34 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

hlubinná abreaktivní psychoanalýza

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Prakticky o dětství trpím různými potížemi v oblasti 1.kořenové čakry. Zjistila jsem, že všechny moje fyzické neduhy, které mi velmi znepříjemňují život mohou mít psychosomatický půvot. Moje 1.kořenová čakra je slabá a všechny zásahy ze strany léčitelů a reikistů mají jen dočasný efekt. Zřejmě existuje nějaký dávný důvod, který nedovoluje rozvoj a sílu této čakře. Slyšela jsem o hlubinné abreaktivní psychoterapii, která by mi mohla pomoci tento problém nalézt a vyřešit. Máte někdo s touto terapií zkušenosti? Jaké jsou? Jak vyhledat správného terapeuta a kolik to stojí?
20. Listopad 2002 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
sadraj (anonym)
platit a platit a platitcelé je to založené na tom že se člověk vyléčí tím že platí a platí až si vlastně uvědomí že mu nic není "za ty peníze se radši sám uzdraví"levněji vyjde autojinak přju brzké uzdravení
23. Listopad 2002 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Hele Sadraj, auto Ti v autoservisu opraví zadarmo?
25. Listopad 2002 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Renato, mám velmi dobré zkušenosti s HAP. Jestli máš zájem, ozvi se mi na mail. Buď ti mohu pomoci já, nebo některý z kolegů.
25. Listopad 2002 - 8:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný (anonym)
Zase tady do mne kopou neznámí telepaté proudem a snaží se mě paralizovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komeského 9, Kosmonautů 29.
26. Listopad 2002 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Můžeš přispět svými neotřelými názory a pozitivními životními zkušenostmi do Managerské školy života a osobnostního seberozvoje ? Http://www.pandora.cz/part/2002/10/49663 Tě TAM dovede.
19. Duben 2003 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Vít P. (anonym)
Tato disciplína není nic jiného, než trochu zmršená dianetika. Psychologie dianetiku ovšem oficiálně neuznává a dianetika bývá mylně stavěna do souvislosti pouze se Scientologickou církví, proto zřejmě naprosto jiný název a popření skutečného původu. Doporučuji přečíst si knihu "Dianetika: moderní věda o duševním zdraví" (1950) a nejlépe dát ji někomu schopnému a inteligentnímu ke studiu. Takový člověk Vám pak může s Vašimi problémy pomoci.
21. Říjen 2003 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
HAP není zmršená dianetika, je to metoda, která z ní částečné vychází. Mám s ní velmi dobré dlouholeté zkušenosti.
21. Říjen 2003 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Vít P. (anonym)
Částečně? Když má HAP většinou totožnou terminologii, připadá mi to více než "částečná" shoda. I když tedy za nejpodstatnější považuji informaci, že Vám ta technika funguje.
2. Listopad 2003 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiri (anonym)
Jestliže pisatelka už sama "zná" příčinu svých obtíží a stanovila si diagnózu, je to už dost na pováženou. První kořenová čakra! Ach jo. Použiju toho příměru s autoservisem: je to jakoby někdo přišel do servisu s autem, aniž by řekl, jaká funkce vozidla se projevila, namísto důvěry ve schopnost odborníka trval na tom, aby potíže (aniž by řekl, že auto např. špatně startuje) odstranil připevněním vhodného amuletu na přední zrcátko!Souhlasím, že bude-li chtít, jistě takového "poctivého šamanského" automechanika pravděpodobně najde, - a jak je vidět, jeden dokonce už nabízí své služby!:o))) Tak hodně štěstí s posilováním slabé čakry! :o)))Jiří
29. Listopad 2003 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
Prosim, mohl by mi nekdo z vas poslat nejake kontakty, kde se provadeji kurzy HAP?? Prosim na email dekuji
10. Květen 2004 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
mona (anonym)
nemate zde nekdo kontakt na PhDr. Martu Foučkovou??
6. Září 2004 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Dotek (anonym)
Jiří ví, o čem hovoří, to další vnímám spíše jako neurotické lovy senzací.....
9. Září 2004 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Iv (anonym)
Doporučuji zkusit rodinné konstelace. Postavíš si konstalici na bolesti a postupně se odhalí odkud to pochází. Je to velmi zajímavé a účinné. Kurz neboli seminář jak se tomu říká stojí 420 Kč a trvá celý den. Nejsou ro rozhodně vyhozené peníze. Určitě to pomáhá. Zadej na internetu heslo rodinné konstelace a tam jich je mnoho co to dělají. Skupina lidí je velká (asi 30 ), která se toho účastní protože je třeba dosti postav z kterých se sestaví tvůj problém.
7. Říjen 2004 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
JVS (anonym)
Pokud vím, Marta Foučková v současné době už nebere klienty. Zkuste paní Brigitu Gašparovou ze Svinošic u Brna, kontakt je v Regeneraci. Nicméně, upozorňuji, že terapie je drahá - aspoň na moje poměry - a dřív, než ji podstoupíte, mělo by Vám být jasné, jaký konkrétní problém si chcete vyřešit a jeho přesahy a důsledky. Jinak - můj názor - jsou ty peníze vyhozené (čímž nehodnotím kvalitu samotné terapie ani terapeuta).Hodně štěstí JVS
9. Říjen 2004 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
marcela (anonym)
Ahoj!Všem,kdo se zajímají o HAP doporučuji stránky pana Andreje Dragomireckého. Ten o HAP napsal i učebnici a touto tématikou se zabývá spoustu let.Několikrát do roka dělá i kurzy pro začátečníky i pokročilé. Kontakt: www.volny.cz/psychoservisa e-mail je: dragomirecky"seznam.czMyslím si,že je dobré,pokud se o tyto věci zajímáte udělat si vlastní obrázek. Metoda HAP mě osobně pomohla moc,hlavně od bolestí a migrén. Sama mám několik těchto kurzů za sebou - takže vím o čem mluvím.Nic ale není jednoduché a hodně věcí se opravdu odehrává v naší mysli .... Vždycky říkám,že je mi jedno jestli dělám to nebo ono - hlavně že to pomáhá.
1. Únor 2005 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
irma (anonym)
Já to zkoušela, stálo mě to spousty peněz a ve finále mi tyto praktiky hodně uškodily. Každého před nimi důrazně varuji.
29. Duben 2005 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenci (anonym)
Kolik je to hodně peněz ?Jak Vám metoda ublížila ?
29. Duben 2005 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
irma (anonym)
800, každý druhý víkend. Trvalo to přes půl roku. 6 x 1600= 9600, plus jedna cesta tam a zpátky 200. Léčitelka mi dost násilně sugerovala zážitky "z minulých životů" a tvrdila neustále, že mám auru plnou duchů, kteří pocházejí z pohledů ostatních lidí. Málem ve mně vyvolala sociální fobii. Taky mi zakázala brát antidepresiva. Těchle zážitků mě zbavil až psychiatr. Myslím, že každý, kdo něco podobného provádí kvůli vlastnímu obohacení, aniž by měl lékařské vzdělání, je přinejmenším nezodpovědný.
4. Květen 2005 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Minerva (anonym)
HAP ani regresní terapie není vhodná pro každého. Zcela jistě ne pro nemocné s diagnozou endogenní deprese, maniodepresivní psychoza a schizofrenie. Těmto lidem by takové, byť dobře míněné praktiky, mohly velice uškodit a jak je vidět, tak se to už nejednou stalo. I v oblasti duchovního léčení řádí mnoho zlatokopů, kteří beze stopy svědomí lákají nové a nové klienty, ačkoliv by měli vědět, že mnohdy vysloveně páchají na těchto lidech zlo. A i když se neléčite u psychiatra a domníváte se, že nemáte žádnou z vyjmenovaných chorob, nikdy nevíte, co to s vámi udělá. Z člověka majícího střední i větší potíže se může stát uzlíček nervů a původní potíže nebudou nic proti tomu, co pak může nastat. Nechci zde nikoho děsit, jen upozornit. Také zvědavost a touha po nových zážitcích se nemusí vyplatit. Někdy je určitě lepší onu 13. komnatu, či Pandořinu skříňku neotvírat. Osobně bych věřila paní dr. Foučkové a dr. Dragomireckému, ale nejsem si jista, zda bych chtěla podobné zážitky absolvovat. Pokud má člověk v sobě nějaké zábrany, má věřit svému podvědomí a do ničeho se nehnat.
1. Červen 2005 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Ing. Andrej Dra (anonym)
Informace o kurzech HAP můžete najít na mé internetové stránce: www.volny.cz/psychoservis
8. Listopad 2005 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Ing. Andrej Dra (anonym)
P.T.Pokud lékaři nejsou schopni najít příčinu Vašich obtíží v nějaké poruše organismu, pak bude zřejmě příčina v psychice a hlubinná abreaktivní psychoterapie Vám pomoci může.
8. Listopad 2005 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Ing. Andrej Dra (anonym)
Vážený pane, pokud se chcete o hlubinné abreaktivní psychoterapii něco dozvědět, prostudujte si třeba mou knihu "Teorie osobnosti". Podívejte se také do použité literatury, abyste si naivně nemyslel, že Hubbarda nějak zapírám. Nezlobte se, ale způsob vašeho psaní je trochu hloupoučký a měl byste se lépe informaovat. S pozdravemA.D.
8. Listopad 2005 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Ing. Andrej Dra (anonym)
P.T.Velice by mne zajímalo, jak jste hlubinnou abreaktivní psychoterapii zkoušela a jak Vám to uškodilo. Měla byste také napsat, kdy a kde jste u koho byla. Ono se pod HAP totiž schovává plno lidí, kteří nic neumí. Takže takové velice obecné tvrzení je pak dost problematické.S pozdravem. A.D.
8. Listopad 2005 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Anička (anonym)
Zdravím všechny, chtěla jsem jen říct, že alternativní medicína mi připadá mnohem účinnější než lékařské pokusy, audity dokáží být dost tvrdé v tom co jsme v minulosti prožili, ale když se problému zbavíte navěky, proč ne právě tohle?
20. Duben 2006 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Me by ohledne HAP zajimala jedna vec. Jde o to, jestli si zivotni problemy opravdu neni nutne poctive "odzit". Nahlednuti do traumatu z minulosti sice pomuze, ale to proc jsme byli takove zkusenosti vystaveni, zustava neobjasnene. Ono se muze stat, ze jsem pred potizemi utekli, ale kdo vi, jestli se k nam jinou formou opet nevrati.... Babo rad :)
4. Leden 2007 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrej Dragomir (anonym)
Milý Martine, nejde ani tak o "odžívání životních problémů", ale o to, že se tu v praxi projevuje to, čemu se říká "karma". Každý se může sám na vlastní kůži přesvědčit, že se mu vrací to, co v minulosti způsobil jiným. Objasnění je celkem jednoduché. Mladá duše dělá různé "hlouposti", podobně jako malé děti. Když se jí to pak karmickým zákonem vrací, začíná postupně chápat, co by dělat neměla a učí se tím. Je dobré naučit se na věci dívat nikoliv z pohledu jednoho lidského života, to potom si člověk klade otázky, proč je takové zkušenosti vystaven. Když se začne na věc dívat z pohledu života ducha, tak délka lidského života proti tomuje jako mrknutí oka. Takže nic tak tragického.
25. Listopad 2007 - 0:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav Fojtík (anonym)
Bylo by dobré poznamenat, že to, co vydává pan Dragoomirecký za svoji práci je převzaté ze Scientologie/Dianetiky. Tím nechci nijak polemizovat o funkčnosti-nefunkčnosti použité techniky. Jen by bylo dobré uvést na pravou míru zdroj informací. Své zkušenosti jsem popsal zde: http://svobodnazona.wu.cz/doc/AD.html
13. Březen 2010 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Dragomirecký - (anonym)
Me by ohledne HAP zajimala...Vážený pane, nic se neděje náhodou a jestliže ke mě někdo přijde s prosbou o pomoc a já mu pomohu nahlédnout do jeho minulosti abych mu pomohl, tak je to jenom proto, že se to mělo stát!
27. Srpen 2011 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Dragomirecký An (anonym)
Prosim, mohl by mi nekdo z...Vážená, podívejte se na mou stránku: www.dragomirecky@seznam.cz
27. Srpen 2011 - 12:20

Stránky

Přidat komentář