6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Hledám ženu na společné vycházky v červených holínkách

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jarda (anonym)
Rád se toulám když prší nebo je sněhová břečka v červených holínkách, ale samotného mne to již nebaví. Pokud je nějaká žena s podobnou zálibou, rád se k ní přidám. Ve dvou to bude více vzrušující.
28. Srpen 2014 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Já teda holinky celkem nosím,teď v srpnu jsem jich nečekaně užila ažaž.Ale jednak nemám červené a za druhé máš vskutku prapodivnou "zálibu".Spíš bych řekla úchylku:-)
30. Srpen 2014 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Když se nějakému muži libí, co vybočuje trochu z normálu, tak je označován za úchyla. Což ovšem nemusí být vždy pravdy, i někteří muži chtějí zažít na malou chvilku něco nevšedního. U nás žen se to bere jinak, koupila jsem si pánský oblek a kravatu a hned jsem byla považována za sexy kočku, a nikdo neříká, že jsem úchyl. Když chlap je v hospodě taky to není zrovna nejlepší. Můj přítel chodí pro změnu se mnou v kozačkách a nepovažuji to za úchylku , ale za pěkné chvíle ztrávené ve dvou, na které se spolu těšíme v dnešní uspěchané době a nemusím se obávat, že bude vysedávat po hospodách.
30. Srpen 2014 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Když se nějakému muži...stastna to rodinka. take bych chodil v kozackach ale manzelce se to vubec nelibi.
30. Červenec 2015 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Kluk (anonym)
Rád se toulám když prší...Taky rad nosim holinky,ikdyz ne cervene. Ale jen kdyz jsou k tomu podminky(tzn.pri nebo po desti).Ale nejlepsi jsou na holkach. A holka v barevných holinkach je dost sexi a v červených asi nejvice. Taky bych rad nasel takovou,která je rada nosi.
10. Srpen 2015 - 17:04

Přidat komentář