penis, tak si bude myslet, ze ses zdravej heterosexual. Kdyby se ti ale postavil kdyz te bude holit muzsky zdravotnicky asistent, tak si bude myslet, ze ses zdravej homosexual. Co by sis vybral?
19. Únor 2008 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
tomáš (anonym)
To sice nevim, ale mohl byses...tak sem se oholil doma a druhý den pupeny-operace odložena, takže doma se rozhodně neholte
16. Březen 2012 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
tak sem se oholil doma a...jestli se mohu zeptat, kde se oholil ? :)
17. Březen 2012 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
lada (anonym)
postavit se ti muze i s muze a nemusis bejt homosexual...staci,kdyz se nekdo dotyka penisu mladýho vetsne nadrzenyho kluka a erekce jde sama od sebe
23. Březen 2012 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladimír (anonym)
Patrik:je mně 17 let a...Patrik už to má sedm let vyřešené, ale pro ostatní: radil jsem se o tom s obvodním, řekl mi že sám neholit. Je riziko podráždění, poranění a zavlečení infekce, operace pak může být i odložena. Den před je stejně brzy, musí se těsně před operací a je na to školený personál. Za týden napíšu víc, jdu pozítří na kýlu :-)
20. Duben 2015 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Před operací mě manželka ostříhala chlupy elektrickým stříhacím strojkem, kterým si odchlupuje svůj orgán. Bohužel operace byla o 2 dny odložena (nikoli kvůli chlupům). Chlupy mezi tím stačily dorůst, takže mě sestra ostříhala znovu podobným strojkem, naštěstí ne žiletkou. Nebyl to žádný problém, měl jsem z operace takový strach, že na nějakou erekci nebylo ani pomyšlení.
20. Duben 2015 - 19:50
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tak oholej, no Bože :-D Nedělej z toho vědu.
20. Duben 2015 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jogurt (anonym)
Patrik:je mně 17 let a...Me sestricka holila, byla o 20let starsi a kokot me stal
23. Září 2016 - 3:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Nedávno jsem byl na operaci třísel klasickým způsobem. Když se dostavíte na chirurgii, nemáte žádné přemýšlení o nějakém holení. Prostě se svléknete donaha a sestřička se svoji pomocnicí Vás pěkně vyholí od pupku až do rozkroku včetně šourku a penisu. I když jsem ve středním věku, po mužské stránce dokonce jsem cítil, že se mi postavil,sestřičky byly pozorné a hodné, uklidnily mě, že se jich nemusím bát, že je to normální věc.Přestože ztopoření opadlo, po úplném vyholení jsem pozoroval, že vypadám jak pěknej samec...Po oblbovací injekci mi potom bylo již jedno úplně všechno...Když jsem se probudil po operaci, stál mi penis opět v pozoru.Byl jsem ale rád, že to dobře dopadlo....
19. Říjen 2016 - 13:11

Přidat komentář

Reklama

Reklama