6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hodně silná nervozita

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Matěj (anonym)
Dobrý den. Je mi 17let a trpím takovou zvláštní, ale dosti děsivou nervozitou. Tenhle typ sem nikdy v životě neměl, až teď jednou, když jsem měl ve škole číst nahlas a já jsem po 4/5 nebyl nervózní, ale pak to přišlo. Prostě jakoby mým tělem něco projelo, velmi silně se mi rozbušilo srdce, třásl jsem se po celém těle a nedokázal jsem to dočíst. Můj hlas se neskutečně třásl, bylo to hrozné. Pak se mi to začalo dít častěji - napřed jen při ústním zkoušení, později i při bězném vyvolání a teď už se mi to začíná dít i při normálních komunikacích s přáteli. Rozbuší se mi srdce, začnu se třást a jsem nervózní a přeskakuje mi hlas. Jsem vyřízenej z běžného života, nemůžu před nikým mluvit. Chtěl jsem zajít k psychiatrovi/psychologovi, ikdyž vím, že bych nedokázal formulovat, co mi je, ale mají volno až za měsíc. Nevím co mám dělat. Nechci jít do školy.. Prosím poraďte
19. Leden 2012 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominik (anonym)
Máš sociální fobii...
20. Leden 2012 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
To je docela možné,že to bude sociální fobie,já měl něco podobného,doktorka(psychiatr) to označila jako generalizovanou úzkostou poruch,dostal jsem prášky a snažím se nějak normálně fungovat.Je to ale běh na dlouhou trať.Doporučil bych ještě před návštěvou psychologa nebo psychiatra,napsat si na papír veškeré své potíže,aby oni mohli lépe pochopit naše problémy.Dávají sice k vyplnění různé dotazníky,ale to nemusí být vyčerpávající.Také volba doktora je sázka do loterie.To že někdo je vystudovaný psychiatr ještě neznamená,že mi opravdu pomůže.Vím to sám a navštívil jsem nejdříve asi čtyři doktory a teprve poslední doktorka se mi jevila jako vhodná,takže jsem u ní zůstal.Takže držím palce v jejich volbě!
21. Leden 2012 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
kuli (anonym)
vyhledejte nervozita a homocystein
10. Říjen 2012 - 3:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Dobroděj (anonym)
Matěji, děje se mi skoro to samé, ale pouze při veřejném vystoupení, mezi přáteli ne. Nemyslím si, že je to sociální fobie, ale je to dost nepříjemné a chápu, jak se cítíš.. Kdyby se alespoň ten hlas netřásl. Vím, že to asi spousta lidí zavrhne, ale mně pomáhá třeba půlka neurolu před referátem/ prezentací. Držím palce, trpí tím hodně lidí a já se v téhle upsěchané době ani nedivím, tlak na jedince je větší, než kdy dřív a ta snaha být neustále v očích společnosti skvělým je hrozná. Měj se pěkně a ať se daří!
25. Únor 2013 - 18:03

Přidat komentář