139 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Holé hlavy

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
vasik (anonym)
Prosím hlavně ženy,když se chlapi nechají ostříhat dohola-je to pro vás hezké? přítažlivé? já z těch krasavcú nemúžu
4. Prosinec 2005 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
JE! cim kratší vlasky tim lepší. Myslim že je to i prakticky a hlavne ne každy chlap ma vlasy kvalitní aby je mohl mít delší. Mam rada tak 1-3cm. Uplne vyholena hlava , která se leskne to zas ne! ale ježeček je alespon pro mě hodne sexy
4. Prosinec 2005 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Péťa (anonym)
s dlouhejma vlasama to neni chlap. Holá hlava je sexyyyyyyyyyyy.
16. Prosinec 2005 - 0:19
Obrázek uživatele Návštěvník
bin Ladin (anonym)
SKIN HEADS - to je ono :-)
16. Prosinec 2005 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
x (anonym)
a na zaludi vytetovana hlava adolfa hitlera
19. Prosinec 2005 - 9:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Mně se holé hlavy vůbec nelíbí, mám ráda hezké, čisté a husté vlasy, klidně i dlouhé, ale to jenom u těch mladých kluků. U starších se mi líbí sportovní sestřih z hustých vlasů.
19. Prosinec 2005 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
vasik (anonym)
Kačenko potěšila si mě,děkuji,hodná holčička.
8. Leden 2006 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
lucík (anonym)
i já mám ráda dlouhé vlasy a ještě zvlněné....
8. Leden 2006 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
vasik (anonym)
Lucinko,taky si hodná holčička,úplně jasný.
9. Leden 2006 - 0:06
Obrázek uživatele Návštěvník
holohlav (anonym)
Vasiku nejsi náhodou na ťuklý hlavičku?
9. Leden 2006 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Faktem je že holka která má krátký "chlapecký" sestřih nebo dokonce je uplně holohlavá mi přijde víc sexy než dlouhovláska. Napadlo mne v té souvislosti jestli nejsem latentní homosexuál který si podvědomě vybíra partnerky které jsou tak trochu chlapy. Taky je pravda že mi přijde vzrušující když holka dělá nějakou činnost spojenou spíše s muži třeba kick-box. Nicméně muži jako takový mne nikdy nevzrušovali představa pohlavního styku s mužem je mi odporná i když proti 4procentní menšině nic nemám a homofobní názory považuji za projev stejné idiocie jako rasismus.
9. Leden 2006 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Gypsi (anonym)
Každopádně tvoje myšlenky nespadají do většinového myšlení. Řekl bych, že lidí jako jsi ty, budou asi tak 4 procenta.
9. Leden 2006 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
4gypsi: Tak trochu sem nepochopil kterou část mých názorů považuješ za menšinovou. Tu která se týká vzhledu holek nebo názor na homofobii a rasismus?
10. Leden 2006 - 0:08
Obrázek uživatele Návštěvník
holohlav II (anonym)
Před chvilkou jsem si odskočil ostříhat do hola,bylo to za 2 minutky,osprchovat a jsem zase zde.Nedovedu si představit že bych měl mít delší vlasy než 3mm.Ještě v 16 jsem považoval být do hola za trest a taky to tak bylo na škole. Teď už dva roky se dávám stříhat,napřed jsem se styděl ale nyní mi to nevadí.Nedělám to pro názor nebo krásu,ale pro pohodlí a báječný pocit.V létě jsme byli na Krétě,já se potápím,je to báječný,hlava se pěkně opálila a přestali zlobit lupy.Nikdy jsem je neměl,ale poslední roky mě hlava svědila přesto že nenosim čepice.Myslím že to bylo zásluha šamponů nejen laciných 1litr za stovku ale i těch drahých.Právě u těch z lékárny za 185 kč. A tak se umyji tekutým mýdlem a namažu indulonou a je to v pohodě.Nikdy neříkej nikdy,rozhodně dlouhé vlasy už nikdy.
4. Únor 2006 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Šarik (anonym)
Přes dvacet let vypadám jak kriminálník, ale je to vysoce praktické. Kocórům se to líbí, když je ty štětiny lechtají na pulině :-)
4. Únor 2006 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťan (anonym)
Taky bouchám holou hlavou do kocoura,on si stoupne a děláme berany berany duc.Neni nad holou hlavu.Manželka ji má taky holou,spokojenost na obou stranách.
5. Únor 2006 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Bianka (anonym)
Holá lebeň je úplně odporná u žen i u mužů. Zkuste www.dlouhevlasy.unas.cz To je pane jiné kafe!
14. Září 2006 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
lokiju (anonym)
Bianka:..trošku se mírni holka..já dlouhé vlasy taky nemusim, zvláště u mužů, ale rozhodně neřikám, že jsou odporný..to může říkat jen absolutně namyšlenej člověk, kterej si myslí, že jen on a jeho názory jsou nej..
14. Září 2006 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Bianka (anonym)
Asi jsi ještě neviděl skutečně kvalitní a krásné dlouhé vlasy.Krom toho o nich stěží můžeš říci, že jsou odporné,protože je aspoň přirozené vlasy na hlavě mít.Nevím, proč byh měla být absolutně namyšlená, když je mi holá lebka odporná. A opravdu je.Chlapi se obvykle tak zřídí buď že plešatí nebo jsou líní se mýt a česat. A u žen mi likvidace jejch přirozené ozdoby připadá už úplně nesmyslná. Co je krásného na tom vypadat jak mukl? Měl by sis, lokiju, přečíst něco o koncentračních táborech. To vyholování, kterým se dnes lidé dobrovolně hyzdí, tenkrát bylo součástí nacistického způsobu likvidace osobnosti. Bohužel to fungovalo spolehlivě a zvláště ženy měly z toho trauma na celý život.Ti lidé tak ztratili nejen významný osobnostní rys, ale navíc tím byli zohyzděni, což dále likvidovalo jejich psychiku.Upřímně nechápu mentalitu člověka, který něco takového způsobí sám sobě.Držím se přirozeného stavu věcí a vyholená hlava je podle mne nepřirozená a objektivně nehezká. Tak, a teď si klidně mysli, že jsem namyšlená. On je to totiž můlj názor. A co já s tím, že se Ti nelíbí?
14. Září 2006 - 22:06
Obrázek uživatele Návštěvník
pampalini (anonym)
Milá Bianko! Jsi zářný příklad co s myšlením člověka udělá celoživotní výplach a následná masáž mozku. V koncentračních táborech se vězňům holí hlavy hlavně z hygienického hlediska. Až jednou dostaneš vši, tak si hlavu taky ráda oholíš. Chci se vsaditi, že jsi židovka
15. Září 2006 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Bianka (anonym)
No to mi tedy pověz, z čeho můžeš soudit o výplachu mozku! Nejsi náhodou padlý na hlavu? Člověk odpovídající inteligence si o těchto věcech přečte v moderních odborných pracech o válečné historii, ale to asi není tvůj případ. Nevím, proč bych musela patřit k nějaké náboženské skupině,abych se zajímala o to, co se v dějinách dělo a o účinky těchto "opatření" na lidskou psychiku. Víš, oni totiž lidé, kteří byli do koncentráků nahnáni, ještě žádné vši neměli.Byli to normální lidé, mnohdy docela bohatí a vzdělaní, kteří žili na vysoké životní úrovni a určitě nechodili špinaví a zavšivení. Holení hlav se provádělo hned při přijetí do tábora - a kdyby bylo pro tyto lidi počítáno s normálními důstojnými podmínkami k životu, vůbec by holit nebylo potřeba!!!Ale protože tábory byly zařízeny tak, aby zlikvidovaly i sebemenší zbytky vlastní osobnosti, podmínky v nich byly tak příšerné, že vši tam byly běžné. Oholení na začátku znamenalo: přestáváš být člověkem, stáváš se jednotkou s číslem, která bude co nejdřív prolezlá parazity, chorobami a na odpis. Tak to fungovalo. První krok k ponížení, k degradaci, první signál, co nastane. Ty jsi zřejmě nevzdělaný neonacista,lidé jako ty nečtou, o nic se nezajímají,a jsou proto se vším hned hotoví.Celý život mi nikdo hlavu nevymýval, to naprostá kravina, toto téma mne zajímá asi 2 roky. Kromě současných studií jsem měla možnost přečíst si zcela čerstvé výpovědi propuštěných vězňů vyšlé v létě 1945.Ale výplody mnoha nemyslících mozků je těžké vykořenit...
17. Září 2006 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
d (anonym)
Nejvic sexy mi prijdou muzi s holou hlavou, je to takova moje mensi uchylka:)
18. Září 2006 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
holá hlava (anonym)
Bianko,kdybys měla mozek a přemýšlela,tak bys nenapsala takovou hloupost.Ostřihanou hlavu do hola nevymyslil fašismus ale ani nikdo před nimi.Holé hlavy měli muži dávno a dávno před tím.Důvod byl různý.Jestli se tobě holá hlava nelíbí, je to tvůj názor,ale potupa je když někoho ostříhali do hola násilím,pokud se nechám ostříhat dobrovolně tak to má jistý účel,třeba zdravotní.Líná a hloupá jsi ty.
19. Září 2006 - 0:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Bianka (anonym)
Sakra, ty mě ale dobře znáš!A kdo tady tvrdí, že holé hlavy vymyslel fašismus?! : O Jen jsem uvedla jeden příklad z historie, kdy byla holá hlava na rozdíl ode dneška nahlížena jako ponižující.O zdravotních důvodech snad tato diskuse není ( a jestli ano, tak máme ve společnosti spoustu nemocných mužů!)!Dobře, podíváme se do historie dále. Ve starém Egyptě se hlavy mužů i žen holily právě z praktických důvodů, ale většinou se pak zakrývaly krásně propracovanými parukami.Vlasy si holili někteří válečníci, aby je za ně nemohl protivník uchopit (což docela chápu, pořád lepší holá hlava než smrt : ), ale ti se také nemuseli nikomu líbit. V běžné společnosti však byla holá hlava obvykle považována za nedostatek.Holohlavý muž (natož pak žena!) byl pravděpodobně starý nebo nemocný. Naopak známkou zdraví, a tedy přitažlivosti a krásy byly vždy husté, zdravé lesklé vlasy. Je to archetyp.Ještě dnes se ženám holé hlavy (až na výjimky) nelíbí a muži vyholení nebo plešatí zůstávají daleko častěji "na ocet".Aspoň ti kolem mne tedy ano...
19. Září 2006 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Immortal (anonym)
Já bohužel patřím k těm smolařům, kterým rostou vlasy už jen na některých místech hlavy. Za nemocnýho člověka se rozhodně považovat nemůžu, protože naposled jsme byl nemocný když jsem měl ještě vlasy a bylo tomu asi před osmi lety. Možná se v sobě nějakou nemoc mám, která se ale nijak neprojevuje. S tvojí předposlední větou bohužel musím souhlasit, zájem opačného pohlaví o mojí osobu s postupním nedobrovolným schazováním kštice bohužel slábnul.
19. Září 2006 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
lokiju (anonym)
Bianka:..zkus se zeptat i jiných žen než z toho vašeho klubu dlouhovlásek - uvidíš, že se vyholení nebo plešatí muži taky líbí..to je jasný, že když se stýkáš jen s lidmi, jejichž největší životní zálibou je pohazování hřívou, tak je samozřejmý, že řeknou, že ti bez vlasů jsou póvl..
19. Září 2006 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Bianka (anonym)
Pánové, vy buď špatně čtete mé příspěvky a nebo vůbec neumíte argumentovat.Proč se chytáte drobností a vykládáte je úplně jinak, než jsem napsala? Immortal: netvrdím, že každý muž bez vlasů je nemocný,i když plešatost neboli alopecie je považována za nemoc vlasové pokožky. jen o ní ještě málo víme a neumíme ji léčit.Vypadávání vlasů však bylo odedávna důsledkem všemožných neduhů,proto říkám, že archetyp spojovat si holou hlavu s nezdravostí máme uložený v podvědomí a možná právě proto jsou holohlaví muži u žen tak málo oblíbení. Lokiju: 1.) Psala jsem, že výjimkám se holohlaví aplešatí muži také líbí. Tak o co se hádáš? 2.) Proč by pohazování hřívou mělo být naší "největší životní zálibou"? Nevíš o nás NIC. Doufám, že z mých příspěvků je dostatečně zřejmé, že nejsem nevzdělaná, a že si tedy nemám délkou vlasů co vynahrazovat. Zbytečně urážíš. Ani já, ani ostatní příznivci přirozené zdravé krásy nemohou za to, že sám vlasy zřejmě nemáš.Holá hlava vypadá odpudivě. Proč tedy je tolik vtipů na plešaté muže? Proč o holohlavé není zdaleka takový zájem? Protože to není pěkné a většině žen se to nelíbí.Howgh. PS: Jestli si chcete psát i o jiných tématech, jsem vám k službám.
19. Září 2006 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mne se holohlavi libi a dokonce je i uprednostuji, pripadne me to desne sexy a hodne me to vzrusuje, takze za kazdou holou hlavou se nevedome otacim:)
19. Září 2006 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
holá hlava (anonym)
podívej Bianko otázka je velice jednoduchá,líbí,nelíbí.Tvoje argumenty jsou ale trochu tak cinty blinty.Od Egypta po okupaci.Sama druhé káráš,ale nesneseš když ti na tvoje duševní kreace někdo reaguje.Já můžu za svoji osobu říct že pokud se ostříhám do hola,mám větší úspěchy u žen.Ale dělám to hlavně pro pohodlí a ze zdravotního důvodu.Střihám se už dva roky,prot že mě svědila hlava a abych si mohl lépe vetřít hojivou mast.Kůže se zhojila,ale jakmile mám vlasy 3-4mm dlouhé,nesnesu je a musí dolů.Ten pocit je neskutečný.Někdo na mě kouká,asi se mu nelíbím,většina to přijímá kladně.Rozdíl je plešoun a do hola ostříhaný chlap.musím říct že i hezká holka do hola je někdy víc sexy,než dlouhovlasá a ještě nafoukaná.Mysli co chceš,mě můžeš být ukradená!
19. Září 2006 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Bianka (anonym)
Mně jsi samozřejmě také ukradený, tím spíš, že jsi vyholenec ; ).Líbí-nelíbí: napsala jsem hned napoprvé, že holé hlavy mi připadají odporné, jenže vám to, pánové vadilo,a k argumentaci jste mě víceméně dostrkali. Jestli jsou to cinty blinty, tak je rozumně vyvrať, jenže to bys to musel umět a musel bys o tom také něco vědět...Smést to takhle se stolu umí každý blbec. Nevadí mi, že někdo reaguje, ale JAK reagujete. Nemáte se čeho chytit, tak se hrabete ve slovíčkách, urážíte a překrucujete, co jsem napsala. Uražená ješitnost z vás přímo křičí! Běda, jak nějaká ženská napíše, že byste se jí zrovna vy nelíbili! Zdravotní důvody: o tom tahle debata už teprv není, jestlis to nepochopil! Nemoc není normální stav a pro zdraví jde vždy všechno ostatní stranou. Jestli jsi postižený chorobou kůže, tak nevím, co se tu rozčiluješ, když za svoji holohlavost nemůžeš. Tím spíš, jestli máš vyholený takové úspěchy u žen, a když jsem ti tedy tak ukradená ; ).Musíš být přece zcela šťastný a vyrovnaný! Vizuální rozdíl mezi plešounem a vyholencem mi připadá nepatrný.Holohlavá holka je extrém a taková, které by to slušelo, je vzácná výjimka.
20. Září 2006 - 12:08

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama