129 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
dave (anonym)
Tak napis tady DaveK22@seznam.cz
16. Říjen 2013 - 14:36
Dara (anonym)
Ahojk.take me vzrusuje kdyz mi nekdo striha vlasy.nejlepe dominatni muz.
28. Prosinec 2013 - 18:28
Pepa (anonym)
Taky mě tohle nenechává klidným.Ale já bych chtěl dominantní ženu.
29. Prosinec 2013 - 16:24
Pepa (anonym)
Chtěl bych aby mě ta dominantní žena pěkně ostříhala.Brno a okolí...
30. Prosinec 2013 - 12:04
Karel (anonym)
Ahojk.take me vzrusuje kdyz...Ahoj Daro chtěl bych se nechat ot tebe ostříha na 4mm. Osříhalas bys mě?
30. Prosinec 2013 - 20:06
Petr (anonym)
Ahojk.take me vzrusuje kdyz...Daro, v tom případě jsem já pro tebe ten pravej. Stříhám vlasy a rád jsem v tom dominantní :-)
7. Leden 2014 - 2:38
MaDi (anonym)
POZOR! POZOR! POZOR! Hledám ženu, nejlépe blondýnu 90/60/90 18/161/42, kterou vzrušuje TRHÁNÍ ZUBÚ!!! Zubní křeslo mám, kleště taky! Podmínkou je kompletní chrup v dobrém stavu a aby ti nesmrdělo z huby! Za 1 zub ti dám 200Kč! Nemusíš se bát, umím a budu něžný! Provedu tě Rájem!
8. Leden 2014 - 4:05
MaDi (anonym)
POZOR! POZOR!...No a budeš čumět, jak sem při tom dominantní! Do 20 minut máš holý dásně!!!
8. Leden 2014 - 4:06
karel (anonym)
Hledám ženu která by mě ostříhala strojkem na 4mm,po tom bych si nasadil paruku z pravých vlasů a zkrátila a udělala dámskou trvalou.
23. Leden 2014 - 20:48
Petr (anonym)
A jinak seš normální?
26. Leden 2014 - 0:44
carmen (anonym)
Nejaka holka ktera by mela...Jsem kratkovlaska, ale chci ostrihat jeste vic. Nejaky vystrihany uces s delsim vrskem. Najde se muz, ktery me ostriha a bude uces pravidelne udrzovat????. Vzrusuje me to, nejlepe byt strihana bez zrcadla. Uvitam navrhy, strojku se nebojim, ale musim pusobit zensky..
18. Září 2014 - 15:55
karel (anonym)
Jsem kratkovlaska, ale chci...Ahoj Carmen já bych tě ostříhal dohola
21. Září 2014 - 10:44
??????? (anonym)
Jsem kratkovlaska, ale chci...Ahoj Carmen a odkud jsi??
22. Září 2014 - 16:51
??????? (anonym)
Jsem kratkovlaska, ale chci...Šel bych do toho ale chtěl bych po tobě to samé..
22. Září 2014 - 16:53
??????? (anonym)
Šel bych do toho ale chtěl...ozveš se Carmen??
8. Listopad 2014 - 13:30
Pixiecut (anonym)
Zdravím, je to tu trochu mrtvý a já bych hrozně rád pokecal s nějakou podobně bláznivou holkou jako sem já o vlasech a stříhání! Podobně bláznivou v tom, že jí stejně jako mě „vzrušuje“ stříhání vlasů. Anebo spíš fascinuje, to je lepší výraz. Rád o tom pokecám, neni snadný někoho takovýho najít. U nás v Česku je to pořád ještě trochu problém a tabu, je tu nastavený nějaký „desatero normálnosti“ a pokud někdo miluje krátký vlasy na holkách a s tím související i jejich stříhání, tak by měl skončit v blázinci... Holky, pokud máte zájem, pište na: pixiecut@seznam.cz
30. Prosinec 2014 - 13:18
Obrázek uživatele Luky1989
Luky1989
Ahoj jsi starší 18 let máš odvahu a vždy jsi snila že budeš modelkou ráda experimentuješ s vlasy a učesy tak jsi to právě ty kterou hledáme pošly nám své foto a pár info o sobě na email:Lukyslichta@seznam.cz
9. Leden 2015 - 16:09
Obrázek uživatele Luky1989
Luky1989
Ahoj jsi starší 18 let máš odvahu a vždy jsi snila že budeš modelkou ráda experimentuješ s vlasy a učesy tak jsi to právě ty kterou hledáme pošly nám své foto a pár info o sobě na email:Lukyslichta@seznam.cz
9. Leden 2015 - 16:11
Ondra (anonym)
Ahoj, našla by se nějaká holčina, která by toužila ostříhat vlasy do dohola v okolí Hradce Králové ... :))Popřípadě zájmu napište na můj email a domluvíme se - Ondra575@seznam.cz
6. Červen 2015 - 21:05
Sep (anonym)
Mám vlasy na ramena a chtěl bych změnu.Najde se žena (věk kolem 50) z Brna a okolí co mi poradí??
19. Červen 2015 - 23:56
... (anonym)
Mám vlasy na ramena a chtěl...A proč jí má být 50 ???
20. Červen 2015 - 0:17
Sep (anonym)
A proč jí má být 50 ???Ta mi nejlíp poradí...si myslím..
20. Červen 2015 - 0:36
... (anonym)
Ta mi nejlíp poradí...si...Poradí s čim s vlasama nebo jinak??
20. Červen 2015 - 0:50
čau (anonym)
Ta mi nejlíp poradí...si...Zajdi do kadeřnictví :*)
20. Červen 2015 - 1:28
Sep (anonym)
Zajdi do kadeřnictví :*)Jo to bude nejlepší..
20. Červen 2015 - 22:30
??????? (anonym)
Šel bych do toho ale chtěl...Jsem z Prahy, ale dojedu i mimo Prahu :). Dlouho jsem se sem nedívala, tak se omlouvám, že jsem dříve neodpověděla. Pokud bych mohla udělat to samé tobě, bylo by to úplně super :)
6. Červenec 2015 - 17:15
??????? (anonym)
Jsem z Prahy, ale dojedu i...Můžeme se nějak domluvit:).Je horko...Budu rád.Je nějaký kontakt
6. Červenec 2015 - 19:53
kongres ODS (anonym)
Vědci zkoušejí nový prostředek v boji proti malárii - špinavé fusakle. Experimenty probíhají na třech místech ve snaze zjistit, jestli smradlavé ponožky přilákají moskyty do pastí s jedem stejně efektivně jako chemicky vytvořené návnady. Takové návnady je totiž mnohem složitější a dražší vyrobit. Ukázalo se, že moskyti - největší přenašeči malárie, která zabije téměř milion lidí ročně - milují smradlavé ponožky, přestože chemicky vytvořené návnady jsou pro moskyty mnohem atraktivnější než lidské tělo (samozřejmě až do doby, kdy zjistí, že z návnady moc krve nevycucnou). Rozběhl se proto experiment, ve kterém vědci proti sobě poprvé postavili lidský pach a chemické návnady. Výsledky pokusu by mohly pomoci oblastem s velkým výskytem malárie. Experiment přitom probíhá velice jednoduše. V každé ze tří vesnic byla umístěna jedna ze tří pastí - s chemickou návnadou, se špinavými ponožkami a s vlněnými ložkami do bot. Vědci pak jednoduše porovnají počet moskytů zabitých každou z metod. Předchozí výzkumy ukázaly, že chemické návnady přitahují moskyty čtyřkrát lépe než lidské tělo. Pokud budou ponožky nebo vložky obdobně úspěšné (smyslem je, aby návnada přitahovala moskyty více než člověk), můžou tyto "přírodní" návnady významně zvýšit počet pastí, které jsou schopné lidi z chudých oblastí klást. Teoretický model ukazuje, že by špinavé ponožky mohly snížit výskyt malárie až o dvacet procent.
6. Červenec 2015 - 19:59
PixieLover (anonym)
Nějaká slečna na kraťoučké, letní ostříhaní? S hezky vystříhaným krkem se letní vedra snáší mnohem líp a je to navíc děsně sexy...
7. Červenec 2015 - 13:47
??????? (anonym)
Jsem z Prahy, ale dojedu i...tak zase za půl roku :-))
7. Červenec 2015 - 23:38

Stránky

Přidat komentář