418 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hnusi se vam PRAHA?

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
adela (anonym)
Zdarek, ja si nemuzu pomoct, ze Prazaci jsou hrozne zkazeni a bezcharakterni lidi, co se zenou za penezi. Ja nevim, sice ted nastesti v Praze neziju, ale kdyz tam prijedu, je mi normalne spatne z te atmosfery. Jsem nejaka divna nebo to vnimate nekdo taky tak? Podle mne je to nejhorsi mesto CR. Co se atmosfery, pratelskosti lidi atd. tyce.
25. Leden 2007 - 3:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Mně se líbí pouze historická část města. Bývalé průmyslové čtvrti (Karlín, Holešovice, Smíchov, Žižkov ...) nebo nová sídliště jsou mi vyložené odporné. Příšerné jsou i příměstské zóny s rozlehlými areály, halami, benzínkami a McD. Pokud máš na mysli obyvatele Prahy, můj názor na ně je ten, že jsou nadutí, hamižní, povyšují se nad ostatní a myslí si, že jsou něco víc. Jak se říká "Pražáci-lišáci".
25. Leden 2007 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tomuhle se v sociologii rika unahlena generalizace jako chyba ve vnimani...
25. Leden 2007 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Pražanda (anonym)
Praha je nádherné město. A lidé tu žijí různí, tak jako v každém městě. Otázka je, s kým se stýkáte a do jakých částí Prahy lezete. Pak samozřejmě můžete nabýt výše uvedených dojmů.
25. Leden 2007 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Misha (anonym)
Ach jo, nechte Prahu i s jejími obyvateli na pokoji!!! Jak může někdo říct, že jsou VŠICHNI z Prahy namyšlení? Uvědomujete si vůbec, že velká část obyvatel hlavního města jsou tzv. náplava? Že je tu spousta Moraváků, Slováků i cizinců? To jste, lidi, tak omezení a xenofobní, že máte takhle striktní a NEPŘÁTELSKÉ názory? O co jste lepší, než lidé z Prahy? Byli jste se podívat třeba v Ostravě, Plzni..... Já jsem rodilá Plzeňačka, která v Praze žije už celkem dlouho a můžu říct, že vůbec nezáleží na městě. Podle mého názoru jsou dobří i zlí lidi všude a osobně mám mnohem horší zkušenosti s hamižností u Moravanů, než u lidí narozených a žijících v Praze. Jasně, taky vím, že to tu není ideální, ale kde je? Prostě nechápu, co vede lidi k takhle pitomým tématům pro diskusi.
25. Leden 2007 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ach jo!Už zase ta žabomyší válka.
25. Leden 2007 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepik (anonym)
Když je Praha tak odporná,že se sem teda kdejakej buran cpe,např. je to tu samej přiblblej Moravák.Možná proto ten špatnej dojem z mojí milovaný Prahy!
25. Leden 2007 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Misha (anonym)
Díky Pepiku :-)
25. Leden 2007 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Wade (anonym)
V Praze jsem posledních 7 let a k srdci mi nepřirostla. Naopak, jako město mi Praha připadá neuvěřitelně špinavá, s prominutím pochcaná, posraná, poblitá, přelidněná a hektická. Nelíbí se mi ani historické centrum se spoustou pochybných lidí, neustálými zácpami, špínou a celkově nepříjemnou atmosférou. Památky na mně příliš dojem nedělají, tyhle věci mě moc nezajímají. Na druhou stranu má Praha spoustu možností a všechno je poměrně dobře dostupné. Lidé mi v Praze připadají stejní jako kdekoliv jinde - znám tu spoustu fajn lidí, ale i idiotů, pak lidi, kteří jsou někde mezi atd. Prostě běžný vzorek populace. Nevím kolik z nich je to, co tu někdo přede mnou označil jako 'náplavu'. Mám však jasno, že zůstat v Praze nechci. Už jen ty vyšponované ceny za mizerné byty v těch ošklivých příměstských částech (o bydlení blíže centru ani nemluvě)... Asi to není moc hezký život. Nedivím se, že každý kdo na to má z Prahy utíká a usidluje se někde v malých městečkách v okolí Prahy.
25. Leden 2007 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
V Praze žiju téměř od narození a vcelku se mi tu líbí, ale vadí mi tu ty všudypřítomné davy, hlavně v MHD. Kvůli nim bych radši žila v nějakém menším městě, třeba v Kutné Hoře, ale tam je zase problémem vysoká nezaměstnanost a dojíždět každý den třeba hodinu a půl nebo ještě déle za prací do Prahy by se mi nechtělo.
25. Leden 2007 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepik (anonym)
Wade,nikdo tě přeci nenutí v tý posraný Praze bydlet, ona totiž není pro každýho.Měl by ses urychleně vrátit ke svým chlívkům, aby to tu na tobě nezanechalo následky!
25. Leden 2007 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepik (anonym)
A z Prahy většinou utíkají jen lidi,kteří na drahé bydlení nemají!Kdyby měli prachy,koupěj si luxusní byt v centru! To je každýho Pražáka sen,to ovšem burani nemůžou pochopit!!
25. Leden 2007 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Gaia (anonym)
Jsem celý život venkovanka, nejdřív jsem žila ve vesnici kousek od Brna a teď u Zlína. A to, co se říká o Pražácích, jsem slyšela i o Brňácích a potažmo Zlíňácích, přičemž vše ještě přibarveno něčím, čemu říkám místní folklorní kolorit. Vyšlo mi z toho, že všude žijí jak dobří lidé, tak hajzlíci, a záleží jenom na nás, které si vybereme za přátele. Jako správná vesničanka nejezdím na dovolenou do přírody, ale do Prahy, protože je tam vše, co mi doma chybí - divadla, galerie, skvosty architektury, velké koncerty, velké fotbalové zápasy, ruch a šum a rachot. Miluju Prahu, Brno, Zlín i tu naši vísku, jen určitému druhu lidí se vyhýbám všude na světě.
25. Leden 2007 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonka (anonym)
Ale, ale!!!!!!!Tak to asi nebude, pražskej Pepiku! Asi není každýho Pražáka sen bydlet v centru. Bohatí, herci, celebrity atd.brousí dále za Prahu a já se jim nedivím. Stačí mi projít ten Váš park kolem hl.nádraží. To je opravdu humus a ostuda. Jinak proti Pražákům nic nemám. Jsou dobří i špatní jako všude jinde. Mám s nimi lepší zkušenosti než s lidma na Moravě. Jsou upřímnější, mám je ráda. Aspoň Ty - co je znám!!!!!!! A těch si vážím. Takže be OK!!!!
25. Leden 2007 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepik (anonym)
OK Tonka,bohaté celebrity mají většinou byty v centru a ještě barák za Prahou,jasný? Gaia hezky napsaný!
25. Leden 2007 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Wade (anonym)
Pepiku, Pepiku, ty jsi nějak nervozní. Z chlivku nejsem, pocházím z Liberce. Jako chlivek mi občas připadá Praha. Do Prahy jsem musel za prací, ale usadit se tu nehodlám. Jsem tu dobrovolně a nestěžuji si, jen jsem napsal svůj názor na Prahu, což se tě zřejmě nějak dotklo. Následky zanechají možná ouchcapkové jako jsi ty. Zdá se, že jsi jeden z těch, kteří považují všechny ne-Pražáky za burany, ale jako omezený, neurotický buran se tu chováš především ty. Nevím, z jakého důvodu si troufáš mluvit za všechny Pražáky a jejich sny, ale já pozoruji ve svém okolí(a podobně třeba i na spoustě celebrit), tak ti co na to mají, se stěhují za Prahu do rodinného domku se zahradou a ne do centra. Samozřejmě ne všichni, ale troufám si říct, že většina lidí nad 35 let se radši stěhuje na klidnější místo a do Prahy dojíždí za prací. To ovšem asi zaslepený 'jsme to nejlepší co tahle země nosí' Pražák nemůže pochopit.
25. Leden 2007 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepik (anonym)
Jo Liberec je super město,má zvláštní atmosferu a přímo miluju Ještěd,kosmickou lod a ten fantastickej vítr tam. Jo, kam se na Liberec hrabe ta zkurvená,posraná,pochcaná a poblitá Praha s nic neříkajícíma památkama!
25. Leden 2007 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
No, já jsem křtěná Vltavou a jinde bych žít nemohla, takže ode mě těžko někdo uslyší nadávky na Prahu a její obyvatele. A jinak - pitomci jsou všude, tak proč to generalizovat podle okresu....
25. Leden 2007 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Pražák (anonym)
Tak co sem všichni lezou, když jim to tu nevoní? Sereme my se např. do Liberce?!
25. Leden 2007 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Pražačka (anonym)
Mě se nehnusí Praha,ale lidé s takovými názory,které prezentuje Adela.Když se mi někde nelíbí,tak tam nejdu. Záleží ale na tom s kým se stýkám!
25. Leden 2007 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Liberečanda pro (anonym)
Hele zklidni se jo a neber si Liberec do huby, jsem fakt velka patriotka, i kdyz ziju ted v Praze! A pro zakladatelku tehle diskuze - myslim, ze spis zavidis, proto ten tvuj unahleny nazor. Praha je krasna, navic tu mam skvelou praci a pratele a ziju si tak, jak bych si nikdy doma nezila...
25. Leden 2007 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Wade (anonym)
No Pražáku, nejsem v Praze natrvalo, ale práce mě sem zavála a já to tak beru. Cestování a stěhování je součást mojí práce. Nevím co děláš ty, ale jestli tvoje práce vyžaduje cestování, možná se někdy na čas taky dostaneš do Liberce. Já ti ale nebudu říkat, aby jsi se tam nesral, když se ti Liberec nebude líbit a ani ti nebudu vyvracet názor na něj, nebo ti kvůli tomu nadávat jako Pepik. Netvrdím, že Liberec je nějaký zázrak a netvrdím, že Praha je k ničemu. Jak jsem psal - má spoustu výhod a možností, znám tam spoustu fajn lidí, ale jako město se mi nelíbí. Především, kvůli té všudypřítomné špíně. Předtím jsem byl služebně tři roky v Německu (Frankfurt, Berlin), rok v Dánsku (Kodaň) a 9 měsíců v Holandsku (Amsterdam), takže vím jak vypadají i jiné evropské metropole a vím, jak proti nim vypadá Praha (mimochodem zajímalo by mě, kde byli ti co neustále mluví o buranech - vsadil bych se, že sotva kdy vytáhly paty z Prahy). Dříve jsem si myslel, že při tak velké koncentraci lidí jako je v Praze je ona špína a dojem olezlosti nevyhnutelným následkem, ale ve městech, které jsem zmiňoval to tak nebylo. Nebudu rozebírat, jestli je to rozdílem ve financích, lidech nebo čímkoliv jiným, jen ten rozdíl vidím velmi zřetelně. To nevyčítám Praze nebo Pražákům, tak to prostě je. Jen mě unavuje to 'pražákování'. Mám pocit, jako by se ti lidé báli, že přijdou o nějakou svojí domnělou světovost a nadřazenost, kterou pociťují vůči ne-Pražákům. Ještě jednou opakuji - nemluvím o všech Pražácích, jen o některých (jak jsem psal, lidé jsou tu stejní jako jinde), aby si to zase někdo nepřebral po svém a nepřekrucoval to.
25. Leden 2007 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepík (anonym)
Blá blá blá,ty tady všechnu špínu světa nevyřešíš,vy náplavy tady musíte víc makat aby byly prachy na úklid a je to vyřešený.A nevím,co sem taháš to,že si skládal uhlí u Bavoráků,ty světáku,o tom tady snad není řeč! I největší buran,co mu kouká sláma z bot může projet celej svět!!To buranství má člověk v sobě a nikdy se ho nezbaví! Pak má z toho akorát komplexy,které se projevujou kecama tebou tady vedenýma! Ale Ještěd máš fakt pěknej!!
25. Leden 2007 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Pražanda (anonym)
Nenávist vůči Pražákům, vždycky pramenila ze zamindrákovanosti. Ono se to z vesnické nebo maloměstské hospody hezky nadává, podpora chodí, tak co nám chybí. Já bych těmto lidem přála 1 normální měsíc života v Praze, vydělat si na nájem, kupovat jídlo a ne zabíjet králíky a sebrat vajíčka od slepice.... Právě tito lidé většinou končí na tom Hlavním nádraží, protože umějí akorát nadávat, ale jsou neschopní.... Pražáci na Hlaváku nekončí.
25. Leden 2007 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jeanette z Prah (anonym)
Asi to tady tak strašný nebude, když se sem jezdí za prací ze všech koutů. Takže nechápu to nadávání a nenávist k někomu, kdo Vás živí.
25. Leden 2007 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepík (anonym)
Pražando,souhlas!!
25. Leden 2007 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Wade (anonym)
Pepiku, ty jsi vážně otroubek. Za prvé, nevíš co dělám (při tvé 'inteligenci' ti asi nedochází, že za skládáním uhlí a podobnýma prácema nikdo nikam nejezdí). Za druhé Frankfurt ani Berlín není v bavorsku hlupáčku. Za třetí, všechnu špínu světa neřeším. Za čtvrté, kde jsem pracoval jsem uvedl jsem to proto, že když něco srovnávám, tak vycházím ze svých zkušeností a vím o čem mluvím. Za páté - máš naprostou pravdu, buran zůstane buranem, ať je kde je a na tobě je to vidět nejzřetelněji. Buran je buranem především svým chováním, nikoliv tím, kde se narodil, nebo kde žije a ty to demonstruješ ukázkově. To právě tobě kouká sláma z bot, protože tvůj primitivní projev ve kterém se snažíš urážkami zakrýt nedostatek inteligence nebo argumentů, tě pasuje asi tak na pasáčka prasat. Pražando, nevím jestli jsi četla moje příspěvky, ale já necítím, vůči pražákům žádný mindrák a už vůbec ne nenávist. Nejsem z vesnice a nevysedávám po hospodách, ale pracuju 10-12 hodin denně. Já určitě nejsem z těch, co jsou na podpoře. Naopak při svém příjmu Jeanette z Prahy, živím ze svých daní spoustu jiných. Navíc nevím, kde jsi přišla na to, že Pražáci někoho živí. Myslíš si, že pouze Pražáci platí daně, nebo že pouze Pražáci pracují? V Praze žiju už pár let, takže ten měsíc v Praze už jsem si zkusil dávno Pražando. Myslím si, že se naprosto pleteš. Do Prahy chodí vetšinou lidé pracovat, ne tam brát podporu, to naprosto nedává smysl. Tito lidé nekončí na hlavním nádraží. Jen pár dobrodruhů se totiž vydá do jiného města aniž by si zajistili práci a bydlení. Já nikomu jeho názory neberu, ale nechápu, že vy jste tak netolerantní, až vzteklí. Člověk napíše odlišný názor a hned se sesype lavina.
25. Leden 2007 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Pražanda (anonym)
Samozřejmě, že do Prahy se jezdí pracovat. Myslela jsem to tak, že na malých městech a na vesnici většinou lidé nadávají, PŘESTOŽE berou podporu. Nadávájí, ale nejsou ochotni nic změnit. I dojíždění je jim zatěžko. Všechno je problém, všechno vědí nejlíp, ale jsou na podpoře. Jeanette to nejspíš myslela, tak, že je tady nejmenší nezaměstnost. Pak je pravda, že Praha živí lidi, které sem přijedou za prací...ne daněmi. Tím, že tu seženou práci.
25. Leden 2007 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pražanda (anonym)
Wade, zdá se mi, že jako lavina se sypeš Ty, z Pepíkových názorů.
25. Leden 2007 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepík (anonym)
Názory můžeš mít odlišný ale ne tak stupidní...nevím, kdo tady začal urážet Prahu jako takovou a Pražáky sprostárnama,ty wogo jasně že pasu prasata,na Václaváku je to super a taky nevím,proč by lidi jako ty nemohli v cizině skládat uhlí,tady by se za to styděli!
25. Leden 2007 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Wade (anonym)
Pražando, lidé kteří nadávají po hospodách a jsou na podpoře jsou všude. Nemůžeš zobecňovat, že všichni lidé, kteří nejsou v Praze akorát nadávají a je jim zatěžko cokoliv udělat, zatímco v Praze se neustále jede na 110%. To je otázka lidí, ne lokality. Navíc Praha nikoho neživí. Práce živí lidi. A ti kteří pracují odvádějí daně a tím živí zase jiné. To je prostě společenské rozdělení a nelze si za něco takového připisovat zásluhy pro Prahu. Je to jako by lidi ze zemědělských oblastí tvrdili, že živí Prahu - oni přece produkují potraviny, které ostatní konzumují. To je přece nesmysl. Každá práce je práce pro společnost, pro jiné. A za to co jiným dáváme, dostáváme zase něco jiného, co dělají oni. Z Pepikových názorů se sypat nemůžu, protože žádné nemá, pouze nadává a štěká jako pejsek-podvraťák za plotem. Asi ho baví někoho neustále urážet, ale od člověka, který nemá žádnou úroveň to nemůže bolet.
25. Leden 2007 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepík (anonym)
wade klííííd nesypej se holky mají na naší diskuzi zjevně opačnej názor,kdo se z koho sype a radím ti,chce to víc humoru,ty náš živiteli,bereš se moc vážně..a jsi úplě mimo,šášo!
25. Leden 2007 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
pražák jak pole (anonym)
mě se hnusej lidi, co kritizujou pražáky...
25. Leden 2007 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Wade (anonym)
Pepíku, přečti si to ještě jednou - ani slovem jsem neurazil Pražáky. O Praze jsem řekl pouze to, že je špinavá a že se mi nelíbí. Ty jsi hned vyjel s buranama a s tím aby jsme se vrátili do chlívku. Nevím jestli ti moje odlišné vidění Prahy připadá tak stupidní, to je vážně neobvyklé. V každém případě, nebudu tě zahrnovat invektivy. Pokud chceš diskutovat a ne se hádat jako v hospodě, v pořádku. Já ti tvůj názor neberu. A s tím uhlím - málokdo jezdí dělat podobné práce do ciziny. Osobně na manuální práci nevidím nic špatného. Ale moje práce spočívá v něčem jiném.
25. Leden 2007 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Magrathea (anonym)
..do Prahy jsem se přestěhovala za školou..já to město prostě miluju!!!..;)
25. Leden 2007 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Já tu taky studuju a už bych tu chtěla zůstat.
25. Leden 2007 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela pro Mag (anonym)
Fajn,tedy vítejte v Praze!
25. Leden 2007 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pořád jsem nepochopil-on vás-nepražáky ( ze začátku diskuze) někdo nutí tady pobejvat?
25. Leden 2007 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Pořád jsem nepochopil-on vás-nepražáky ( ze začátku diskuze) někdo nutí tady pobejvat?
25. Leden 2007 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepík (anonym)
Ok a já jsem ti řekl,když se ti nelíbí,že tu nemusíš bejt a vymalováno. Jasně,že je špinavá,jasně,že je tu chaoz a zmatky ale musíš si uvědomit co všechno a hlavně koho / ted to neber osobně/ musí to ubohý město strávit!! Taky doufám,že přijde doba,kdy ten bordel se tak jako na západě zvládne!Taky mi vadí,že já,kterej narozdíl od tebe miluju památky a skvěle opravený pražský domy musím koukat pořád po zemi,abych nešláp do hovna! Ale jinak je Praha nejkrásnější místo na světě/i pasáček vepřů může srovnávat,mám dost nacestováno/ a ted bez urážení,víš,toho ducha, Genius loci se tomu říká a ten skvělej pocit uprostřed Toho všeho,co tu snad bude navždy, cítí správně asi jenom rodilej Pražák!Takže tě vlastně omlouvám,spoustu věcí vůbec nemůžeš pochopit!
25. Leden 2007 - 15:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepík (anonym)
Ok a já jsem ti řekl,když se ti nelíbí,že tu nemusíš bejt a vymalováno. Jasně,že je špinavá,jasně,že je tu chaoz a zmatky ale musíš si uvědomit co všechno a hlavně koho / ted to neber osobně/ musí to ubohý město strávit!! Taky doufám,že přijde doba,kdy ten bordel se tak jako na západě zvládne!Taky mi vadí,že já,kterej narozdíl od tebe miluju památky a skvěle opravený pražský domy musím koukat pořád po zemi,abych nešláp do hovna! Ale jinak je Praha nejkrásnější místo na světě/i pasáček vepřů může srovnávat,mám dost nacestováno/ a ted bez urážení,víš,toho ducha, Genius loci se tomu říká a ten skvělej pocit uprostřed Toho všeho,co tu snad bude navždy, cítí správně asi jenom rodilej Pražák!Takže tě vlastně omlouvám,spoustu věcí vůbec nemůžeš pochopit!
25. Leden 2007 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jeanette z Prah (anonym)
Pepíku, lépe bych ten pocit nepopsala....:-)
25. Leden 2007 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Wade (anonym)
Pepíku,zopakuju co jsem již napsal. Já si uvědomuju, co všechno to město musí stávit a nelíbí se mi to, ale jak jsem psal, neviním z toho Prahu nebo Pražáky. Jen to je prostě jeden z hlavních důvodů, proč se mi Praha nelíbí. Nic víc, nic míň. Taky jsem nikde neříkal, že jsem v Praze držen násilím, nebo, že pobytem tady nějak ohavně trpím. Neberu ti, že je pro tebe Praha nejkrásnější, každej má vztah ke svojemu rodišti, ale sám víš, že má svoje mouchy a když jsem se o některých zmínil (možná dost expresivně), začali tu po mně všichni startovat, jako bych chtěl Prahu srovnat se zemí nebo co. Co se týká nočního života jak píšeš 'pocitu uprostřed toho všeho', věř nevěř i já, který nejsem rodilý Pražák to znám a to jak z Prahy tak i z jiných velkoměst. V pohodě. Je to jedna z výhod a možností, které Praha nabízí. To nikde nezpochybňuji. To, co se mi na Praze nelíbí souvisí s něčím jiným. To rozhodně není myšleno jako útok na Pražáky, ale nebudem si přece nalhávat, že je to ráj na zemi. Má svoje nedostatky jako všechno ostatní a některé jsem uvedl. Toť vše.
25. Leden 2007 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela pro Pep (anonym)
Naprostý souhlas a sympatie.
25. Leden 2007 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Pepíku, super!
25. Leden 2007 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepík (anonym)
A ted odcházím na pivko,zdravím všechny své sympatizanty! A Praze na zdraví!
25. Leden 2007 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
Tak se tu dnes rozbehla zajimava diskuse na oblibene tema, neda mi to tedy, abych troskou neprispela. Jsem z Jihlavy a ziju rok a pul v Praze, kvuli praci. Prazaci: mam pocit, ze jako jedini z cele CR neresi nejaky komplex, tj. no jo ty Prazaci, jsou nafoukani, a blablabla, o vesnickych buranech jsem nikdy od zadneho Prazaka neslysela, proste lidi z ostatni CR neresi. Jasne ze kdyz se projdete centrem, tak je jednoduche prazaky odsoudit, ale lidi pohybujici se tam zrovna vetsinou Prazaci nejsou. Nemluve o tom, ze spousta lidi, zijicich a studujicich v Praze, se tam nenarodili. Bezni Prazaci jsou naprosto normalni a nicim se nelisici od Brnaku, Ostaravku, ci obyvatel Horni Dolni. Jen jim chybi ten komplex, ktery maji neobyvatele Prahy. Praha je krasna, je to metropole a to nejen centrum. Ma nadherne casti, v kazdem koutku Prahy se da neco najit. Ctvrte, kde jsou secesni vily a krasne stare stromy. Prokopske udoli, Krcsky les, Chuchle,...pro ty co touzi po prirode. Vsude, kam jsem se sla cilene projit, bych se rada podivala znova. Opakuji, Praha je nadherna. ale ja osobne v ni zit nechci. Jsem pomaly, klidny clovek, co nepotrebuje moc penez, nezajima ho posledni moda, byt, auto a skvela kariera a kulturu mit nemusim taky kazdy den. To je to jedine, co me osobne na Praze nesedi. Ale nekritizuju to. Je jiste plno lidi, co je tu stastnych a ja se jim nedivim. Na zaver. O Praze jsem mela stejne negativni nazor, jako autorka diskuse. Dokud jsem tu nezacala zit.
25. Leden 2007 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
Tak se tu dnes rozbehla zajimava diskuse na oblibene tema, neda mi to tedy, abych troskou neprispela. Jsem z Jihlavy a ziju rok a pul v Praze, kvuli praci. Prazaci: mam pocit, ze jako jedini z cele CR neresi nejaky komplex, tj. no jo ty Prazaci, jsou nafoukani, a blablabla, o vesnickych buranech jsem nikdy od zadneho Prazaka neslysela, proste lidi z ostatni CR neresi. Jasne ze kdyz se projdete centrem, tak je jednoduche prazaky odsoudit, ale lidi pohybujici se tam zrovna vetsinou Prazaci nejsou. Nemluve o tom, ze spousta lidi, zijicich a studujicich v Praze, se tam nenarodili. Bezni Prazaci jsou naprosto normalni a nicim se nelisici od Brnaku, Ostaravku, ci obyvatel Horni Dolni. Jen jim chybi ten komplex, ktery maji neobyvatele Prahy. Praha je krasna, je to metropole a to nejen centrum. Ma nadherne casti, v kazdem koutku Prahy se da neco najit. Ctvrte, kde jsou secesni vily a krasne stare stromy. Prokopske udoli, Krcsky les, Chuchle,...pro ty co touzi po prirode. Vsude, kam jsem se sla cilene projit, bych se rada podivala znova. Opakuji, Praha je nadherna. ale ja osobne v ni zit nechci. Jsem pomaly, klidny clovek, co nepotrebuje moc penez, nezajima ho posledni moda, byt, auto a skvela kariera a kulturu mit nemusim taky kazdy den. To je to jedine, co me osobne na Praze nesedi. Ale nekritizuju to. Je jiste plno lidi, co je tu stastnych a ja se jim nedivim. Na zaver. O Praze jsem mela stejne negativni nazor, jako autorka diskuse. Dokud jsem tu nezacala zit.
25. Leden 2007 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
Omlouvam se za dvojprispevek
25. Leden 2007 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
B : Proč by všichni, kdo nejsou z Prahy z toho měli mít nějaký komplex? Je mi 55, v Praze jsem pobývala docela často a pro mně je to město jako každé jiné.
25. Leden 2007 - 17:31

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama