33 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hlídání dětí

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Vlastním agenturu, která se zabývá hlídáním dětí. Rozhodla jsem se založit toto téma, protože se snažíme neustále zlepšovat služby a máme spoustu otázek na naše potencionální klienty. Např. preferujete pro hlídání svého dítěte spíše mladší dívku (18-25) nebo starší paní? A proč?
11. Květen 2008 - 1:16
Obrázek uživatele Návštěvník
katcha (anonym)
Je to pohled z druhé strany,protože já děti hlídám a musím říct,že v obou rodinách,kde jsem dlouhodobě hlídala a hlídám se mnou byli velmi spokojení(jsem 19-tiletá studentka).Děti si mě oblíbili a rodiče mě preferovali před staršími dámami,které zkoušeli,ale děti k nim neměli tak blízko.Myslím,že to záleží především na člověku než na věku...tedy na povaze dívky či starší paní.
11. Květen 2008 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Dobrý den, jsem 20ti letá studentka VŠ. Nabízím dlouhodobé hlídání dětí. Časově velmi flexibilní. Spíše bych uvítala rodinu, která je velmi pracovně vytížená a hlídání dítěte potřebuje denně. Mám velmi kamarádkský vztah k dětem, to ale neznamená, že je nemůžu třeba učit cizím jazykům nebo jinak rozvíjet jejich dětskou dušičku. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail.adresu: veron.i.k.a"seznam.cz
15. Červen 2008 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Omlouvám se za zmatky, jsem z PRAHY. Díky, těším se:-)
15. Červen 2008 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
lucky (anonym)
A hlídate i přes noc?
17. Červen 2008 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Hola, to vážně nikdo nepotřebujte přes prázdniny pohlídat děti?
29. Červen 2008 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Veroniko, já mám babičku i dědečka...ale možná jeden večer začátkem srpna(konečně si vyrazíme do společnosti)malému je nyní 20měsíců.A problém je, že u lidí, které moc nezná (po našem odchodu)hned vyvádí.Pak už usne leda vyčerpáním :-)
29. Červen 2008 - 16:44
Obrázek uživatele Lenkaol
Lenkaol
Vlastním agenturu, která se...Měla jsem strach nechat si hlídat od někoho cizího, ale nakonec jsem se odhodlala. Teď si to nemůžu vynachválit. Malého mi hlídá slečna z agentury Suzi, není to drahé a malý si na pečovatelku bez problému zvyknul.
9. Únor 2010 - 13:33
Obrázek uživatele Aweling
Aweling
Já si myslím, že je pro děti lepší když je hlída mladší zodpovědná slečna. Hlídám děti po kamarádkach, po sousedech od svých 12ti let, od 18ti přes internet u cizich lidi a tak podobně. Myslím si, že pro děti je lepši, když je hlída někdo mladši, protože si k sobě podle mě mají blíž, než s nějakou starší paní, že si s mladšim člověkem prostě rozumí líp. A hlavně to musí být někdo, kdo děti hlídá rád, protože ho to baví a né proto aby si hlavně vydělal. Aspoň tedy můj názor;) :) Jinak já bych svoje dítě hlídat cizím lidem asi nikdy nenechala, už jen proto, že dítětem bude jen jednou, a co z toho bude mit, když jeho vzpomínky na dětství budou pak, že je hlídala nějaka teta na hlídání, místo toho aby byli s rodičema;)
20. Červenec 2010 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
ajka (anonym)
Dobrý den, jsem 20ti letá...Vzhledem k situaci ve státních školkách, tento byznys určitě poroste :). Já jsem umístila dceru do soukromé školičky v Praze resp. nastupuje v září
25. Červen 2013 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
aslinka (anonym)
Vzhledem k situaci ve...A kam jí dáváte jestli to není tajné a hlavně kolik tam chtějí za docházku, protože to je u nás bohužel dost podstatné.Nějaké chtějí i 20tis.
25. Červen 2013 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Maminky a tatínkové,potřebujete pohlídat děti?Koukněte na náš web a náš baby team:-) www.unionangels.com
23. Červenec 2013 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
LenkaN (anonym)
Hlídání dětí, úklid domácnosti, venčení psů. http://zijnaplno.com
16. Srpen 2013 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jano (anonym)
Preferujeme ženu , ktorá už deti mala. Po tridsiatke nie sexbombu , aby sme sa doma vhli žiarlivostným scénam , čistotnú zásadovú a nie pschicky vyrovnanú . Ideálny vek je ak je vo veku rodičov , alebo aj staršia.
16. Srpen 2013 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
doporucuji Centrum Honzík :-)
25. Listopad 2014 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
v Honzíkovi to mají jak s hlídaním?
19. Prosinec 2014 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
v Honzíkovi to mají jak s...podívej se na jejich stránky, mají tam vše popsané ;-).
14. Leden 2015 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Ahoj, zkoušeli jste někdo hledat chůvu v Praze přes poppins.cz? Ted jsem narazila na ně právě, ale neslyšela jsem o nich, ale vypadá to dobře. Možná bych zkusila od nich si nechat sehnat nějakou chůvu, probíhají pak s ní pohovory, tak bych viděla. Nemám s tím ale absolutně zkušenost, bohužel ted budeme hlídání potřebovat celem často.
14. Květen 2015 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Niko, nemám, ale říkala jsem si, že bych to přes ně zkusila sehnat chůvu, někde jsem o nich už slyšela. Budou asi nový.
19. Květen 2015 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jak byste se zachovaly v případě, že by se vám nabídl k hlídání dětí celkem pohledný mladý muž. Myslíte, že byste mu své děti svěřily a nebo děti svěřujete do jen do péče dívek a žen?
19. Květen 2015 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
jj, no já jsem do toho šla, takže zítra se tam mám zastavit, tak uvidíme jak to bude probíhat :)
21. Květen 2015 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
ahoj (anonym)
Zdravím, chtěla jsem se...no já bych si ho teda prověřila ale to i jakoukoli dívku nebo ženu,asi bych chtěla aby s dětmi strávili nějaký čas v mé přítomnosti,ale jinak...já už mám děti velké a můžu říct že syn chodí celé roky trénovat malé děti i zadarmo,baví ho to a má k nim skvělý vztah,kdybych ho neznala a šla kolem řekla bych že dítě které bere individuálně má obětavého tatínka,takže i kluci můžou mít hezký vztah k dětem.S přítelkyní by i vzali děcka na výlet,když se dozví že rodiče nemají čas a oni dva mají namířeno třeba do zoo a rodiče jsou mile překvapeni. Každopádně ale jak říkám prověřit.
21. Květen 2015 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Niko tak co, máš chůvu? Nebo jsi tam ani nešla?
26. Květen 2015 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
zdravím, já jsem dětem zařídila hlídání - hlídá mi je sousedka, která si ráda přivydělá, je studentka vysoké školy pedagog. Ale co jsme dětem dopřáli, je na zahradě malé dětské hřiště, jak děti tak i slečna si to nemohou vynachválit. Nemusím mít o děti strach a oni se vyřádí :)
28. Květen 2015 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
zdravím, já jsem dětem...Ahoj Dominiko, mohu se prosím zeptat kde jste dětem pořídili to hřiště na zahradu? Příjde mi to jako docela dobrý nápad. Předem moc děkuji :)
28. Květen 2015 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Marča (anonym)
Tak dvakrát do týdne večer hlídám pětiletého klučíka. Užívám si to. Učím ho základy němčiny a ještě si přijdu na nějakou tu korunu.
28. Květen 2015 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
dominka (anonym)
Ahoj Lidunko. Dětem jsme hřiště pořídili u jungle-gym. :)
28. Květen 2015 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Už vím, proč jsem Ti nikdy nic neřekla. Vůbec jsem nevěděla, co. Jednou jsem byla u kartářky a ta mi věštila, vy potkáte muže. A já jsem ho fakt potkala. Co mu ale mám říct? To byla jediná otázka, o kterou jsem se zajímala. Nic jiného mě nezajímalo, než to, že jsem nevěděla, co mu mám říct. Byla jsem jako oblbnutá, téměř rok mě trvalo, než jsem pochopila, co Ti mám říct. Samozřejmě se nabízejí otázky přitažlivosti a zamilovanosti, ale to je naprosto špatnej směr. A když jsem jela to vlákno po vláknu, ještě jsem to úplně nepochopila, ale teď už to vím. Ani nevíš, jak se mi ulevilo, když už to konečně vím. A ano, máte pravdu, léčím se a beru mentolky: V závislosti na sociálních sítí a chatování. Vřele doporučuju! Ale kdo by odtamtud utíkal, když je to tak čtivé! Je to tak vlezlé, že sem musela to číst pořád a pořád. Kam na to ten blázen chodí? Samozřejmě musíte odhodit všechny emoce, aby vás to nespolklo. Já jsem jenom hloupá nána, co si z lenosti ani nedodělala školu, neboť si myslela, že dvě děti jsou nějaká překážka ( jo tak, když uvidíte nějakou hrubku, znáte důvod), měla jsem zkušenosti z pokusu o sebevraždu, alkoholismem, rozvodem i exekucí, tak to už se tak nějak dokážu povznést sama nad sebou, jen když už berete do úst děti, tak to se mi ježí vlasy. Ale nebudu oplácet stejným. Od toho tady nejsem. Minulost nikdy nezměníš, můžeš se z ní jenom poučit. A přesto se tam pořád vracím, abych pochopila, co sem Ti měla říct. A proč se tam pořád vracím? Protože je to všechno tvoje práce. Protože je to sakra tak dobře napsané! Jak pozitivní věci, tak negativní. Musím se tam vrátit, protože je to TAK čtivé. Hltáte slovo po slovu. Naprostá záplava vtipu a ten blázen nad tím nemusí vůbec přemýšlet, kde na to chodí? Prostě to chrlí slovo za slovem. Ten styl je nezapomenutelný, je naprosto rozeznatelné, co píše ten starý blázen a co jiní. Některé texty, ty dřívější jsou natolik vtipné, že jsem se počůrala smíchy, takže otázka inkontinence je namístě. Já jsem jen opičák opičí, co ve svých textech používá slova jiných a pak to látá dohromady. Ale tyto texty mají rychlost, energii, vtip a originalitu. A tebe to strašně baví! Neříkej, že ne. Já to vím. Ze základky je to devítka, z osmiletého gymnázia je to oktáva a tak bych mohla hodnotit a pokračovat dále. Těžko ale říct, zda takový názor přijmeš on nány, co je občas trochu více střelená, ale dokáže se zasmát sama sobě, třeba nad tím, jaké kdy měl člověk priority, co se jí hodně věcí nepovedlo, ale snaží se je napravit, tak to už je na tobě. A až se skákáním vzdálím, snad přestaneš mít za zlé to popichování (jinak bych se k jádru vůbec nedostala), ponořením do kapaliny (inkoustové) si omočíš své brko a několikrát za sebou vystřelíš. A já ještě nebudu porostlá mechem, podívám se z okna a ono prší! Tak už to Radim napsal. A máš na to vůbec ODVAHU? Nebo jsi stará bačkora, a jak říká moje dcera ČMRKY, ČMRKY jen na doktorce? Ty tlačenko světlá, tetřívku lesní, TICHOŠLÁPKU OPATRNÝ, na to asi nemáš, co? Suchare karlovarský, sušenko máslová, taštičko maková, svačinářko dopolední, svatoušku ustrašený. Čmrky, čmrky jen na doktorce, pro malou skupinu lidí, když by si zasloužilo pobavit více lidí? MÁŠ NA TO ODVAHU?
28. Květen 2015 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
třeba (anonym)
povídky
28. Květen 2015 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
a teď můžu psát výpověď
28. Květen 2015 - 14:37

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama