132 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
??????? (anonym)
tak zase za půl roku :-)) Tak jsem to nevydržel , sebral odvahu a šel k holiči.Byla tam paní tak kolem padesáti.Když jsem rozpustil své vlasy na ramena a řekl že chci nakrátko tak z toho byla trochu v šoku.A pokusila se mi to rozmluvit.Pak ale uvolila a musel jsem jí slíbit že jí pak nebudu nadávat.Napřed vlasy rozčesala , dala do gumičky a ustříhala nůžkami.Pak sestříhávání nůžkama.Ptala se jak moc to vlastně chci a jestli může i mašinkou.To jsem se už trochu bál, ale že to nechám na ní.Tak se milá paní přestala asi bát a pustila se do díla.Vzala mašinku a po mnoha letech jsem ji zase cítil na krku a kolem uší.Pěkně do ztracena , téměř do půlky hlavy.Zase jsem cítil průvan na uši..Když jsem platil a odcházel tak paní povídá že je to pěkná změna a že se zase za 3 týdny na mě bude těšit.že si to užijeme..no nevím.. Tak to mám za sebou .Je to dost nezvyk , ale v tomto horku to jde.Snažím se na to zvyknout ale opravdu tohle asi ne..Zase budou dlouhé vlasy...
1. Srpen 2015 - 13:28
Holič (anonym)
Nechcete někdo pokecat o vlasech? Dejte maila, ozvu se všem :)
17. Říjen 2015 - 22:50
Pavla (anonym)
Nechcete někdo pokecat o...Ahoj :). Napiš, ráda pokecám. Miluju někoho stříhat, dívat se, jak je někdo stříhán,´a vše kolem, ale úplně nejvíc mě vzrušuje, když jsem stříhána já. Nejlépe od chlapa a to tak, že si to on sám rozhodne jak. Čím déle netuším, tím víc mě to vzrušuje :). Jenže i proto nosím vlasy hodně nakrátko, takže to tak často není. Taky bych nejraději ostříhala nějakou dlouhovlasou holku. Nechci jí zošklivit, naopak, chci aby jí to slušelo, ale byla bych asi nekompromisní a ostříhala jí fakt hodně nakrátko a ještě jí pěkně vzala strojkem krk a kolem uší :D. Kdo chce pokecat, můj mail je pavla.cut@volny.cz
26. Říjen 2015 - 21:15
Pro Pavlu (anonym)
Ahoj :). Napiš, ráda...Ahoj Pavlo, nejsem dlouhovlasá holka , ale dlouhovlasý chlápek(už zase)asi před rokem a půl mě bývalá přítelkyně chtěla ostříhat.Jen konečky.A že jsem jí důvěřoval neboť mě nestříhala poprvé, tak že to bude tentokrát neobvyklé.Jak to viděla na nějakém videu.Bez zrcadla a s rukama svázanýma za zády..Ze začátku to vypadalo jako obvykle.Jen sestříhávala konečky.Ruce jí jen kmitaly.Pak ale odněkud vytáhla strojek a začalo to.Nekompromisně bez odmlouvání (bylo to marné, prý by mě vzala do hola)Ostříhala mě asi tak jak si to popsala.Vzadu a kolem uší do ztracena mašinkou.Když jsem smlouval tak zajela mašinkou ještě o něco výš. Napřed jsem z toho byl špatný a naštvaný.I když mě to svým způsobem tak nějak dělalo dobře.Od té doby jsem se nestříhal, vlasy jsou opět dlouhé a zase mě to tak nějak láká...
20. Listopad 2015 - 17:34
Holič (anonym)
Nechceš to se mnou probrat po mailu? :)
22. Listopad 2015 - 22:45
pro Holiče (anonym)
Nechceš to se mnou probrat...Jo můžeme to probrat.Docela rád.Dáš na sebe kontakt??
27. Listopad 2015 - 17:01
Holič (anonym)
Určitě a rád :) Kontakt na mě je czechbarber@email.cz
28. Listopad 2015 - 17:35
Mediman (anonym)
Najdem tu aj nejaku slovenku ktora sa chce dat ostrihat na kratko?
4. Prosinec 2015 - 21:00
PixieLover (anonym)
Najde se tu nějaká slečna na pokec o vlasech a stříhání? pište na mail: pixiecut@seznam.cz dřív to tady tak žilo a bylo fakt sranda, jak se objevovali i různí trollové, a teď je tu fakt mrtvo. Co se děje? Že by konec hair fetišismu v Čechách? :D
13. Prosinec 2015 - 11:15
Holič (anonym)
To je marný kámo. I naše forum je mrtvé...
23. Prosinec 2015 - 20:10
Holič (anonym)
Kdo chcete ostříhat, tak mi napište na FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100011368236711 Anebo na mail: kratkevlasy@email.cz
22. Červen 2016 - 19:44
Adel (anonym)
Ahojte kdo mne ostriha potrebuji ostrihat a nechce se mi jit k holicovi tak co ostrihate mne jsem ze zlina ozvete se mi na email SifunkaStanikova@seznam.cz nebo na tel ale jenom SMS na 734 734 896
19. Červenec 2016 - 19:11
Aja (anonym)
Ahoj te prosím pomoc potřebují ostříhat jsem z Hulína kdo mne ostrova prosím prosím napište mi na 734 734 896 děkuji už ted se Těšín .
7. Září 2016 - 8:50
peter (anonym)
caute :) velmi ma vzrusuju dlhe zenske vlasy, a vlasy celkovo :) je tu nejaka dlhovlaska ktora by sa rada nechala ostrihat ??? Alebo kludne hocikto s kym by sa dalo pokecat o vlasoch a tak ? moj e mail je peterbru@azet.sk ozvite sa prosim :)
10. Září 2016 - 18:12
Holič (anonym)
Už jsem ti psal, že tě ostříhám. Nechtěla jsi... :(
10. Září 2016 - 18:12
Falko (anonym)
Ahoj te prosím pomoc...Já tě ostříhám ale pouze strojkem tak co jdeš do toho?
21. Prosinec 2016 - 11:01
Gama 2 (anonym)
Vlasy vzrušují lidi na stránkách dlouhevlasy.cz, ale stříhání už rozhodně ne. Možná že se někdo takový někde najde
24. Prosinec 2016 - 0:06
moresurg (anonym)
Ahojte, najdem tu nejaku slovenku ktora sa chce dat ostrihat na kratko? moresurg@azet.sk
6. Leden 2017 - 21:14
vanes (anonym)
Ahoj, hledám nějakou holku...ahoj rada sa porozpravam o vlasoch a o vsetkom okolo toho :) moj mail... vanesa07@azet.sk
7. Červen 2017 - 6:53
Holič (anonym)
Headshave haircuts: a už jsi nějakou holku ostříhal?
16. Červen 2017 - 18:25
Mararek (anonym)
Jsem kratkovlaska, ale chci...Ahoj, platí to ještě? Šel bych do toho..
5. Srpen 2017 - 15:26
Martin (anonym)
Ahoooj, hrozně bych aby semnou někdo z holek šel se oholit dohola. Nebo aspoň kdyby mi někdo tu hlavu, oholil. Hrozně mě to vzrušuje, ale nemám odvahu.
25. Leden 2019 - 5:42
Radek (anonym)
Není tu někdo kdo by mi ostříhal hlavu dohola? Pak to vzal i ziletkou? Hrozně mě to vzruseje
28. Květen 2019 - 16:08
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Není tu někdo kdo by mi
To máš blbý jednou oholiš vyhoňiš a pak půl roku půst než zase narostou ráčí se vyuč holičem jestli to ještě de?
28. Květen 2019 - 18:26
Derek (anonym)
Ahoj holky která z vás touží po ostříhání svých vlasů hlasitě se na tel 607133283 bo na email DerekCoudy@centrum.cz diky
17. Červenec 2019 - 15:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hledám dívku nebo ženu které
Jdu do toho přijedeš do České Lípy?
22. Červenec 2019 - 18:51
Adéla (anonym)
Odpověď na Má nějaká dívka zájem o
Mám zájem úplně dohola za 15000kč
7. Srpen 2019 - 14:11